לשכת דוד ילין | הבונים החופשיים | ברוכים הבאים

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: לשכת דוד ילין | הבונים החופשיים | ברוכים הבאים

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' ספטמבר 24, 2011 10:02 pm

emet1 כתב:טוב אז אחרי שנה וחצי של "בלבולי ביצים אורגניות" אולי תועיל לספר לנו מה רע בשמן מהונדס גנטי?

אולי במקום שאני אבזבז את זמני על הסבר מה רע בשמן צמחי מהונדס גנטית, תסביר אתה מה רע במזון מן החי ?

מה כל כך רע במזון המבוסס על חמאה ושמנת ?

כל הסיפור על כולסטרול ושומן רווי זו שטיפת המוח של תעשיית המזון המעובד, ויש להם הצלחה רבה מאוד בכך. הבעיה היא שאקטיביסטים רבים שהינם צמחונים ו/או טבעונים תומכים ונותנים יד לשטיפת המוח הזו, דבר המעודד את צריכת המזון הצמחי המבוסס על רכיבים שמקורם בהנדסה גנטית. המטרה של תעשיית המזון המעובד בשיתוף תעשיית התרופות היא למכור מוצרים תעשיתיים ובכך להגדיל את הרווחים, לא ניתן להגדיל רווחים על ידי מכירת תוצרת חקלאית ומוצרים טבעיים. כך מגיעות לעולם תאוריות שקריות המקודמות על ידי תעשיית המזון המעובד בשיתוף תעשיית התרופות, וזוכות לתמיכה גורפת מצד הקהילה האקטיביסטית שחלק ניכר ממנה הם צמחונים וטבעונים.

יהדות, רבנות, נצרות, איסלאם, כולם דתות וכולם מבוססות על אמונה. גם את הצמחונות, הטבעונות, והטבעונאות ניתן להגדיר כדתות, והם מבוססים על אמונה והשקפת עולם בלבד!!! מקורה של הצמחונות הוא בכלל בהינדואיזם.

כדאי מאוד לקרוא כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7% ... 7%AA%D7%99

תמונה
תמונה

אמחייה!!!
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' ספטמבר 24, 2011 10:10 pm

יוסי 25306 כתב:
לא ניתן להגדיל רווחים על ידי מכירת תוצרת חקלאית ומוצרים טבעיים.

מוצרי מזון טבעיים מן החי נחשבים לתוצרת חקלאית ולמוצרים טבעיים!!! כאמור, לא ניתן להרוויח ממכירת מוצרי מזון טבעיים אלה ולכן תעשיית המזון מייצרת מוצרי מזון תעשיתיים המבוססים על זרעי שמן מהונדסים גנטית, קהיליית האקטיביסטים תומכת במהלך זה!!!
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ש' ספטמבר 24, 2011 10:15 pm

בוא אני יסביר לך מותק מי שאוכל אוכל כמו שאתה אוכל נהיה כזה אהבל,
שאחרי שנה וחצי של טחינת מוח על אורגני מספר לנו שהוא חירטט אותנו כל הזמן הזה
ורק הינדוס גנטי מפריע לו, למרות שהוא לא מסוגל להסביר או להביא ראיה אחת למה זה מזיק
והדבר היחיד שהא עושה זה לספר לנו על החוויות הגסטרונומיות שלו ומראה לנו תמונות גם איך זה נראה .

הדבר הבא הוא יסביר לנו איך זה יוצא וגם יביא תמונות.

ובגלל כל החזיר השמנת והבשר שלו הוא מבלבל לנו את המוח על הדתיים והרבנות שהם בעצם מפריעים לו לאכול.לא יאומן.

והעיקר אין לך כסף להיות אקטביסט ולנסוע באוטובוס.
נו בטח... ביזבזת אותו על מסעדות גורמה.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' ספטמבר 24, 2011 10:45 pm

emet1 כתב:

לאכול פעם בחודש או פעם בכמה חודשים במסעדת גורמה לא עולה הרבה כסף!!! רק 500 ש"ח מקסימום (והגזמתי, עולה פחות) על ארוחה אחת במסעדת גורמה. להיות אקטיביסט עולה 100 ש"ח ליום פעילות אחד בלבד לא כולל אוכל (או כולל אוכל מהונדס גנטית)!!!

חישוב גס לגבי חודש פעילות אקטיביסטית לגבי ספטמבר 2011, בחודש ספטמבר 2011 יש סה"כ 19 ימי חול, כלומר, 19*100 = 1900 ש"ח רק עבור נסיעות ללא אוכל. ב- 1900 ש"ח ניתן לרכוש מזון 100% אורגני לחודש שלם!!!

חישוב גס לגבי חודש אוגוסט 2011, בחודש אוגוסט 2011 היו סה"כ 23 ימי חול, כלומר, 100*23 = 2300 ש"ח רק עבור נסיעות ללא אוכל. ב- 2300 ש"ח ניתן לרכוש מזון 100% אורגני לחודש שלם, ובנוסף יש לנו עודף של 400 ש"ח איתו ניתן ללכת לאכול ולהנות במסעדת גורמה!!!

ואם אני רוצה להיות פעיל אקטיביסטית גם בימים שישי ו/או שבת ? אני צריך כסף גם למוניות ספיישל, אני יכול בקלות להגיע ל- 4000 ש"ח רק עבור תשלום על הנסיעות וללא כל אוכל!!! מזון אורגני/גורמה הוא חינם בהשוואה לעלות הכולל של פעילות אקטיביסטית!!!

emet1 כתב:
ובגלל כל החזיר השמנת והבשר שלו הוא מבלבל לנו את המוח על הדתיים והרבנות שהם בעצם מפריעים לו לאכול.לא יאומן.

הם בהחלט מפריעים לי לאכול, אני רוצה לאכול מזון על בסיס חמאה ושמנת וללא כל תוספת של שמן צמחי או שומן צמחי או כל רכיב אחר שמקורו בזרעי שמן!!!

emet1 כתב:
ורק הינדוס גנטי מפריע לו, למרות שהוא לא מסוגל להסביר או להביא ראיה אחת למה זה מזיק

למה אתם לא מסוגלים להביא ראיה אחת בלתי משוחדת למה חמאה ושמנת ומזון מן החי מזיקים ?

מזון המכיל שמן צמחי או שומן צמחי אינו טעים כלל, המזון על בסיס שמן צמחי ושומן צמחי פשוט גועל נפש!!! טפו!!!

רק מי שאכל בטובות שבמסעדות הגורמה המגישות אוכל על בסיס חמאה, שמנת, שומן מן החי, וצירים (ללא MSG), וללא כל שימוש בשמן צמחי או בשומן צמחי, יודע להבדיל בין מזון איכותי וטעים באמת, לבין מזון מגעיל המבוסס ברובו על שמן צמחי ושומן צמחי.
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ש' ספטמבר 24, 2011 11:06 pm

מה יוסי? אחרי שנה וחצי אתה לא מסוגל להביא ראיה אחת למה הינדוס גנטי מזיק?

וגם לגבי שמן מן החי? דעת הרפואה והמדע ששומן רווי סותם עורקים עם ברצונך להפריך את התאוריה הזו בכבוד.

תביא לי 500 שקל אני יתן את זה למשפחה ענייה בת 6 נפשות יהיה להם אוכל לשבוע וחצי.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' ספטמבר 24, 2011 11:24 pm

emet1 כתב:וגם לגבי שמן מן החי? דעת הרפואה והמדע ששומן רווי סותם עורקים עם ברצונך להפריך את התאוריה הזו בכבוד.

זו שטיפת המוח של תעשיית המזון המעובד, ויש להם הצלחה רבה מאוד בכך. הבעיה היא שאקטיביסטים רבים שהינם צמחונים ו/או טבעונים תומכים ונותנים יד לשטיפת המוח הזו, דבר המעודד את צריכת המזון הצמחי המבוסס על רכיבים שמקורם בהנדסה גנטית.

המטרה של תעשיית המזון המעובד בשיתוף תעשיית התרופות היא למכור מוצרים תעשיתיים ובכך להגדיל את הרווחים, לא ניתן להגדיל רווחים על ידי מכירת תוצרת חקלאית ומוצרים טבעיים. כך מגיעות לעולם תאוריות שקריות המקודמות על ידי תעשיית המזון המעובד בשיתוף תעשיית התרופות, וזוכות לתמיכה גורפת מצד הקהילה האקטיביסטית שחלק ניכר ממנה הם צמחונים וטבעונים.

כדאי מאוד לקרוא כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7% ... 7%AA%D7%99

מוצרי מזון טבעיים מן החי נחשבים לתוצרת חקלאית ולמוצרים טבעיים!!! כאמור, לא ניתן להרוויח ממכירת מוצרי מזון טבעיים אלה ולכן תעשיית המזון מייצרת מוצרי מזון תעשיתיים המבוססים על זרעי שמן מהונדסים גנטית, ממוצרי מזון תעשיתיים אלה כן ניתן להרוויח והרבה מאוד, קהיליית האקטיביסטים תומכת במהלך זה!!!

הפרדוקס הצרפתי הוא כינוי המתאר את הסתירה, לכאורה, בין התזונה והרגלי החיים בצרפת הנחשבים כגורמים למחלות לב, לבין מיעוט התמותה ממחלות לב שם לעומת ארצות אחרות.

בתזונה הצרפתית אוכל שומני מגוון, החל מבשר לסוגיו וכלה בגבינות - עתירי שומן וכולסטרול, שתיית 48 ליטר יין אדום בממוצע לאדם בשנה.

לפי נתוני ארגון המזון והחקלאות, הצרפתי הממוצע צורך מדי יום 108 גרם של שומן רווי שמקורו בבשר, בעוד שהאמריקאי הממוצע צורך רק 72 גרם של שומן כזה. הצרפתי אוכל חמאה פי ארבעה יותר מהאמריקאי, הוא אוכל גבינה בכמות של 60% יותר מהאמריקאי, ופי שלושה יותר בשר חזיר, שהנו שומני ועתיר כולסטרול.

בנוסף לכך, מידת העישון והיעדר פעילות גופנית בצרפת אינם שונים באופן ניכר מהממוצע העולמי.

למרות כל זאת, אחוז התמותה כתוצאה ממחלות לב וממחלות כלי הדם בצרפת, בשנת 1999, אצל גברים בגילאים 35-74, היה 83 לכל 100,000. זאת בניגוד לתמותה גדולה בהרבה, של 230 לכל 100,000 איש בארצות הברית.

emet1 כתב:
תביא לי 500 שקל אני יתן את זה למשפחה ענייה בת 6 נפשות יהיה להם אוכל לשבוע וחצי.

למה שאני אתן לך 500 ש"ח ? על מנת שמשפחה ענייה בת 6 נפשות תוכל לרכוש מזון מהונדס גנטית על בסיס שמן צמחי ושומן צמחי שמקורם בזרעי שמן מהונדסים גנטית ? להאכיל אנשים במזון מהונדס גנטית אם במישרין, ואם בעקיפין באמצעות תרומה, זה פשע גדול יותר מלתת להם למות ברעב.

אם כבר, אז שיבואו אליי או שיפנו אישית אליי ואני אקח אותם לסיבוב קניות גורמה בעיר תל אביב.

emet1 כתב:
מה יוסי? אחרי שנה וחצי אתה לא מסוגל להביא ראיה אחת למה הינדוס גנטי מזיק?

בתור התחלה כדאי שתתחיל לקרוא על הנדסה גנטית בקישור המצורף:

http://ecowiki.org.il/wiki/%D7%94%D7%A0 ... 7%99%D7%AA

לאחר מכן אולי נמשיך לדון על הנדסה גנטית...
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי FreeThinker » ש' ספטמבר 24, 2011 11:37 pm

חישוב גס לגבי חודש אוגוסט 2011, בחודש אוגוסט 2011 היו סה"כ 23 ימי חול, כלומר, 100*23 = 2300 ש"ח רק עבור נסיעות ללא אוכל. ב- 2300 ש"ח ניתן לרכוש מזון 100% אורגני לחודש שלם, ובנוסף יש לנו עודף של 400 ש"ח איתו ניתן ללכת לאכול ולהנות במסעדת גורמה!!!

זה בהנחה שבאמת יום אקטיביות עולה 100 ש"ח ושאקטיביסט נמצא כל יום בפעילות.
אבל גם אם נניח וזה נכון, מה הקשר לכל הרוחות בין אקטיביסטים לדיון על אוכל אורגני? אתה מתחמק מלתת תשובות הגיוניות לטענות שלך וכל פעם בורח ל'קופי פייסט' של משפטים שכבר נכתבו פעמים רבות בנוגע לרבנות ולתו כשרות (שעדיין לא סיפרת לנו מדוע לתוויות האורגניות יש כשרות בכלל) ולאקטיביסטים הטבעונים ששוטפים לנו את המוח (אבל בלי הוכחות לכך כמובן). אתה יורה לכל הכיוונים ולא עיקבי בטענותיך (להדביק כל פעם את אותם משפטים לא הופך את הטענות לעקביות, רק למשעממות), נסה לענות לעניין כדי שנוכל להתקדם לאן שהוא ולא לטחון מים (אורגניים).

אין כל קשר בין מי שרוצה להיות אקטיביסט ולהוציא מכיסו אלפי ש"ח בחודש על פעילותו (יש כאלו שיעדיפו להוציא כסף על הופעות מחול) לבין העובדה שלא הבאת ראיה אחת לכך ששמן מן החי הוא בריא אבל אתה מפציץ בהודעות כאילו זה דבר ידוע ומוכר לכל בר דעת. אנא דבר לעניין ותפסיק לנסות למכור לנו את העדפותיך הגסרונומיות בכל הודעה, זה לא מגרה אף אחד לדעת כמה רכיבים אורגניים (שאתה בכלל לא בעדם אלא זו רק ברירת מחדל כי אתה לא גר בת"א או ירושלים, ששם יש פעילות מלכ"רית של נערי שמנת...) אתה אוכל ביום, בטח לא אם אין פואנטה לכל התפריט האורגני שלך.
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ש' ספטמבר 24, 2011 11:47 pm

"פרדוקס צרפתי"? אז שיהיה עד הסוף צרפתי...אתה בודק צרפתי זולל שומן לעומת אמריקאי זולל שומן?
תבדוק צרפתים שאינם אוכלים שומן ותשווה ,לא אמריקאי.
מי יודע כמה גורמים משתנים יש שם.

למה שאני אתן לך 500 ש"ח ? על מנת שמשפחה ענייה בת 6 נפשות תוכל לרכוש מזון מהונדס גנטית על בסיס שמן צמחי ושומן צמחי שמקורם בזרעי שמן מהונדסים גנטית ? להאכיל אנשים במזון מהונדס גנטית אם במישרין, ואם בעקיפין באמצעות תרומה, זה פשע גדול יותר מלתת להם למות ברעב.

PUKEלתת להם למות מרעב אה?

לפי מה שקראתי הבעיה היא לא ה"הינדוס הגנטי" אלה הבני אדם שניתן להם הכח הזה.
כרגיל...

תכלס, יש לך ראיה שזה מזיק? תן משהו לפחות כמו ריסוס כימי שלא אכפת לך לאכול...
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יוסי 25306 » א' ספטמבר 25, 2011 4:27 am

FreeThinker כתב:
זה בהנחה שבאמת יום אקטיביות עולה 100 ש"ח ושאקטיביסט נמצא כל יום בפעילות.

לא כולם נולדו עשירים, ולא כולם גרים בתל אביב או בירושלים, ולא כולם גרים במקומות הקרובים לתל אביב או לירושלים, ולכן נסיעות לתל אביב או לירושלים הלוך ושוב עולות 100 ש"ח לערך. אבל למה אני מדבר באוויר ? בוא ניכנס למערכות ה- Databases של אגד ורכבת ישראל ונבדוק מחירים, להלן תוצאות הבדיקה של מחירי הלוך ושוב:

קרית שמונה/צפת - תל אביב/ירושלים - מחיר נסיעה מלא באוטובוס: 90 ש"ח, מחיר לאחר הנחה (על כרטיס הלוך ושוב יש הנחה): 76.50 ש"ח. (השירות מצפת לירושלים מופעל באמצעות קווי המגזר החרדי, 80 ש"ח מחיר מלא, 68 ש"ח לאחר הנחה).
טבריה/בית שאן - ירושלים/תל אביב - מחיר נסיעה מלא באוטובוס: 80 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 68 ש"ח.
כרמיאל - תל אביב - מחיר נסיעה מלא של נסיעה הלוך באוטובוס וחזור ברכבת (אין שירות סדיר לכרמיאל): 93.5 ש"ח. חלופה - הלוך ושוב ברכבת + אוטובוס מכרמיאל לעכו הלוך ושוב: 95.50 ש"ח.
עפולה - תל אביב - מחיר נסיע מלא באוטובוס: 65 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 55.30 ש"ח.
עפולה - ירושלים - מחיר נסיע מלא באוטובוס: 72 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 61.20 ש"ח.
אילת - תל אביב/ירושלים - מחיר נסיעה מלא באוטובוס: 150 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 128 ש"ח.
באר שבע - ירושלים - מחיר נסיעה מלא באוטובוס: 65 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 55.30 ש"ח.

נהריה - תל אביב - מחיר נסיעה מלא ברכבת: 87 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 78.50 ש"ח.
עכו/קריות - תל אביב - מחיר נסיעה מלא ברכבת: 76 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 68.50 ש"ח.
באר שבע - תל אביב - מחיר נסיעה מלא ברכבת: 58 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 52.50 ש"ח.
נהריה - ירושלים - מחיר נסיעה מלא ברכבת: 119 ש"ח, מחיר לאחר הנחה: 107.50 ש"ח.
עכו - ירושלים - מחיר נסיעה מלא ברכבת: 111 ש"ח, מחיר לאחר הנחה ברכבת: 100 ש"ח.

כל המחירים שצויינו לעייל הם מחירי הנסיעה הלוך ושוב ואינם כוללים אוכל!!!

פעילות אקטיביסטית אמיתית כוללת מפגשים יומיומיים במטה הראשי של המלכ"ר, ולכן יש צורך לנסוע כל יום הלוך ושוב אל המטה הראשי של המלכ"ר הממוקם כאמור בתל אביב או בירושלים.

FreeThinker כתב:
מה הקשר לכל הרוחות בין אקטיביסטים לדיון על אוכל אורגני?

קבל תשובה בבקשה:

emet1 כתב:

אמת 1 טען שאין לי כסף להיות אקטיביסט ולנסוע באוטובוס מכיוון שביזבזתי את כולו על מסעדות גורמה. אני הראיתי שעל מנת לאכול במסעדת גורמה פעם בחודש או פעם בכמה חודשים אין כל צורך להיות עשיר מופלג, לעומת זאת בשביל להיות אקטיביסט, כלומר, על מנת להגיע כל יום ובאופן קבוע אל המטה הראשי של המלכ"ר, יש צורך להיות עשיר מופלג. אם אתה לא עשיר מופלג אין באפשרותך להגיע כל יום אל המטה הראשי של המלכ"ר, אלא אם כן אתה מתגורר בתל אביב או בירושלים.

FreeThinker כתב:
עדיין לא סיפרת לנו מדוע לתוויות האורגניות יש כשרות בכלל

ישנם דתיים רבים הצורכים מזון אורגני, יצרני המזון האורגני מעוניינים למכור את תוצרתם גם לאותם דתיים הצורכים מזון אורגני, לכן למוצרי המזון האורגי יש תו כשרות. כאמור לעייל, תו הכשרות הוא חסר משמעות לחלוטין ואין בו כדי לרמוז על איכותו של מוצר המזון. אבל, 99% ממוצרי המזון המעובדים הכשרים שאינם אורגניים, מכילים לפחות רכיב אחד שמקורו בהנדסה גנטית. לעומת זאת, מוצרי מזון אורגניים הנושאים עליהם את האישור האורגני אינם מכילים רכיבים שמקורם בהנדסה גנטית מכיוון שהתקן האורגני אוסר על שימוש ברכיבים שמקורם בהנדסה גנטית לצורך ייצור מוצרי מזון אורגניים.

מובן ? או שאתה רוצה הסבר נוסף ?

FreeThinker כתב:
אקטיביסטים הטבעונים ששוטפים לנו את המוח (אבל בלי הוכחות לכך כמובן)

האקטיביסטים הטבעוניים באמת שוטפים לכולם את המוח. ההוכחה לכך היא עצם העובדה שהם מטיפים את האידאולוגיה שלהם שהיא חסרת בסיס לחלוטין, ובנוסף אותם אקטיביסטים טבעוניים נמנעים לחלוטין מצריכת מוצרי מזון אורגניים מן החי, לעומת זאת הם זוללים בהמוניהם מוצרי מזון מהצומח שחלקם מהונדסים גנטית. אותם אקטיביסטים טבעוניים מעדיפים מזון צמחי מהונדס גנטית, ממזון 100% אורגני על בסיס חמאה ושמנת.

FreeThinker כתב:
אין כל קשר בין מי שרוצה להיות אקטיביסט ולהוציא מכיסו אלפי ש"ח בחודש על פעילותו לבין העובדה שלא הבאת ראיה אחת לכך ששמן מן החי הוא בריא...

ושוב פעם:

emet1 כתב:

אמת 1 טען שאין לי כסף להיות אקטיביסט ולנסוע באוטובוס מכיוון שביזבזתי את כולו על מסעדות גורמה. אני הראיתי שעל מנת לאכול במסעדת גורמה פעם בחודש או פעם בכמה חודשים אין כל צורך להיות עשיר מופלג, לעומת זאת בשביל להיות אקטיביסט, כלומר, על מנת להגיע כל יום ובאופן קבוע אל המטה הראשי של המלכ"ר, יש צורך להיות עשיר מופלג. אם אתה לא עשיר מופלג אין באפשרותך להגיע כל יום אל המטה הראשי של המלכ"ר, אלא אם כן אתה מתגורר בתל אביב או בירושלים.
FreeThinker כתב:
יש כאלו שיעדיפו להוציא כסף על הופעות מחול

כמה מופעי מחול עממי יש בשנה אחת ?

את מספר מופעי המחול העממי שיש בשנה אחת ניתן לספור על האצבעות של כף היד, אלא אם כן אתה בוחר להתגנב לבתי אבות ולמתחמים סגורים לצורך צפיה במופעי מחול סגורים. להלן רשימה של מופעי מחול עממי שיש בשנה אחת: פרימיירה פעם אחת בשנה לכל להקה (אין כל צורך ללכת לכל הפרימיירות, 4 פרימיירות בשנה אחת מספיקות בהחלט), פסטיבל מחול כרמיאל (שוב, אין כל צורך ללכת לכל המופעים בפסטיבל, 3-4 מופעים מספיקים בהחלט לכל ימי הפסטיבל), חגיגות הביכורים בהתיישבות העובדת (ניתן להספיק לראות מקסימום 5 מופעים ביומיים ובתנאי שאפשר לתפוס טרמפ עם הכוריאוגרף), יום העצמאות (ניתן לראות מקסימום שני מופעים ביומיים), מרתון ריקודי עם לקראת כרמיאל (מופע אחד, 3 קטעים), לילה לבן בתל אביב (הרקדה של שרה אביב בחוף גורדון, מופע אחד, שני קטעים בלבד).

בקיצור, מספטמבר עד אפריל אין כמעט מופעים כלל, באפריל או במאי מגיע יום העצמאות ואז יש מקסימום שני מופעים (לא ניתן בעת ובעונה אחת להיות בשני מופעים שונים), במאי או ביוני יש את המופעים בהתיישבות העובדת, ביוני יש את מופעי סיום השנה ברוב המקומות בארץ (פרימיירות), בסוף יוני או ביולי יש את הלילה הלבן בחוף גורדון בתל אביב, ביולי או באוגוסט יש את פסטיבל כרמיאל ולפניו יש מרתון ריקודי עם שבו מופיעה להקת מחול בשלוש קטעים, זהו!!! כמה זה עולה סה"כ ? אפילו לא אחוז אחד מהעלות הנדרשת על מנת להיות אקטיביסט.

FreeThinker כתב:
לא הבאת ראיה אחת לכך ששמן מן החי הוא בריא אבל אתה מפציץ בהודעות כאילו זה דבר ידוע ומוכר לכל בר דעת.

שומן מן החי הוא שומן טבעי לחלוטין, ואילו שומן תעשייתי מן הצומח אינו שומן טבעי כלל. השמן הצמחי המזוכך והשומן הצמחי הם מוצרים תעשיתיים המיוצרים בתהליכים תעשיתיים תוך כדי שימוש בחום גבוה, במהלך התהליך התעשייתי נהרסים כל רכיבי התזונה שנמצאים בשמנים אלה. השמן הצמחי הוא שמן מזוקק ומזוכך ואינו מכיל אפילו את הסופסטוק שנמצא בשמן המקורי לפני הזיקוק. הסופסטוק נמכר ללולנים לצורך הוספה למזון התרנגולות. השמן הצמחי המזוכך והשומן הצמחי מיוצרים מזרעי שמן שהונדסו גנטית. מוצר המכיל שמן צמחי מזוכך או שומן צמחי אינו טעים כלל וטעמו מגעיל ודוחה!!! טפו!!! על מנת שמוצר המכיל שמן צמחי מזוכך ו/או שומן צמחי יהיה ניתן לאכילה יש צורך להוסיף לו חומרי טעם וריח סינטטיים או תבלינים. שמן צמחי הוא שמן שקשה מאוד לעיכול, שומן החלב הוא שומן קל לעיכול. מזון המכיל חמאה ושמנת ושומן מן החי הוא טעים ביותר!!!
FreeThinker כתב:
שאתה בכלל לא בעדם אלא זו רק ברירת מחדל כי אתה לא גר בת"א או ירושלים, ששם יש פעילות מלכ"רית של נערי שמנת...

טעות!!!

היית צריך לכתוב:

שאתה בכלל לא בעדם אלא זו רק ברירת מחדל כי אתה לא גר בת"א או ירושלים, ששם ניתן לרכוש מזון גורמה!!!

ושוב טעות, אני לא אמרתי שאני לא בעד מזון אורגני, אני אמרתי שאני לא קיצוני כלל בהקפדה על צריכת מזון אורגני. לעומת זאת אני כן קיצוני בהימנעות מוחלטת מאכילת מזון המכיל או עלול להכיל שמן צמחי או שומן צמחי או רכיבים אחרים שמקורם בזרעי שמן. בתל אביב ובירושלים יש מסעדות גורמה שבהן ניתן לרכוש מוצרי גורמה המבוססים על חמאה, שמנת, ושומן מן החי.

מסעדות גורמה שמכבדות את עצמן משתמשות במזון 100% אורגני!!!

emet1 כתב:
"פרדוקס צרפתי"? אז שיהיה עד הסוף צרפתי...אתה בודק צרפתי זולל שומן לעומת אמריקאי זולל שומן?

הצרפתי צורך מזון המבוסס על חמאה, שמנת, שומן חזיר, שומן מן החי...

האמריקאי צורך מזון המבוסס על שמן צמחי ושומן צמחי שמקורם בזרעי שמן מהונדסים גנטית...

יש צרפתים שאינם זוללים שומן מן החי ? בעצם נזכרתי שכן, אותם אקטיביסטים טבעוניים צרפתיים שמטיפים לטבעונות ולהימנעות מוחלטת ממזון מן החי. אבל אני לא מחשיב אותם כלל, הם צורכים מזון מהונדס גנטית ובנוסף הם משמשים כמקדמי המכירות של תעשיית המזון והתרופות...

emet1 כתב:

למה לא לקחת אותם לאכול במסעדת גורמה מזון על בסיס חמאה ושמנת ?

emet1 כתב:
כרגיל...

לא קראת בעיון!!! קרא שוב את מה שכתוב בקישור שצרפתי ותתחיל להיכנס גם לקישורים ולחקור את הנושא.

מעולם לא כתבתי שלא אכפת לי לאכול ריסוס כימי, כתבתי רק שאני לא קיצוני כלל בהקפדה על צריכת מזון אורגני. לעומת זאת אני כן קיצוני בהימנעות מוחלטת מאכילת מזון המכיל או עלול להכיל שמן צמחי או שומן צמחי או רכיבים אחרים שמקורם בזרעי שמן. בתל אביב ובירושלים יש מסעדות גורמה שבהן ניתן לרכוש מוצרי גורמה המבוססים על חמאה, שמנת, ושומן מן החי.

מסעדות גורמה שמכבדות את עצמן משתמשות במזון 100% אורגני!!!
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי 12gen » א' ספטמבר 25, 2011 8:04 am

emet1 כתב:"פרדוקס צרפתי"? אז שיהיה עד הסוף צרפתי...אתה בודק צרפתי זולל שומן לעומת אמריקאי זולל שומן?

כרגיל...

לצערי הרב הירקות והפירות שניתן לקנות ברשתות הגדולות מרוססים בחומרים כימיים והרשימה שלהם היא ארוכה.
הממשלה לא מפקחת בכלל - אפילו ערוץ 10 עשו על זה סרט... סרט מזעזע.
12gen
חבר קבוע
חבר קבוע

הקודם

חזור אל סדר עולמי חדש / אחוות סודיות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים