מי רצח את תאיר ראדה?

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: מי רצח את תאיר ראדה?

הודעהעל ידי טל משיח » ב' יוני 20, 2011 9:56 pm

תודה רבה FT! :)

אז ככה את זיו בנה הכרתי עוד שהוא כתב בפורום שאז"ם בעברו הרחוק משהו כערך 8-7 שנים מהיום. ריקי כמובן מוכרת למעלה מ20 שנה היו להם חנויות בשם קיטארו שבשביל אלו שמתעניינים במאגיה וחומרים מעניינים באיכות טובה זה חלום רטוב להגיע לשם. אני לא אשכח את הימים האלו זה נראה לא אמתי. את ריקי הכרתי בשם אך לא את עבודתה מניסיוני ועבודתי היא לא מהאנשים האלו שאפשר להגיד עליה מקצועית שתופיע בתכנית המתיימרת להיות המקצוענים
למרות שמישהו מאתנו הופיע שם ..

:EWINK
תמונה

עם השנים שיותר ויותר התרכבתי לגילוי המסעיר שהיום אני ממוקד בו גם לי הייתה תקופה שהייתי פותח בקלפי טארוט זה היה כמעט שנתיים לאחר שפורום שאז"ם הפסיק לתפקד ובנה של ריקי שהיה למיטב זיכרוני חלק פעיל בהנהלה היה מרבה רבות בלשון המעטה על "הבונים החופשיים". ממה שאני הצלחתי להבין ישנה 'מאגיה טקסית' ו'מאגיה עממית' המאגיה העממית מייצגת יותר טוב את מה שאנו מדמיינים כמכשפה בעלת בקתת עץ בקרחת יער עבות והמאגיה הטקסית שהיא פותחה על ידיי הלשכות והחניכות של "הבונים החופשיים".
למדתי הרבה מאוד מושגים משם אם הייתי באותו ראש של היום הייתי יכול לקשר הרבה יותר מידע.

בגדול יש לי חברים שמכירים את ריקי אישית חברים קרובים חלק היו( מעניין למה ) שגם להם חיבור למיסטיקה אך אין להם שום ולו מושג קלוש אחד שבנה במסדר "הבונים החופשיים".
יש לה שני בנים ולפי מה שאני רואה באתר עם בנה השני נפגשתי שהייתי בן 13 כשהיה מוכר בחנות כשעוד הייתה חנות בקניון חיפה ליד הים.
בעבר הייתה קבוצה מאוד פעילה שהייתה רצינית שהתעסקה במאגיה עוד לפני שתופעת המתקשרים פוצצה לנו את המוח בישראל וכל אחד הציע קורסים מרגע לרגע. למרות ספרי סת היו שלאגר מטורף בתקופתו שהשאיר גלים גם בישראל הקבוצות האלו התעסקו לרוב יותר בדברים שאם תחפשו בגוגל ' magick ' עם K בסוף זה יסתדר או עם וויקה ועם זאת מי יודע מה עלה בגורלם אולי הם היום חלק מלשכות של בונים חופשיים או שעשו שדרוג כמוני לסיפורי הפליאדים.

בנוגע לעירוב של אדם כזה בחקירה לכל דבר לא הייתי מעיז, מצלמות מוסיפות דרמטיות ואדם כזה שאפילו לא נושם נכון כמו ריקי לא הייתי נותן לו אפילו לעשות תחזית יומית באלטרנטיבילי .
סמל אישי של המשתמש
טל משיח
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי טל משיח » ב' יוני 20, 2011 9:58 pm

לאחר שראיתי את מה שרשמת על בעלה אז אענה ..

בעלה מטפל ברייקי. אין לי מושג שום דבר על הנישואים שלהם אך הם בעלי ממון רב. חיים בקיסריה. ולפי מה שזכור לי יכול להיות שהם בתהליכי גירושים. סוג מסוים כזה של אדם בעלי חילופי מזג אויר קיצוני, ריקי.
אלו לא מערכות יחסים שאנשים רוחניים מנסים להגיע אליהם: כמו איחוד להבות תאומות או מושג שלאחרונה שמעתי: להבת הורד.
סמל אישי של המשתמש
טל משיח
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי 12gen » ב' יוני 20, 2011 10:05 pm

הבנתי...
אז מעבר לכל מה שאמרת, מעבר להוכחה על הקשר לטקסים של הבונים החופשיים,
אתה פשוט בכללי מתכוון לכך שהיא לא מקצועית? ומה הכוונה היא אינה נושמת נכון?
תודה על המידע
12gen
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי טל משיח » ב' יוני 20, 2011 10:18 pm

בתקשור זה כ"כ חשוב הנשימה, זה הדבר הכי חשוב בייחוד שאתה רוצה להיות הקצב אחיד. רוב המתקשרים מתקשרים מילים, דימויים, דברים שקרובים ל.. רעיון מסוים ש.. הם לא מתקשרים מילה במילה לא תמיד הוויה או הישות או בוא נגיד תודעה חיה ומתנהלת לפי חוקי המציאות שאנו מתנהלים ומאמינים בהן רוב ההוויות לומדות אותנו תקופה מסוימת במגוון דרכים ואותו דבר המתקשר הוא נשלח כמה תקופות חיים בכדי לבנות את עצמו כאן ולהבין כמה תקופות חיים את העולם הזה בתקופות מסוימות הכל תלוי לפי המחזורים והשיעורים שהתודעה הקולקטיבית נעמדת וחווה.

כשרון התקשר נועד בכדי ליצור עם בני האדם קשר לפרוץ את הרשת הישנה בכדי להעביר תדרים חדשים מצויוליזציה מרוחקת, מה שקורה היום זה פשוט קרקס. לא כל אחד יכול לתקשר לא כמו שכל אחד בעל גוון קול יכול לשיר. תקשור דומה יותר למספר סיפורים מקצועי.
לא כל מצב תודעה חלופי הוא תקשור יש המון אנשים שמקבלים מסרים מהנשמה או מההכרה היותר גבוה או מן ההכרה האוניברסלית הם מורידים ''קבצי נשמה'' וקוראים לזה תקשור. זה לא!

תקשור זאת היכולת לספר תמונה אחרת של מציאות להיות דובר של מישהו אחר שמסיבות מסוימות בוחר להופיע ככה.
צריך ללמוד את זה.

לדעתי מתקשר טוב זה דריל אנקה המתקשר של החיים העתידיים שלו תרבות שהיא צאצאים שלנו וקוראים לנו אנאני(Anani) הבאתי כבר בכמה דיונים את התקשורים שלו. נתן לראות בתקשורים שלו את הכניסה שלו למצב בעזרת נשימות ואת הנשימות והקולות שהוא עושה בשעת הנשימה.

לסיכום כל אדם יכול לפתוח ורצוי שיפתח שידור וקליטה טלפתית, כל אדם יכול להוציא ולגלות מידע כאילו זה נתן לו במתנה, אך לא כל אדם יכול לעמוד מול קבוצה רבה של אנשים ולתקשר באופן אינטלקטואלי.
אם יש אנשים שמרגישים צורך בלתקשר או לקבל ייעוץ בתקשור כדי שידעו שלתחום הזה יש כ"כ הרבה מה לתת וכ"כ מעט אנשים שיודעים לתת מהתקשור את מלוא הפוטנציאל שלו לאנושות.
סמל אישי של המשתמש
טל משיח
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי lenon » ג' יוני 21, 2011 4:42 am

רבותיי, אם כל הכבוד לערוץ 10, התכנית בלינק הבא ששודרה בערוץ 1 שחקרה אף היא את רצח תאיר ראדה, זו התכנית הכי טובה שראיתי עד היום מערוץ ממסדי ושואל אני למה אי אפשר ליצור תכנית כזו בדיוק על רצח רבין. מזעזע, מדהים ומקומם:
http://www.youtube.com/watch?v=EVHllYRm ... re=related
בחיים תעשו חיים כי בחיים לא תצאו מהחיים בחיים!
lenon
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי underdune » ג' יוני 21, 2011 8:44 pm

lenon כתב:רבותיי, אם כל הכבוד לערוץ 10, התכנית בלינק הבא ששודרה בערוץ 1 שחקרה אף היא את רצח תאיר ראדה, זו התכנית הכי טובה שראיתי עד היום מערוץ ממסדי ושואל אני למה אי אפשר ליצור תכנית כזו בדיוק על רצח רבין. מזעזע, מדהים ומקומם:

מחזק.
אחת תוכניות התחקירים הטובות ביותר שראיתי בטלויזיה. כל הכבוד לערוץ 1. עד היום אני לא מבין איך הסכימו לשדר את זה בארץ.
אם אתה זוכר יצאה אחרי זה תוכנית DEBUNK של המשטרה בערוץ 10.

עריכה:
צפיתי בזה שוב... פשוט מעצבן.
המשטרה אשכרה הושיבה בנאדם חף מפשע עם משפחה בכלא לכל החיים.
נשאלת השאלה למה תפרו לו תיק.
יכול להיות שזה אינטרסים כספיים כמו שאמרו בכתבה על כך שייצטרכו להתקין מצלמות בבית הספר אם ייתגלה שילדים נורמטיביים רצחו אותה.
אני חושב שהיה מעורב שם משהו מעבר לזה, משהו אישי, אולי אחד ההורים של הילדים קצין בכיר במשטרה. מצטער שהרשויות לא עושות את העבודה שלהן וכל הארגונים החוקיים נהפכו לעברייניים.
זאת הוכחה בעיני שהמשטרה היא כזאת.
underdune
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי 12gen » ג' יוני 21, 2011 10:01 pm

underdune כתב:
lenon כתב:רבותיי, אם כל הכבוד לערוץ 10, התכנית בלינק הבא ששודרה בערוץ 1 שחקרה אף היא את רצח תאיר ראדה, זו התכנית הכי טובה שראיתי עד היום מערוץ ממסדי ושואל אני למה אי אפשר ליצור תכנית כזו בדיוק על רצח רבין. מזעזע, מדהים ומקומם:

מחזק.
אחת תוכניות התחקירים הטובות ביותר שראיתי בטלויזיה. כל הכבוד לערוץ 1. עד היום אני לא מבין איך הסכימו לשדר את זה בארץ.

עריכה:
יכול להיות שזה אינטרסים כספיים כמו שאמרו בכתבה על כך שייצטרכו להתקין מצלמות בבית הספר אם ייתגלה שילדים נורמטיביים רצחו אותה.
אני חושב שהיה מעורב שם משהו מעבר לזה, משהו אישי, אולי אחד ההורים של הילדים קצין בכיר במשטרה. מצטער שהרשויות לא עושות את העבודה שלהן וכל הארגונים החוקיים נהפכו לעברייניים.

הילדים האלה הם ממש לא נורמטיביים!!
למעשה המציאות העגומה היא שאין היום ילדים נורמטיביים
מקומם בהחלט
למה תפרו לו תיק? כי היה אפשר, כי הוא היה שם, כי זה נוח, כי הוא ראה מי באמת רצח...
קראת את הדיון? אביה של נופר בן דוד הוא קצין בכיר במשטרה. היא גם ברחה יום אחר לשבוע במרכזץץץ
עצוב בהחלט אך זה המצב ולנו נותר רק להתרגל לאנרכיה בחסות הממשלה.
זאת הוכחה לכך שהנוער הוא כזה ומנסים בכח לטייח את זה והטיוח מוכיח שהמשטרה היא כזו :)
12gen
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי underdune » ה' יוני 23, 2011 6:29 pm

12gen כתב:
underdune כתב:

מחזק.

עריכה:

הילדים האלה הם ממש לא נורמטיביים!!
למעשה המציאות העגומה היא שאין היום ילדים נורמטיביים
מקומם בהחלט
למה תפרו לו תיק? כי היה אפשר, כי הוא היה שם, כי זה נוח, כי הוא ראה מי באמת רצח...
קראת את הדיון? אביה של נופר בן דוד הוא קצין בכיר במשטרה. היא גם ברחה יום אחר לשבוע במרכזץץץ
עצוב בהחלט אך זה המצב ולנו נותר רק להתרגל לאנרכיה בחסות הממשלה.
זאת הוכחה לכך שהנוער הוא כזה ומנסים בכח לטייח את זה והטיוח מוכיח שהמשטרה היא כזו :)

יש לך לינק שאבא של אחת מהילדות קצין בכיר במשטרה ושהילדה נעלמה לשבוע במרכז?
underdune
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי TRUTHER » ה' יוני 23, 2011 7:05 pm

ריקי קיטרו היא קוראת בקלפים, יש לה תוכנית ברדיו ללא הפסקה, או שהיה לה לפחות, אני כבר מזמן לא שומע רדיו.
זיו קיטרו הוא כתב לענייני טכנולוגיה בYNET. לא ידעתי שהוא הבן של ריקי (פרוטקציה?)

לעניין הפרשה: לי יש הרגשה שבגלל שאחת מהילדות היא בת של קצין בכיר במשטרה (יש הסבר בסרטון ביוטיוב שהביאו פה מקודם) אז הוא בעזרת המשטרה טייח את הפרשה והפליל מישהו אחר.
זה עדיין נשמע לי מוזר כל הפרשה הזאת. כי הילדות נראות לי נורמטיביות לחלוטין, אבל מה שמטריד אותי זה שהן התראיינו במצב רוח קליל, אפילו חצי חיוך, כאילו לא כואב להן בכלל שחברה קרובה שלהן נרצחה.
I THINK...THEREFORE I DON'T Trust the Media
תמונה
סמל אישי של המשתמש
TRUTHER
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יהונתן » ה' יוני 23, 2011 11:03 pm

שילה ענבר פושעת
גם החוקרים של המשטרע
גם בית המשפט והשופטים
סמל אישי של המשתמש
יהונתן
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי ArnaV » ה' יוני 23, 2011 11:53 pm

זה משהו שכבר מטריד אותי המון המון זמן...
ביליתי שעות בצפייה, חקירה וקריאת חומר בנושא...

על פניו, חקירת המשטרה הייתה שטחית ביותר...כל כך הרבה ראיות וסתירות שלא נחקרו...
אשם, שמלבד הודאתו, המפוקפקת יש לציין, אין כל הוכחה...לא כלי רצח...הוכחות פיסיות לנוכחותו במקום הרצח והכי חשוב מהכל...ללא מניע !!!
כל כך הרבה סימני שאלה..שלא נותר אלה לצעוק לשמיים, איך לכל הרוחות הכניסו אותו לכלא...והרוצחים האמיתיים מסתובבים חופשי...??!!??

היה סרט של שרון גל בערוץ 10...היה תחקיר של מבט שני בערוץ 1...
ועדיין כלום לא השתנה.

לפני כמה חודשים הוגשה עתירה לבית המשפט העליון על מנת שיורה על פתיחת התיק מחדש וחקירה מחודשת, של כל הדברים שמשטרה לא חקרה (ויש המון המון כאלה..)
העתירה כללה את שמות הילדים שכביכול היו מעורבים בכל הפרשה ולא נחקרו כלל...או נחקרו באופן שטחי ביותר.
עותק הועבר ליועץ המשפטי לממשלה ולמבקר המדינה.

בית המשפט העליון דחה לפני כחודש וחצי את העתירה בטענה, שלעותרים אין שום זכות לבקש חקירה מחדש מהגורמים אשר כבר סיימו את חקירתם והגיעו למסקנה שהגיעו.
הם אף כינו את זה חוצפה !!!

נכון לכרגע..מה שהיה..זה מה שיהיה...ואפשר להמשיך לצעוק לשמיים !!!

תחשבו רגע על המשמעויות...
להודות שזדורוב חף מפשע, זה להראות איך מערכת שלמה התרשלה בתפקידה...ואיך אדם חף מפשע יושב כבר 5 שנים בכלא...
צוות חקירה...תובעים משטרתיים...שופטים...סך הכל מדובר בעשרות אנשים שפשוט כשלו...
להודות בטעות...אין סיכוי !!!

מה גם שנראה כאילו יש שם איזה כח עליון מאד מאד חזק שמנווט את הכל...ואני לא מדבר על הקצין בדימוס עם הבת המעורבת...נראה כאילו יש שם משהו יותר חזק...
הצורה שבה העליון העיף את העתירה ואת העותרים לכל הרוחות...ממש מוזר !!!

בקיצור..כואב הלב על תאיר...על ההורים שלה...על המסכן שיושב בכלא...

פשוט סיפור עצוב !!!

אני מקווה שמישהו שם ישבר מתישהו...ויספר את האמת, אבל קשה לי להאמין...
לפני כמה ימים היתה מסיבת הסיום של הכיתה של תאיר בבית הספר...סיימו ללמוד...
כולם ממשיכים הלאה...כנראה שגם הרוצחים...ללא כל נקיפות מצפון...מדהים !!!

מאד מטריד אותי הסיפור הזה !!!
ArnaV
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי ArnaV » ו' יוני 24, 2011 12:01 am

חלק מהדו"ח שהוגש :

http://www.mazap-ezrahi.co.il/files/6.31050208.pdf

אי אפשר לקרוא את זה ולא להישאר עם הפה פתוח...
איך משטרת ישראל ומערכת המשפט כזו עיוורת...
ArnaV
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי יהונתן » ו' יוני 24, 2011 12:27 am

מסוג הדברים שעושים לי ממש רע.
סמל אישי של המשתמש
יהונתן
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ו' יוני 24, 2011 12:44 am

בקיצור..כואב הלב על תאיר...על ההורים שלה...על המסכן שיושב בכלא...

אכן כואב הלב על כל אלו אך שכחת עוד כ7 מליון אנשים שכואב הלב עליהם, אם זדורוב הורשע על לא עוול בכפו וכל המערכות כשלו מי מתחייב שלך (או לכל אחד אחר) זה לא יקרה?

השחיתות השלטונית התגלתה במלוא ערוותה בכל המערכות האמונות על חיינו, על כולן אי אפשר לסמוך, עם כולן אסור לשתף פעולה הן רק יכולות לשמש נגדך (בדיוק כפי שמקריאים לך את "זכויותיך" ששם נאמר: "כל מה שתגיד יכול לשמש נגדך...", לעולם לא יוכל משהו שאמרת לשמש לטובתך). המערכת מכריחה אותך להיות אגואיסט מניאק ואם אתה רואה נערה מדממת למוות בחדר שירותים אתה אמור לברוח משם כמו טיל ולא לספר לעולם לאף אחד שהיית באזור, זו המסקנה היחידה שאני יכול ללמוד מכל הנושא הזה (וגם שאם אבא שלך שוטר אז אף אחד לא ממש יחקור מדוע ברחת למרכז לשבוע יום אחרי שחברה שלך נרצחה). פשוט גועל נפש של סיפור, ומה שהכי מעצבן זה שאם היה כבר עובר החוק הביומטרי אז היו מאשימים את זדורוב כבר מזמן (הרי מה הבעיה למצוא שיערה שלו שם, הוא באמת היה שם), זהו העתיד המצפה לכולנו, עבריינים בפוטנציה שרק מחכים לזמן הנכון שישתמשו בנו כשעיר לעזאזל ;C
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי ArnaV » ו' יוני 24, 2011 1:31 am

FT - אתה אכן צודק...לצערי... ;U
ArnaV
חבר חדש
חבר חדש

הקודםהבא