עודף חומציות בגוף= דלדול המינרלים בגוף ומניעת ספיגתם, מחלות

כל מה שקשור לבריאות, תרופות, פסיכיאטריה וכ"ו
חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

עודף חומציות בגוף= דלדול המינרלים בגוף ומניעת ספיגתם, מחלות

הודעהעל ידי Dragon » ו' מאי 28, 2010 12:28 pm

לא רק שמדללים לנו את המינרלים מהגוף אלא גם מונעים מאיתנו לקבלם גם אם נשתדל ונצרוך מה שיש לצרוך! >:(
מצאתי מה שקראתי עליו לפני זמן מה ורציתי להתייאץ אתכם מה לעשות ???
אני חושד שיש לי חומציות שמונעת ממני לקבל מה שצריך מהמזון ולא תאפשר לי להיפטר מרעלים.
Iodine is intenionally left out of foods,supplementation stopped in 1972.
Before then Iodine was put into all bread.Now they use bromine, which actually wipes out all
iodine reserves you might have had.
Without adequate intake of iodine, the metals(fluoride included) get the upper hand,all sorts of health issue will follow.
Your body goes acidic, into a range below 6.2 where
no matter how much you supplement , your acidic state prevents all absorbtion .
Fluoride blocks iodine if you do not have enough, supplement with iodine and fluoride takes a backseat.

Iodine makes your thyroid work.If your PH is too low(below 6.2) you cannot absorb Iodine.
The PH drops bring your body's PH up to where it can absorb nutrients, in an alkaline state.
I was ph 5.0, was exhausted 24/7...my potassium level had crashed due to not absorbing any...even while taking supplements.

http://forum.prisonplanet.com/index.php?topic=46068.0
http://www.scribd.com/doc/2626207/10-Re ... -Acidic-pH
הבעיה בתקופה בה אנו חיים היא שישנם סביבנו הרבה יותר דברים הגורמים לעלייה בחומציות הגוף מאשר להיפך. לכן בד"כ צריך הגוף להלחם כנגד עודף חומציות וזאת הוא עושה בעיקר בעזרת מינרלים שונים (בעיקר סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן). אם יש בדם מספיק מינרלים אין לגוף בעיה לנטרל את עודף החומציות שנוצר. הבעיה מתחילה להיות יותר רצינית כאשר אין בדם מספיק מינרלים (בגלל תזונה לקויה ו/או גורמים אחרים). במקרה כזה אין לגוף ברירה אלא ל"שלוף" מינרלים ממאגרי החרום שלו – העצמות והשיניים. כך מתרחשת בריחת הסידן מהעצמות ואם אנחנו לא עושים שום דבר לנטרל את גורמי החומציות תחריף הבעיה ותתפתח לאוסטיאופורוזיס, עם כל הסיכונים שבה.

אך הבעיה לא נעצרת כאן. המינרלים הבסיסיים שגויסו כדי לנטרל את עודף החומציות יוצרים במפגש עם החומצה מלחים שונים. הגוף אינו יכול להשתמש במלחים אלה והוא חייב להפטר מהם, דבר הנעשה בעיקר דרך מערכת השתן. במצב רגיל, אין לגוף בעיה להפטר ממלחים אלה. אך כאשר רמת החומציות גבוהה מאד עלולה כמות המלחים וקצב היווצרותם להיות גדולה מקצב יכולתו של הגוף להפטר מהם. במקרה כזה אין לגוף ברירה אלא למצוא למלחים אלה מקומות אכסון זמניים (אשר במקרים רבים הופכים למחסני קבע). אצל חלק מהאנשים יתרכזו עודפי המלחים במפרקים השונים, דבר שעלול להחריף את סימפטומים של חלק מסוגי דלקות הפרקים. דלקת פרקים מהסוג שנקרא גאוט היא תוצאה של הצטברות גבישים של חומצת שתן.
אצל אנשים אחרים יתרכזו עודפי המלחים בעיקר בכלי הדם , מה שעלול להחריף חלק ממחלות כלי הדם והלב.

אך גם כאן הבעיה לא נעצרת. סביבה חומצית (pH נמוך מ-7.0) מגבילה שחרור של מולקולות חמצן. מרבית הפרזיטים בגופנו הם אנאירוביים (כלומר לא משתמשים בחמצן לצורך הפקת האנרגיה שלהם) וכאשר הסביבה היא בסיסית קל הרבה יותר לגוף להשמידם. לעומת זה, סביבה חומצית מתונה הינה אידיאלית להתפתחות פרזיטים (בעיקר חיידקים וזחלי תולעים מיקרוסקופיות, אך גם אחרים) ומשקעי המלחים בגוף מהווים מצע נוח להתפתחותם, דבר המחריף את הבעיות.
הדם, כאמור, חייב תמיד להיות קצת בסיסי. בעיית עודף החומציות מתבטאת בשאר נוזלי הגוף, ובעיקר בנוזל הבין-תאי.
מאחר ובסביבה חומצית אין מספיק מולקולות חופשיות של חמצן עלולה להיווצר לתאים בעיה רצינית של חילוף חומרים ויצירת אנרגיה. כאשר תא אינו מסוגל יותר להפיק אנרגיה באמצעות חמצן הוא נאלץ כברירת מחדל לעבור להפקת אנרגיה בצורה של תסיסה. אך תהליך זה אינו מאפשר לתא להתחדש, ואם לא מגיעה מהר אספקת החמצן הדרושה התא ימות.

http://www.natshare.co.il/articles/90/37
Dragon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

Re: עודף חומציות בגוף= דלדול המינרלים בגוף ומניעת ספיגתם, מחלות

הודעהעל ידי רון » ו' מאי 28, 2010 1:11 pm

תקן אותי אם אני טועה - אבל הרעלים הם אלו שיוצרים את החומציות בגוף

חלץ את הרעלים והph יעלה לא?

דרך אגב נושא המינרלים חשוב מעין כמוהו
לידיעה כללית - יש מינרל אב ,שגורם לעליית הספיגה בגוף של שאר המינרלים בין 60-300 אחוז

http://www.indiumease.net/info.htm
תמונהתמונה
THIS IS PERFECTLY NORMAL
סמל אישי של המשתמש
רון
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Dragon » ו' מאי 28, 2010 1:59 pm

תודה.
אז לפני שאפשר להתחיל לצרוך יוד ושאר מינרלים חייבים לסלק את רוב הרעלים מהגוף?
כנראה שלא הייתה תועלת ממלח אנגלי וכורכום שצרכתי?

שחכתי לציין שהייתי אצל רופא והוא לא הסכים לתת לי בדיקת PH. קיים נייר PH אך הוא לא מדוייק :(
אז איך אוכל לבדוק מה הPH שלי? למישהו יש מד PH שיוכל להשאיל או משהו?
Dragon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Dragon » ד' יוני 02, 2010 6:22 pm

אולי יש ערכים מסויימים בדם שיכולים לרמוז על רמת הPH?
Dragon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יעל י. » ד' יוני 02, 2010 8:29 pm

תראה, אני לא מאמינה שבין הכותבים יש רופא, ואנחנו לא ממש מורשים לתת עצות רפואיות...

מה שכן, אני בטוחה שחיפוש גוגל מושכל יכול לתת לך את התשובה לשאלה האחרונה. אני מצאתי בגוגל איזה בדיקת דם לבקש מהרופאה שלי כדי לגלות את הכמות האמיתית של הויטמין בי 12 בגוף.

עוד משהו זה שסודה לשתיה היא מאוד בסיסית, והיא בהחלט מנטרלת חומציות, בין הפלאים האחרים שהיא עושה (דאודורנט, שמפו, סבון, חומר ניקוי). היא ניתנת לבליעה. קרא על זה קצת ותראה, אבא שלי היה שותה כפית של סודה לשתיה בחצי כוס מים כדי להיפטר מהצרבת, וזה עבד.
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Dragon » א' יוני 06, 2010 11:06 pm

חיפשתי אך התוצאות לא היו הכי מתאימות... אני חושב שזה ה ph- u strip אך בבדיקת דם אצלי זה היה 6 (טווח 4.7-7.7)
לפני מס' חודשים אז לא הייתי בטוח כי 6 בדם לא יתכן .כנראה שהם ערבבו בדיקה נוספת עם מה שנתנו לי וזה מה שיצר בלבול.
+יש לי הרבה סידן(בדם?) =PH נמוך?
Dragon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי emet1 » ב' יוני 07, 2010 1:00 am

אתה עושה פעילות גופנית כלשהיא?
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Dragon » ב' יוני 07, 2010 10:43 pm

אכן. לא כמה שהייתי רוצה אך מנסה... הליכה, מתיחות ,תרגילים שונים.
אין נייר PH בשום מקום :(

עוד משהו זה שסודה לשתיה היא מאוד בסיסית, והיא בהחלט מנטרלת חומציות, בין הפלאים האחרים שהיא עושה (דאודורנט, שמפו, סבון, חומר ניקוי). היא ניתנת לבליעה. קרא על זה קצת ותראה, אבא שלי היה שותה כפית של סודה לשתיה בחצי כוס מים כדי להיפטר מהצרבת, וזה עבד.

לי אין צרבת אז השאלה היא מה היה הPH שלו... עד כמה זה מעלה אותו ותוך כמה זמן. אם אני אשתה כמה ימים בטח לא ישפיע מספיק אך אעשה זאת.
Dragon
חבר מתקדם
חבר מתקדם

חזור אל בריאות הגוף והנפש / רפואה / תזונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים