הצעת חוק: להפוך את כל תושבי ניו יורק לתורמי איברים

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

הצעת חוק: להפוך את כל תושבי ניו יורק לתורמי איברים

הודעהעל ידי Lance » ו' אפריל 30, 2010 10:01 am

הצעת החוק השנויה במחלוקת צפויה להפוך רטרואקטיבית את כל תושבי ניו יורק לתורמי איברים.
ההצעה שהוגשה ע"י חבר המועצה ריצ'רד ברודסקי, כבר הספיקה לעורר שאלות אתיות קשות.

http://www.emetaheret.org.il/2010/04/30 ... %AA%D7%95/

הליצן הזה עוד מתרץ את הצעת החוק בכך שבהרבה מדינות הוא קיים, ומדגיש "גם בישראל הוא קיים".
מישהו באמת צריך להגיד לו שיפסיק להמציא שקרים כדי לקדם את החוק שלו... ::)
תמונה
כשאנשים קטנים עושים צל גדול, סימן שהשמש שוקעת.
- לין יוטאנג
סמל אישי של המשתמש
Lance
חבר קבוע
חבר קבוע

Re: הצעת חוק: להפוך את כל תושבי ניו יורק לתורמי איברים

הודעהעל ידי lenon » ו' אפריל 30, 2010 4:19 pm

זה מזכיר לי שלאחרונה התחלתי לחשוב על כל מה שסביב ארגון "אדי" של תרומת האיברים. האם זהו באמת ארגון שמטרותיו כנות או שמא מישהו עושה פה המון כסף מסחר באיברנו לאחר מותנו. שימו לב שמיטב הסלב'ס מפרסמים את הארגון וראינו בעבר הרחוק והקרוב שסלב'ס ושיווק אגרסיבי ושקרי שייכים בדר"כ להון-שלטון. ותחשבו על זה...
בחיים תעשו חיים כי בחיים לא תצאו מהחיים בחיים!
lenon
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי אלדד » ו' אפריל 30, 2010 10:38 pm

זה יגמר שבסופו של דבר יהיה כדאי להרוג את האנשים האלה.
אלדד
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי TRUTHER » ו' אפריל 30, 2010 10:59 pm

יש בזה משהו...
אותו דבר לגבי תרומת דם. ככה יש לממשל את הDNA שלך ולך תדע מה יעשו איתו ???
I THINK...THEREFORE I DON'T Trust the Media
תמונה
סמל אישי של המשתמש
TRUTHER
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Lance » ש' מאי 01, 2010 3:32 am

TRUTHER כתב:יש בזה משהו...
אותו דבר לגבי תרומת דם. ככה יש לממשל את הDNA שלך ולך תדע מה יעשו איתו ???

אם אתה מתחת לגיל 30 רוב הסיכויים שה DNA והדם שלך כבר שוכבים מזמן במאגרים כאלה ואחרים...
תמונה
- לין יוטאנג
סמל אישי של המשתמש
Lance
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Dr. Alban » ש' מאי 01, 2010 3:41 am

הצעת החוק הזו הזויה, זה ממש לא מוסרי לחייב אנשים לתרום איברים....
אבל גם אתם ידידיי די הזויים... תקראו שוב מה שרשמתם... אין גבול לפרנויה...מילא הייתם מביאים חלקיקי הוכחות, אבל כל מה שיש לכם להגיד אלה רק תהיות פרנויות שלכם עם עצמכם....
Dr. Alban
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Lance » ש' מאי 01, 2010 3:48 am

Dr. Alban כתב:הצעת החוק הזו הזויה, זה ממש לא מוסרי לחייב אנשים לתרום איברים....
אבל גם אתם ידידיי די הזויים... תקראו שוב מה שרשמתם... אין גבול לפרנויה...מילא הייתם מביאים חלקיקי הוכחות, אבל כל מה שיש לכם להגיד אלה רק תהיות פרנויות שלכם עם עצמכם....

אם הוכחות זה מה שאתה מחפש, רק תבקש. אין צורך להגרר לכינויי גנאי...

תפדל:
http://www.cnn.com/2010/HEALTH/02/04/ba ... tml?hpt=C1
http://www.infowars.com/articles/nwo/un ... y_born.htm
תמונה
- לין יוטאנג
סמל אישי של המשתמש
Lance
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי אלדד » ש' מאי 01, 2010 8:42 am

ד"ר חשוב בהגיון מה האינטרס של המדינה להכריח אנשים לתרום איברים?
אם תחבר זאת עם הרצון של המדינה לדעת גנטית מה יש לנו ותוסיף אנשים עשירים מאוד
שלא אכפת להם להרוג אחרים העיקר שישארו בריאים תבין לבד לאיפה הדרך הולכת.

אם זה נראה לך מרחיק לכת תדע לך שאנשים עשירים מאוד חושבים רחוק יש להם חזון אחרת לא
היו מגיעים לאן שהגיעו.
אלדד
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Maor » ש' מאי 01, 2010 11:02 am

אני מאוד מקווה בארץ שאין שום דבר מסריח בארגון "אדי" ובתרומות הדם.
בהנחה שהכל נקי והתרומות אינן מגיעות לידיים פרטיות החשיבות שלהן עצומה בכל הנוגע להצלת חיים ויש לתמוך בהם לדעתי.
Change is Not Death, Fear of Change is Death
Maor
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Dr. Alban » ש' מאי 01, 2010 1:29 pm

אולי הייתי צריך להיות קצת יותר ספציפי בהודעה שלי, הנושא שעליו התכוונתי לכתוב היה תרומת האיברים בלבד, ולא לגבי ה-DNA, ולזה חבריי, עוד אין לכם שום הוכחות.... אני לא מבין על מה המחלוקת פה, האיברים שנלקחים מנפטרים חייבים להיות מושתלים תוך שעות ספורות, אחרת הם חסרי תועלת. אף אחד לא משתמש בהם בצורה אחרת כלשהי שנסתרת מהציבור.
לגבי ה- DNA, זה לא הפתיע אותי מה שהם עושים, לכן אני מודה על הראיות אבל בזה אני בצד שלכם... אני רק חושב שאנחנו צריכים להיות יותר זהירים ולא לצעוק "קונספירציה!" על כל דבר, זה גורם לדיסאינפורמציה ורק נותן רוח גבית לכל המכחישים הסדרתיים...
Dr. Alban
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי FreeThinker » ש' מאי 01, 2010 2:05 pm

Dr. Alban כתב:אולי הייתי צריך להיות קצת יותר ספציפי בהודעה שלי, הנושא שעליו התכוונתי לכתוב היה תרומת האיברים בלבד, ולא לגבי ה-DNA, ולזה חבריי, עוד אין לכם שום הוכחות.... אני לא מבין על מה המחלוקת פה, האיברים שנלקחים מנפטרים חייבים להיות מושתלים תוך שעות ספורות, אחרת הם חסרי תועלת. אף אחד לא משתמש בהם בצורה אחרת כלשהי שנסתרת מהציבור.
לגבי ה- DNA, זה לא הפתיע אותי מה שהם עושים, לכן אני מודה על הראיות אבל בזה אני בצד שלכם... אני רק חושב שאנחנו צריכים להיות יותר זהירים ולא לצעוק "קונספירציה!" על כל דבר, זה גורם לדיסאינפורמציה ורק נותן רוח גבית לכל המכחישים הסדרתיים...

ד"ר אלבן שלום, מכיוון שהתכוונת רק לתרומת האיברים אענה לך רק בנוגע אליהם. אכן, האיברים שנלקחים מנפטרים צריכים להיות מושתלים במהירות באנשים חיים כדי שלא יהיו חסרי תועלת, אבל...האם הנפטרים מתו בשיבה טובה? האם "עזרו" להם למות? האם חלק מהמתים מגיע מאוכלוסיה שאפשר "לוותר" עליה? האם מכניסים להגדרות המתים גם נידונים למוות?

ישנה אפשרות שכדי ל"קצר הליכים" ולקצר תורים להשתלות (שלפעמים לוקחים שנים) יגרמו למוות מתוכנן של אנשים ש"לא תורמים לחברה" ובעזרתם יצילו "אנשים שתורמים לחברה", זה לא מדע בדיוני - זה כבר קיים בסין שנים!! נכון שאין הוכחות לכך שמתכוונים לעשות את אותו הדבר גם בארה"ב או בישראל אבל הדרך שבה נוקטים והצעדים החוקתיים מביאים אותנו לשם בצעדי ענק. נניח שכל ישראל יהיו חתומים אוטומטית על כרטיס אדי מלידתם, נראה לך שתהיה בעיה לבחור לדוגמא באוכלוסיית "נטורי קרתא" שלא תורמת למדינה, להרעיל אותם ולהשתמש באיבריהם כדי להציל את כל הח"כים מהרעלה המונית אם תהיה? או שחפת? או כל חולירה אחרת?
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי יעל י. » ש' מאי 01, 2010 2:20 pm

FreeThinker, אני חושבת שהסרטון הזה צריך לקבל במה ראשית.

"איברים עומדים למכירה בסין. לפחות 36 מחנות ריכוז בסין קוצרים איברים ממתרגלי השיטה הרוחנית 'פאלון-גונג', ובהרבה מהמקרים, בשעה שהם עדיין בחיים." על פי הסרטון, קצירת האיברים אושרה בחקירה של קנדה על הנושא.

ד"ר אלבן, ברוך הבא לפורום. עכשיו אתה יודע.
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Dr. Alban » ש' מאי 01, 2010 3:22 pm

אז כנראה שאני צריך להיות עוד יותר ספציפי...:))
התכוונתי לדבר על מה שקורה במדינות מערביות, כמו ישראל (?)... כולנו יודעים מה קורה בסין וכמה התופעה הזאת חמורה, אבל מכאן ועד להחליט שאוטוטו זה קורה בישראל, זה קצת מוגזם...
אז יעל, קודם כל תודה על "ברוך הבא" אבל תאמיני לי שאני יודע בדיוק מה הולך שם, אני לא חדש פה, אני באתר הזה מאז שהוא קיים, רק לא נוהג להגיב.. :)
FREE THINKER, כמו שציינתי, אני מודע למה שקורה בסין... הקטע הוא שכל מה שיש לכם כרגע זה ספקולציות, עוד אין שום חוק, וגם אם איזה ליצן תורן העלה אותו לסדר היום, רחוק היום (אם בכלל..) זה יקרה... אני די בטוח שבמדינה כמו ישראל זה בחיים לא יקרה, ואל תספידו את האמריקאים כל כך מהר...
חוץ מזה, בינינו, מי באמת צריך את נטורי קרטא...;) קחו את זה בצחוק, אוקיי? אני עוד מפחד שתביאו לי סרט מיוטיוב שמדבר על זה... :)
Dr. Alban
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי אהבה789 » ש' מאי 01, 2010 3:53 pm

הספר "קציר הדמים: רצח מתרגלי הפאלון גונג עבור איבריהם" יצא לאור: http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/12779/89
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Danton » ש' מאי 01, 2010 8:02 pm

ד"ר אלבן יקר: אלך נגד הזרם כאן בדיון הזה ואעמוד לצדך - גם אני חושב שיש לגבות היטב כל טענה "קונספירטיבית", ואם אנו לא עושים כך, אנו יורים לעצמנו ברגל במאבק מול ההגמוניה (מונח המתאר את מכלול בעלי השליטה וההשפעה, לא משנה מאיה אחווה הם :) ).

מנגד, גישה זו לא צריכה למנוע מאיתנו להעלות השערות ולמתוח הקבלות: אם יש כבר מדינה אחת בעולם שנוהגת לקצור איברים, ואם בנוסף ידוע לנו שיש מחסור נואש באיברים להשתלה (תורים ארוכים), אזי יש הגיון בהסקה שאולי לפחות עוד מדינה אחת גם עוסקת בתחום, ואין זה בהכרח אומר שזו ישראל.

בהקשר זה, יש עיתונאית חוקרת שעלתה על תשתית של סחר איברים במערב, והצליחו לשכנע אותה לרדת מהתחקיר, באמצעות רצף הצעות שלא ניתן לסרב להן. התחקירנית היא זו שעשתה את "העולם ע"פ מונסנטו". יש לי כמה חומרי גלם בנושא, שרק מחכים לעיבוד.
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא

חזור אל חדשות גולשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד