סדרת "דבר עם חבר" והפעם: הפרכת פיצוץ אוכלוסין

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

סדרת "דבר עם חבר" והפעם: הפרכת פיצוץ אוכלוסין

הודעהעל ידי יעל י. » ד' אוקטובר 06, 2010 1:01 am

הנה משהו קטן שהכנתי לטרות'רים שבינינו. בפעם הבאה שאתם נקלעים לשיחה\התכתבות בנושא פיצוץ אוכלוסין או דילול אוכלוסין, וודאו שהלינקים האלה נמצאים בהישג בוקמרק. מבוסס על שיחה שהיתה לי עם אחי הגדול (הוא עקשן לא קטן, אבל אפילו הוא נותר ללא מילים בסוף השיחה).

- את באמת חושבת שמנסים לדלל אותנו?

- חושבת? אני יודעת. שמעת פעם על כל הסיפור עם ביל גייטס והחיסונים?

- כן, הוא אדם משכמו ומעלה!

- משכמו ומעלה? בוא, צפה בזה. הנה מה שהוא באמת מתכוון להגיד:

http://www.youtube.com/watch?v=6WQtRI7A064

תמונה

- <צופה> וואו. הוא באמת אמר כרגע שחיסונים ושירותי פוריות יכולים להפחית את אוכלוסיית העולם?

- כן.

- אוקיי... אולי באמת יש מצב של פיצוץ אוכלוסין?

- למעשה אין. אתה מבין,

"לא יותר מ-1-3% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח מיושב ע”י בני אדם. פחות מ-11% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח משמש לחקלאות. משהו בין פי 8 ל-22 פעמים אוכלוסיית העולם הנוכחית יכולה לחיות בעולם ברמת החיים הנוכחית ועם הטכנולוגיה הקיימת היום. הגבול הנמוך יותר, של פי 8 פעמים האוכלוסיה הנוכחית (בערך 44 מיליארד) נחשב למעשי ביותר. לדברי ד”ר קסון, “תפוקה טובה יותר ו/או שימוש בחלק גדול יותר מהאדמה יכולים לתמוך בלמעלה מ-40 מיליארד אנשים." (ד”ר ג'קלין קסון, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת האמבולדט בקליפורניה, המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ)

מלבד זאת, כל אוכלוסיית העולם יכולה לגור עם בית קטן וגינה בשטח מדינת טקסט בארה"ב.

http://overpopulationisamyth.com/

תמונה

- וואו, קשה להאמין. אז... מה הסיפור שלהם?

- אני לא בטוחה, אבל אני יודעת שזו המדיניות הרשמית שלהם - שני מסמכים בשם "תזכיר מחקר הביטחון הלאומי 200" (NSSM 200), שהוא עבודתו של הנרי קיסינג'ר על בקרת אוכלוסין עולמית וגם "דו"ח ועדת רוקפלר לגידול אוכלוסין" שנוגע לארה"ב:

http://www.lifesitenews.com/waronfamily ... ssm200.pdf
http://www.population-security.org/rock ... future.htm

- וואלה...

- כן. אם אתה באמת רוצה להבין את זה, אני ממליצה על ההרצאה של ד"ר דייויד איוב. הוא מדבר על כספית, אוטיזם ועל אג'נדת החיסונים העולמית, וגם מדבר לעומק על שני המסמכים האלה.

http://video.google.com/videoplay?docid ... 412840646#

תמונה

חוץ מה עשיתי ראיון עם הדוקטור הזה, ובלינק אתה תמצא את כל המסמכים שאתה צריך:

http://www.emetaheret.org.il/?p=4351

תמונה

- אחלה. תודה.

- בכיייף.
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: סדרת "דבר עם חבר" והפעם: הפרכת פיצוץ אוכלוסין

הודעהעל ידי emet1 » ה' אוקטובר 07, 2010 1:09 am

רגע... אין פיצוץ אוכלוסין ואין התחממות גלובלית ויש שפע מזון ומקום לכולם...
צודק הצרפתי בשאלתו; מה זו ״המהפכה הירוקה״ הזו?...
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יעל י. » ה' אוקטובר 07, 2010 2:43 am

אמת 1, לא הבנתי...
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ש' אוקטובר 09, 2010 11:05 pm

סתם מחשבה שעברה... יש אנשים חיוביים בעולם שמנסים ליצור עולם טוב. ותמיד נכנסים שם ברעיונות הטובים בעלי אינטרס.
״המהפכה הירוקה״ עוד רעיון טוב ובסיסי , לשמור על הקיים ולחיות במקום טוב יותר. ופתאום ... התחממות... אין מקום... אין אוכל... גם בדברים הטובים צריך להשאר עם אצבע על הדופק.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » א' אוקטובר 10, 2010 4:02 am

"לא יותר מ-1-3% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח מיושב ע”י בני אדם. פחות מ-11% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח משמש לחקלאות. משהו בין פי 8 ל-22 פעמים אוכלוסיית העולם הנוכחית יכולה לחיות בעולם ברמת החיים הנוכחית ועם הטכנולוגיה הקיימת היום. הגבול הנמוך יותר, של פי 8 פעמים האוכלוסיה הנוכחית (בערך 44 מיליארד) נחשב למעשי ביותר. לדברי ד”ר קסון, “תפוקה טובה יותר ו/או שימוש בחלק גדול יותר מהאדמה יכולים לתמוך בלמעלה מ-40 מיליארד אנשים." (ד”ר ג'קלין קסון, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת האמבולדט בקליפורניה, המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ)

מלבד זאת, כל אוכלוסיית העולם יכולה לגור עם בית קטן וגינה בשטח מדינת טקסט בארה"ב.

http://overpopulationisamyth.com/

- וואו, קשה להאמין. אז... מה הסיפור שלהם?

- אני לא בטוחה, אבל אני יודעת שזו המדיניות הרשמית שלהם - שני מסמכים בשם "תזכיר מחקר הביטחון הלאומי 200" (NSSM 200), שהוא עבודתו של הנרי קיסינג'ר על בקרת אוכלוסין עולמית וגם "דו"ח ועדת רוקפלר לגידול אוכלוסין" שנוגע לארה"ב

יש כאן איזה משהו שמתמיה אותי... אם אין בעיה של מקום, של מזון או של משאבים בכלל, אז למה אנשי ה-NWO המרושעים מתכננים לדלל את האוכלוסיה? וסליחה על הרפרוף, אך מכיוון שאת כבר קראת את כל המסמכים, יהיה לך יותר קצר בזמן לתת לי תשובה מתומצתת מאשר שאני עכשיו אעבור על כולם.
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » א' אוקטובר 10, 2010 9:58 am

דנטון,

סחתיין על התמימות!! כל יום אני מגלה תכונות נסתרות בך :)

אכן אין בעיה של מזון, שטח או משאבים במצב שבו אין מישהו שהשתלט על כולם וניכס אותם לעצמו.
אתה בטח מכיר את הנושא של המים וההפלרה טוב יותר אז ניתן לך דוגמא משם, אין בעיה של מים לשתיה אבל אם מישהו מחליט שצריך להפליר את המים אז יש פחות מים "לא מזוהמים" לשימוש. כך הדבר גם לגבי מזון מהונדס (משאיר פחות מזון לא מהונדס לאכילה), כך גם עם זיהום אוקיינוסים\אוויר\אדמה (משאיר פחות מקום שאפשר לגור בו או לחיות ממנו).

הבעיה לא נמצאת בכמות המשאבים פר אדם, היא נמצאת בכמות המשאבים שנצברים אצל חלק קטנטן מהאנשים ובאי שוויון המתמשך הזה.

לאנשים האלו יש כאלה שיקראו 'אנשי NWO', למרות שאתה חושב שזו מניפולציה להסיט את תשומת הלב מהאשמים המרכזיים (חמדנות יתר, ואהבת שררה), אותם אנשים אחראיים לכך שהעולם לא מנוצל בצורה המייטבית. לכן, אותם אנשים, רוצים בדילול האוכלוסיה, משום שלשיטתם אין מקום לכל האנשים "המיותרים" שרק גוזלים להם חמצן חיוני.
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי Danton » א' אוקטובר 10, 2010 5:46 pm

FreeThinker כתב:סחתיין על התמימות!! כל יום אני מגלה תכונות נסתרות בך

אני תמים? אתם נופלים בעיוורון אל תוך פח אינפנטילי שטומנים לכם באמצע הדרך, לצהרי היום. ולהלן הנימוק:

FreeThinker כתב:אכן אין בעיה של מזון, שטח או משאבים במצב שבו אין מישהו שהשתלט על כולם וניכס אותם לעצמו.
אתה בטח מכיר את הנושא של המים וההפלרה טוב יותר אז ניתן לך דוגמא משם, אין בעיה של מים לשתיה אבל אם מישהו מחליט שצריך להפליר את המים אז יש פחות מים "לא מזוהמים" לשימוש. כך הדבר גם לגבי מזון מהונדס (משאיר פחות מזון לא מהונדס לאכילה), כך גם עם זיהום אוקיינוסים\אוויר\אדמה (משאיר פחות מקום שאפשר לגור בו או לחיות ממנו).

הבעיה לא נמצאת בכמות המשאבים פר אדם, היא נמצאת בכמות המשאבים שנצברים אצל חלק קטנטן מהאנשים ובאי שוויון המתמשך הזה.

מה שמחזיר אותנו אל בעיית החלוקה: "אג'נדת דילול האוכלוסיה" הינה נגזרת של בעיית חלוקת המשאבים והתוצר של הפעילות הכלכלית. כאן טמון המפתח. הדילול, הוא הפתרון של אלו אשר מחזיקים בבעלות על הרוב המשאבים והתוצר, כדי להימנע מחלוקה. כך שהדגש כאן הוא על "חלוקה", באי-השיוויון כפי שאתה עצמך הגדרת. זה המקור להכל. ובזה צריך להלחם, לזה להתנגד, את זה לחשוף ולהוקיע.

ההתנגדות שלי לשיח "דילול האוכלוסין" היא, שגם כאן, יש הסטת דיון: מסיטים את הדיון מהסיבה המקורית, והיא השתלטות מיעוט על רוב הנכסים של הציבור, אל התמקדות באחד הפתרונות שאותו מיעוט מציע. אך פתרון זה הוא רק שלב ב' בתהליך, הוא לא יותר מאחד הפתרונות שאותו מיעוט מציע לבעיה המהותית: השתלטותו על רוב הנכסים, וההמנעות מחלוקה שיוויונית.

FreeThinker כתב:לאנשים האלו יש כאלה שיקראו 'אנשי NWO', למרות שאתה חושב שזו מניפולציה להסיט את תשומת הלב מהאשמים המרכזיים (חמדנות יתר, ואהבת שררה), אותם אנשים אחראיים לכך שהעולם לא מנוצל בצורה המייטבית. לכן, אותם אנשים, רוצים בדילול האוכלוסיה, משום שלשיטתם אין מקום לכל האנשים "המיותרים" שרק גוזלים להם חמצן חיוני.

ואולי הבעיה היא בדיוק בהתמקדות ב"קבוצה" של אנשים? אתה יכול לתחום בדיוק את אותה קבוצה, מי בפנים ומי בחוץ? איפה עובר הקו הדק בין "אדריכל", "מבצע-שותף לדבר עבירה ביודעין", מבצע שלא ביודעין, וקורבן תמים?

לכן המסר שלי הוא אחר: אין כאן בעיה של קבוצת אוכלוסיה בעייתית, אלא של עקרונות, הנותנים לגיטימציה, המכשירים את הקרקע למדיניות של עושק, ניצול ורס הסביבה, החברה והאדם. מה שגם מכונה בשיח הפוליטי שכה רגיש לך - אידיאולוגיה. דהיינו משנה סדורה, מערך מסודר של ערכים המשרתים אינטרס מסוים, הנותנים לו לגיטימציה. ובמקרה הזה, אידיאולוגיה המקדמת בעלות של מיעוט, על נכסי הציבור.

מכאן, שבעיני, קו הטיעון לפיו האשם הוא בקבוצת אנשים נבדלת (ומכאן גם הצורך למצוא להם קטלוג מפלג, כמו למשל לכנות אותם "בונים חופשיים") מסיט את הדיון מבחינת הערכים, שהם הם המנוע להרס החברתי והסביבתי. והמעניין הוא, שאותם מקדמי טיעון "אותו מיעוט מרושע", בכלל לא מטילים ספק בערכים המקדמים את העושק וההרס, הם בסך הכל רוצים לרשת את הטייקונים שנמצאים בשליטה. בדיוק כפי שבמהפכה הצרפתית, המחוללים המובילים שלה היו הבורגנים, שסך הכל רצו לרשת את האריסטוקרטיה. לא עניין אותם שום "שיוויון" לעם, וזה אכן מתבטא במדיניות שהם יישמו עם קבלתם את מושכות השלטון. זו ההזדמנות להזכיר את אלכס ג'ונס, בתור הנביא המוביל של האסכולה הזו, של מרד הבורגנות כנגד האריסטוקרטיה המכהנת, ללא הטלת ספק בערכי היסוד שמקדמים את העושק.

מכאן גם נובע הצורך להסביר בצורה הגיונית מה מאפיין את אותה קבוצה נבדלת, ולמה הם כה מרושעים: הם פשוט כת של עובדי שטן. כה פשוט. מה היינו עושים ללא התיאולוגיה הנוצרית? מקרה מובהק של "דאוס אקס מכינה" מהתאטרון היווני.

אותו הטיעון לגבי המוטיבציה של "מדלל האוכלוסין", מכיוון אחר, כי כבר כתבתי וכואב לי הלב למחוק ;D :

האם הוא עושה זאת מתוך "אג'נדה זדונית של דילול האוכלוסיה, או פשוט כי הוא רוצה יותר לעצמו? האם מי שגר באחוזה בסביון יהיה מוכן לעבור לדירת שני חדרים וחצי בשיכון בחולון, קומה רביעית ללא מעלית? מה קדם למה, הרצון לדלל, או הרצון לרווחה (שבאה על חשבון הזולת)? האם יש מקום להקים אחוזות סביון לכל אזרח, ובלי לפגוע במרקם האקולוגי? הרי זה מחסל שטחים פתוחים, שבין היתר סופגים מי גשמים, וצמחיה שממחזרת את ה-CO2, וכל החבר'ה הללו יסעו במכוניות, לכן צריכים כבישים, ומרכזי קניות... האם כל זה נכון סביבתית?

ושוב לשאלה היסוד: מה קדם למה: השאיפה לתנאי חיים מרווחים, או הרצון לדלל? מקרה קלאסי של הגיון מעגלי, הביצה והתרנגולת.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יניב » א' אוקטובר 10, 2010 10:37 pm

האם האנשים שכביכול ממקדים את הדיון באליטות ובמעשיהן המרושעים לא גם מציעים פתרונות מעשיים ?
אני לא הרביתי לשמוע את אלכס ג'ונס או נברתי עמוק בסיפורי האחוות כדי להבין אם גם מציעים שם פתרונות.
סמל אישי של המשתמש
יניב
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Danton » א' אוקטובר 10, 2010 10:51 pm

יניב כתב:האם האנשים שכביכול ממקדים את הדיון באליטות ובמעשיהן המרושעים לא גם מציעים פתרונות מעשיים ?
אני לא הרביתי לשמוע את אלכס ג'ונס או נברתי עמוק בסיפורי האחוות כדי להבין אם גם מציעים שם פתרונות.

אם אני לא טועה, או שמא פספסתי מבין אלף רפרופי, אותם חושפי קונספירציית האחוות מציעים את המודל הבא:

העולם היה מושלם והרמוני עד להופעת אנשי האחוות. מהם התחילו כל הצרות. מכאן, המסקנה פשוטה: יש לחסל/לסלק אותם, וכך נחזיר עטרה ליושנה. שזה פחות או יותר מה שהציע היטלר, כאשר הוא זיהה את היהודים בתור אותה אליטה שמרעילה את העולם, וישנם עדיין בימינו שמתרגמים את המילה "אליטה" ל-"יהודים". ישנן אפילו לשונות רעות במיוחד שטוענות, רחמנא לצלן, שדייוויד אייק בכבודו ובעצמו, שהוא אחד מהמובילים בחשיפת אמת החייזרים הלטאתיים, בעצם מתכוון ליהודים, כאשר הוא אומר "לטאות", והוא עושה זאת כדי שלא יתייגו אותו כאנטישמי, כבר ככה ה"ליגה למניעת השמצה" יושבת לו על הזנב:

המשך הדיון על הקשר, לכאורה, בין קונספירציית האחוות, החייזרים וה-NWO: המרכיב האנטישמי בתיאוריה של שלטון האליטות.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ב' אוקטובר 11, 2010 1:24 am

אחרי שקצת הוסט הדיון לשרשור נפרד אני ישאל בשנית. האם צריך להיות עם אצבע על הדופק בכל מה שקשור ל״מהפכה הירוקה״ שכמובן כולנו רוצים עולם ירוק יותר. השאלה היא כמה אינטרסנטים נכנסו לתמונה ומושכים לכיוונם. אין מקום לכולם, התחממות. וכו׳ וזה רק דוגמא משלל הדברים המוצאים היום.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יעל י. » ב' אוקטובר 11, 2010 2:10 am

Brother, אני עדיין לא מבינה את השאלה... האם צריך להיות עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור למהפכה הירוקה? למה אתה מתכוון?

יניב, הפתרונות המעשיים שמציעים אלה שמתמקדים גם בכוונת דילול האוכלוסין הוא הפתרון המעשי של כולנו - להעלות מודעות לכל הנושאים האלה.

וידאו חשוב של אלכס ג'ונס בנושא הזה (600 אלף צפיות בשלושת החודשים מאז שהועלתה):

חלק שני:

דנטון, קראתי פעמיים את תשובתך לפרית'ינקר והייתי שמחה להגיב, אבל אני לא יודעת בדיוק על מה להגיב. אני לא מבינה עדיין על מה הויכוח. על למה האליטות (= רבים משועי העולם, שבבעלותם הבנקים, חברות התרופות, תעשיות הנפט ובחוטיהם רבות ממשלות העולם) רוצות (על פי מסמכים מוכחים) לדלל את אוכלוסית העולם?

למה הם עושים את זה? אני לא יודעת, כמו שכתבתי בהודעה הראשונה בשרשרת. אבל המעשים שלהם מצביעים על טירוף. ותן לי להוריד את הטענה הגדולה הזו לקרקע: מישהו ביודעין מרעיל את האוכל והמים שלנו, מוציא לשוק סמים חוקיים ממכרים ורצחניים וסמים לא חוקיים ממכרים ורצחניים לא פחות. מישהו מעביר חוקים ברחבי העולם ששוללים את חופש הפרט. אנחנו יודעים על אג'נדה בינלאומית שהוגדרה כבר לפני כמה עשורים שמטרתה לעשות את הדברים האלה בדיוק. אג'נדה בינלאומית, של אותן אליטות (אני יודעת שיש לך אלרגיה למושג, להגדרה ראה פסקה למעלה).

מעשים אלה מצביעים על טירוף, ולא הייתי זבוב על קיר חדר הישיבות שלהם, אבל אם אנסה לתת ניחוש מה הם רוצים להשיג, זה יראה ככה:

אני מניחה שהם רוצים ליצור את העולם בדמותם, עולם מעוות סגנון 1984 בו הם שולטים בכל אספקט של החיים, בו כל אמת מעוותת והופכות לשקר - או ליצור עולם שמעוות בצורה שונה, הפעם סגנון "עולם חדש ומופלא", בו כל בן אדם מהונדס מרגע הפרייתו ואז מהונדס מינקותו ועד מותו, בו "כולם שייכים לכולם" מבחינה מינית, עולם בו אין תא משפחתי או קשרים אנושיים חזקים, בו אין דתות אלא רק סמים.

הניחוש שלי. אבל אם בא לך באמת לנהל דיון הפרכות בעל ערך בשרשרת הזאת, אז בבקשה נסה להפריך את הנקודות העיקריות שמוצגות, ולא לנסות להפריך אותן עם "למה". לשאלה "למה" אני פשוט יכולה לענות שאני לא יודעת, אבל זה לא משנה את הנתונים - הדברים האלה קורים היום, יש מאמצים ישירים להוריד את אוכלוסית העולם, ראה הראיון שלי עם דייויד איוב ונושא ההורמון המעקר בחיסונים.
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ב' אוקטובר 11, 2010 2:31 am

יעל:
בינתיים תשובה קצרה עד שאחשוב איך להיות ברור יותר:

בעיני, שאלת ה"למה" היא המרכזית. כנו שסיבת הרצח הינה די נדרשת ע"מ לבסס כתב אישום... ובעיני, התשובה עוד יותר פשוטה: מי שמחזיק במשאבים, לא רוצה להתחלק. פשוט מאוד. כשילדי היו קטנים, הייתי עד פעמים רבות להתקלויות על הרקע הזה. ובחיי הבוגרים, אני מדי פעם נתקל עם מעסיק שלא מעוניין להתחלק איתי ברווחיו... שהוא מפיק מעבודתי בין היתר. האם זה טירוף? בעניי זה pure common sense, כי כל שקל שאת נותנת למישהו אחר, לא ישמש אותך. האם גם את מחלקת את כספך ללא הכרה, או שאת נוטה לשמור עליו, לפחות על כמות מינימלית ממנו? את יודעת, יש כל מני עלויות בחיים, ואולי בעתיד תרצי להתחתן, לקנות בית, לגדל ילדים... ואז העלויות יעלו... מאיפה יבוא הכסף?

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יעל י. » ב' אוקטובר 11, 2010 3:04 am

היית ברור מאוד, דנטון. תודה על התשובה הקצרה!

אני לא חושבת שהסיבה הזאת מספיקה.

פשוט תקרא שוב את ההודעה שכתבתי למעלה במקום שאצטט חלקים ממנה שוב, ותבין את סדרי הגודל שאנחנו מדברים עליהם. יש *הרבה* שטח, יש *הרבה* אוכל (ועוד לא משתמשים אפילו בחלק מטכנולוגיות ייצור המזון האפשריות), יש *הרבה* אנרגיה (אותו הדבר לגבי טכנולוגיות לייצור אנרגיה שלא מנצלים אותן מספיק או לא משתמשים בהן בכלל). ברוב העולם יש *הרבה* מים.

אני לא מדבר על "יש כמות מסוימת ויש להקציב אותה". אני מדברת על זה שיש הרבה. כל עוד אנחנו מדברים בתמציתיות, ובבקשה בוא ננסה להשאיר את זה ככה, תסביר לי איך אתה רואה את זה שטד טרנר, הבעלים של יותר אדמה מכל אדם אחר על פני כדור הארץ, והאבא של חמישה ילדים, אומר שצריך להפחית את אוכלוסיית העולם?

הוידאו, בו תוכל לצפות כדי לענות לי:

(ד"א, אפשר ועמוד הוויקי שלו יעניין אותך. הוא הקים את רשת ה-CNN והוא נדבן כספים גדול לארגון האומות המאוחדות. YEY! חסר אנשים שיתרמו כסף לחיסונים מעקרים.)
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ב' אוקטובר 11, 2010 4:13 am

בינתיים, רק על חלק מטענותיך, ואתבסס על דבריך מראש הדף:

לא יותר מ-1-3% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח מיושב ע”י בני אדם. פחות מ-11% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח משמש לחקלאות.
לא כל פיסת אדמה ראויה לחקלאות. תראי למשל את ישראל: יש לנו בעיקר הרי טרשים, ומדבר. ואת המעט שכן ראוי לחקלאות "מפשירים" לבניית בתים, מוסדות ציבור, קניונים, כבישים, אזורי תעשיה... מה שמהווה סתירה לטענה: בניית כל אותם מבנים פוגעת בכושר ייצור המזון.

ויש בעיה אחרת, שלא מקבלת התייחסות בדברים שהבאת: ומה עם המחלוקת על החקלאות המתועשת, ששוחקת את הקרקע, מבוססת על דשנים וחומרי הדברה מזהמים, ודורשת זנים מהונדסים גנטית? תיזת "אין בעיית מזון" מוחקת את כל גוף הטענות הזה, ומתבססת על תיעוש אינטנסיבי. מי אמר "Food Inc" ולא רואה את הקשר?

משהו בין פי 8 ל-22 פעמים אוכלוסיית העולם הנוכחית יכולה לחיות בעולם ברמת החיים הנוכחית ועם הטכנולוגיה הקיימת היום. הגבול הנמוך יותר, של פי 8 פעמים האוכלוסיה הנוכחית (בערך 44 מיליארד) נחשב למעשי ביותר.
על סמך מה הוא בונה את הערכה הזו? גם אם הוא "פרופסור", הוא צריך לנמק. ואם קראת את נימוקיו, זו ההזדמנות להכניס אותם לדיון, כי בלעדיהם, הטענה שלו היא לא יותר מאשר עוד מקרה של wishfull thinking.

לדברי ד”ר קסון, “תפוקה טובה יותר ו/או שימוש בחלק גדול יותר מהאדמה יכולים לתמוך בלמעלה מ-40 מיליארד אנשים." (ד”ר ג'קלין קסון, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת האמבולדט בקליפורניה, המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ)
ומה זה "תפוקה טובה יותר", בעיקר לאור מה שכתבתי לעיל? ושימי לב, הוא מדבר על הפער בין הקיים, לתיאוריה: באופן תיאורטי, אם נשפר את העניינים, הכל יהיה טוב יותר. האמירה הזו חלה על כל הבעיות של העולם: אם נפתור אותן, הכל יהיה טוב יותר, שזה מה שגם מציע ז'ק פרסקו מצייטגייסט. גם לו יש פתרון שייתן מענה לבעיית הרעב בעולם, מלחמות, ואיכות חיים בכלל. אך האם את מסכימה עם הפתרון שהוא מציע? ומה עם הפתרון המדויק שהפרופסור שאת הבאת מציע? האם הוא טוב יותר? אולי גם בו יש כשלים, כמו למשל להתבסס על חקלאות יותר ויותר מתועשת, והנדסה גנטית?

אותם אלו המקדמים את דילול האוכלוסין עושים זאת כי הם לא רוצים לשנות כלום במבנה החברה. ולמה? כי המבנה הנוכחי טוב להם, הוא מטיב איתם. הוא מאפשר להם לחיות טוב, ולגור באחוזות רחבות ידיים, מה שמביא אותנו לטענה הבאה:

יש כאן בעיה אחרת שהוא מתעלם ממנה באמירה השטחית שלו: האם באמת כל טקסס ראויה למחיה, או שיש פיסות אדמה בעייתיות? ומעבר לכך, האם זה נכון לכסות את השטחים הפתוחים ברצף אינסופי של בניה, מה שגם מכונה "פרבור"? לשטחים הפתוחים יש תפקיד, כמו למשל בספיגת הגשם, בצמחיה שממחזרת את האוויר וקולטת את השמש וכך מונעת את התחממות כדה"א (כן, שוב סוגיית האקלים, שגם היא פלונטר צפוף של אינטרסים סותרים והמון דיסאינפורמציה). ואם את מבססת מדינה שלמה על בתים פרטיים, כל אלו זקוקים לכבישי גישה ועורקי תנועה, מכוניות שיפלטו המון עשן מזהם, מרכזי קניות... אוף, שוב פעם הסביבתנים ההזויים עם החלומות הירוקים שלהם הורסים את הצמיחה הכלכלית...

שימי לב שטיעונים שונים משויכים לשדות מושגיים שונים: לפעמים טיעון מסוים, דווקא שייך לשדה שאת מתנגדת לו. כמו למשל שאולי, אחת הדרכים לשפר את תפוקת המזון היא באמצעות שינוי אקלים כדוה"א, באמצעות פיזור חלקיקים באטמוספירה, מה שגם מכונה "כמטריילס"...?

על הסרטון האחרון שקישרת כבר אגיב במועד מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי cooperight » ב' אוקטובר 11, 2010 11:43 am

למה הם עושים את זה? אני לא יודעת, כמו שכתבתי בהודעה הראשונה בשרשרת. אבל המעשים שלהם מצביעים על טירוף

אוי, יעל. ;WTF האם זו הדיאגנוזה הרשמית של "אמת אחרת"? הממ, טירוף ורוע צרוף. ;D מתחרז יפה. מה שלא מתחרז לי, לעומת זאת, זו גישת "לא מעניין אותי מה האידאולוגיה שלהם או איך הם מצדיקים את מעשיהם". גישתך שלך.
לא הכל מסתכם בחיסונים. יש דברים שמשאירים חותם משמעותי ושריר יותר משובלי קמטריילס. :) ספרות, למשל.
להלן ציטוט מ MORALS AND DOGMA לאלברט פייק. אושיה מאסונית, על הבנייה החפשית:
"it sees, indeed, that necessity rules in all the affairs of man. It knows that where any man, or any number of race of men, are so ibbecile of intellect, so degraded, so incapable of self-control, so inferior in the scale of humanity, as to be unfit to be intrusted with the highest prerogatives, of citizenship, the great law of necessity for the peace and safety of the community and country, requires them to remain under the control of those of larger intellect and superior wisdom
It hopes and longs for the day when all the races of men, even the lowest, will be elevated and become fitted for political freedom, when, like all other evils that afflict the earth, pauperism and bondage of abject dependence, shall cease and disappear..."

ועוד;
"knowledge is the most genuine and real of human treasures, for it is Light, as ignorance is Darkness. it is the development of the human soul and its acquisition the growth of the soul, which at the birth of man knows nothing, and therefore, in one sensemay be said to be nothing"
לי זה נשמע כמו משנה אריסטוטלית, אבל מה אני יודעת.
:-)
האפ פייק מייצג את הרוע עלי אדמות? או שמא תפיסה מסוימת?
אולי במקום "דילול אוכלוסין", הפיתרון הוא בנקודה ראשונית יותר, כלומר, חיסול האוטומטיות של ההורות. לא הגבלת הילודה, חלילה, כפי שמיושם תדיר על ידי תעשיית ההפלות, אלא בעקירת תפיסת "פרו ורבו". לא כל אדם מתאים להיות הורה. האינך מסכימה?
cooperight
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הבא

חזור אל אקטיביזם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד