"כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית" בתרגום לעברית

כל מה שקשור לבריאות, תרופות, פסיכיאטריה וכ"ו
חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

"כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית" בתרגום לעברית

הודעהעל ידי יעל י. » ש' יוני 26, 2010 3:17 pm

החלטתי לפתוח פוסט ייעודי להרצאה שאני ממליצה עליה כבר כמה שבועות. ד"ר דייויד איוב, ספרינגפילד, אילינוי, 2005 - "כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית".

כל הכתוביות שהדוקטור משתמש בהן בהרצאה שלו נמצאות בקובץ PDF בלינק http://www.akha.org/content/vaccination ... etanus.pdf. אני ממליצה להוריד את המצגת ואת ההרצאה למחשב. הנה ההרצאה:

החלטתי להתחיל לתרגם אותה. למרות שעוד לא סיימתי (למעשה רק התחלתי), הייתי רוצה להתחיל לחשוף אתכם למידע החשוב שיש בהרצאה הזאת. אני אפרסם את התרגום כאן (אני מעדיפה כאן מאשר בוויקי של הפרויקט כי כאן יש תנועה גדולה יותר). אני מקווה שלאף אחד לא אכפת שאני אשים את זה כאן ומדי פעם אקפיץ את ההודעה למעלה עם טקסט נוסף. כמובן שאם מישהו רוצה לעזור לי, הוא מוזמן. ואפילו יותר מזה, אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לסנכרן את הכתוביות עם ההרצאה.

רדיו חירות מציג: כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית או "אל תשים לב לאיש מאחורי הוילון!”

ד"ר דייויד איוב, ספרינגפילד, אילינוי, Raypoke@mac.com, רדיו חירות, 19 בנובמבר, 2005

הסיפור שאני עומד לספר עליו הוא סיפור מדהים, ואני יכול להגיד שאני לא רוצה לקחת את רוב הקרדיט, משום שאני מספר לכם סיפור שכבר סופר והמידע כבר נחשף על ידי כמה אנשים אמיצים מאוד - הורים, רופאים, מחוקקים... אז במובן מסויים אני כאן כדי לספר לכם את סיפורם של הרבה אנשים אחרים. אני פשוט חיברתי אותו יחד, וזה לכבוד לי שיש לי את ההזדמנות לספר לכם את סיפור מדהים.
יש לי דיסק, זה לא דיסק אודיו אלא דיסק למחשב, לברברה יש עותקים ממנו על השולחן. על הדיסק יש... אני לא יודע כמה מאות שעות של מחקר יש על הדיסק, ההרצאה שלי נמצאת שם בצורתה המלאה. יש שם בערך 800 שקופיות. יש לי בערך 10 שעות של הרצאה – אני לא הולך לתת לכם את כל המידע הזה עכשיו, אבל המידע נמצא שם ואני הייתי ממליץ לכם לא לכתוב לעצמכם הערות. ההרצאות שלי הן יותר כמו סרט מאשר הרצאה. אני רדיולוג (רופא בתחום הקרינה) ולכן אני מאוד ויזואלי, אני משתמש בגרפיקה כדי לספר את הסיפור אז אני ממליץ לכם פשוט לשבת ולהקשיב ואתם תדעו כל מה שנמצא על הדיסק.

אני רק רוצה לספר לכם קצת על המבנה של הדיסק הזה - כולכם יכולים לראות את זה? יש שלוש תיקיות על הדיסק והראשונה נקראת "מקורות לאוטיזם". זאת ספריה מאוד מאורגנת והיא היתה חלק מפרויקט מסחרי שעשיתי לפני שנה. היא עוסקת בעיקר בפוליטיקה ובמדע של אוטיזם שנוצר על ידי כספית. הספריה השלישית כאן, "רדיו חירות", כוללת שני קבצי PDF שיכללו את כל מה שאני אדבר עליו בהרצאה. התיקיה הרביעית נקראת "פוליטיקה עולמית" והיא כוללת בערך 95% מכל המסמכים שאציג היום. אני מנסה לתעד כל דבר שאני אומר.

ובכן, הסיפור מתחיל למעשה עם תימרוסל או כספית בחיסונים. מוסיפים את החומרים האלה לחיסונים כבר עשורים. אני רוצה להציג לכם את הרשע בסיפור, זהו תימרוסל, החומר אתיל-כספית. זוהי כספית אורגנית. משתמשים בה בתור חומר משמר בחיסונים. לחברת התרופות "אלי לילי" יש סימן רשום על זה, הם עדיין מרוויחים עליה כסף עד 2010, ואז נגמר תוקף הרישיון שלהם לייצר את החומר.

בתוך החיסונים עצמם נראה שיש ריכוז מאוד נמוך של תימרוסל – 0.01%, וזה הרגיע הרבה מרשויות התרופות. הם חשבו שזאת כמות קטנה. החומר הזה גורם לכמה תופעות לוואי חמורות מאוד בילדים: אוטיזם שהיא הפרעה התפתחותית שמאופיינת במחסור או ליקויים בתקשורת או בכישורים חברתיים, נסיגה חברתית, הפרעה תקשורתית, כולל המאפיין הנפוץ ביותר, שהילד מתחיל לדבר מאוחר; הפרעות התנהגותיות כמו הפרעה של תנועות החוזרות על עצמן - סביר להניח שאתם יודעים דיי הרבה על הנושא הזה, אבל בנוסף לכך נראה שלתימרוסל יש קשר לקשת השלמה של הפרעות נוירו-התפתחותיות כולל הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות וצורות פחות חמורות של הבעיה.

אלו לא הפרעות פסיכיאטריות. ל-100% מהילדים שסובלים מבעיות אלה יש חריגות רבות מהנורמה במערכות רבות בגוף. הרופאים מהזרם המרכזי של הרפואה לא יודעים את זה כי הם לא עושים לזה בדיקות והם לא מחפשים את זה. חלק מהסימנים של מחלות כמו זיהום במערכת העיכול למשל, עשויים להתבטא בזה שהילד צורח וצורח או קופץ על הספה ודוחף כרית לבטן שלו כי כואב לו כל כך, אבל הוא פשוט לא יכול לדבר. הסימנים האלה מתוארים על ידי רוב הרופאים כהפרעת התנהגות פשוטה, כשלמעשה זהו זיהום חמור במערכת העיכול, והם לא מחפשים את זה. כך שלילדים כאלה יש מספר רב של חריגות מהנורמה, בעיקר במערכת העיכול ובמערכת החיסון.

אין ספק לגבי ממדי המגיפה. בממוצע מאז 1990 ראינו עליה 1500% אחוז בכל מדינה, כך שאין ספק שאנחנו רואים מגיפה מרשימה. אלה סטטיסטיקות מאילינוי רק כדי לתת לך רעיון לגבי המימדים... עשיתי רשימה של הסטטיסטיקה של מדינת אילינוי משום שהם עוקבים אחרי הפרעות אחרות שמגמדות את מימדי מספרי מקרי האוטיזם, ואלה הפרעות שעשויות להיות קשורות לכספית – או לכל הפחות, זאת אפשרות סבירה מבחינה ביולוגית. תסתכלו על כמה מהן: בעיות למידה ודיבור, עיכובים התפתחותיים לא ספציפיים, הפרעות רגשיות, אפילו פיגור מנטלי. כך שאם אתם מסתכלים על המספרים באילינוי, יש קרוב ל-3000 מקרים ב-2003, וההערכה הזאת קטנה מהמציאות בבערך שני שלישים, כך שבאילינוי יש לנו קרוב ל-750 אלף ילדים פגועים.

כמה כספית היא יותר מדי כספית? קשה להחזיק את הטיעון אם אנחנו מדברים על כמויות ענקיות. כמו שאמרתי, תימרוסל הוא בריכוז של 0.01% בתמיסת החיסון וזה נראה כל כך מעט, נכון? התימרוסל מכיל 25 מיקרוגרמים של כספית. זה עדיין נשמע כמו מספר דיי קטן. תנו לי לתת לכם השוואה. זיהום כספית במים נחשב כזיהום כשיש במים 2 חלקי כספית על מיליארד חלקי מים. 2 חלקי כספית על מיליארד, ואסור לצרוך את המים. פסולת רעילה נחשבת כפסולת רעילה כשהיא מכילה 200 חלקים למיליארד. בדגים, הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) תרשה בערך 1000 חלקים למיליארד, ומעבר לזה הדג בלתי אכיל. בחיסונים יש 50,000 חלקי כספית למיליארד. אם הרופא מפיל את המבחנה לרצפה, זוהי פסולת רעילה. ועדיין, הם מרגישים בנוח להזריק את זה לגופם של פעוטות.

המספרים שאנחנו מדברים עליהם מוקפים כאן בטור הימני. מנת היתר, רק ממנה אחת של חיסון שפעת - עכשיו, הילדים האלה קיבלו את כל החיסון חוץ מחיסון השפעת – 25 מיקרוגרמים של כספית בחיסון אחד. תינוק בן שישה חודשים יקבל מנת כספית שעולה על המנה המאושרת על ידי הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) פי 16. בסוף הטבלה אתם רואים נתונים על עובר מהשליש השני, האמא מקבלת חיסון שפעת וזה יותר מפי 252 הכמות המאושרת על ידי הEPA. אם קיבלת חיסון היום, כמות הכספית חרגה בממוצע פי 3.5 מהכמות המאושרת על ידי ה-EPA. למרות שהם הוציאו בערך 80% מהחיסון, הכמות שנשארה היא עדיין מנת יתר רצינית.

הנה מידת החומרה של המצב. החל משנות ה-80' המאוחרות, בלוח זמנים סטנדרטי של חיסונים, תינוק בן חודשיים מקבל פי 129 את הכמות המאושרת של ה-EPA. המספרים האלה פשוט בלתי אפשריים. איך הגיב מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לכך? אני יודע שהכתובית קטנה מכדי לראות את זה, אך מה שהם עשו היה להוציא מסמך, מסמך עמדה, בו הם אומרים "אתם יודעים מה, ה-EPA צודק אבל צריך לפענח את זה בצורה מסויימת". מה שהם עשו היה לעשות ממוצע של כמות הכספית שילד מקבל בששת חודשי חייו הראשונים ולחלק את זה ב-180 ימים. הם עשו מזה ממוצע. הם אמרו, “ובכן, בקושי יש חריגה.” זה כאילו שאני.. אם אתם לוקחים תרופת לב, זה כאילו שתיקחו את המנה של שישה חודשים, באותו היום. כל עוד אתם לוקחים כדור אחד ביום, אתם תהיו בסדר. זה פשוט מגוחך. ועדיין, האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP) מפרסמת את זה, הם תומכים בפרשנות הזאת.

המחלוקת מתחילה בעצם... ובכן, היא התחילה לפני עשורים, למען האמת, אבל... מה שאנחנו רואים את מה שמוסד הבריאות האמריקאי (Institute of Medicine, IOM) עשה. הם התבקשו להביט בממצאים האלה והם עשו את זה בשני פרקי זמן שונים. ביולי 2001 הם למדו את הממצאים ושחררו את הדוח הבא. הם הסתכלו על הנתונים ובאמת, הם לא היו כל כך מבוססים אז, אבל הם אמרו, ”אתם יודעים מה, זה אפשרי מבחינה ביולוגית שכספית בחיסונים גורם לאוטיזם. בואו נעשה את הדבר הנכון, בואו נוציא את הכספית מהחיסונים". הם אפילו שקלו להסיר את החיסונים מהמדפים. זו המלצה דיי הוגנת. אבל בשנת 2004 הם התכנסו מחדש, כשלרשותם נתונים מבוססים אף יותר, והם ביטלו את ההחלטה. הם אמרו, ”אתם יודעים מה, אין שום סבירות ביולוגית, למעשה אין בכלל סיבה לבזבז עוד כספי מחקר על הנושא. זה לא שווה את זה.”

מה קרה? ובכן, אלה המחקרים שהם קיבלו. במהלך שלושת השנים בין הפגישה הראשונה והשניה שלהם, חמישה מחקרים פורסמו. זה מאוד חשוב, אני יודע שאנחנו אחרי ארוחת הצהריים אבל אני הולך לדבר איתכם בצורה מדעית. צריך להבין את עומק ההונאה... רוב הרופאים פשוט לא מבינים את זה. הנה עומק ההונאה: הם קיבלו חמישה מחקרים אפידימיולוגיים (מגפתיים), רובם מארצות זרות, ומחקר טוקסיקולוגי (של רעלים) אחד. הנה דוגמה של כמה המחקרים האלה שגויים. בדנמרק, שלושה מתוך חמשת המחקרים שפורסמו מבוססים על מסד נתונים פסיכיאטרי בדנמרק. בדנמרק, ילדים מקבלים בערך חצי מכמות הכספית שילדים מקבלים כאן. כמות האוטיזם הוא חמישית מהכמות כאן. הבדל גדול. כותבי המחקר היו קשורים בקשרים כספיים לחברה הזאת, ”מכון סרום-סטאטן" – חברה שמייצרת חיסונים למטרות רווח. 80% מהרווח של החברה הזאת מגיע ממכירת חיסונים מזוהמים בכספית לארה"ב. למה מייצאים אותם? כי לא חוקי למכור את זה בדנמרק. הכספית הוצאה מחוץ לחוק בדנמרק. הפגם המשמעותי ביותר במחקר הוא במבנה של המחקר. נראה שהם השוו שנים בהם היתה כספית בחיסונים עם כמות האוטיזם בשנים הבאות. הם ראו שכמות האוטיזם עלתה אחרי שהוציאו את הכספית מהחיסונים, ולכן הם הסיקו ש"היי, הגורם לא יכול להיות הכספית כי כמות האוטיזם עלתה.”

מה שהם עשו היה להגדיל את כמות הילדים שהם ספרו פי 13. הם הוסיפו למחקר את הילדים הלא מאושפזים. המחקר הקודם ספר רק את המאושפזים, וביניהם היה מספר נמוך מאוד של ילדים עם אוטיזם. זה כאילו שהייתי משווה בין מקרי סרטן בספרינגפילד, אילינוי למקרי הסרטן בלוס אנג'לס פשוט בכך שאספור מקרים ואגיד "וואו, יש הרבה יותר סרטן בלוס אנג'לס.” חייבים לעשות ממוצע, נכון? הם לא עשו את זה. למעשה, הם לא עשו את זה. הם פשוט שינו את זה כדי להתאים למספר הילדים שהם רצו. זה פגם משמעותי. פגם משמעותי. זה מה שהנתונים הראו למעשה: כשמתקנים את הגרף, כמות מקרי האוטיזם בדנמרק ירדו בשני שלישים כשהוציאו את הכספית מתוך החיסונים.

האקדמיה האמריקאית לרפואה משפחתית (AAFP) אימצה את המחקר הזה כמחקר נהדר והוא התקבל על ידי ההתאחדות הרופאים האמריקאים (AMA) והאקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP). מחקר נפלא.
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: "כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית" בתרגום לעברית

הודעהעל ידי איש המפתח » ש' יוני 26, 2010 5:02 pm

יעל, כל הכבוד על התרגום.

אני חושב שכדאי להקיף את התרגום בתגיות קוד כדי שזה יגלל למטה ולא יתארך...
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: "כספית, אוטיזם ואג'נדת החיסונים העולמית" בתרגום לעברית

הודעהעל ידי יעל י. » ד' יולי 07, 2010 8:19 pm

ניב, רעיון טוב אבל אני מעדיפה לפתוח הודעה חדשה לכל סגמנט שאני אתרגם במקום לשים את הכל בתור ציטוט שלא מאפשר קריאה נוחה.

כולם, לדעתי הדרך הנוחה ביותר לקרוא את זה בשעה שרואים את ההרצאה היא לפתוח שני חלונות ולהעמיד אותם זה לצד זה. באחד להקרין את ההרצאה, בשני לקרוא את התרגום. בהרצאה מוצגות כתוביות רבות שחשוב לראות, ולכן לא כדאי רק לקרוא את הטקסט או רק להקשיב לאודיו בשעה שקוראים.

עשרת הדקות הבאות מההרצאה, עד 20:55. אם למישהו בא לעזור, כתבו לי מסר פרטי ואתם מוזמנים לתרגם את עשרת הדקות הבאות או את אלה שלאחר מכן. רק תאמו איתי קודם כדי שלא נעשה עבודה כפולה.

הטקסט מאוד זורם וקריא, לדעתי. הדגשתי את הנקודות העיקריות.

היה מחקר אמריקאי שמומן על ידי המרכז לבקרת ולמניעת מחלות – אני חושב שהנתונים התבססו על מסד הנתונים על בטיחות חיסונים של קופת חולים בצפון קליפורניה – במקום בו היה ריכוז אדיר של ילדים. המידע שפורסם נמצא בצד ימין הרחוק של הטבלה. הם מצאו שלא היה אף סיכון יחסי. הם הסתכל על כמות מקרי האוטיזם ועל כמה כספית הילדים קיבלו, ופשוט החליטו שאין קשר.

לנתונים האלה יש חמישה דורות. הנתונים האלה שונו חמש פעמים, שינויים שלא נחשפו לעין הציבור. המידע הזה הושג דרך ה-Freedom of Information Act. בפעם הראשונה שהם הסתכלו על המידע הזה, הם מצאו שהסיכון לקבל אוטיזם עקב הזרקת רק 25 מיקרוגרמים של כספית – חיסון שפעת אחד – גדול פי בין 7 ל-11 פעמים. הסיכון.. זה, רק כדי לתת לכם פרופורציה – אנחנו מתקרבים ליחס של הקשר בין עישון טבק לסרטן ריאות. הם שינו, הזיזו ועיוותו את הנתונים עד שהם נהיו חסרי משמעות – ואז הם פרסמו אותם.

”סימפסונווד" היה שם של כנס בנורקרוס, ג'ורגיה, בו הם התדיינו על התוצאות הראשוניות של המחקר. יש לי את תמליל השיחה על הדיסק. זו היתה פגישה לא חוקית בין נציגי המרכז לבקרת ולמניעת מחלות (CDC) והאקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP), כל סוכנויות הבריאות הממשלתיות, המגזר הפרטי - חברות התרופות השתתפו בכנס זה – ומהתמליל מאוד ברור שהם ידעו מה קורה.

הנה כמה ציטוטים. רופא ילדים אחד עם מצפון אמר:

”הקשר הסטטיסטי בין אוטיזם לכספית הוא ישיר וכמות המקרים היא משמעותית מבחינה סטטיסטית. אפשר לשחק עם זה כמה שרוצים. היחס ישיר. הוא משמעותי מבחינה סטטיסטית.” - שימו לב להלך המחשבה.

”העלייה בתדירות ההפרעות הניורו-התפתחותיות, בין אם היא משוערת או אמיתית, היא... ברורה כשמש. לא ייתכן שיהיה כזה שינוי גנטי בשלושים שנה.”

בר סמכא אחד ממישיגן קם ויצא מהחדר כדי להתקשר לבן שלו ולהגיד, ”אל תיתן לנכד שלנו חיסון". כלתו עמדה ללדת.

אחד מהססטיסטיקאים מהמרכז לבקרת ולמניעת מחלות (CDC) אמר, ”אפשר לשנות את הנתונים ככה וככה. אבל למעשה היה שינוי משמעותי בין התוצאות הראשוניות והחשובות להפליא שקיבלנו, לבין התוצאות המאוחרות יותר, שהיו גבוליות בלבד". כך שהם בעצם שינו את הנתונים כדי לנסות ולהפחית מערך המחקר.

בצורה מוזרה, החוקר העיקרי, כשהציג את אחד משלבי הביניים של שינויי תוצאות המחקר ל-IOM (Institute of Medicine), הכריז: ”החל מהבוקר אני עובד אצל "גלקסו-סמית'-קליין". [חברת התרופות והחיסונים. י.י]

הנה מחקר טוקסיקולוגי אחד בלבד ש-IOM (Institute of Medicine) קיבל. כל השאר היו מחקרים אפידימיולוגיים [מחקרים הקשורים למחלות מדבקות. י.י]. מחקר אפידימיולוגי הוא חשוב, אך בפני עצמו הוא לא יהווה עדות חזקה מספיק בבית משפט. בכדי להוכיח צריך מחקר מעמיק יותר. ענף האפידימיולוגיה הוא חלש יחסית לשאר הדברים.

פיטר צ'רל מרודצ'סטר ביצע מחקר שמדד את כמות הכספית בדם אצל פעוטות שקיבלו חיסונים. הם הגדירו גבולות מדויקים ואמרו, ”ובכן, אם רמת הכספית בדם היא מתחת לכמות המותרת של ה-EPA (Environmental Protection Agency), הוא לא יכול לגרום נזק". נשמע הגיוני, זה לא היה מחקר גרוע – הילדים בניסוי לא היו ילדים אוטיסטים. הם לא ידעו, הם לא בדקו אותם לאורך זמן. הם פשוט בדקו את המצב הגופני של ילדים בריאים, למעשה.

מה שהם מצאו הוא שבהתבסס על הגבולות שהגדירו, אף אחד מהילדים האלה לא הגיע לגבול רמת הכספית המותרת בדם. אם תביטו בעמודה השמאלית, השורה השלישית - ”מספר הימים לאחר החיסון שבדיקת הדם נעשתה". הממוצע – שמונה ימים. הפעם הראשונה שהם בדקו את דמם של הילדים היתה שלושה ימים לאחר החיסון. ובכן, הנה האנלוגיה: שוטר עוצו אותי על נהיגה תחת השפעת אלכוהול ואני אומר לו, ”אדוני השוטר, היום יום שני. אתה יכול לחזור עוד שלושה ימים ולבדוק את רמת האלכוהול בדם שלי?”.

הם בדקו רק 17 ילדים. ז"א, המחקר הזה גרוע מאוד. פשוט מאוד זבל. וזה מחקר שה-Institute of Medicine , המוסד היוקרתי, קיבל כמדע חותך. אני לא פגשתי רופא ילדים בעיר שלי שמסוגל להבין שהמחקר הזה הוא זבל. הם קוראים את הסיכום, הם מסתכלים על מה שיצא לעיתונות - הם לא בודקים את הנתונים.

במחקר הזה, החוקר העיקרי לא חשף קשרים עסקיים עם חברות התרופות. עם זאת, לפני שנתיים הוא פרסם עוד מחקר, והוא היה קשור בקשרים עסקיים עם כל יצרנית חיסונים שקיימת, פשוטו כמשמעו. כולן.

יש לי תמליל נוסף מפגישה סודית שניהל ה-Institute of Medicine. הם נפגשו לפני שהם בכלל בדקו את הנתונים, והם החליטו שהם הולכים לטאטא את זה מתחת לשטיח. המרכז לבקרת ולמניעת מחלות ביקש מהם לא למצוא את הקשר הסטטיסטי בין כספית לאוטיזם, וזה מה שהם תכננו לעשות. הם תכננו לא למצוא את הקשר. זה היה הרעיון שלהם מלכתחילה, כשהם נפגשו.

מעניין לראות מי מכהן בראש ה-Institute of Medicine: בחור בשם גייל קאסל, סגן המנכ"ל של חברת התרופות "אלי-לילי". יש 20 אנשים שמכהנים בראש ה-Institute of Medicine. אז אני שואל אתכם... חברת "אלי-לילי" משלמת מאות מיליארדי דולרים בתביעות פיצוי. אתם לא חושבים שגייל קאסל ירד במורד המסדרון ויגיד, ”מארי מקורמיק, איך הולכת ההערכה? אתם לא באמת מתכוונים למצוא משהו, נכון?” ז"א, האם בכלל אפשרי שזה לא ניגוד אינטרסים חמור ב-Institute of Medicine?

האדם השני שנכח בפגישה הוא הלין גייל, אני אדבר עליה מאוחר יותר. היא עובדת עבור ארגון שנקרא G.A.V.I.

הנה חלק מהצהרותיה של מארי מקורמיק -

“אנחנו לעולם לא הולכים לגלות שאוטיזם הוא תופעת לוואי של חיסונים.”

המידע הזה זמין, הוא נמצא על... הוא בבתי משפט כרגע, אבל הוא נמצא גם על הדיסק.

קתי סטרטון אומרת, “רוב הסיכויים הם שבסופו של דבר לא נוכל להגיד שיש קשר ישיר בין אוטיזם לכספית".

בסדר. מה אנחנו יודעים על כספית? לו אני הייתי מנסה להפשיל שרוולים ולומר, “טוב, בואו ננסה להבין מה הולך כאן, האם יכול להיות שהאשמה היא בכספית?", הדבר הראשון שהייתי חוקר הוא מה שפקידי הממשל אומרים. יש לנו גופים שמנטרים סמים רעילים, אז הדבר הראשון שהייתי עושה הוא לבדוק מה הם אומרים.

הנה מה שמנהל המזון והתרופות אומר. הם אומרים שיש מחקרים מוקדמים מאז 1931 והם נותנים לך רשימה ביבליוגרפית של מחקרי בטיחות ויעילות, והנה הרשימה. וקיבלתי אימייל מהורה שלא הסכים איתי. הוא אמר, “הנה הרשימה! כספית בטוחה לשימוש, רואה?”, ושלחתי לו את הרשימה חזרה ואמרתי לו, “קראת את המחקרים האלה?” זה כמו לומר, “הנה ההוכחה, אתה רואה, היא ממש כאן.....”. ובכן המסמכים האלה בכלל לא קשורים לבטיחות! הם עוסקים בטיפות עיניים, טיפות אוזניים, שימור דגימות שתן... אין להם שום קשר עם חיסונים לילדים. ז"א, אין להם קשר לאוטיזם ולהזרקת אתיל-כספית, במיוחד לילדים.

הנה אחד המחקרים שמנהל המזון והתרופות נידב כמחקר שמציג את בטיחות הכספית. הם הזריקו כספית לארנבים. ובכן, אני השגתי את המחקר – יותר ממחצית הארנבים מתו מהרעלת כספית. על העכברושים היו נתונים מעורפלים ביותר, “בערך 150” קיבלו זריקה, היו כמה מקרי מוות ולא מצויין בדיוק כמה. לא נכתב הרבה על העכברים והכלבים. מכל אלה חזירי הים (קביות) יצאו על הצד הטוב ביותר – הם לקו בכאבי בטן חמורים. וזה הכל! זאת אומרת, זה מחקר בטיחות.

אך הגרוע מכל הוא מחקר מ-1930 שנערך על ידי קיי.סי סמית'בורן – השם הזה יעלה עוד פעם, זכרו אותו. זהו המחקר שעליו התבססו כשאישרו את התחלת השימוש בכספית ב-1931. קיי.סי סמית'בורן עבד עבור "אלי-לילי" באינדיאנפוליס. באותה תקופה היתה מגיפה של דלקת קרום המוח. חלק מהאנשים בניסוי קיבלו מרת'יילט – זהו בעצם אתיל-כספית או תימרוסל. זה נקרא מרת'יילט באותה תקופה. חלקם קיבלו את תמיסת גופי החיסון הסטנדרטית, חלקם קיבלו את תמיסת גופי החיסון המחוזקת במרת'יילט. אחוז מקרי המוות בסך הכל עומד על 65%. כך שאנשים לא היו במצב טוב... זה מחקר מוזר מאוד על בטיחות של ציבורים גדולים. אם הם לא קיבלו מרת'יילט, אחוז התמותה עמד על 59%. אם הם כן קיבלו מרת'יילט, כולם מתו. המינונים שהם קיבלו היו פשוט בלתי אפשריים, מינונים כאלה יכולים להרוג סוס, כך שאין זה מפתיע שכל מי שקיבל את החיסון הזה מת.

דרך נוספת לחקור את הכספית היא להביט בדבר היצרנים. ליצרנים יש נהלים, הם חייבים לספר לעובדי המעבדה שלהם על הסיכונים של הימצאות בקרבה לחומר. אני אקרא כמה מנקודות המפתח: במחקרים על בעלי חיים, כספית גורמת לפיגור מנטלי ובעיות בתפקוד המוטורי. במחקרים על בני אדם, חשיפת העובר לכספית עלולה להוביל לפיגור מנטלי קל עד חמור, בעיות בקואורדינציה וכן הלאה.

התכנית הלאומית לטוקסיקולוגיה אומרת שכספית היא "רעל בבליעה, גורמת לסרטן ולעיוות עוברי ובעלת השפעות על מערכת ההתרבות.” אצל ילדים, כספית עשויה לגרום ל"פיגור מנטלי, אובדן הקואורדינציה בדיבור ובכתיבה, צליעה, ערפול מנטלי, עצבנות ומזג רע שמתפתח והופך למאניה". האם זה לא אוטיזם?

הצעה מספר 65 של קליפורניה, משפט אחד מתוכה: “יש אפשרות ביולוגית שתימרוסל עלול לגרום לבעיות התפתחותיות". ועדיין, מארי מקורמיק מה-Institute of Medicine טוענת שלא קיימת אפשרות ביולוגית.

קיימים 1500 מחקרים. בלתי אפשר לעצב מחקר בו מכניסים תימרוסל לתוך תא, והתא לא נהרס. זה בלתי אפשרי, דבר כזה לא קיים. אנחנו יודעים שתימרוסל חוצה את מחסום הדם-מוח, אנחנו יודעים שהוא חוצה את מחסום השליה ומגיע לעובר, הכספית נספגת לתוך המוח, נכנסת בריכוזים גבוהים לתוך הרקמות ובדיקות דם הם חסרות משמעות אלא אם כן מדובר בהרעלה חמורה. חייבים למדוד את הריכוז ברקמות. תימרוסל הורס את התא עד לרמת ה-DNA, בכל רקמה.

למה הכספית נמצאת בחיסונים? ז"א, חייבת להיות סיבה ממש טובה, כי היא רעל. ובכן, היא משמרת את בקבוקון החיסון כדי שהנוזל לא יזדהם משימושים חוזרים ונשנים בו במשרד הרופא. אך ידוע כבר שנים שזה לא עובד.

”1995: השימוש בתימרוסל אינו בטוח” - כל אלה הם מחקרים שעברו בדיקה של מדענים נוספים. ”1981: לתימרוסל תכונות אנטיבקטריאליות חלשות... תפקידו כחומר משמר בחיסונים לא מתאים לימינו...”; ”1977: יש לשים הגבלות חמורות על השימוש בתימרוסל ולמשוך אותו מהמדפים... נראה שהעובדה שכספית היא חומר רעיל ביותר, נשכחה".

מנהל המזון והתרופות האמריקאית אמר לפני 22 שנה שמוצרים המכילים כספית ונמכרים ללא מרשם רופא, כמו טיפות עיניים וטיפות אף, הם לא בטוחים ולא יעילים. הם העבירו חוק שיש להסיר את התימרוסל מהמוצרים, אך החומר מעולם לא הוסר. איש לא אכף זאת.

אנקדוטה מעניינת על המאמר מדעי על האוטיזם שנכתב על ידי לאו קנר בשנת 1943 – הילד הראשון במחקרו של קנר היה ילד שנולד 1931, השנה בה התימרוסל הוכנס לראשונה למוצרים לצריכה גופנית. צירוף מקרים.

חוק של הקונגרס קבע שיהיה מאגר מידע שנקרא VAERS – מערכת דיווח על תופעות לוואי של חיסונים. זהו מאגר מידע פסיבי, וזה אומר שאם רופא רואה מקרה כזה, הוא כותב או מתקשר למרכז לבקרת ולמניעת מחלות וממלא דו"ח ומגיש אותו, והמערכת הזאת תקפה. זו דרך טובה, מצאנו בעיות רבות עם חיסונים אחרים תוך שימוש במערכת ה-VAERS, אפילו שזו מערכת פסיבית. סביר להניח שהיא מייצגת בערך 1% מכמות המקרים בפועל, אני בטוח.

20:55
Refusing to serve the conquerors of nations, he sets out to conquer hearts
סמל אישי של המשתמש
יעל י.
חבר ותיק
חבר ותיק

חזור אל בריאות הגוף והנפש / רפואה / תזונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד