סיכום ההרצאה בנושא הקודקס אלימנטריוס שניתנה ע"י עמית

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

סיכום ההרצאה בנושא הקודקס אלימנטריוס שניתנה ע"י עמית

הודעהעל ידי יעל י. » ג' אוגוסט 31, 2010 11:31 am

היייי

תודה לכל מי שבא להרצאה המעולה של עמית בנושא הקודקס אלימנטריוס. למדתי המון ועמית נתן הרצאה מהוקצעת לעילא ולעילא.

באו חברים מהפורום וגם חברים שעוד לא בפורום אבל בקרוב יהיו בפורום :)

עמית סיפר בקצרה על נקודות חשובות מהקודקס אלימנטריוס - חיוב הקרנת מזון, לכאורה לשם עיקור מחיידקים; הוצאה מהחוק של ויטמינים, מינרלים ותוספי מזון (שכבר התחילה עם האיסור על מי כסף בכמה מדינות בעולם); אי ידוע הצרכן איזה מזון מהונדס גנטית; הסרת רשימת המרכיבים מהמזון והזרקת הורמונים ואנטיביוטיקה לכל חיה שנאכלת או שמוצריה נאכלים.

הוא סקר את המקור לקודקס אלימנטריוס - להפתעתנו מדובר בבכירים בממשל הנאצי... והוא אף סקר את הקשר של הקודקס לשואה, הקשר של חברות התרופות הגדולות לשואה (ובכללן החברה "איי.ג'י פארבן" - יצרנית ציקלון בי, הרואין, אספירין והחברה שפורקה לארבע חברות שהפכו לחברות התרופות הגדולות בשוק כיום). בקיצור, אינפורמטיבי מאוד.

אחרי ההרצאה ניהלנו דיון מעניין. בניגוד למפגשים הקודמים שנכחתי בהם, הפעם כל אחד סיפר קצת על עצמו ואיך הוא הגיע לנושאים האלה. היה אחלה :)

בדיון ניסינו לראות א. איזה פתרונות יש לנו, אישית, כדי להילחם בקודקס אלימנטריוס. השגת זרעים טבעיים? גידול גינה פרטית?
ב. איך אנחנו יכולים לקחת את המאבקים האלה צעד אחד קדימה. המאבק באינטרנט כבר רץ, האם הגיע הזמן לקחת אותו לרחוב?
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

לצאת לרחובות :)

הודעהעל ידי יעל י. » ג' אוגוסט 31, 2010 11:48 am

זרקנו רעיונות על מה אנחנו יכולים לעשות ושי כתב אותם על הלוח. הדף לפניי והם כתובים לי. בגלל שאני קצת קצרה בזמן עכשיו, אני אעתיק את השאר מאוחר יותר היום. בינתיים, הנה רעיון אחד מעורר השראה:

יציאה לרחובות עם הפלייארים שלנו בקבוצות של כמה אינדיבידואלים - ארבעה, חמישה.

תארו לעצמכם. לא רק חלוקת פלייארים, אלא חלוקת פלייארים והסברה על הקודקס, על פלואוריד, על החיסונים, על הנדסה גנטית, על קמטריילס (שלא יחזרו עלינו לטובה..) ועוד, ועוד ועוד (אבל לא על אג'נדת דילול האוכלוסין, דחילק). הפלייארים חולקו למי שהגיע למפגש וישלחו בדואר לכל מי שרוצה - צרו קשר בהודעה פרטית עם lenon. תארו לעצמכם שדבר כזה יקרה, נניח פעם בשבוע, בכל מקום שבו אנחנו נמצאים. אני כבר בונה על הטרות'רים הבארשבעיים שלי לצאת איתי למקום מרכזי ולקחת את המאבק לציבור.

מי בעניין? זכרו שזה חייב לבוא מבפנים כי אין לנו כאן אף אחד שיש לו כוח לשטר אנשים :) למי יש מספיק השראה וכוח ואכפתיות (ואומץ) כדי לצאת לרחובות ולהסביר לבני עירו את האמת על העולם?

כן? כן? כן? מי מתנדב? Last chance! מי איתנו? לא שומעת?

תורכם :)
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: סיכום ההרצאה בנושא הקודקס אלימנטריוס שניתנה ע"י עמית

הודעהעל ידי אהבה789 » ג' אוגוסט 31, 2010 12:32 pm

תודה יעל על השירות לתושבי חוץ ;S
נראה שהיה מפגש מאוד מוצלח.

אני מבין את הדאגה מהקודקס אלמינטריוס, אך למיטב ידיעתי מדובר רק בתוכניות לעתיד, ולכן חשוב לפעול אך להקפיד לדייק.
אנו עדיין צריכים גיבוי למשפט מהפלאייר:
הידעת שארגון הבריאות "העולמי" הכריז על ויטמינים ומינרלים כרעלים?!
לנון כתב בזמנו שעמית מכין פוסט גדול לאתר. ביקשתי בינתיים קישור אחד לגיבוי הטענה, ואני עדיין ממתין. אין לי שום כוונה להתנגח, אלא להציג ביקורת בונה.
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי BlackFalcon » ג' אוגוסט 31, 2010 1:03 pm

היה אחלה ערב, תמיד כיף ליראות אותכם, תחשבו שעל כל אחד חדש שבא למפגש אתמול יש עוד 10 אנשים חדשים שקוראים ומתעניינים... אז יש גדילה יפה והיא רק תתעצם... תודה רבה למי שאירגן את הערב... אני סרקתי פה את האתר בשביל קצת חומר בכתב למי שרוצה להעמיק או לשלוח לחברים... לא מצאתי את הקשר הנאצי אבל זה מחוסר זמן, מי שרוצה מוזמן להוסיף.

ד"א סרט שניב פירסם פה על מונסנטו:

http://www.emetaheret.org.il/2008/11/18 ... ngourfood/

אחד על הסכנות של מזון מהונדס:

http://www.emetaheret.org.il/2008/11/18 ... %93%D7%A1/

ואיך לא, אחד עם קודקס אלמטריוס:

http://www.emetaheret.org.il/2008/12/09 ... mentarius/

ועוד אחד על קודקס:

http://www.emetaheret.org.il/2008/12/09 ... %95%D7%A1/

Codex Alimentarius – הרצאה של אייאן קריין

http://www.emetaheret.org.il/2009/01/28 ... %99%D7%9F/

קנדה: שוטרים פשטו על ביתו של רופא נטורופט כדי להחרים… ויטמינים ותוספי מזון

http://www.emetaheret.org.il/2009/04/17 ... %99%D7%95/

נמצא קשר בין צריכה של מזון שעבר הקרנות לבין נזק נויורולגי חמור

http://www.emetaheret.org.il/2009/04/01 ... %95%D7%AA/

על איך שחברת בייר מכרה תרופות נגועות באיידס

http://www.emetaheret.org.il/2009/01/18 ... AA-%D7%91/

אחד אחרון שטוב להכיר: קורס מזורז בתוספות המזון, צבעי המאכל וחומרי טעם וריח

http://www.emetaheret.org.il/2009/01/29 ... %95%D7%97/
"כל אדם ועולמו ולכל אדם כל העולם ופה נגמר אני אתה מתחילה ההבנה"
סמל אישי של המשתמש
BlackFalcon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יניב » ג' אוגוסט 31, 2010 4:36 pm

היה טוב.
זה הרבה יותר משפיע להיות במפגש פנים מול פנים, לקלוט חומר חדש, לראות את התגובות של האנשים ולנהל דיון.
אחלה גיבושון. ;T1
סמל אישי של המשתמש
יניב
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי אהבה789 » ג' אוגוסט 31, 2010 9:59 pm

חקרתי בנושא ולהלן המימצאים:
נתחיל במשפט הלא מדויק מהפלאייר:
הידעת שארגון הבריאות "העולמי" הכריז על ויטמינים ומינרלים כרעלים?!
נראה לי שמצאתי את המקור, והוא הוידאו שמוזכר בפוסט הבא שבאתר:
http://www.emetaheret.org.il/2008/12/09 ... imentarius
זוהי אמירה לא מדוייקת שמופיעה גם באתר שלה, אך שם יש גם הסבר:
The proper science for assessing nutrients is Nutritional Science, which is a branch of Biochemistry, “the science of life”.
But Codex Alimentarius uses Risk Assessment, a branch of Toxicology, the science of toxins, to assess nutrients!
Nutrients are not toxins and therefore cannot be treated as such without yielding false data.

כלומר: אין הכרזה מפורשת שתוספי תזונה הם רעלים, אך המגמה היא להגביל אותם על סמך מבדקי רעילות מופרזים וחסרי כל בסיס מדעי, כך שבפועל כאילו הכריזו שהם רעלים.
במילותיו של ניב באתר:
המינון המקסימלי המותר של הוויטמינים יופחת בצורה דראסטית עד למצב שבו לא תהיה כמעט תועלת בלקיחת וויטמינים, מינרלים ותוספי מזון.

(המינוח הנכון הוא תוספי תזונה ולא תוספי מזון)
הניסוח המדויק לפלאייר:
הידעת שארגון הבריאות "העולמי" מתכנן הגבלות חריפות על סחר בתוספי תזונה?
ליתר דיוק, מדובר בוועדה של האו"ם שמקבלת מימון מארגון הבריאות העולמי.

הקודקס הוא איום גדול, אך מותנה בהליכי חקיקה עתידיים. כיום, הדבר היחיד שבתוקף הן תקנות אירופאיות, European Union’s Food Supplements Directive
http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/Lex ... 46:EN:HTML

כמו כן, יש הליך חקיקה מסוכן בארה"ב:

מי שמעוניין לעקוב אחר התקדמות הקודקס אלימנטריוס, האתר הרשמי שלהם הוא:
http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
סיכום המושב האחרון מיולי 2010:
ftp://ftp.fao.org/codex/Alinorm10/al33REPe.pdf

סיכום המושב האחרון מנקודת מבט של מתנגדת חשובה שמשתתפת הדיונים בכדי לצמצם את הנזק:

אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי lenon » ג' אוגוסט 31, 2010 10:11 pm

היה אחלה ערב. תודה לעמית ושי על הפקת הרצאה ערה ומוצלחת, חשוב שיותר אנשים ייחשפו לחומרים המדוברים. שוב תודה...
בחיים תעשו חיים כי בחיים לא תצאו מהחיים בחיים!
lenon
חבר קבוע
חבר קבוע

תגובה מ עמית

הודעהעל ידי Amiti:Media ♥528 » ג' אוגוסט 31, 2010 10:37 pm

היה חזק... :)
הנושא המדהים עד כדי דמעות מבחינתי, הוא הקשרים הישירים במאה האחרונה בין תאגידי התרופות ומימון המחקרים ע"י קרן רוקפלר בעיקר, לבין קצינים במפלגה הנאצית שנשפטו במשפטי נירנברג בגין ביצוע פשעים נגד האנושות והשתחררו מהכלא כעבור שנתיים וחזרו לעמדות מפתח בניהול בנקים, חברות תרופות ומפעלי כימיקלים. זה מזעזע עד כדי כך, שאפשר להבין ולראות איך דרכי הפעולה הזדוניות והמדיניות של ועדת הקודקס אלימנטריוס דוגלות באותה אידיאולוגיה של רצח-המוני ואאוגניקה קיצונית תוך כדי סחיטת האנשים מכספם עד רגע המוות ושיעבוד הציבור כעדר לבנייה ושירות תעשיית המוות.
לדוגמא, ביל גייטס, נשיא חברת מייקרוסופט, תורם המון כסף ומגייס עוד תרומות מחבריו העשירים שעושות את הכסף עלינו, הצרכנים הקטנים, תרומות אלה הולכות לקרן העולמית לחיסונים ולהוצאה לפועל של תוכניות דילול אוכלוסיה במסווה של עזרה לעניים ובתירוץ ובהצדקה שזה טוב לכדור הארץ שיהיו פחות אנשים בגלל ההתחממות הגלובלית. ושיקום מישהו עם תוכנית טיפשית בויינט שיגיד שזו תיאוריית קונספירציה. אז אני כבר לא אשקוט. לא על הענין הזה חברים.. מדובר בשואה של העם שלנו ועוד עשרות מיליונים אנשים שנרצחו ומתים מידי יום בידי חברות התרופות, ובתוכנית הכתובה של ארגון הבריאות העולמי לסנן 3 ביליון אנשים מהפלנטה עוד בשנה הנוכחית!

כשיתפנה לי זמן אני מתכוון לסיים עריכה של כתבה מורכבת , ארוכה ומעמיקה על הקודקס אלימנטריוס, חברות התרופות, ודילול אוכלוסיה. אם מישהו מעוניין לעזור בזה אני אשמח כי יש המון חומר לקריאה ותרגום. צריך לדאוג לתיעוד ההיסטוריה האמיתית בנושאים אלו מהמאה האחרונה, לפני שמאוחר מידי והנגישות שלנו למידע תהיה מוגבלת. אסור לתת להם להתחמק ולהצליח בדילול האוכלוסיה המתוכנן! יש מה לעשות בנידון וזו אחריות של כולנו להתעורר למציאות ולהתמודד. יש תקווה.

המון תודה מעומק הלב לכל מי שהגיע, זה היה המפגש השני ב ליין שנערוך פעם/פעמיים בחודש "מעלים את התדר" בשיתוף פעולה עם "פרויקט אמת אחרת", שבו נציג נושא אחר כל פעם, לפעמים הקרנת סרט, דיון, סדנאות חוויה עם צלילים מדויקים, נביא גם מרצים אורחים מהארץ ומהעולם לחשיפת מידע בנושאים חשובים.

מפגשים מסוג זה הם בעלי פוטנציאל מכובד ליצירת שיתופי פעולה, העברת מידע, חיבור אנושי בתהודה , והרחבת התודעה הערה שלנו למציאות חלום חדשה.

אם מישהו מעוניין להעביר מצגת או הרצאה ולשתף פעולה בצד המארגן של היוזמה, תהיו איתנו בקשר , צאו מהחדר, כי מעלים את התדר...

אהבה ותודה
סמל אישי של המשתמש
Amiti:Media ♥528
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי יניב » ג' אוגוסט 31, 2010 10:40 pm

אהבה528 כתב:
"הניסוח המדויק לפלאייר:
הידעת שארגון הבריאות "העולמי" מתכנן הגבלות חריפות על סחר בתוספי תזונה?
ליתר דיוק, מדובר בוועדה של האו"ם שמקבלת מימון מארגון הבריאות העולמי."
--------------

אכן משפט זה נשמע מאוזן ונכון.
איך חוזרים בזמן תזכירו לי ? 88 מייל בשעה + מכת ברק ? ;U
סמל אישי של המשתמש
יניב
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי shai528 » ג' אוגוסט 31, 2010 10:53 pm

היי כולם, ויניב - אהבה528 עוד לא כתב, אהבה789 כתב. נשמע כמו קאונטר אינפורמיישן - אהבה789 (בדיחה)
טוב, אז דיי נראה שהרבה נאמר כבר, אני רוצה להחזיר את העניין שנייה לעשייה - קבוצות חלוקת הפליירים, זה לא מוכרח להיות בקבוצות אבל אולי יותר אפקטיבי.מה אומרים ? אפשר להתארגן כמה אנשים שגרים באותו האיזור, ולעשות את זה..
חוץ מזה, איך לדעתכם ניתן לתקל את התוכנית (שעשויה היטב אני חייב להודות) השקרית של וואי נט ? שאלה .. יש תשובה ?
היה תענוג להיות איתכם בהרצאה, ותחשבו על זה רגע, ד"ר רימה לייבו עלתה איתנו לשידור חי בסקייפ, די מדהים לדעתי. תודה לעמיתי מדיה על ההרצאה הראשונה בישראל בנושא, שנראה לי חיברה כמה חוטים בכמה מוחות..פאסיביים..
528
shai528
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Grow_Into_Light » ד' ספטמבר 01, 2010 12:00 am

שי,

אחד השחקנים בסדרה עבד איתי מס' חודשים בבית קפה והוא אחלה של בחור, יש לי את הטלפון שלו. מה אתה מציע?
ובאיזה נושאים נגעה ד"ר לייבו? ראיתי שהיא רופאה בכירה במחלקת עיניים.
Grow_Into_Light
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יעל י. » ד' ספטמבר 01, 2010 12:27 am

אחלה תגובות!

אהבה789, הפלייארים כבר מוכנים. :) מעניין איך הולכת בדיוק הטכניקה של לחזור בזמן.

אוקיי, לשאר הנקודות שהעלינו במפגש:

- הרצאות ופעילות אחרת באיזור המגורים.

חשבתי על הרעיון הזה לפני חודש בהקשר של עיר הולדתי, מצפה רמון. כמה מגניב לקחת אולם, לפטופ, מקרן, לתלות פלייארים ברחבי העיירה ולהזמין אנשים לשמוע את האמת על כל הנושאים שאנחנו מדברים עליהם. חלק מהחבר'ה כבר עושים את זה - אבי עם הרצאות על הנדסה גנטית של מזון למשל. זה רעיון שדורש הרבה זמן מצד האדם, מוכנות למפח נפש אם לא מגיעים הרבה אנשים והרבה התמדה והשקעה. אבל תארו לעצמכם, ובמיוחד בעיירה קטנה, איזה אפקט ניתן ליצור. במיוחד בעיירות קטנות, גם מבצעי "שלטי חוצות" עובדים ממש טוב. תולים שלט אינפורמטיבי בכל לוחות המודעות ביישוב, נגיד על הפלרת המים... שמעתם על מבצע Paint the town yellow שהנהיגו באינפו-וורס לפני כמה שבועות? הנה השלט שהם עיצבו לתליה בכל חוצות המדינה:

תמונה

וראיתי כבר כמה וכמה חברים בפייסבוק שהדפיסו את הפוסטר ותלו אותו בכל רחבי העיר. לעיונו של גרפיקאי הבית...... :)) לעת עתה אפשר גם לתלות את הפלייאר שלנו בשלטי חוצות בערים ובעיירות.

- לגייס מובילי דעת קהל

ומה אם יהיה לנו איזה ג'ים קור משלנו, איזשהו סלבריטי שאהב את התכנים ומקדם אותם? אני שמעתי בעצמי את אחד החמודים מ"פלטפוס" דאז (אבי גרייניק) מספר באיזשהו ראיון טלוויזיוני שהוא לא רוצה להשתמש בדאודורנט כי יש בו מלחי אלומיניום.

בעמותת מגן לזכויות אנוש נעזרים בקשר עם מובילי דעת קהל באורח קבע. רק לאחרונה שלמה בר מ"הברירה הטבעית" יצא עם שיר נגד ריטלין, "גברת ריטה", אחרי שנחשף לתכנים של העמותה. הילי ילון (מהשמיניה) מופיעה בצורה קבועה במופעים שמוקדשים להעלאת המודעות לסימום ילדים. מובילי דעת קהל הם אחלה דרך לשים את המסר בחברה. בשביל לגייס מוביל דעת קהל צריך הרבה דיפלומטיה והרבה ידע בתכנים של הפרויקט, כי זו יכולה להיות חרב פיפיות - אותו אחד שיכול לעזור לקדם אותנו, אם מידע יוצג לו בצורה לא מתאימה, יהיה זה שיקדם אותנו בצורה שלילית. לדעתי, מי שעושה את המאמצים אלה צריך להיות ניב או אדם אחר שהוא יאשר.

- להגיע לתוכניות רדיו, כולל רדיו אזורי

תחשבו איזה רעיון. יש לנו כאן מכרה זהב של ידע, והוא נמצא במוחם של רובנו בשלב הזה. מה מונע מאיתנו ללכת לתחנת הרדיו האזורית שלנו ולשאול אותם שם, מה נדרש כדי לקבל תכנית רדיו שבועית של שעה. לעשות flow בכיוון. שי כבר הופיע ברדיו צפון על נושא הפלרת המים, והציג את הנושא בצורה מדהימה. דמיינו את זה כפול 100. :)

- שיתופי פעולה עם ארגונים קיימים

סיפרתי לשי בהפסקה במהלך הערב על אחד מהקמפיינים של "עמותת מגן לזכויות אנוש" העולמית. הם מקצוענים בתחומם ומפיקים סרטים מהוקצעים שעוזרים לחשוף את האמת על פסיכיאטריה וחברות התרופות. הנה מה שהם עשו בצרפת: הם מיענו את הסרט החדש "שיווק השיגעון" לכל רופא כללי ברחבי המדינה! זה הוביל לכותרות בעיתונות ולירידה במכירות התרופות הפסיכיאטריות בצרפת מזה עשורים. זה דוגמא לגוף מדהים, מקצועי, שמתמקד בנושא אחד - הפסיכיאטריה - ומיועד אך ורק כדי להוביל להיעלמותה מהעולם. "עמותת מגן לזכויות אנוש" היא אחת מבעלות הברית של האתר הזה. מנכ"ל העמותה נפגש כבר לפני חודשים עם ניב, וניב בתורו פרסם את הסרט "רווח קטלני" במלואו באתר ושימח הרבה מהמתנדבים בעמותה.

עמותת חסון, אחד הדברים הטובים ביותר שקמו בארץ לדעתי, גם היא מבעלות הברית של האתר.

"קומה" על צוותה המקסים גם היא אחת מבעלות הברית.

לדעתי יצירת קשר עם גופים בעלי אג'נדה דומה היא-היא הדרך לוודא שהכוחות שלנו מאוחדים ושיש רשת ארצית של אקטיביסטים. אם הקשר בין הגופים חזק ואמיתי מספיק, שום מידה של ניסיון חיצוני לסכסך בין השניים לא יצליח (וכולנו יודעים על הנסיונות לחדור ולהכשיל את המאמצים שלנו מבפנים).

לדעתי זה רעיון מעולה לעשות את זה, יצירת קשר בין הגופים השונים והליכה לגופים האלה בתור "שגרירים" עם ניסיון ליצור "ברית" בין הגופים. רעיונות לגופים ישראלים נוספים עם אג'נדה דומה לשלנו, יתקבלו בברכה.

- שיתוף עם רופאים, מדענים, חוקרים

איזה יופי של אסמכתא מדעית זה נותן לאתר כשניב, עמית ושי מראיינים את ד"ר אריה אבני. איזה יופי כשד"ר איוב מסכים להתראיין לפרויקט. איזה יופי כשד"ר לייבו עולה לשידור בערב של אמת אחרת ועונה לשאלות שלנו live בסקייפ. איש המדע רוצה לחלוק, ואנחנו רוצים לשמוע ולהפיץ - סידור מושלם. לדעתי שיתוף פעולה עם אנשי מדע נותן אחלה של תוקף לתכנים של הפרויקט. כולם, שלחו תפילות ששיין אליסון, כימאי "אלי לילי" לשעבר, ייענה להצעתי לראיון! וכמובן שאני אשמח לחלוק את הכלים שבהם השתמשתי כדי ליצור את הראיון, כדי שתוכלו גם אתם לעשות את אותו הדבר על נושאים שמעניינים אתכם.

- יחצ"נות

מקצוע היחצ"נות לא נברא על ידי אלוהים, כך אני מאמינה, :) ולעיתים אנשי יחצ"נות נוטים לטעון לידע אלוהי על איך צריך לבצע דברים. אבל העסקת יחצ"ן הוא עוד רעיון שעלה בערב - מישהו שידאג לצד הציבורי/תקשורתי של הפרויקט, יביא את האתר לעיתונות, לתקשורת. מידע על תקציבים וכו' עדיין אין. לעיונו של ניב!

- שינוי מראה האתר

רעיון של "המבולבל", מקווה שהבנתי נכון - יצירת עמוד אינטרנט ראשי המאחד את אמת אחרת, קונספיל ו"מעלים את התדר", והמציג וידאו נגיש ונחמד לבריות בו יש תכנים קלילים יחסית של מה שאנחנו עוסקים בו. בדרך הזאת, הגולש החדש יוכל לקבל הבנה יותר טובה של מה שאנחנו עוסקים בו, וגם יופנה בקלות רבה יותר לאתרים שונים ש"הטבעת" שלנו מאגדת.

- פתיחת אתר ישראלי המוקדש לקודקס אלימנטריוס

- שלטי אוטובוסים!

איזה רעיון מופרע. במקום שלט אוטובוסי לסרט החדש "גנוב על הירח", מה עם שלט אוטובוסי לנושא המאגר הביומטרי? אם כבר לרכב על גל של נושאים שמעסיקים את הציבור בתקופה הנוכחית, המאגר הביומטרי הוא אחלה גל לתפוס! שלט אוטובוסי כזה ישלח אלפים לבקר בפרויקט.

אלה פחות או יותר ההצעות שעלו במפגש שלנו. :)
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eden's hell » ד' ספטמבר 01, 2010 1:48 am

הי לכולם..
נהנתי מאוד מההרצאה ,עמית דיבר מעולה וענה לשאלות שנורו לעברו פעם אחר פעם ברהיטות. ;T2
חברה שלי היתה מזועזעת לגמרי מהקשר של היטלר לנושא.
אני ממש מצטערת שלא יכולתי להשאר לשיחה עם הד"ר רימה לייבו אני מאוד ציפיתי לזה אז אם מישהו יוכל להעביר לי וידיאו זה יהיה נהדר.
בדרך הביתה עליתי על מונית שירות והתיישבתי על יד זוג צעירים שניראים עם ראש פתוח (כמה מהפליירים החזקתי ביד כי חילקתי כבר בכמה תיבות דואר)ועלה לי רעיון -את הפליירים שמתי על בירכי שאלה שעל ידי יראו (פליירים צהובים קשה לפספס) והם באמת התחילו להתעניין ,נתתי להם והסברתי על הפלואוריד בקצרה ומאיפה הוא בא והם ניגנבו והבטיחו שיכנסו לאתרים ויראו עוד...
פעם ראשונה שדיברתי ככה לאנשים זרים וההרגשה טובה, רק הבעיה היא שללכת עם כמה אנשים ולהתחיל באמצע רחוב לחלק ולדבר עם אנשים זה בעיה.
עם איך שאני ניראת (מי שהיה במפגש זוכר כניראה..)אנשים רגילים בארץ רואים אותי וישר מקבלים אנטי על כול מה שאני יוציא מהפה ויחשבו שאני מטיפה להצתרפות לכת השטן או משהו דומה לזה (ותסמכו עליי כי זה בדוק כמה פעמים)
אני אחלק במקומות שאני מסתובבת בהם ,לאנשים שאני מכירה שרואים אותי מעבר למראה השונה ובאמת ישמעו אותי כי את המראה שלי אני לא אשנה בזמן הקרוב.
הרעיונות שהעלתם מגניבים וברי ביצוע ואני מציע גם לפנות לתחנות רדיו של סטודנטים (106PM)שיותר קל להכנס אליהם.
ומשפט אחרון- אני מצפה למפגשים הבאים זה תענוג גדול בשבילי להיות באותו חדר עם אנשים שהמוחות שלהם לא מוגבלים ללעשות "לייק" כול היום. ;CL
I am not a number I am a human being !!!
סמל אישי של המשתמש
eden's hell
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי יניב » ד' ספטמבר 01, 2010 2:23 am

הי עדן,
איזה קטע במונית ! את ממש מתוחכמת! ;T1

זה באמת רעיון טוב לחלק לאנשים שאת מכירה, או לנסות לזהות אנשים עם ראש פתוח (ולהגיד משהו כמו "הי! אני מ"אמת אחרת" יעניין אותכם לקבל פלייר שמכיל מידע חשוב ?" ) או לעשות את "טקטיקת המונית" :-)

שמח שאת באה !
סמל אישי של המשתמש
יניב
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי יניב » ד' ספטמבר 01, 2010 2:27 am

יעל,
יו כמה זה חשוב !!

תגובתי:
- הרצאות ופעילות אחרת באיזור המגורים.-- וואו, זה אומר שכל אחד צריך להתמקצע בנושא שהוא יבחר.
ובכלל ברוב ההצעות שכתבת, צריך או מומלץ להתמצא בנושא מסויים, או להיות מאוד מעורב בעשייה. כך שהנציג יקבל מושג מאוד טוב של מה הוא משווק, ויוכל לעשות זאת בבטחון.
אני מציע שבאמת זו תהיה המטרה שלנו ולשם כך עלינו לעודד את החברים לתפוס תפקיד מסויים. זה גם מה שאני מרגיש לגביי.
וד"א אני מאוד אשמח לראות חברים נוספים שיגיעו למפגשים..

יחצ"נות - יחצנות זו השפעה על דעת קהל, וזה בדיוק מה שאת עושה ! את יחצנית ! ;T2
- שלטי אוטובוסים - פרסומת על צד אוטובוס 1.60X1.20 תעלה כ-680 ש"ח ל-14 יום.

;H ;H
סמל אישי של המשתמש
יניב
חבר קבוע
חבר קבוע

הבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד