מדינת ישראל-הממשלה,הצבא ומיץ תפוזים

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

הודעהעל ידי limorwolf » ד' ספטמבר 29, 2010 4:55 pm

את הכתבה הבאה ששודרה הטלוויזיה הרוסית (אגב, ערוץ מסחרי לגמרי שצפיתי בו בטלוויזיה כששהיתי באנגליה) אין הרבה סיכוי שישדרו בתקשורת הישראלית...

ובכל זאת כדאי להפיץ בין חברים ומכרים ללא תוספת מילים מיותרות... האינפורמציה עושה את שלה. מדינת ישראל-החלום ושברו, האם אנחנו יכולים לסמוך על מוסדות השלטון במדינה שיהיו אנושיים כלפנו? לעזאזל לא.יש אנשים טובים בבסיס אבל מעטים חסרי אמפתיה שמכוונים מלמעלה את התנועה, עם כל אי הנעימות, רצוי שאנשים ידעו ויסתכלו לאמת בפנים. אולי כדאי לשים גם במבזקים של האתר.

יישר כוח לעיתונאי החוקר יוסי מלמן שמוציא את הדברים החוצה-
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7% ... 7%9E%D7%9F
נערך לאחרונה על ידי limorwolf בתאריך ד' יולי 18, 2012 3:03 pm, נערך 4 פעמים בסך הכל.
סיבה: שחזור הכותרת המקורית
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

Re: מדינת ישראל-הממשלה,הצבא ומיץ תפוזים רדיואקטיבי

הודעהעל ידי Danton » ה' ספטמבר 30, 2010 2:34 am

תמצית:

עולות טענות שבמסגרת המחקר הגרעיני הישראלי, נתנו למתנדבים לשתות אורניום כתוסף תזונה במיץ תפוזים, שכידוע הינו תעשייה מאוד מפותחת בישראל.

תגובת הממשל בישראל: לא היו דברים מעולם. אנו מכחישים מכל וכל, הדברים הוצאו מהקשרם.

מוזכרת שם גם פרשת חיסוני האנתרקס לחיילי צה"ל. ופרשת צוללני הקישון.

תגובת פרוייקט "אמת אחרת", על עצם פרסום הפוסט הזה ע"י חברי הפורום, לימור ודנטון:

תגידו, אתם לא מתביישים??? אתם שמים לב שאתם תומכים בשונא ישראל שרוצה להחריב את המדינה ולחסל את כולכם? מה, אתם עד כדי כך **** (נערך עקב שימוש בשפה שאינה הולמת) אני לא אתפלא אם אתם גם מכחישי שואה כי אתם הרי תומכים בקוף הפרסי.

ואולי אתם בעצם אתם בכלל הקונספירציה וסוכנים של אירן, גיס חמישי בתוך מדינת ישראל ומטרתכם לזרוע שנאה ובלבול בקרב הציבור? זה הרבה יותר הגיוני מכל השטויות שאתם מעלים כאן.

איזה דה לגיטימיזציה? לזה שאתם מסיתים בוגדים במדינת ישראל? בחיי שאני לא מבינה בכלל איך לא עוצרים את מפעילי האתר הזה לפחות לחקירה. אולי אני באמת אפנה את תשומת לב המפקדים שלי לעניין כי נראה לי שפשוט אף אחד לא מודע לזה.

מדהימים אתם. נשאר לי רק לאחל עליהם שטיל של אחמדינג'אד יפול על ראשיכם ואתם תהיו הראשונים שירגישו את נחת זרועו. בטח גם אז תגידו שזו מזימה של האמריקאים. אופס! אבל בעצם תהיו קצת מתים אז לא תוכלו להגיד כלום.

שבת אחים גם יחד? מי שעושה יד אחת עם האויב שלי הוא ממש לא האח שלי. ואולי אתם בכלל מוסלמים? עושה רושם כזה, המוסלמים חודרים לכל מקום בעולם וגם בישראל ומכרסמים מבפנים. האיסלם יהרוס את העולם וקודם כל את ישראל, הוא כבר הורס ואתם עוזרים לו וכנראה באמת בגלל שיש כאן הרבה מוסלמים. לא מאמינה שיהודים יכולים לתמוך במי שרוצה להשמידם, זה כאילו שיהודים יתמכו בהיטלר.

והתגובות שלי בהחלט הולמות את האתר הבזוי הנ"ל. לי כבר אין ספק שגורמים עויינים עומדים מאחורי האתר (בפרט אחרי הדברים האחרונים לגבי ח"כ וזעבי והמשט התורכי), ואם אכן זה המצב אזי לא רק שצריך להוריד אותו אלא גם להעמיד את מפעיליו לדין על פי החוק. אתה פשוט לא מבין שלא מדובר כאן בעניין של דיעה, כבר מזמן לא.

אף אחד לא מתייחס אליכם ברצינות וחושבים שאתם סתם חבורת מטושטשים, אבל אני ממש לא בטוחה בזה.

ומי שינוח על משכבו בשלום אחרי שאחמדינג'אד יזרוק עליו אטום מותק, תהיי את – ויגיע לך, מכל הלב. [לימור, זה היה מכוון אליך :) ]

כנראה שזה חלק מהמחלה שלך, לחפש קונספירציות תחת כל עץ רענן. את בטח בטוחה שגם כל מי שאומר לך בוקר טוב מתכנן קונספירציות נגדך. אני מבטיחה לך שהרבה אנשים נכנסים לאתר שלכם ובורחים כלעומת שבאו, או בגלל שאתם מפחידים אותם או בגלל שהם מיד מבינים עם מי יש להם עסק. אגב, שמתי לב שאין כאן בכלל תגובות של אנשים שלא מסכימים איתכם חוץ ממני והיות ואת שלי פרסמתם אז כנראה שהסיבה היא לא שאתם מוחקים אותן אלא פשוט כי אף אדם שפוי חוץ מכמה ווירדוז קבועים, לא מגיב. ניסית פעם לחשוב למה זה? ברור שלא, את עסוקה מדי בלדמיין קונספירציות על אנשים עם זהויות כפולות, חייזרים בתחפושת אדם וכתובות קעקע בצורת שלוש שישיות. לא מקנאה בך האמת, בסרט האיום הזה שאת נמצאת בו.

כרגיל, המצאות וקישקושים בקומקום שמאפיינים את כל התאוריות שלכם וקפיצה למסקנות בלי שיהיו לכם בכלל נתונים.

חבל שאתם לא רוצים להבין שאתם נתונים לשטיפת מח כביכול אינטלקטואלית שמי שעומד מאחוריה אלו גורמים שהמטרה שלהם היא להרוס את ישראל ואת המערב. אל תנסה להפיל את זה על התקשורת

תמשיכו לחיות באשליות, תמשיכו לתת יד לאויבים שלכם ואתם יודעים לאן. אגב אני לא אתפלא אם אתם חושבים שגם מחבלים מתאבדים הם קונספירציה אמריקאית, או אולי בכלל הממשלה שלנו שלחה אותם?

אבל כאמור לי ברור שאתם רואים רק מה שאתם רוצים לראות ולא את המציאות. מילא שאתם קוראים לזה תאוריה אבל להפוך את ההבלים האלו לריאליה זה כבר באמת מגוחך שלא לומר יומרני וחצוף. אתם לא שונים מהדתיים שטוענים שההוכחות לזה שאלוהים קיים נמצאות בתנ"ך ושזה ספר שנכתב בידי אלוהים (אגב, על טיעונים מעגליים שמעתם?)

ככה אתם צולבים את כל מה שחס וחלילה חולק על דעתכם, הנה מסתבר שאני לא הראשונה. והנה הוכחה נוספת שאתם הוזים וממציאים המצאות. תעשו לעצמכם טובה וצאו מסרט האימה הזה שאתם חיים בו, והעיקר תפסיקו להפחיד אנשים תמימים שמגיעים לאתר שלכם וחושבים בטעות שאתם חכמים – אתם ממש לא, אפילו לא קרוב.

אמרתי שאני לא מבינה איך לא סגרו את האתר הזה והפניתי את תשומת לב המפקד שלי לאתר אבל כמו שראית, הוא ממש לא מתייחס ברצינות. אתכם אי אפשר לדבר בהגיון, נתתי קישור אבל אתם מתעלמים ממנו וכל האמור בו, ויש עוד מאות הסברים אבל למה לטרוח? אתם כבר סגורים על קונספירציה ובסוף תתחילו גם להאמין שלא היתה שואה או שהיא נופחה. כנראה שאתם צריכים לחטוף זבנג גדול כדי להתעורר והמדינה הזו לצערי בסופו של דבר תחטוף את הזבנג.

עברתם כבר כל גבול באמת ותכלס חבל על הזמן שאני מבזבזת עליכם. אולי המפקד שלי בכל זאת צודק ואתם סתם חבורת יאהוז ולא יותר. שמת לב שיש משהו משותף לכל התומכים בתאוריות קונספירציה הזויות? כולכם סובלים מסוג של שגעון גדלות, ומתיימרים לדעת מה חושבים אחרים, מה הם קראו, מה הם שמעו, איך הם חונכו ובכלל את כל קורות חייהם. כמובן שאתם לא קולעים, אפילו לא בטעות ולמעשה אתם כל כך רחוקים מלקלוע כמו שחקן כדורסל שקלע ליציע במקום לסל. גם זה מאפיין של דתיים ושל אנשים בעלי אמונה עיוורת, כמוכם.

תכל'ס, התאוריות ההזויות שלכם לא מעניינות ואין לי בכלל כוונה להכנס לויכוח, העניין הוא שאתם נותנים לגיטימיזציה לאחד האויבים הגדולים ביותר של מדינת ישראל, וזה כבר עניין אחר וחמור מאד.

אני אישית מאמינה שיום יבוא ויקצצו לכם את הכנפיים כי לצערי במדינה הזו לומדים מאד לאט ורק אחרי שמתרחש אסון, נזכרים לעשות משהו.

תמיכה גלויה באויבי המדינה היא בהחלט עבירה על החוק ויש הרבה מאד מעצרים של ערבים על הרקע הזה, אם לא ידעת. כנראה שיהודים לא ממהרים כל כך לעצור, אבל כדאי לבדוק בדיוק מי עומד באמת מאחורי האתר הזה.

תם תומכים באחמדיניגאד וגם בסדאם חוסיין למרות שהוא כבר תקף את ישראל לפני 20 שנה, ועדיין אתם מגינים עליו והופכים אותו לצדיק מעונה. בחיי שאתם *** (נערך עקב שימוש בשפה שאינה ראויה).

שורה התחתונה, אתם עושים דבר מאד פשוט: מסמנים מטרה ומנסים להוכיח אותה בכל הכח עם כל מיני פרשנויות מוטעות, רק כי אתם מאמינים בצורה עיוורת שיש איוו קונספירציה דימיונית.

באדיבות החיילת האמיצה הלוחמת ללא חת באויבי ישראל, באשר הם, כולל אלו מבית, סכין בגב האומה.

ולמי שלא מתמצא בדקויות אומנות האירוניה, הסרקאזם וה-under statement, להלן ביאור: ;D
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי limorwolf » ה' ספטמבר 30, 2010 9:24 am

אוי דנטון :(
עוד במה אתה נותן לה כאן...
אתה ממש נושא אותה על כפיים.חבל

אגב,אבקש ממך טובה:
האם תוכל להוריד את המילה רדיואקטיבי בסוף הכותרת? אני לא שמתי אותה שם...ואני מעדיפה להישאר עם הנוסח המקורי שלי.
תודה!ושיהיה לנו יום נעים:)
limorwolf
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי איש המפתח » ה' ספטמבר 30, 2010 10:35 am

דנטון, לא כל-כך הבנתי מה הקשר למה שהחיילת כתבה ולפוסט הנוכחי.
אני גם מסכים שאין צורך לתת לה במה נוספת על זו שכבר קיבלה.
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי cooperight » ה' ספטמבר 30, 2010 12:48 pm

איש המפתח כתב:דנטון, לא כל-כך הבנתי מה הקשר למה שהחיילת כתבה ולפוסט הנוכחי.

הו, קשר עמוק ביותר. :)
"חיילת" מייצגת, נניח, את סך ההתנגדויות האוטומטיות לדיסידנט המתחיל.
קולקציה נכבדת זו, שהושמה בהקשר כאילו אחר על ידי דנטון, אינה פרי עמלה הקוגניטבי של "חיילת", אלא טענות "ready made"', נביחות שגורות ומוכנות מראש.
ססמאות הפחדה, רטוריקה מגושמת, תוקפנות פטריוטית, לאומנות קהה. אין טעם לשלוף מולה את תער אוקהם. O0
cooperight
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Danton » ה' ספטמבר 30, 2010 12:55 pm

הקשר הוא שזו התגובה המקובלת של מכחישי המציאות משמרי ההגמוניה. כל ביקורת וחשיפת עובדות על מעשים לא תקינים, ישר זוכה למטח אש בנוסח שהבאתי לעיל.

וזו הסיבה שאני נותן במה ל"חיילת": היא לא אדם פרטי, היא נציגה של אותו ציבור הרואה בכל ביקורת פגיעה באינטרסים החיוניים שלו, וממהר לתייג את המבקרים כבוגדים המאיימים על בטחון המדינה, ושואף להשתיקם. כל המלל שלה אינו שלה באופן פרטי, אלא זו קבוצה רחבה המדברת מגרונה, משנה סדורה לכל דבר. אלו הם ה"הם" שאנו נלחמים בהם. זכינו לביקור של נציגה שלהם. ולא אתפלא אם היא טוקבקיסטית בשכר... ובמקרה זה, למישהו הרי יש אינטרס לשלם, לא? והאינטרס ברור: שימור העוצמה שהם מחזיקים. והרי הצבא הוא הזרוע העיקרית לשימור הכוח של בעלי העוצמה. מעצם ההגדרה.

קופרייט גם זיהתה זאת, וניסחה זאת יפה:

"חיילת" היא נציגה, ולא, לא נציגת התבונה עלי אדמות. "חיילת" מייצגת את כל הנבער, הבזוי, התוקפני-כאילו-כפאו-שד-הלאומנות.

מתוך הפוסט forum2/topic1724-30.html#p14193 .

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ה' ספטמבר 30, 2010 1:03 pm

limorwolf כתב:אוי דנטון :(
עוד במה אתה נותן לה כאן...
אתה ממש נושא אותה על כפיים.חבל

אגב,אבקש ממך טובה:
האם תוכל להוריד את המילה רדיואקטיבי בסוף הכותרת? אני לא שמתי אותה שם...ואני מעדיפה להישאר עם הנוסח המקורי שלי.
תודה!ושיהיה לנו יום נעים:)

לימור, בקשתך להוריד את המילה "רדיו-אקטיבי" זה כמו חצי ז... משגל, וסליחה על הטרמינולוגיה של אזור החלציים. את פותחת באש פרובוקטיבית נגד אושיות המדינה, אך נעצרת לפני ה... נו, הבנת. זה מודל שלך ליצירת "התעוררות רוחנית" ללא לוחמה? עצם קישור הסרטון, הכותרת שלך שמתייחסת הן לצבא והן לממשלה אך נעצרת לפני המסקנה המתבקשת, והשימוש שלך במונחים כגון "החלום ושברו" או משפט כגון"אם אנחנו יכולים לסמוך על מוסדות השלטון במדינה שיהיו אנושיים כלפנו? לעזאזל לא." הם כבר לוחמה אגרסיבית. אז את נעצרת במילה "רדיואקטיבי"? זה מה שיציל אותך מאותה "לוחמנות", רחמנא ליצלן? אחרי כל מה שכן כתבת?

לא ללחום, זה אומר לא לפתוח את הפוסט הזה מלכתחילה. את רוקדת בשתי החתונות: לוחמת ונסוגה בו זמנית.

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי איש המפתח » ה' ספטמבר 30, 2010 1:20 pm

cooperight כתב:
איש המפתח כתב:דנטון, לא כל-כך הבנתי מה הקשר למה שהחיילת כתבה ולפוסט הנוכחי.

הו, קשר עמוק ביותר. :)
"חיילת" מייצגת, נניח, את סך ההתנגדויות האוטומטיות לדיסידנט המתחיל.
קולקציה נכבדת זו, שהושמה בהקשר כאילו אחר על ידי דנטון, אינה פרי עמלה הקוגניטבי של "חיילת", אלא טענות "ready made"', נביחות שגורות ומוכנות מראש.
ססמאות הפחדה, רטוריקה מגושמת, תוקפנות פטריוטית, לאומנות קהה. אין טעם לשלוף מולה את תער אוקהם. O0

אז אולי כדאי להבהיר שזו המטרה בכתוב, ואולי לפרסם את זה כפוסט נפרד.
לדנטון יש נטייה לארכאיות ופיתוליות יתר בניסוחיו... ;TO

אני בקושי מבין חצי ממה שהוא כותב :-)
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Danton » ה' ספטמבר 30, 2010 1:34 pm

לימור:

נענתי לבקשתך הלגיטימית, למחוק את המילה "רדיו-אקטיבי" מכותרת הפוסט שלך. מתנצל על השינוי ללא קבלת אישורך.

אך לגבי הפוסט שלי... שם כבר יש לי זכות מלאה, לפי הבנתי, לשכתב את הכותרת. אגב, זו זכות השמורה לכל מגיב, לשנות את כותרת הפוסט.

איש המפתח כתב:לדנטון יש נטייה לארכאיות ופיתוליות יתר בניסוחיו... ;TO

אני בקושי מבין חצי ממה שהוא כותב :-)

זו כתיבה "מרחיבת תודעה". אתם רואים, למרות הלוגיקה הריגורוזית שלי, גם אני יודע להיות 'רוח'ניק" :D

סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

חזור אל יהדות / ציונות / מדינת ישראל / היסטוריה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים