עב"מים?

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

עב"מים?

הודעהעל ידי emet1 » ה' מרץ 25, 2010 12:59 am

שאלה,אולי מישהו יוכל לענות לי,לפי המראה החיצוני של העב"מים בתמונות התעוררו אצלי כמה שאלות,יש להם רגלים אז יש אצלהם כח משיכה,יש להם נחירים אז הם נושמים יש להם עינים אז יש להם מראות אצלם וכו"לפי הנתונים האלה הכוכב שלהם כמו שלנו ,סטטיסטית מה הסיכוי שיתפתח כוכב כמו שלנו והתפתחו תנאים כאלה עד כדי יצירת דמות כמו בן אדם שהרי הכל במקרה 2)מה נגיד שאולי אנחנו בעצם בצורה כל שהיא משם אז איך נסביר את היוצרות הכוכב שלנו אלה אם כן נגיד ש"הם" בראו את הארץ ואותנו. אז מה נגיד שהם בראו ארץ כמו שלהם?זה מה שעלה לי כרגע אולי יהיה המשך...
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: עב"מים?

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 1:26 am

אמת1 - תלוי איזו תיאוריה בא לך לסתור, של הראלים, של הפליאדים והתקשורים או תיאוריה אחרת. :)

הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 1:29 am

ותשובה יותר מדעית תצטרך להסתמך על משוואת דרייק. אם יש באמת 50 מליון ציוויליזציות, אז אפשרי שחלקן דומות לנו.
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי SecretChife3 » ה' מרץ 25, 2010 1:44 am

אני חייב להגיד את זה פעם אחת וזהו, כי הנושאי עבמ"ים פה מוציאים אותי מדעתי אבל מעדיף לא לצאת למלחמה מיותרת. כל החכבמולוגים מבחינתי הם Ufoologist, וזה כי הם משלים את כולם יותר משהם מספרים את האמת.
SecretChife3

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 1:51 am

צ'יפ - רק שאני אבין אותך, אין כזה דבר עצמים לא מזוהים? לכל דבר יש הסבר הגיוני? וזה לא שאני מאמין בפליאדים או בתאורית הראלים אבל אני חייב להבין מאיפה אתה יודע הכל.
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי limorwolf » ה' מרץ 25, 2010 1:55 am

emet1 ו-secretchife היקרים!

מאחר ואתם מקדישים זמן רב ותרומתכם לפורום רבה,בטח לא יפריע לכם להקדיש עוד כמה דקות כדי לענות לי על השאלה הבאה:
על מה הם מדברים??
אני מודה שאשמח מאוד למחשבותיכם בנידון :) זוהי בקשה מיוחדת ממני אליכם :)

הנה הלינקים המדוברים:
הראשון-המדען הבכיר והאסטרונאוט אדגר מיטשל בראיון לרדיו
http://www.youtube.com/watch?v=RhNdxdveK7c

השני- הוא פול הלייר -שר ההגנה לשעבר של קנדה
http://www.youtube.com/watch?v=RGyFWyNuF3s

האם יש לכם אומץ להסתכל לאמת בפנים?...!!!
נחיה ונראה :)
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ה' מרץ 25, 2010 1:58 am

פ.ת. בסקירה קצרה לפי הראלים "הם בראו את כל צורות החיים"ולא את הארץ עצמה עם התנאים המתאימים לחיים.2)לפי הפליאדות הם רק התערבו בבני אדם ויצרו "גזע הארי" .3)משוואת דרייק:מצחיק ,מה הסיכוי שאני יזרוק צבע באויר ויפול על הרצפה ויצא לי כתוב "משוואת דרייק" ומה הסיכוי שזה יקרה עוד פעם .הצד השווה בכל התאוריות הנ"ל שהם לא קולטים את ההרמוניה המדהימה של הטבע איך הכל שזור ליצירה אחת מושלמת ומתלהבים מדמויות מכוערות חסרות הגיון בלי שום חכמה.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 2:13 am

אמת1 - רק אמרתי "אם", לא אמרתי שאני מאמין בתאוריה כמו שהיא, למרות שהיא נשמעת לי לא פחות הגיונית מזה שסנה בוער ולא אוכל. אם בהגיון עסקינן אז תוותר על הדת כי זה קפיצת אמונה ולא הוכחות חותכות. אתה יכול להתפלסף איתי שנים אבל הכל עניין של אמונה בסופו של דבר, לא עניין של הוכחות שאי אפשר להתווכח עליהם. גם אם תגיד לי שיש אלוהים ותוכיח לי, אני אוכל להגיד לך שאתה צודק אבל שמעון ברא את אלוהים ואז נחזור לאותו מעגל של ניסיון להוכיח אמונה. או שאתה מאמין או שלא, אין הוכחות, לא בימינו.

לימור - כבר פרסמת את זה בעבר וגם אז לא ענו לך, ככה שאני בספק לגבי האומץ להתמודד עם משהו שיכול לשנות את תפיסת העולם הכל כך מקובעת (למרות שכל אחד בנפרד חושב שהוא פתוח לרעיונות). וכמו שאמרת, נחיה ונראה...
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי limorwolf » ה' מרץ 25, 2010 2:21 am

freethinker,תחזיק לי אצבעות.. ,לא אני צוחקת ,
אני פשוט מופתעת פעם אחר פעם איך בחברה של אנשים שקוראים לעצמם "מחפשי אמת" הרוב תמיד יעדיפו להצדיק בכל דרך את שטיפות המוח הישנות ויהיו עיוורים להוכחות,כן להוכחות (לא הלינקים האלה כמובן) בנושא המדובר- אנחנו לא לבד ביקום.
כמובן שזה למעלה מבסדר גמור לא לרצות להיכנס לזה בכלל,אבל להגיב בשרשור לנושא ולקרוא לאנשים "חכמולוגים".........
בעיני חוסר התיחסות לעל מה מדברים שר ההגנה של קנדה והאסטרונאוט לשעבר אד מיטשל כמוהו כטמינת הראש בחול כמו בת יענה,במקרה כזה....
השתיקה תהיה יפה לחכמים! (כולל המנעות מלעג לאנשים המפוקחים היודעים שאנחנו לא לבד ביקום ומלעלה מזה)

לילה טוב
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ה' מרץ 25, 2010 2:40 am

פ.ת.נכון ביהדות יש שלב של אמונה אבל קודם יש הגיון ודעת,התאוריות הנ"ל (שלא חשבתי לרגע שאתה מאמין בהם)הן חסרות כל בסיס.2סנה בוער ולא אוכל ,נכון זה לא הגיוני ולמה?כי על פי הטבע הוא צריך להשרף ,וזה הרעיון של ההתגלות למשה,שיש פה כח מעל הטבע.זה הגיון.2)זה הדוגמא שבחרת?יש לנו את מעמד הר סיני שזה לא היה התגלות ליחיד (כמו ישו,מוחמד,בודהה,ראל,וכל מי שנפגש עם עב"ם)אלה התגלות ל3000000 איש בו זמנית (אופס..חזרנו לפסח למסורת מאב לבן)שתהיה קודם התגלות כזאת נדבר.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ה' מרץ 25, 2010 2:43 am

לימור:אשמח אם תסבירי לי את שאלותי בתחילת השרשור ואז נדבר.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 3:15 am

אמת1 - כנראה שהייתה סיבה מדוע בחרתי בדוגמא זו :) 2) מדוע לשלול קיומם של חוצנים? אפשר לפרש אותם בצורה אחרת (נגיד כמלאכים), אבל כדי לשלול את קיומם לחלוטין צריך להביא צידוקים (או הסברים) לעדויות של אנשים שצילמו חוצנים או שראו כאלו. 3)כמו שאתה מצפה שיאמינו שבמשך 4000 שנה סיפרו סיפור זהה שעבר מאב לבן וכו', מדוע קשה לך להאמין שיש אנשים שונים שלא מכירים האחד את השני עם סיפורים דומים מאד אם לא זהים לגבי פגישות עם חוצנים? 4) האם יכול להיות שאתה לא מודע לכל נסתרות התורה, האם יכול להיות שברמה הגבוהה ביותר, שמגיעים אליה מעטי מעט, כן יש התייחסות לחוצנים? האם יכול להיות מידור שאתה, בינתיים, לא חלק ממנו? האם יכול להיות שזהו חלק מהסוד שבפרד"ס?
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי SecretChife3 » ה' מרץ 25, 2010 3:11 pm

לימור, כל אחד שמאמין לכל דבר שמישהו אומר לו, בלי לבדוק, ולאמת את מה שהוא שומע הוא בובה על חוט של הADEPTS.

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

לימור, אני מכיר את הדברים שאת מציגה וזה לא מדגדג לי כלל, אני לא אומר שאין חייזרים או עבמים (אפילו ראיתי) אבל, דבר ראשון הצלחות המעופפות הרבה יותר יש סיכוי שזה טכנולוגיה נאצית שהתפתחה עם השנים תודות לויקטור שכוברג (מקווה שכתבתי את השם משפחה נכון). העדויות לחייזרים כלל לא משכנעות והפולקלור ומיתוסים שהתפתח סביבם זה נושא גדול שמאוד מחשיד את העניין הזה, עבמים בצורת פרמידה עם חייזרים שבאים באמצע הלילה לקורבן ומוציעים ממנו זרע או מבצעים דברים שקשורים למין ממש כמו סיפורי השדים העתיקים כגון לילית.

ישנו מיינד קונטרול מטורף וחזק של עשרות שנים אשר לו נתונים הצי-בוווור של סרטי עבמים בהוליווד, סרטים שבאים לשכנע את התודעה שלהם שמה שרייגן אמר הוא אפשרי, חייזרים עלולים לבוא לפה בצלחת ולאיים על כולנו. הראלי? נו באמת... זאת כת שמקדמת את הסדר העולמי החדש, ואני יודע את זה מבתוך הארגון. רוב החכבמולוגים רק מקדמים את הסדר העולמי החדש, רובם מקדמים את הרעיון שאלו היו הנפילים והאלוהים שלנו לפני שאטלנטיס נפלה למבול, וכיום מחכים חזרתם, מין הסתם אף אחד לא יגיד לכם מה באמת היה בארץ לפני הבול, ואף אחד לא יטרך לבדוק שהנפילים היו שדים שבראשם עזאזל אשר השחיט את האנושות. החכבמולוגים מנסים להציג את אותם בני אלוהים שוב פעם באור טוב כמו שתמיד מנסים לעשות הבונים החופשיים והתאוסופיה. הפליאדים מקדמים את זה נמאוד, במיוחד את רטוריקת גזע האר בני האלוהים החייזרי שבא לתרבת את העולם ובעיקר את היהודים, תקראו ספר של בלבטסקי כל הסיפור הזה מונ שם מול העיניים והם מאימינים בזה, מה העדויות שלה, מאסטר טיבטי "רב מימדי" תקשר לה את זה, מי צריך עדויות...אני לא אתפלא אם רוב חוקרי העבמים שייכים לאותם מסדרים הרוצים לקדם את האג'נדה שלהם ואת הסדר העולמי החדש, למה בסופו של דבר זה מה שהם עושים!

לימור עדויות מנאסא הם מסוכנות, הם נתפסו מזייפים תמונות לא פעם, חלק נכבד מהאסטרונאוטים שיצאו למשימת הירח הידועה היו בונים חופשיים כולל באז אלדראין שזה צריך לקחת בחשבון ששומעים את דעתו על עבמים. יתרה מזאת נאסא הוקמה בידי נאצים מפייפר קליפ וורנר וון בראון, הם הודו כמו קן ליי שהם עבדו על פיתוח צלחת מעופפת. הם האמינו שהם גזע על שהגיע מחייזרים, תאנמיני שהם ינסו לקדם את הרעיון הזה לעולם דרך נאסא. אנשים שהיו בממשל? בדרגה בכירה? כמה שהדרגה יותר בכירה המהימנות יורדת כי זה יכול מאוד להיות פעולה מתוכננת... לא נשמע לך הגיוני?

לימור בוא נראה אותך רואה סרט של אדם אשר היה ממובילי מחקר העבמים לפני שאת בכלל ידעת מזה, ותראי לאיזה מסקנות הוא הגיע, שוב תקשיבי ואל תאמיני עד שהוכחת בעצמך. הגיע הזמן שהפורום יכיר את האדם הזה שנרצח בגלל חשיפת האמת

מבחניתי אני למדתי שלא משנה כמה עדויות אני יציג, לחכבמולוגים הרצון שלהם להאמין בחייזרים תמיד יעלה על כל מה שישימו להם מול העניים. ככה זה אחרי שהוליווד עובדים עלינו כבר עשרות שנים.

אני באמת שמעדיף לא להכנס יותר פנימה לקרב הזה, אני כבר יודע שזה קרב אבוד מראש
אבל אם כבר שאלתם ומעניין אותכם הצד השני אז הסרט הזה לא רע בכלל בתור התחלה.

בכלל העניין של הסרט גברים בשחור, למה כל כך הרבה אנשים הטוענים שהם חטופים במציאות יש להם מיקרו-צ'יפים בתוך הגוף? מה זה הקטע הזה? לי נשמע יותר הגיוני שסוכני ממשל חוטפים אנשים מבצעים בהם ניסוי גנטי ומשתילים צ'יפ, ובסוף עושים את הפלאש הזה ואמרים לנתין שאלו היו חייזרים בתוך עבמ. זה הרבה יותר הגיוני לי מאשר שטיפת המוח של הוליווד.
SecretChife3

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' מרץ 25, 2010 4:05 pm

צ'יפ - תודה רבה לך על התגובה וגם על הסרטון. אני חייב להתוודות שאני מרגיש כאילו מישהו (אתה) חדר לי למוח וכתב את מחשבותי הנסתרות. :) או בעצם :(
מעולם לא ראיתי מישהו שכותב בדיוק מדהים כל כך את מחשבותיי, שהרי לא פרסמתי אותם מעולם ולכן גם לא יכולת לקרוא אותם איפה שהוא. אני שמח שהיה לך את האומץ לצאת בגלוי (למרות שהשם שלך הוא לא באמת צ'יפ :) ) עם דעתך בנידון, עכשיו לפחות בדבר אחד אני בטוח - אני לא היחיד שחושב כך! (ותסלחי לי לימור אבל המוח שלי מסוגל לקבל רמה מסוימת של הגיון). אני לא אומר שאם אין חוצנים אז כן יש אלוהים אלא ששתי האופציות ברות הכחשה במידה שווה.

לימור - נושא התקשורים בעיקר גורם לי לפקפוק הכי גדול, משום שהוא בנוי על כך שאנחנו אמורים לסמוך על עדות יחידה של מישהו לגבי מידע ממקור אחר. אני לא אומר שכולם שרלטנים ועושים זאת בשביל פרסום וכו' (למרות שאני בטוח שיש כמה כאלו), אני מאמין שהם מאמינים שבאמת תיקשרו אתם, אני פשוט חושב שהם מבלבלים חלום ומציאות ובחלום הכל יכול להיות - המציאות לעומת זאת די מוגבלת. אני מודע לשלל ההוכחות שיש לקיומם של חוצנים!!! באותה מידה אני מודע ליכולת הקיימת היום לזייף הוכחות!!! כאשר גם אני וגם את מודעים לכך שבמשך עשרות שנים עשו עלינו (האנושות) ניסויים בשליטה מוחית, איך את יכולה לבטל בהינף יד שאפשרי כיום לגרום לך להאמין בכל דבר? יכול להיות שגם אלוהים זו אשליה שתיכנתו אותה במוחנו, אני לא פוסל את האופציה הזו אבל באותה מידה אני לא פוסל את האופציה שהוליווד היא לא יותר ממראה של המציאות ולא מדע בדיוני!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ה' מרץ 25, 2010 6:08 pm

דרך אגב דה וינצי פיתח את הצלחת הראשונה.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא