עצם בלתי מזוהה בירושליים 28/1

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

עצם בלתי מזוהה בירושליים 28/1

הודעהעל ידי limorwolf » ב' ינואר 31, 2011 11:47 am

.עב"מ (מתפצל) נראה בשמי ירושלים,איזור הר הבית:(מומלץ להגדיל את הסרט)

יום טוב
לימור
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

Re: עצם בלתי מזוהה בירושליים 28/1

הודעהעל ידי איש המפתח » ב' ינואר 31, 2011 12:15 pm

תודה לימור.

הנה סרטון נוסף מזווית ראיה אחרת:

השאלה היא מדוע אין פלאש של אור בסרטון השני?
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי wtf » ב' ינואר 31, 2011 12:51 pm

איפה רון כשצריך אותו(יש סיכוי גבוה שהוא כבר מזמן בחללית האם) :ALI
World Taekwondo Federation
wtf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי FreeThinker » ב' ינואר 31, 2011 1:41 pm

נסו לראות האם בכל הסרטונים יש את הפלאש ההוא מסרטון מס'1.
האם יתכן כי רק 2 מקורות ראו את האור הזה ב1 בלילה באמצע העיר הכי מתויירת בעולם?
יאללה תנו לנו את כל הצילומים, כדי שנוכל להשוות, ואל תעשו זאת עוד שבוע,
הציגו זאת כעת, לפני שיד נעלמה תשתמש בפוטושופ בכדי להעביר מסר.

עד שלא יראו לי צילומים ממצלמות האבטחה (ויש מאות כאלו באיזור זה, אולי אלפים) ובכל הצילומים יהיה אותו עב"ם אני לא אוכל להאמין שזה לא עוד פיברוק או אפילו פרומו לסרט, למשל זה:
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי limorwolf » ב' ינואר 31, 2011 3:59 pm

הנה גירסה קצת יותר מלאה:

היי פרית'ינקר:)
עד שלא יראו לי צילומים ממצלמות האבטחה (ויש מאות כאלו באיזור זה, אולי אלפים) ובכל הצילומים יהיה אותו עב"ם אני לא אוכל להאמין שזה לא עוד פיברוק או אפילו פרומו לסרט

מישהו כתב לי (באנגלית):

:So when you look at this video you will filter it through your belief system
if ufo is not possible for you: you can find endless ways of debunking this (the video is not clear enough and so on-
if ufo is possible in your belief system: then there's nothing unusual going on in the video
-

אומנם השיחה היתה על נושא אחר,אבל אני מסכימה איתו
אגב,
המציאות החוצנית היא כמובן עסק הרבה יותר מורכב מכמה אורות מתפצלים בשמי ירושלים
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי limorwolf » ב' ינואר 31, 2011 4:14 pm

קובי אלדר הוא ראש המנהל האקדמי של סמינר 'אורנים',מתמטיקאי ואיש מדעים מדוייקים.
הוא מתנדב לתת הרצאות בכל הארץ בנושא חשיפת קיומם של עב"מים וחוצנים ולאחרונה פתח אתר חדש לציבור (שעדיין בעבודה)
לכל המתעניינים כדאי בהחלט לתת הצצה:
https://sites.google.com/site/keufo2010/

האמת על מה שקורה במציאות שלנו מורכבת מכמה רבדים,לא יהיה ניתן לרדת לשורש העניין או למצוא פתרונות באם יודעים רק חלק מהתמונה,אז מסתובבים הלוך ושוב סביב הזנב של עצמנו.(זו רק דעתי האישית)

יום מבורך
לימור
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי FreeThinker » ב' ינואר 31, 2011 4:48 pm

לימור,

מישהו כתב לי (באנגלית):

:So when you look at this video you will filter it through your belief system
if ufo is not possible for you: you can find endless ways of debunking this (the video is not clear enough and so on-
if ufo is possible in your belief system: then there's nothing unusual going on in the video-

אומנם השיחה היתה על נושא אחר,אבל אני מסכימה איתו
אגב,
המציאות החוצנית היא כמובן עסק הרבה יותר מורכב מכמה אורות מתפצלים בשמי ירושלים

אכן, הנושא לא היה אורות בשמים אלא ילדה רוסיה מרחפת אבל יש משהו בדבריו של PIXEL :EWINK

מה שלי לא מובן זה המניע, אם לא תצליחי לשכנע מישהו שבמערכת האמונות שלו ילדה לא יכולה לרחף (או אין דבר כזה חוצנים, לא דיברתי על עב"מים אלא חוצנים אם את חייבת לדייק), ומי שמערכת האמונות שלו אומרת שילדה כן יכולה לרחף (או שיש חוצנים) סרטון זה לא מחדש לו דבר, אז מדוע בכלל לפרסם? מה המניע? אם אי אפשר לשכנע את הלא משוכנעים (לפי דברי PIXEL שאת הסכמת שהם נכונים לא פחות מדברי ביל ראין) ואת המשוכנעים אין צורך לשכנע, אז, לשיטתך, מה המניע לפרסום הסרטון?
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי tamir » ב' ינואר 31, 2011 7:31 pm

אפרופו מניע - מה המניע שלך להגיב לידיעות בנושא עב"מים ?
tamir
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי FreeThinker » ב' ינואר 31, 2011 8:59 pm

tamir כתב:אפרופו מניע - מה המניע שלך להגיב לידיעות בנושא עב"מים ?

נראה לי שכבר ניהלנו את הדיון ואם אני טועה סלח לי, המניע שלי הוא חקר האמת, גם בנושאים שקשים לי לעיכול (ותאמין לי שלימור עושה עבודה נאה בנושאים אלו).
ישנו בלבול גדול בין עב"מים לבין חוצנים ומשום מה אלו שמאמינים בחוצנים אף פעם לא עומדים על ההבדלים ביניהם ומשאירים מקום לדמיון להשלים את הפאזל.
עצמים בלתי מזוהים יש כל הזמן בכל מקום, לך עם האייפון שלך לאמזונס ומבחינתם הוא יהיה עב"ם לכל דבר, אין זה אומר שאתה חוצן רק בגלל שאתה משתמש בעב"ם.

אם אתה רוצה להבין טוב יותר את עמדתי (אתה לא חייב כמובן לקבל אותה אבל לפחות להבין אותה) אני ממליץ לך לקרוא את הפוסט הבא: post11487.html

ונקנח בהסבר טוב משלי לגבי כל תופעת העב"מים הבאה עלינו לטובה:

סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי tamir » ב' ינואר 31, 2011 10:11 pm

אכן, ניהלנו דיון ארוך בנושא עב"מים לא מזמן, ונראה לי שאין טעם לנהל אותו שוב, אבל אני לא בטוח שהתייחסנו שם למניע, ושאלת מה מניע אנשים שמאמינים בחוצנים לפרסם סירטונים אז התבקש לשאול גם מה מניע אנשים שלא מאמינים בחוצנים לנסות להפריך סירטונים כאלו :)

ודרך אגב, אם תשאל אותי מה המניע שלי להגיב פה בפורום אני מודה שאני לא בטוח שאני יודע מה התשובה.....
tamir
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי איש המפתח » ב' ינואר 31, 2011 11:02 pm

פרסמתי כתבה בעניין העב"מ מעל הר הבית ועוד דברים מענינים הקשורים לעב"מים, חוצנים, טכנולוגיות מוסתרות ועוד.
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ג' פברואר 01, 2011 10:37 am

למי שחייב איזשהו סרטון DEBUNK כדי לדעת אם הסרטון המקורי הוא זיוף או לא אז הנה אחד (ותודה לאזרחית ה'):
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי tamir » ג' פברואר 01, 2011 2:10 pm

נראה לי שאם אתה בוחר בגישה של להטיל ספק באמינות של סירטונים שכל מיני אנשים מעלים לאינטרנט אפשר להמשיך עם אותו קו גם לגבי הסירטון שאתה העלית. אני לא ממש הצלחתי להבין מה רואים בסירטון שהעלית שמפריך את האמינות של הסירטון הראשון...

ואם כבר הכנסתי את עצמי לדיון הזה יש לי עוד שאלה אלייך - אתה הרי כן מאמין שיש עב"מים אם הבנתי נכון, אבל לא מאמין שהם נשלטים ע"י חוצנים. אז אם ככה, למה אתה לא מאמין שמה שרואים בסירטון אמיתי ?

כך שבעיניי יש פה בעצם כמה שאלות שאין שום קשר ביניהן:

1. האם מבקרים אותנו חוצנים
2. האם לאליטות שלנו יש טכנולוגיה מאוד מתקדמת שלרובנו נראית כמו טכנולוגיה חוצנית
3. האם למישהו יש אינטרס "לפברק" סרטים על עב"מים ואם כן למה

אם מקבלים את התיאוריה שהאליטות רוצות לדמות פלישה של חייזרים בשביל לקדם אג'נדה מסויימת ואם יש להם כבר טכנולוגיות כאלו למה צריך להעלות סרטים מזוייפים לאינטרנט, אפשר פשוט להשתמש בטכנולוגיות האלו, כמו שאולי קרה במקרה הזה.
tamir
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי איש המפתח » ג' פברואר 01, 2011 3:33 pm

tamir כתב:נראה לי שאם אתה בוחר בגישה של להטיל ספק באמינות של סירטונים שכל מיני אנשים מעלים לאינטרנט אפשר להמשיך עם אותו קו גם לגבי הסירטון שאתה העלית. אני לא ממש הצלחתי להבין מה רואים בסירטון שהעלית שמפריך את האמינות של הסירטון הראשון...

ואם כבר הכנסתי את עצמי לדיון הזה יש לי עוד שאלה אלייך - אתה הרי כן מאמין שיש עב"מים אם הבנתי נכון, אבל לא מאמין שהם נשלטים ע"י חוצנים. אז אם ככה, למה אתה לא מאמין שמה שרואים בסירטון אמיתי ?

כך שבעיניי יש פה בעצם כמה שאלות שאין שום קשר ביניהן:

1. האם מבקרים אותנו חוצנים
2. האם לאליטות שלנו יש טכנולוגיה מאוד מתקדמת שלרובנו נראית כמו טכנולוגיה חוצנית
3. האם למישהו יש אינטרס "לפברק" סרטים על עב"מים ואם כן למה

אם מקבלים את התיאוריה שהאליטות רוצות לדמות פלישה של חייזרים בשביל לקדם אג'נדה מסויימת ואם יש להם כבר טכנולוגיות כאלו למה צריך להעלות סרטים מזוייפים לאינטרנט, אפשר פשוט להשתמש בטכנולוגיות האלו, כמו שאולי קרה במקרה הזה.

בלי להיכנס לשאלה אם זה נכון או לא, יש מושג באנגלית שנקרא: conditioning שמשמעותו בעברית היא: ריכוך.
ייתכן שהסרטונים הללו משמשים אותם לריכוך דעת הקהל לפני ההצגה הראשית.
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי limorwolf » ג' פברואר 01, 2011 5:47 pm

סליחה על חוסר הרצף בשיחה הזו,עבודה,סידורים..אתם יודעים.

חושב חופשי,אני שמחה לראות עוד ישראלים שגולשים באוואלון :) פורום שהוא חזק באחדות שלו (לא אחדות הדעים אלא הרגשת ייעוד משותפת)

פרית'ינקר כתב:
מה שלי לא מובן זה המניע, אם לא תצליחי לשכנע מישהו שבמערכת האמונות שלו ילדה לא יכולה לרחף (או אין דבר כזה חוצנים, לא דיברתי על עב"מים אלא חוצנים אם את חייבת לדייק), ומי שמערכת האמונות שלו אומרת שילדה כן יכולה לרחף (או שיש חוצנים) סרטון זה לא מחדש לו דבר, אז מדוע בכלל לפרסם? מה המניע? אם אי אפשר לשכנע את הלא משוכנעים (לפי דברי PIXEL שאת הסכמת שהם נכונים לא פחות מדברי ביל ראין) ואת המשוכנעים אין צורך לשכנע, אז, לשיטתך, מה המניע לפרסום הסרטון?

לגבי הילדה,לא הייתי מערבבת שמחה בשמחה. לגבי שאלתך:אז מדוע בכלל לפרסם? מה המניע?
התשובה פשוטה-לא רק אתה ואני נמצאים כאן :> יש עוד ערב רב של מתבוננים מבחוץ ואולי התופעה הזו ההולכת ומתגברת ביתר שאת(אך קיימת מזה שנים רבות) בהתאם לסממני התקופה שאנו חיים בה תוכל (וזו שאיפתי האישית) למשוך את סקרנותם והתענינותם של אנשים,מבלי כרגע להתייחס למהי טיב התופעה למורכבותיה השונות.
דבר נוסף,כבני אדם טיבנו להתפתח ולהשתנות.אני ואתה לא מה שהיינו לפני שבע-שמונה שנים,תסכים איתי כאן? אנחנו משתנים ויותר חשוב-מערכת האמונות,התפיסות וההבנות שלנו משתנה גם היא ולכן אל תשים טריז,מה שאתה יודע היום-אולי מחר תדע יותר,מה שלא מובן היום,אולי בפעם הבאה יגיעו התשובות.
אגב,אני יודעת שלא צריך להגיד לך את זה דווקא ההתעקשות שלך להבין מה "משכנע" אותנו מוכיחה שיש לך ראש פתוח.

לגבי שכנוע...לא אצלי.הסקרנות,המחקר,המסקנות הן של כל אחד עם עצמו,כמו בכל נושא.אותי אי אפשר לשכנע.אפשר להביא לידיעתי,לשתף אותי ומה אני עושה או לא עושה עם זה הוא אך ורק בידי,וככה אני מאמינה שזה עובד(או אמור לעבוד) אצל כל אחד אחר.
אז אני מקווה שאפשר להסכים שמה שמה שאנחנו עושים כאן הוא שיתוף ולא נסיון לשכנע.

תמיר שאל שאלה חשובה:
אפרופו מניע - מה המניע שלך להגיב לידיעות בנושא עב"מים ?

בבקשה תשאל את עצמך את השאלה הזו עמוק בפנים,למרות שאני רואה שנתת תשובה

אני חייבת להתייחס לתשובתו הארוכה של ניל טייסון (בוידאו המצורף למעלה)אסטרופיסיקאי שנטוע עמוק בתוך המוח השמאלי שלו (המיינד המתוכנת).
מצאתי את תשובתו שטחית ומגכחת ודוגמא נפלאה בפני עצמה למהו "טיעון מתוך בורות".
התעלמות מוחלטת (בורות? חוסר ידיעה?) משלל העדויות הקיימות בשטח ע"י אנשי ממשלה/צבא/אנשים פרטיים וכו' וכו' שמיידעים אותנו על קשר קיים עם אלו שאינם מכדור הארץ והמעורבות שלהם בממשל.אנשים אלו היו נרדפים עד לא מזמן,נכון לעכשיו עקב כל כך הרבה דברים שיוצאים על פני השטח אין אפשרות להשתיק את כולם.הכוח הוא במספרים.
אם היינו שמים את איש המדע הנ"ל ניל טייסון מול פול הלייר,ברייאן אולירי,וויד פרייזר,אדגר מטישל שהם אנשי מדע בפני עצמם.אין לי ספק למי הייתי מאמינה...

ניב,הכתבה שפרסמת חשובה וטובה ובהחלט במקום.תודה רבה לכל העוסקים במלאכת הכתיבה.הצורך להעיר/להאיר את עינהם של אנשים למצב הקיים שבו לממשלות שמאחורי הקלעים יש את הכוח והטכנולוגיה ליצור תרחיש פחד מפני פלישה חוצנית על מנת ליצור עולם גלובלי אחד בשליטתם ותחת מרותם הוא חשוב חשוב חשוב מעין כמוהו!
אבל בכל זאת יש כמה דברים שאני מקווה שתרשה לי להגיב עליהם: קודם כל,לא כל דבר הוא תחמון ממשלתי.

נכתב בכתבה:
"האינטרנט מלא בסרטונים, דיווחים ומסמכים על עב"מים וכמו עדר טוב אנו שוכחים לבדוק מי יכול להרוויח מזה"-

סליחה מראש,פה אני אתפס לסמנטיקה אבל סביר שמי שמגיע להתעניין ולבדוק את התחום הזה הוא לא ממש חלק מעדר.כמובן שיש יוצאים מהכלל.

"
ההנחה שחוצנים קיימים או לא אינה מרכז העניין פה אלא, מי דואג להבניתה של דעת קהל עולמית בנושא הזה ?"

לא לגמרי יכולה להסכים פה.ההנחה האם קיימים חוצנים או לא היא אכן מרכז העניין,אנו חיים בחשכת ימי הביניים ומטה מזה בנוגע לחוסר ההבנה מי אנחנו,מה אנחנו,מה מקומנו בקיום הגלקטי,מי עוד קיים חוץ מאיתנו ומה אפשר ללמוד מהימצאות מינים אחרים מסביב,מה אפשר ללמוד על רמת המניפולציה ,ההסתרה והידע שנמנע מאיתנו ,והכי חשוב,מה הוא הפוטנציאל האנושי האמיתי שלנו,היכן כוחנו ומהן חולשותינו,מהו היקום הסובב אותנו,למעשה-מהם החיים? זהו הידע שנוכל לשאוף אליו ובהתאם לכך לעשות קפיצה אבולוציונית שכל כך נדרשת (לאור השפל שהגענו אליו) אלא אם יש בדעתו של מישהו שעלינו להישאר כפי שאנחנו ולכחד את הכוכב הכחול והעשיר ביולוגית שאנחנו חיים עליו.
אף על פי כן,כמובן שאפשר להבין את הזווית שלקחתם בכתבה הזו,העובדה שהממשלות שמודעות לגודל ולטיב היקום שאנחנו חיים בו הרבה יותר טוב מאיתנו תופסות טרמפ
לצרכיהן האישיים ושל אלו שהם משרתים אותם כדי להמשיך ולשעבד אותנו ואף להביא אותנו לידי "פיתרון סופי" היא עובדה שחשוב להפיץ ברבים.

במקביל הפחד מהלא ידוע עלול לסנוור גם את הטובים שבנינו ובמקום לתת מבט בשלל קיומי החיים שנמצאים שם (וחלק אף מושיטים לנו יד בצורת מידע) אנו ניתן מבט זועף ונוציא את החניתות והרומחים.בזה הרי אנחנו מתמחים.לעשות את מי שלא דומה לנו לאוייב..אם אף פעם לא נלמד אחרת,לא נוכל להביא את מעגל האלימות הזה לסופו.
גם אם נראה כרגע שלקחתי את זה רחוק מדי,יבוא יום ויהיה אפשר לדעת עד כמה הנקודה הזו חשובה.

הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות ,(כמו שניב התנסח בתגובה לכתבה):
נראה לי שהכתבה לא שוללת את קיומם של עב"מים "אמיתיים" רק מבקשת להזכיר שיש כמה כוחות במשחק…

הוא אכן (לחקור קודם) ואז לטעת את ההבנה בציבור שאכן יש כמה כוחות במשחק...

שיהיה ערב נעים

לימור
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הבא

חזור אל חוצנים / עבמ"ים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ואורח אחד