הראיון עם ד"ר איוב - מחשבות?

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

הראיון עם ד"ר איוב - מחשבות?

הודעהעל ידי יעל י. » ג' אוגוסט 10, 2010 3:54 pm

היי חבר'ה, תודה שצפיתם בראיון שעשיתי עם דייויד איוב. אם עוד לא צפיתם, הנה הלינק:
http://www.emetaheret.org.il/?p=4351

אני אישית צפיתי בראיון בערך 15-20 פעמים בסך הכל במהלך תהליך העריכה שלו. אני חושבת שאני יודעת אותו בעל פה כמעט. :)

אני תמיד סקרנית לדעת מה אתם זוכרים מהצפיה הראשונה שלכם. אלו דברים נחקקו במוחכם? מה אתם זוכרים יותר מכל? מה חשבתם על הנושאים שהרופא דיבר עליהם?

הגרסה הסופית של הוידאו עלתה לאתר והשלב הבא שלה זה לעלות ליוטיוב.

מקווה לקבל תשובות. אם לא אקבל תשובות, אתחיל לדובב אתכם. :))
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: הראיון עם ד"ר איוב - מחשבות?

הודעהעל ידי mustafa » ד' אוגוסט 11, 2010 12:52 am

מחשבות..

אם כבר לצמצם אוכלוסייה בגלל שאין משאבים, למה בעולם השלישי? במערב כל ילד שנולד צורך בערך פי אלף משאבים מילד שנולד בעולם השלישי.
אני מסכים שאין ספק שהעולם יכול להכיל בלי בעיה את ה-9 מיליארד בני אדם שצפויים להיות באוכלוסייה העולמית בעתיד הקרוב אבל זה לא יקרה בהתנהלות הנוכחית. צריך לשנות מהיסוד המון דברים באיך שעובדת החברה, במערב במיוחד, דבר שלא נראה שקורה מרצון כל כך מהר. לכן, לא בטוח שלהמשיך להתרבות יעשה יותר מדי טוב לטבע או לבני האדם.
מה גם שאם יש אג'נדת צמצום אוכלוסייה, בארה"ב למשל, למה הממשלה מעודדת אזרחים להביא ילדים על ידי הקלות במסים?

ויש גם הומור בנושא, ביל בר -
http://www.youtube.com/watch?v=jKwdtNdWDb0

דאג סטנהופ -
http://www.youtube.com/watch?v=YkgDhDa4HHo
mustafa
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי אלדד » ד' אוגוסט 11, 2010 8:26 pm

הכי זכור לי הסיפור על האלומיניום - כמו שהבנתי כרגע יותר בעייתי מכספית.
לא הבנתי לגמרי עד כמה משתמשים עדיין בכספית בחיסונים?
הם משתמשים בכמות קטנה יותר אבל יש הרבה יותר חיסונים אז...?
יש חיסונים שאין בהם כספית?
אלדד
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי brixhill » ה' אוגוסט 12, 2010 1:51 am

הראיון ממש טוב ומעניין...! ובסך הכל סוקר בצורה מספיק משכנעת ומקיפה את נושא סכנת החיסונים...
נראה שהד"ר מתחמק מלדבר על ארגונים ואחוות סודיות וזה דווקא בונה לו אמינות גבוהה יותר בקרב הציבור שיראה את הראיון...
התשובה היחידה שאני לא קיבלתי מהראיון הזה היא האם בכל זאת צריך/מומלץ להתחסן בחיסון כלשהו בחיים או שפשוט לוותר על כל החיסונים...
כל הכבוד על ההשקעה בראיון ובתרגום!!
brixhill
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי איש המפתח » ה' אוגוסט 12, 2010 9:27 am

אלדד כתב:הכי זכור לי הסיפור על האלומיניום - כמו שהבנתי כרגע יותר בעייתי מכספית.
לא הבנתי לגמרי עד כמה משתמשים עדיין בכספית בחיסונים?
הם משתמשים בכמות קטנה יותר אבל יש הרבה יותר חיסונים אז...?
יש חיסונים שאין בהם כספית?

חיסון הטטנוס מכיל כספית וגם חיסון השפעת לסוגיו.
לגבי אלומיניום, אני לא יודע.
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי wtf » ה' אוגוסט 12, 2010 11:53 am

יעלי כל הכבוד ראיון יפה וחשוב עם ילדה יפה.....המשיכי בעבודת הקודש ;T2
ויש אפילו עצה קטנה לראיון הבא אני יסכם אתה עצה ב2 מילים
[size=150]קפה טורקי ;T
World Taekwondo Federation
wtf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי wtf » ה' אוגוסט 12, 2010 11:57 am

ועוד דבר אבל זה עדיין בגדר תאוריה מישהו שמע את המושג raptilian shapeshifter ;T חחח
World Taekwondo Federation
wtf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי אהבה789 » ה' אוגוסט 12, 2010 7:41 pm

כל הכבוד יעל על ההשקעה ועל התוצאה.
מה אתם זוכרים יותר מכל?

הנושא די מוכר לי על סמך חומר באתר חסון וספרים בנושא. גם פה באתר יש חומר בנושא. יחד עם זאת, אני זוכר שהוא דיבר על על מיני מחלות שקשורות לחיסונים, וחשבתי כמה נזקי חיסונים עדיין אינם ידועים לקהל הרחב...
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי אהבה789 » ה' אוגוסט 12, 2010 7:46 pm

brixhill כתב:הראיון ממש טוב ומעניין...! ובסך הכל סוקר בצורה מספיק משכנעת ומקיפה את נושא סכנת החיסונים...
נראה שהד"ר מתחמק מלדבר על ארגונים ואחוות סודיות וזה דווקא בונה לו אמינות גבוהה יותר בקרב הציבור שיראה את הראיון...
התשובה היחידה שאני לא קיבלתי מהראיון הזה היא האם בכל זאת צריך/מומלץ להתחסן בחיסון כלשהו בחיים או שפשוט לוותר על כל החיסונים...
כל הכבוד על ההשקעה בראיון ובתרגום!!

איני חושב שתמצא רופא/ארגון שיאמר בפומבי חד משמעית שמומלץ לוותר על כל החיסונים. מסוכן משפטית...
הם מציגים לך המון מידע, ואתה יכול להגיע לבד למסקנה המתבקשת. יש המון אנשים שמתפשרים ולא מוותרים לגמרי על החיסונים. עבור התינוקות חסרי הישע זהו כבר שינוי משמעותי ביותר. למשל: פרישת/דחיית החיסונים.
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי יעל י. » א' אוגוסט 15, 2010 5:53 pm

תודה כולם על התשובות!

אני מצטערת על ההיעלמות, היה סוף שבוע של עבודה קשה, שעליו אני עדיין מנסה להתגבר, גופנית.

מוסטפה, לגבי השאלה האחרונה, אני לא יודעת. מאיפה הבאת את הנתון?

אלדד, חלק מהשאלות שלך נענות בתשובות שדייויד נתן לי לשאלות הגולשים (בהמשך).

בריקסהיל - תודה. :) נראה לי שאהבה789 נתן תשובה טובה.

WTF - שמחה שסלחת לי על ההערה על החתול :)) מה לגבי קפה טורקי? גם ככה יש לי חום, אל תגרום לי לחשוב עמוק מדי.

אהבה - תודה.

השאלות ששלחתי לדייויד והתשובות שלו, בהודעה הבאה.
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יעל י. » א' אוגוסט 15, 2010 5:57 pm

השאלות ששלחתי לד"ר דייויד איוב והתשובות שנתן. זה עדיין לא מתורגם, אבל לכשנתרגם אותן, נעלה לעמוד הראשי.

1. Which vaccines, if any, would you recommend administering? In which ages?

I suggest that the reader approach each vaccine separately. Each has its own risk/benefit ratio. I gave you a reference file that included several books I recommended. My favorite book is "The Sanctity of Human Blood", by Tim O'Shea. Based upon my own research I have some limited specific recommendations which I can offer.
a) influenza vaccine, pandemic or not, should not be accepted in any risk group. The typical efficiency of the vaccine is 5%. Vitamin D repletion offers a much greater benefit at preventing flu. In the winter months adults should take from 3,000 IU- 10,000 IU daily, Vitamin D3, infants 1,000 IU daily and toddlers/children 2,000 IU.
b)The benefit of the HPV vaccines will not be fully known for at least 20 more years and they are the most reactive vaccines on the current US schedule. Tobacco cessation and B12 repletion will reduce the risk of cervical cancer to a greater degree than the vaccine.

2. What about the tetanus vaccine? Why is it always given with diphtheria and Pertussis? Can and should it be given alone?

There is no reason to combine this vaccine for adults and it exposes to the very real risks of neurological injury from the DP portions of the vaccine. I do not know why single vaccines have become more difficult to obtain, but some still contain Thimerosal (mercury) so insist on a Thimerosal-free formulation. The risk of tetanus is very very small. Again, I would read the chapter on Tetanus in O'Shea's book. I am very comfortable recommending avoidance of tetanus vaccine for adults. Deep wounds should be washed thoroughly.

3. Are there aluminum and mercury in "new" vaccines?

About 90% of influenza vaccines in the US still have mercury. You can find a complete list of the vaccines with mercury here: Vaccine Safety & Availability > Thimerosal in Vaccines

Aluminum is in HepB, HepA, DTaP, Pneumococcal vaccines and vaccines with combine these vaccines. It is not in seasonal flu vaccine but is in some H1N1 formulas.
HPV vaccines contain a novel aluminum adjuvant which is relatively unstudied.

4. What are the alternatives to vaccines? Other than vitamins, minerals and hygiene, is there anything else we can do to prevent deadly diseases and infections?

There is a lot of information about this subject. Some use homeopathy to prevent childhood illnesses. Others use a broad nutritional approach. The most common recommendations are to optimize nutrition (organic, unprocessed food, avoid additives, MSG, aspartame, amalgam fillings) or take supplements (Vitamin D, C, zinc) approaches. Vitamin D (sunshine or natural) is important.

5. And one question from me: What exactly is the concoction that drives toxins out? I know Niacin (B3, not nicotinamide) is a very powerful detoxifying agent. You mentioned also B6, B12 and folic acid. Are there any more?

Another broad question with too many answers. It depends on which toxin you want to remove. Anything that promotes methylation and increases glutathione levels will detoxify by using your own biochemistry. Chelation is a more aggressive way to detoxify. A good book is "Detoxify or Die" by Sherri Rogers
.
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד