לרצינים בלבד - אנושות מתקדמת

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

לרצינים בלבד - אנושות מתקדמת

הודעהעל ידי JollyRoger » ב' אפריל 26, 2010 2:08 pm

כנראה שלחלק מהאנשים זה נראה כאילו שום דבר רציני לא קורה - אבל הסדר החדש מתקדם בכל הכח.אותו רעיון דת פילוסופיה
חלק נוסף ולא כל כך מדובר של אותו רעיון מה שנקרא - http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7% ... 7%96%D7%9D

חלק ראשון משלושה מתוך סדרה על הנושא
http://video.google.com/videoplay?docid ... 713668208#

למידע נוסף אני ממליץ -
את שני החלקים הנוספים בסדרה במיוחד האחרון
http://www.sacred-texts.com/eso/sta/index.htm
http://wikicompany.org/wiki/911:Trauma_mind_control
http://pseudoccultmedia.blogspot.com/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
JollyRoger
חבר מתקדם
חבר מתקדם

Re: לרצינים בלבד - אנושות מתקדמת

הודעהעל ידי emet1 » ב' אפריל 26, 2010 9:23 pm

אוי לך דארוין תראה מה עוללת ,אוי לך תורת האבולציה אם כל חטאת."טראנסהומניזם" בסוף מביא ל"טראנספר הומניזם" מהעולם.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ב' אפריל 26, 2010 9:46 pm

רוגר וכי למה הכנסת את זה ב"תחום האפור"? זה אולי הנושא הכי ריאלי פה בפורום.לעניות דעתי 90% ממה שמדבר האתר הזה שורשו ב"טראנסהומניזם"
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Lance » ב' אפריל 26, 2010 9:52 pm

מי שרוצה להבין מאיפה בא הלך הרוח הזה, שגם כלל בעבר את תאוריית הגזע העליון של הנאצים (שהיום שמור לאילומינטי שרואים בעצמם גזע עליון),
שילמד קצת על האמונות של האחוות הסודיות, ועל מסדר צלב הוורד, בני האור ופילוסופיית האש המטופשת שלהם.
ולקצרים בזמן, שמתי לב שהפודקאסט האחרון של קונספיל מפרט על כך, למרות שלא יצא לי להאזין לו כדי לוודא את זה:

תמונה
תמונה
כשאנשים קטנים עושים צל גדול, סימן שהשמש שוקעת.
- לין יוטאנג
סמל אישי של המשתמש
Lance
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ב' אפריל 26, 2010 10:23 pm

שמור לאילומנטי??? ומה עם שאר הכתות? ומה אם הנצרות וה"סופרמן" שלה? ומה עם ארה"ב הנאורה?...
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Lance » ב' אפריל 26, 2010 10:33 pm

כל מה שציינת שונה לגמרי מהלך החשיבה של חברי האחוות הסודיות.
אתה מדבר פה על צדקנות, אני מדבר פה על אמונה פונדמנטלית של אנשים שהם מגזע אחר לגמרי! צאצי גזע אלוהי.
ושמכח כוחם כגזע עליון, זוהי לא רק זכותם אלא חובתם לנהל את העולם ואת הגזע הנחות (אנחנו) ששוכן בו, כראות עינהם, וזה גם מה שהם מעבירים הלאה לילדיהם.
תמונה
כשאנשים קטנים עושים צל גדול, סימן שהשמש שוקעת.
- לין יוטאנג
סמל אישי של המשתמש
Lance
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Danton » ב' אפריל 26, 2010 11:53 pm

רגע רגע... לא רק אילומינטי: אין גם היהודים רואים עצמם כ-"העם הנבחר" ו-"אור לגויים"? מעין גזע עליון לכל שאר הגזעים? האין אנו מזמרים בליל הסדר "שפוך חמתך על הגויים"?
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ג' אפריל 27, 2010 12:26 am

כן דנטון גם היהודים מנסים להשתלט על העולם ולשלוט בכולם ,מוכר לך ... שאתה אומר "העם הנבחר" שאלת את עצמך נבחר למה? שאתה אומר "אור לגויים" שאלת את עצמך במה הם אמורים לשמש אור? ולמה לא סיימת את המשפט "ושפוך חמתך על הגויים אשר לא ידעוך"
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ג' אפריל 27, 2010 6:35 pm

emet1 כתב:כן דנטון גם היהודים מנסים להשתלט על העולם ולשלוט בכולם ,מוכר לך ...

זה אכן מה שטוענים לא מעט תומכי תיאוריות קונספירציה ברחבי העולם, כולל אלכס ג'ונס הנערץ.
לי אין מושג מה האמת, כי כמה יהודים אני כבר מכיר? ואותו קומץ, לא מחזיקים בעמדות מפתח, כך שאני לא יכול להסיק מכך דבר.

אך מנגד, ישנם כמה שמות כן ידועים שמחזיקים בעמדות מפתח בעולם, ואני זורק כאן כמה שמות אקראיים שממים בי בשלוף כרגע: סרגיי ברין ממייסדי "גוגל", מארק צוקרברג מייסד "פייסבוק", רם עמנואל - יועץ בכיר לנשיא האמריקאי הנוכחי, ברנרד מיידוף שניהל סכומי עתק והונה רבים, מייסדי הבנק גולדמן זאקס (צמד האדונים הנכבדים - מר גולדמן ומר סאקס), משפחת רוטשילד ו... העיתונות וספרי ההיסטוריה מלאים בשמות כאלו אינספור, אני לא זוכר כרגע כלום.

emet1 כתב:שאתה אומר "העם הנבחר" שאלת את עצמך נבחר למה?

אתה רואה, ידעתי למי לפנות!!! מכיוון שאני בור ועם הארץ בנושאי יהדות, אני זקוק לעצתך: מה באמת הסיפור מאחורי המותגים "עם נבחר" ו"עם סגולה"?

emet1 כתב: שאתה אומר "אור לגויים" שאלת את עצמך במה הם אמורים לשמש אור?

ראה סעיף קודם, לגבי חוות דעת מומחה ומשמעות המותג.

emet1 כתב:ולמה לא סיימת את המשפט "ושפוך חמתך על הגויים אשר לא ידעוך"

גם כאן, כשני הסעיפים הקודמים.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי JollyRoger » ג' אפריל 27, 2010 7:52 pm

אכן אמת, זהו פורום מוזר בו חייזרים ותקשורים עם יישויות הם עובדה גמורה
בעוד שכל הנושא של אגודות סודיות ויהדות נשאר בגדר תאוריה קשה לעיכול
לאט לאט... זורעים זרעים
סמל אישי של המשתמש
JollyRoger
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי emet1 » ג' אפריל 27, 2010 11:43 pm

דנטון ידידי:תאר לך שהנך מוזמן למשתה בחצר גינת המלך ,יין מלכות נשפך כמים אמבטיות חלב עם שמן המור ^-^ מיטות משי ועשרות פילגשים מטיילות להן בחצר :-* ,ופתאום ניגש אליך אחד ממשרתי המלך ואומר לך שהמלך קורא לך מיד. :o הינך ניגש למלך כורע ברך ואומר הוד רוממותו הנני,ויאמר המלך אליך,דנטון רד מייד למטה למרתף האוצרות ,למרתף האוצרות? ;D כן,יש הצפה של ביוב הכל מלא צואה והריח נוראי,"אתה נבחרת" מעכשיו לדאוג שהכל יהיה מצוחצח. :-\ ומהר, אם לא? הארמון כולו יהיה מוצף בביוב ,ותדע ,כל פעם שתעלה מן המרתף "ניחוחות"יצאו ממך אנשים יצחקו עליך ויגרשו אותך מכל מקום :'( ,אבל תזכור שבסוף שתגמור לנקות את כל המרתף כל האוצרות האלה יהיו שלך :D .הא ,כמעט שכחתי שאתה חוזר מלמטה "תדליק את האור" של חצר המשתה יש "הפסקת פרסומות"... ;)
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' אפריל 28, 2010 12:58 am

אמת1 - אני חייב להוריד בפניך את הכובע על תשובה מבריקה מלאה במושלים\נמשלים\משלים המכילה את הביטויים העיקריים המיוחסים לעם היהודי. חזק ואמץ והמשך בדרכך!!!

אבל....
אבל תזכור שבסוף שתגמור לנקות את כל המרתף כל האוצרות האלה יהיו שלך

אז מה שאתה אומר זה שאכן האנטישמים צודקים ומה שמעניין את היהודים בסופו של דבר זה כסף ובשבילו הם מוכנים לאכול (ולנקות) חרא :)

מדוע לדעתך "מרתף האוצרות" מלא בביוב? האם חובה שכל אוצר יהיה "מוגן" בביוב כדי שלא כל אחד ירצה לקבל אותו? האם רק היהודים יעשו הכל כדי לזכות בהזדמנות להגיד "אמרנו לכם"? האם ההכרה של המלך שווה את הביוב והנידוי? מדוע שהמלך יסכים לתת את כל אוצרותיו בשביל ניקוי הביוב, הלא בשביל זה יש עבדים לא? ומה אם האוצרות יתבררו בסוף כמזויפים, האם לא ירגישו היהודים כפראיירים הכי גדולים ב6000 השנים האחרונות?
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ד' אפריל 28, 2010 1:51 am

פ.ת. וואו ,תשמע, זה היה די בשלוף, מממ... עכשיו צריך לקחת אחריות על דברי אה. ::)1) טוב אז ככה. מאז החטא הקדמון "האוצרות"בביוב.התפקיד שלנו זה לברר את "האוצרות" ע"י המצוות =צו המלך(הוראות הפעלה).2)האוצר לא מוגן ע"י הביוב ,וכל אחד רוצה לקבל אותו .השאלה מי מוכן לקיים את "מצוות המלך" בשביל זה . 3)לא נראה לי שהבנתי 4)בקשר להכרת המלך.מה זה יום עבודה בשביל להנות מהאושר האמיתי .ואל תשכח שהמשתה זה רק סרט...5)וכי המלך צריך לאוצרות ? וכי חסר לו משהו ? כל מה שהוא רצה זה לתת . ומה היית מעדיף לקבל בחינם מהמלך ולהתבייש או לעבוד בשביל זה בכבוד ?. 6)בקשר "לפראיירים" וכי על המילה של המלך לא נסמוך וחוץ מזה מקסימום הפסדנו "משתה" אבל מה אם "המשתה" זה רק סרט אז מי באמת ה"פראייר"(באידיש=חופשי ;) )
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ד' אפריל 28, 2010 10:00 am

JollyRoger כתב:אכן אמת, זהו פורום מוזר בו חייזרים ותקשורים עם יישויות הם עובדה גמורה
בעוד שכל הנושא של אגודות סודיות ויהדות נשאר בגדר תאוריה קשה לעיכול
לאט לאט... זורעים זרעים

הפורום הזה אינו מקשה אחת, אלא אסופה של אנשים עם דעות וידיעות שונות.
יש כאלו שעבורם "חייזרים ותקשורים עם יישויות הם עובדה גמורה", וישנם כאלו "שעבורם אגודות סודיות ויהדות נשאר בגדר תאוריה קשה לעיכול". אין כאן תנאי סף כדי להתקבל לפורום. חוץ מהכללים המקובלים לכתיבה באינטרנט וברשות הרבים בכלל.

ואם לחדד, האגודיות הסודיות אינן קשות לעיכול עבורי, אלא אני פשוט מפעיל על הסיפור הזה את אותה הביקורת שאני מפעיל על כל דבר. ואכן יש לי קשיי עיכול: של אמירות לא מגובות. או התעמקות במני זוטות לא רלוונטיות, או בכוונה להסיט את הדיון מהמהות.

אמת1: אני חושש שלא הצלחתי להבין מהם האוצרות הללו שמסתתרים מתחת לביוב, למה הם שם מלכתחילה, מהו החטא הקדמון ולמה כל הכאב הראש הזה עם מלך, צווים וכו'. בכלל, המשל שלך מקסים, אך לאור דברי מהפסקה הקודמת, גורם לי לקשיי עיכול.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ד' אפריל 28, 2010 10:54 pm

אני לא מאמין שעה אני כותב תשובה ואני שולח ומופיע לי שאני בכלל לא מחובר??? אההההה.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא

חזור אל התחום האפור (תיאוריות קשות לעיכול)

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד