פיונים במשחק

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

פיונים במשחק

הודעהעל ידי mahadeva » ד' אוקטובר 05, 2011 7:29 pm

שלום, אני מצטט חלקים ומסכם בקצרה את ההקדמה מספרו של ויליאם גאי קאר – פיונים במשחק -
William Guy Carr - Pawns in the Game (1958)

הקנוניה הבינלאומית
אם מה שאני עומד לגלות יהיה הפתעה ותדהמה לקוראים, בבקשה אל תפתחו רגשי נחיתות מכיוון שאני כנה להודות שלמרות שעמלתי משנת 1911, בניסיון להבין מדוע המין האנושי לא יכול לחיות בשלום וליהנות מהשפע והברכה שאלוהים מעניק לנו לשימושינו בשפע שכזה? היה זה רק בשנת 1950 כשחדרתי לסוד המלחמות והמהפכות המייסרים את חיינו ולתנאים הכאוטיים החולשים על מציאותינו, שגיליתי שזה לא פחות מאשר התוצאות של קנוניה שטנית מתמשכת. זה התחיל בחלק של היקום שלו אנו קוראים גן-עדן שבו השטן קרא תיגר על אלוהים. כתבי הקודש מתארים בפנינו כיצד הקנוניה השטנית התרחשה בגן-עדן. עד שהבנתי שהמאבק שלנו איננו נגד בשר ודם, אלא כנגד כוחות האפלה ששולטים בכל אלו שנמצאים במעמד הגבוה בעולמנו, פיסות המידע שהצלחתי לאסוף ברחבי העולם לא התאימו כולן יחדיו לכדי תמונה משותפת (אני לא מתבייש להודות שהתנ"ך העניק לי את המפתח שדרכו בסופו של דבר הצלחתי להשיב על השאלות הכתובות למעלה).
האידיאולוגיה השטנית גורסת שישויות נבונות יותר הינן בעלות הזכות לשלוט על אלה הפחות מחוננות מכיוון שההמונים אינם יודעים מה הטוב עבורם. האידיאולוגיה השטנית היא מה שאנו מכנים היום "טוטליטאריות".
התנ"ך למעשה מספר את ההיסטוריה של השטן שנהיה לנסיך העולם וגרם להורים הראשונים לערוק מאלוהים. הוא מספר כיצד השטן חנך כנסייה משלו על פני הארץ וכיצד הוא פועל מאז בכדי למנוע מהתוכנית האלוהית לשלוט ביקום.
ב-1784 "פעולה אלוהית" נתנה לממשלה הבווארית הוכחה לקיום של קנוניה שטנית מתמשכת. אדם וייסהופט, פרופסור ישועי, ערק מהנצרות ואימץ לחיכו את האידיאולוגיה השטנית בזמן שהוא לימד באוניברסיטת אינגולדסטאדט. ב-1770 מלווי הכספים (בית רוטשילד), לקחו אותו בכדי לערוך מחדש ולעדכן את ה"פרוטוקולים" העתיקים שנועדו להעניק לכנסיית השטן, שליטה סופית על העולם בכדי שהם יוכלו לכפות את האידיאולוגיה השטנית על מה שיוותר מהמין האנושי, לאחר האסון הכלכלי האחרון, על ידי רודנות השטן. וייסהופט השלים את מטלתו בראשון במאי, 1776. התוכנית שמה לה כמטרה להרוס את כל הממשלות והדתות הקיימות. הגשמת המטרה תהיה דרך הפרדה הולכת וגוברת של ההמונים, שאותם הוא תיאר בתור הגויים (כלומר בקר וצאן אנושיים), אל מחנות מנוגדים מתוך בסיסים פוליטיים, גזעיים, חברתיים, כלכליים ואחרים. הצדדים המנוגדים לאחר מכן יחומשו ו"תקרית" תסופק בכדי לגרום להם להילחם ולהחליש את עצמם תוך כדי שהם הורסים את הממשלות הלאומיות ואת מוסדות הדת.
ב-1776 וייסהופט ייסד את האילומינטי. המילה אילומינטי דומה למילה לוציפר ומשמעה "נושא האור". על ידי השימוש בשקר שמטרתו הינה להביא לממשלה עולמית אחת שבה ישלטו אנשים עם יכולת שכלית נעלה, הוא גייס כ-2000 תומכים. אלו כללו אנשים נבונים ביותר בתחומי האומנויות, החינוך, המדעים, הכלכלה והתעשייה. לאחר מכן הוא ייסד לשכות ואף לשכה מרכזית (הלשכה הגדולה) שישמשו כמפקדה (מטה) חשאית.
תוכניתו של וייסהופט הייתה שהאילומינטי שלו יפעלו בצורה הבאה בכדי להגשים את מטרתם:
(1) להשתמש בשוחד כספי ומיני בכדי לשלוט באנשים שכבר תופסים משרות בכירות ברמות שונות של כל הממשלות ובכל התחומים האנושיים האחרים. ברגע שאדם משפיע נפל ברשת השקרים, הרמיות והפיתויים של האילומינטי הוא שועבד על ידי סחיטה פוליטית או כל סחיטה אחרת ואיומים של הרס כלכלי, חשיפה ציבורית, פגיעה פיסית ואפילו מוות - לעצמם וליקיריהם
(2) דרך מכללות ואוניברסיטאות, האילומינטי שלחו תלמידים בעלי יכולת שכלית יוצאת מן הרגיל שגם השתייכו למשפחות מבוססות ועם נטיות בינלאומיות, להכשרה בינלאומית מיוחדת. ההכשרה ניתנה על ידי מענקי מלגות לנבחרים. הם חונכו לקבל את ה"רעיון" שרק ממשלה עולמית אחת תוכל לשים קץ למלחמות ולמאבקים המתרחשים לכל אורך האנושות. קודם כל הם פותו ולאחר מכן שוכנעו שלאנשים עם יכולות מיוחדות ולאנשים נבונים ישנה הזכות לשלוט באלה הפחות מחוננים, מכיוון שהגויים (המוני האנשים) אינם יודעים מה טוב בשבילם מבחינה פיסית, שכלית ורוחנית.
(3) ללכוד אנשים משפיעים כך שהם יבואו תחת שליטת האילומינטי, ולשים תלמידים שעברו חינוך והכשרה מיוחדת כסוכנים שיפעלו מאחורי הקלעים מאחורי כל ממשלות העולם, כך שהם יהיו ה"מומחים", שייעצו לאנשי הצמרת לאמץ משטרים מסוימים שבטווח הארוך ישרתו את התוכניות החשאיות של אלו שתומכים בממשלה עולמית אחת ובכך יביאו להרס הסופי של הממשלות והדתות שבהם הם בחרו.
(4) האילומינטי היו צריכים לכבוש את השליטה על התקשורת ועל כל הסוכנויות המפיצות מידע לציבור. חדשות ומידע צריכים להיות מיוצגים בצורה שכזו כך שהגויים יאמינו שממשלה עולמית אחת הינה הפתרון היחידי לבעיות הרבות והמגוונות שלנו.
מכיוון שבריטניה וצרפת היו שני הכוחות הגדולים בסוף המאה ה-18, וייסהופט הורה לאילומינטי להסית למלחמה קולוניאלית שתחליש את האימפריה הבריטית ומהצד השני לארגן את המרד הגדול שיחליש את האימפריה הצרפתית. המרד נועד להתחיל ב-1789.
ב-1785, הממשלה הבווארית גילתה את מזימותיו ולכן הוציאה את ארגון האילומינטי מחוץ לחוק וסגרה את הלשכות שלהם. ב-1786, היא פרסמה את פרטי המזימה. הכותרת הייתה "הכתבים המקוריים של המסדר והכת של האילומינטי". העתקים של המזימות נשלחו לראשי הכנסיות והמדינות. הכוח של האילומינטי כבר היה כה גדול שאזהרה זו לא זכתה לתהודה ענפה. האילומינטי ירדו למחתרת. וייסהופט הורה לאנשיו להסתנן אל תוך הלשכות הכחולות של הבונים החופשיים ולכונן חברה חשאית בתוך חברה חשאית.
רק הבונים שהוכיחו את עצמם כבינלאומיים, שדרך התנהלותם הוכיחה שהם ערקו מאלוהים, חונכו אל סודות האילומינטי. כך האילומינטי השתמשו במעטפת של פילנתרופיה בכדי להחביא את הפעילויות המהפכניות והחתרניות שלהם. מכיוון שראשי הכנסייה והמדינה בצרפת יועצו להתעלם מהאזהרות שניתנו להם, המהפכה פרצה ב-1789.
תומס ג'פרסון הפך לתלמיד של וייסהופט. הוא עזר לאילומינטי להסתנן אל הלשכות החדשות של המסדר הסקוטי באנגליה החדשה. ב-1798, נשיא אוניברסיטת הארוורד (דייויד פאפן), הוציא אזהרה בנוגע להשפעת האילומינטי על הפוליטיקה והדת בארה"ב.
ב-1826 קפטן מורגן החליט ליידע את שאר הבונים החופשיים ואת הציבור הרחב באמת בנוגע לאילומינטי. האילומינטי החליט לחסל אותו ולכן הוא ברח לקנדה אולם הוא נרצח בסמוך למעבר הגבול. מעט מאוד אנשים יודעים שפעולה זו הגעילה רבים וגרמה ל-40% מהבונים החופשיים בצפון ארה"ב לעזוב את הארגון.
ב-1829 האילומינטי החליט לאחד את הקבוצות הניהיליסטיות (הטוענות שלחיים אין משמעות) והאתיאיסטיות ביחד עם ארגונים אחרים שונים אל תוך ארגון בינלאומי שנקרא קומוניזם. הכוח ההרסני הזה נועד להיות בשימוש עתידי בכדי לחרחר מלחמות ומהפיכות עתידיות. האילומינטי הקים קרן למטרה זו, קרן שמימנה את קארל מרקס ואנגלס בעת שהם כתבו את ה"דס קפיטל" ו"המינפסטו הקומוניסטי" באנגליה.
ב-1830, וייסהופט נפטר. עם מותו התפתחה ההטעיה המכוונת שהאילומינטי נעלם ביחד איתו ובכדי לחזק את ההטעיה הוא העמיד פנים שהוא חזר בתשובה ופנה לדת.
בהתאם לגרסה המעודכנת שוייסהופט ערך בנוגע לקנוניה העתיקה, האילומינטי נועדו לארגן, לשלוט בכלכלה, לנהל ולשלוט בכל הארגונים והקבוצות הבינלאומיים על ידי הסתננות סוכנים מצידם לעמדות מפתח בצמרת. כך קרה שבזמן שקארל מרקס כתב את המניפסטו הקומוניסטי תחת ההכוונה של קבוצה אחת מהאילומינטי, פרופסור קארל ריטר מאוניברסיטת פרנקפורט כתב אנטי-תזה תחת ההכוונה של קבוצה אחרת, כך שאלו שכיוונו את הקנוניה מהצמרת יכלו להשתמש בשוני בין שתי האידיאולוגיות הללו בכדי להתחיל להפריד בין יותר ויותר בני אדם למחנות מנוגדים כדי שהם יוכלו לחמש אותם ולאחר מכן לגרום להם להילחם ולהרוס אחד את האחר, ביחד עם המוסדות הפוליטיים והדתיים. העבודה שריטר התחיל, המשיכה עם ה"פילוסוף" הגרמני ניטשה שכונן את הניטשיזם. ניטשיזם התפתח מפשיזם ומאוחר יותר הפך לנאציזם והיה בשימוש האילומינטי בכדי להסית למלחמת עולם ראשונה ושנייה.
ב-1834 המנהיג המהפכן האיטלקי גוספי מאציני נבחר על ידי האילומינטי להיות למנהיג התוכנית המהפכנית בעולם כולו והוא נשאר בתפקיד זה עד למותו ב-1872. ב-1840 הגנרל אלברט פייק הצטרף תחת מאציני לאילומינטי ונבחר לראש הכמורה השטנית (כממשיך דרכו של וויסהופט). בין 1859 ו-1871 הוא עבד על תוכנית צבאית ליצירת 3 מלחמות עולם ו-3 מהפכות עיקריות שיאפשרו לקנוניה להגיע לשלבה הסופי.
פייק כונן 3 מועצות עליונות - בצ'ארלסטון (דרום קרולינה), ברומא (איטליה) ובברלין (גרמניה). מאציני ייסד 23 מועצות כפופות להן במקומות אסטרטגיים ברחבי העולם, ואלו נותרו המפקדות החשאיות של התנועה מאז. הרבה זמן לפני שמרקוני המציא את הרדיו האל-חוטי, מדעני האילומינטי אפשרו לפייק ולראשי המועצות לתקשר בסתר. כך הופיעו לכאורה "תקריות" בלתי קשורות במקומות שונים בעולם שהעצימו סיטואציה מסוימת כך שהתפתחו מלחמות או מהפיכות שונות.
תוכניתו של פייק הייתה פשוטה ויעילה. הוא רצה שהקומוניזם, נאציזם, הציונות הפוליטית ותנועות בינלאומיות אחרות יאורגנו כך שהם יגרמו ל-3 מלחמות עולם ו-3 מהפיכות עיקריות.
מלחמת העולם הראשונה תוכננה להיווצר בכדי לאפשר לאילומינטי להשתלט על הצארים ברוסיה ולהפוך את המדינה לאתיאיסטית-קומוניסטית. האילומינטי שיחקו בחילוקי הדעות בין האימפריה הבריטית לגרמנית בכדי לחרחר את המלחמה הזו. לאחר שהמלחמה נגמרה, הם בנו את הקומוניזם והשתמשו בו בכדי להרוס ממשלות אחרות ולהחליש את הדתות.
מלחמת העולם השנייה, תוכננה להיווצר על ידי השימוש בחילוקי הדעות בין הפשיזם והציונות הפוליטית. המלחמה הזו תוכננה כך שהנאציזם ייהרס ושהכוח של הציונות הפוליטית יתעצם כדי שיהיה אפשר לכונן את מדינת ישראל בפלשתין. במהלך מלחמת העולם השנייה הקומוניזם יתחזק מאוד.
מלחמת העולם השלישית נועדה להיווצר על ידי החיכוכים בין הציונות הפוליטית ומנהיגי העולם המוסלמי. המלחמה הזו מיועדת להתנהל באורח שכזה שהאסלאם והציונות הפוליטית (כולל מדינת ישראל) יהרסו את עצמם ובאותו הזמן הסכסוכים ביניהם יתגברו, כך שהן ייאלצו להילחם אחת עם השנייה עד למצב של שחיקה מוחלטת - פיסית, מנטאלית, רוחנית וכלכלית.
לאחר מלחמת העולם השלישית, ייווצר האסון החברתי הגדול ביותר שהעולם ידע אי פעם. ההמונים יהיו בכאוס, ימאסו באתיאיזם אבל גם בכל הדתות וכך כשהם יהיו חסרי כיוון אך עדיין צמאים לאידיאלים, הם יקבלו את האור האמיתי דרך ההתגשמות השטנית של הדוקטרינה הטהורה של השטן שרק אז תצא לאור לציבור הרחב.
הפעילויות המהפכניות של כל ראשי האילומינטי מומנו על ידי בנקאים בינלאומיים בריטים, צרפתיים, גרמנים ואמריקניים.
בזמן שהציבור הרחב הובל להאמין שהקומוניזם הוא תנועה של העובדים (הסובייטיים) בכדי להרוס את הקפיטליזם, אנשי הביון הבריטים והאמריקניים הצליחו להשיג מסמכים אותנטיים המוכיחים שהקפיטליסטים הבינלאומיים פועלים דרך בתי הבנקים הבינלאומיים שלהם בכדי לממן את שני הצדדים בכל מלחמה ומהפכה מאז 1776.
ב-1925 הארכיבישוף של סנטיאגו (צ'ילה) פרסם ספר "מסתרי הבונים החופשיים נחשפים", ובו חשף כיצד האילומינטי השטניים כוננו חברה חשאית על גבי חברה חשאית. הוא פרסם מסמכים רבים שחשפו שאפילו בונים חופשיים בדרגות 32 ו-33 לא בהכרח יודעים את המתרחש במעמקי הלשכה הגדולה.
תוכניותיו של וייסהופט:
1. ביטול כל הממשלות הלאומיות.
2. ביטול כל הירושות.
3. ביטול כל הרכוש הפרטי.
4. ביטול הפטריוטיות.
5. ביטול הבית הפרטי וחיי המשפחה כתא שממנו זרמו כל התרבויות.
6. ביטול כל הדתות כך שהאידיאולוגיה השטנית של טוטליטאריות תוכל לשעבד את המין האנושי.
המפקדה של הקנוניה בסוף המאה ה-18 הייתה בפרנקפורט (גרמניה), היכן שבית רוטשילד כונן וקושר עם בנקאים בינלאומיים אחרים שפשוטו כמשמעו "מכרו את נשמתם לשטן". לאחר החשיפה הבווארית ב-1786, כוהני השטן העבירו את מפקדתם לשוויץ. מאז מלחמת העולם השנייה המפקדה הייתה במבנה "הרולד פראט" בניו-יורק. הרוקפלרים החליפו את רוטשילד מבחינת המניפולציות הכלכליות.
בשלבה הסופי של הקנוניה, הממשלה תורכב מעריץ-רודן, מכנסיית השטן, ומכמה מיליונרים, כלכלנים ומדענים שהוכיחו את נאמנותם למזימות השטן. כל האחרים יתקבצו לתערובת אנושית, על ידי הפריה מלאכותית שתופעל בקנה מידה בינלאומי. פחות מ-30 אחוז מהנשים ו-5 אחוז מהגברים יופעלו בכדי להרבות את המין האנושי. ההתרבות תהיה מוגבלת בהתאם לסוג ולמספרים הנדרשים למלא את צרכי המדינה.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק
 
הודעות: 1408
הצטרף: ג' מרץ 16, 2010 4:01 pm


Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' אוקטובר 05, 2011 10:53 pm

מי שמעוניין לקרוא את הספר כולו: http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20 ... hegame.pdf

אני אביא רק את הסיומת שלו, לא מתורגמת, זה יסביר קצת על מהותו של הספר (ההדגשה בצבע איננה במקור):
“The national Federation of Christian Laymen”

The National Federation of Christian Laymen is now being organized and a charter is being
applied for. Our purpose is to try and unite all existing Christian Laymen’s organizations to
combat all forms of atheistic materialism and internationalism. The N.F.C.L. will be kept
strictly non-partisan and non-denominational. It is not intended to interfere with the autonomy
of any existing Christian organizations. Our purpose is educational.
PAWNS IN THE GAME was published to find out how many citizens are interested in taking
constitutional action to end the international conspiracy as exposed in this book, and to take
legal action to break the economic stranglehold a few internationalists have obtained on the
Governments and peoples of the so called Free Nations by their practice of systematically
applied usury. The response has been remarkable and justified the printing of this edition.
It is suggested that interested persons organize branches of the N.F.C.L. in their cities and towns
and farming communities. Each group should provide itself with a library chosen from the
books listed on another page. The material in the books will provide matter for thought and
subjects for discussion at study groups. When local branches have been organized it is intended
to send speakers, well qualified to explain the various angles of international affairs, to address
public meetings sponsored by the local branches of the N.F.C.L.

Our Policy

1. We advocate Christianity and oppose illuminism and atheistic-materialism. We hold out the
hand of friendship to ALL who worship God and oppose Satanism.
2. We support Nationalism and oppose Internationalism of any kind.
3. We advocate responsible private industry and oppose cartels and combines.
4. We advocate Loyalty to the Constitution and oppose all kinds of subversive activities.
5. We support lawful authority and oppose organized crime.
6. We advocate the practice of ethics in trade and commerce and oppose all forms of illegal
traffic and trade.
7. We recommend brotherly love amongst all God-fearing people and oppose bigotry in any
form.
8. We stand for Liberty and oppose licentiousness.
9. We stand for Freedom as opposed to Dictatorships and tyranny.
10. We advocate justice for all and favours for none.
11. We recommend that punishment should be made to fit the crime.
12. We advocate National Preparedness against internal and external foes.
13. We advocate active interest and participation in political, economic, health and educational
matters as opposed to apathy, indifference, and despair.
14. We work so that Almighty God’s plan for creation may be put into practice in this earth.

Join Our Crusade

The Federation of Christian Laymen is non-partisan and nondenominational. Our purpose is to
help people who have been deceived into joining a subversive movement by telling them the
TRUTH, and to inform others regarding their danger from those who plot, plan, finance, and
direct ALL phases of the international conspiracy. We hope to finance our work by selling the
literature we publish. If you agree with what we have to say then help us make the facts
known. Send copies of our publication to your elected representatives and tell them how you
wish them to act on your behalf. This is very important. Send copies to your friends and
acquaintances, and to people you feel should be informed about these all important matters.
Ask them to do the same. This is our only means of obtaining circulation as the TRUTHS we are
trying to make known are being given the ‘SILENT TREATMENT’ by the controlled press. We
work to retain our national form of government; to protect the Christian religion, to uphold
private responsible enterprise; and to preserve our God-given rights and prerogatives.

Join Our crusade

הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי
 
הודעות: 6787
הצטרף: ה' מרץ 04, 2010 3:33 am

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי Dawn » ה' אוקטובר 06, 2011 12:31 am

וואוו. זה כל כך מטורף. תודה על התרגום. שתי מלחמות העולם הראשונות תוארו במדיוק לפני 150 שנה. מה עם השלישית? מתי היא מתחילה? או אולי היא כבר התחילה ולא שמנו לב..
סמל אישי של המשתמש
Dawn
חבר קבוע
חבר קבוע
 
הודעות: 665
הצטרף: ש' ספטמבר 24, 2011 5:33 am

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי mahadeva » ה' אוקטובר 06, 2011 7:42 am

עם מה שהולך בארץ ועם איראן וכל זה, ומה שהיה כנגד עיראק ואפגניסטן אנחנו לא רחוקים מזה. שמת לב כמה שיש היום מלחמה בין האיסלאם והמערב ואחת המהויות של הריב זה הסכסויך הציוני-ערבי. זה יכול בלי הרבה קושי להיסחף למלחמת עולם שלישית.
מצד שני יכול להיות שהם דחו/ויתרו על ממש מלחמת עולם שלישית כי גם זמנים השתנו והם מצאו דרך יותר יעילה להשיג את רצונם.
ממליץ לצפות בסרט מ-2005 joyeux noel, לא שהוא מדבר על קונספירציות אלא סרט מדהים ואנושי שמסביר בצורה יפהפייה למה לא חייבים לבחור במלחמה והאבסורדיות במלחמה.

בשמחה על התרגום :)
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק
 
הודעות: 1408
הצטרף: ג' מרץ 16, 2010 4:01 pm

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי Dawn » ה' אוקטובר 06, 2011 9:53 am

לפי דעתי מלחמת העולם השלישית כבר התחילה. הביטוי שלה כרגע הוא בכיבוש של לוב עיראק ואפגניסטן ע"י כוחות נאט"ו. בעתיד כשיירשמו על כך בספרי ההיסטוריה נגלה שבעצם ב2011 היינו כבר בעיצומה של המלחמה, פשוט לא שמנו לב.
סמל אישי של המשתמש
Dawn
חבר קבוע
חבר קבוע
 
הודעות: 665
הצטרף: ש' ספטמבר 24, 2011 5:33 am

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי איש המפתח » ה' אוקטובר 06, 2011 10:30 am

תודה רבה רבה על התרגום.

מה שחסר לי בטקסט זה הפניה למקורות כדי לבדוק את העובדות שהוא מפרסם שם.
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק
 
הודעות: 1671
הצטרף: ש' פברואר 27, 2010 7:54 pm

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' אוקטובר 06, 2011 3:54 pm

איש המפתח כתב:מה שחסר לי בטקסט זה הפניה למקורות כדי לבדוק את העובדות שהוא מפרסם שם.


גם לי זה קצת הפריע עד שגיליתי כמה דברים:
- בסוף כל פרק יש הפניה למקורות שהכותב חשב שרלוונטי לפרסם.
- ישנה עריכה נוספת (בצבע אפור) שנשאלות שם שאלות חשובות כביקורת על הדברים הנכתבים, היא נמצאת בתוך הספר עצמו (בגרסת הPDF שהבאתי).
דוגמא לכך תוכל למצוא בעמוד 36,45,46, חפש את הכיתוב האפור.
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי
 
הודעות: 6787
הצטרף: ה' מרץ 04, 2010 3:33 am

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי mahadeva » ה' אוקטובר 06, 2011 7:36 pm

אפילו בהקדמה שכתבתי הוא הביא כל מיני עדויות, כלומר הזכיר שמות של הרבה אנשים ואת הספרים ומסמכים שהם כתבו כדי שיהיה אפשר לבדוק את האמיתות של מה שהוא כתב.

בתרגום למעלה העדפתי לא לציין את רובם אלא ליצור מסמך קל ומהיר לקריאה ולהבנה, מי שרוצה להתעמק מוזמן לקרוא את הספר עצמו או לפחות את ההקדמה שאפשר למצוא בקלות באינטרנט :)
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק
 
הודעות: 1408
הצטרף: ג' מרץ 16, 2010 4:01 pm

Re: פיונים במשחק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' אוקטובר 07, 2011 5:46 pm

עוד מידע בנושא למי שמעוניין בקישור הבא -
http://doreenellenbelldotan.info/FedBankYisraelHEB.htm
שיטת הבנק הפדראלי האמריקני ובנק ישראל

אינני יודעת את ההסבר של העשירים-כקורח להבאתנו עד הלום.אבל ידועות לי כמה עובדות:1) כאן נמצא הריכוז הגדול ביותר בעולם של יהודים ואפשר בקלות רבה מדי להפנות דבר זה נגדנו.

2) מערכת החינוך בישראל מייצרת יהודים בורים כפי שאף קהילה בפזורה לא עשתה.

3) מרבית הישראלים קוראים רק עברית ובכך הם מבוּדדים ממרבית הידע בעולם; כאומה, אנו דלי-מידע ופתאים עד חמלה.

4) הסוכנות הממשלתית המכונה "רבנות" מפיצה זן של יהדות שלא היה עולה על דעתם של סבינו וסבתותינו – אשר היו, לבטח, נגעלים ממנו.

5) מצב המלחמה המתמשך הוא מקור להכנסות אדירות.

6) העוני חוגג.

7) אחוז עצום של ילדי ישראל נמצאים במוסדות פנימיתים,

משפחות מאמצות, משפחות אומנה ושאר הסדרים המרחיקים

אותם ממשפחותיהם הביולוגיות ו/או במערכות חינוכיות

"מיוחדות".

8) ממשלות ישראל תמיד צייתו, וימשיכו לציית, להוראות המאלפים.המקור למובאה הבאה יימסר להלן.

"על פי וויליאם גאי קאר, בחיבורו 'פיונים במשחק', פגישת הייסוּד של אותם בעלי תפקידים התרחשה בחנותו של הצורף מאייר אמשל באואר בפרנקפורט,

ב-1773. באואר, שהחליף את שמו ל"רוטשילד" על שם המגן האדום שפירסם את חנותו (ועד היום המגן האדום הוא סמל העיר פרנקפורט), היה רק בן 30 כשהזמין שנים עשר עשירים אחרים, רבי השפעה, לפגישה בפרנקפורט. תכליתו בפגישה היתה לשכנע אותם כי אם יסכימו לאחד את כוחותיהם, הם יוכלו לממן את תנועת המהפכה העולמית, כלומר – לשלוט בה ולהופכה למכשיר יעיל בו ישיגו שלטון מוחלט על כלל העושר, המשאבים הטבעיים וכח האדם של העולם כולו. משהגיעו להסכמה זאת, פרש מאייר את תוכניתו המהפכנית. המבצע יזכה לגיבוי ע"י כל העוצמה שיוכלו לרכוש בהון המאוחד. בתמרונים מחוכמים של עושרם המשותף יוכלו ליצור תנאים כלכליים גרועים כל כך, עד שההמונים יגיעו עד סף רעב ע"י אבטלה – – התועמלנים שיועסקו ע"י הקבוצה יעוררו תחושות איבה ונקם נגד המעמדות השליטים בחשיפת מקרים, אמתיים / מדומים, של פזרנות, התנהגות מופקרת, אי צדק, דיכוי והטרדה. עליהם גם להמציא השמצות שייפגעו באלה העלולים, אם יניחום לנפשם, להתערב בביצוע התוכנית – – כאן פנה רוטשילד למסמך מוכן והמשיך לקרוא מתוכו את סעיפי התוכנית ששורטטה בדייקנות.

עלינו לחקור מה, בדיוק, סידר לנו "הנדיב הידוע", הברון אדמונד ד'רוטשילד, בארץ ישראל ב'נדבנותו'. הורו לנו להיות אסירי תודה לפועלו כי, לפי המיתוס, הוא הציל אותנו מסכנת טבח כשנעשה לפטרון היישוב.כך גם עלינו לפקפק בדימויו הטהור של סר משה מונטיפיורי. לפחות אחד ממשפחתו נישא למשפחת רוטשילד; אברהם מונטיפיורי (1788 – 1824) נשא לאשה את הנרייטה ("ייטה") לבית רוטשילד (1791 – 1866). ר' http://tinyurl.com/2bq86fכיהודים למדנו שיהודי לא יפגע, מרצונו ובכוונת זדון, ביהודי אחר (מיתוס זה הוחדר בנו בכישרון כה רב עד כי הוא תקף גם כעת בינינו, למרות ההתעללות הרצחנית של הממשלה שלנו בנו, אזרחי המדינה) וכן למדנו שעשירי היהודים היו ועודם המיטיבים עמנו והמגנים עלינו מפני עולם אנטישמי אכזר – כי אלמלא עושרם המופלג, אותו צברו למען בטחוננו, היינו נבלעים חיים. אמרו לנו כי הטלת דופי ביהודי אחר, כל יהודי אחר, היא השמצת כולנו. אנו מתפללים שלש פעמים ביום ומבקשים מן האל לסלק מתוכנו את 'המלשינים'. לכן אנו מחפים עליהם אפילו כשהם משלחים אותנו לגיא ההריגה. אנו, היהודים, נעשינו למגן האנושי של "המגן האדום" ועושי דברם.הגויים מבחינתם לומדו – כפי שהתוכנית מציינת בבהירות – לשנוא את העם עליו הצביעו [התועמלנים] ואמרו: אלה המשפיעים על עולם העסקים ועל הממשלה.יהודים רבים הגיעו לרובד העליון ולמעמד הבינוני; לכן הסיקו הגויים כי היהודים שולטים במצב.למעשה, זאת קבוצה קטנטנה של יהודים וגויים עשירים כקורח (הם כה עשירים עד כי המולטימיליונרים חלשים יחסית אליהם) הפועלים מאחורי הקלעים שהיו, ועדין, הגורמים לכל צרותינו.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק
 
הודעות: 1408
הצטרף: ג' מרץ 16, 2010 4:01 pmחזור אל סדר עולמי חדש / אחוות סודיות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

cron