לתת חיסון?...

כל מה שקשור לבריאות, תרופות, פסיכיאטריה וכ"ו
חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: לתת חיסון?...

הודעהעל ידי אלדד » ה' אוגוסט 26, 2010 1:08 am

ft לא הבנתי,הגננות אמרו לך שלא יתנו לו לשחק בגרוטאות כי לא חיסנת אותו?

היית נוקט בגישה אגרסיבית ולא בגישת הקורבן/מסכן ואומר להם שאתה מוכן לחתום על חוסר תביעה במקרה שהוא חולה
בצפדת,בכלל לא לוותר להם , מה זה החוצפה הזאת? תראה להם מי הבוס.
אלדד
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי cooperight » ה' אוגוסט 26, 2010 1:51 am

emet1 כתב:קופירייט; אין לך ילדים בגלל זה זה לא רלוונטי בשבילך השאלות הללו. ולכן אל תדוני אדם עד שתגיעי למקומו אם לחסן את ילדיו או לא. ופעם הבאה לפני שאת פוערת את פיך ונותנת דרור לאצבעותייך תביני את ההקשר שהדברים נאמרו. לא בושה להגיד ״אני לא מבינה״.וגם אם את מלבישה במילים גבוהות את רעיונותייך בצורה שעל פי רוב לא מובנת פה לרוב . אני מלביש את רעיונתי במילים פשוטות שגם האנשים הלא אקדמאים יוכלו להבין זה לא אומר שאין עומק בהם . לכן לא בושה להגיד אני לא מבינה.

שמע, אמת, אני מבינה שהתבטאתי קצת כמו כלבתא, ואתה יודע מה, אני מתנצלת, זה היה וולגרי מצדי. מאידך, לכתוב לי "אין לך ילדים בגלל זה זה לא רלוונטי בשבילך השאלות הללו" זה לא רציני. "השאלות הללו" כולל גם את "להרוג חיה?" וגם את " לתת לילד תרופה פסיכיאטרית?" אני התרעמתי על האינפנטיליות של שאלותיך, שהוגשו כל אחת בפוסט נפרד. אני מבינה שאתה נכרך אחר תורת המידות, אבל לדעתי זה לא רציני לנסות לייצר תכנים מכלום ושומדבר. וזה כל מה שאמרתי, אמת, בחיי.
פשוט צרם לי השרשור הבלוגיסטי משהו, התפל. יכול להיות שאני באמת לא מבינהדבר וחצי דבר, או שדעתי באמת נשתבשה עליי מרוב סחרורי מליצות. זה מצחיק שאתה מאשים אותי באקדמיזם. אני לא אקדמאית, יקר, בהחלט לא. בהחלט לא.
cooperight
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי FreeThinker » ה' אוגוסט 26, 2010 2:13 am

אלדד כתב:ft לא הבנתי,הגננות אמרו לך שלא יתנו לו לשחק בגרוטאות כי לא חיסנת אותו?

היית נוקט בגישה אגרסיבית ולא בגישת הקורבן/מסכן ואומר להם שאתה מוכן לחתום על חוסר תביעה במקרה שהוא חולה
בצפדת,בכלל לא לוותר להם , מה זה החוצפה הזאת? תראה להם מי הבוס.

התינוק שלי רק בן 4 חודשים, הוא עוד לא נכנס לבית תינוקות, עוד חודש יכנס.
את המקרה על החצר גרוטאות שמעתי בהקשר למישהו אחר שלא היה מוכן לחסן את ביתו וזה מה שאמרו לו.
אני לא מתכוון לוותר בקלות מצד אחד אבל מצד שני אני אמור לחיות עם האנשים הללו גם מחוץ לשעות הגן ולכן זה קצת מגביל.
אם זה היה גן בעיר אז לא היה ספק שהייתי משתמש בכל הכלים, כולל משפטיים, כדי שילדי יהיה כאחד הילדים.

יש עוד זמן עד שהתינוק שלי יוכל לשחק בחצר בעצמו ככה שיש לי עוד זמן לטפטף את משנתי לגבי החיסונים בטרם אצטרך להתמודד עם הבעיה.
בכל מקרה, תודה על התמיכה :)
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי אהבה789 » ה' אוגוסט 26, 2010 2:28 pm

FT, אין באמת צורך להילחם. ייתכן שההצעה של אלדד תביא לפתרון. הגננות חוששות כנראה מאחריות משפטית, ואולי בכלל חברת הביטוח מאלצת אותן לדרוש חיסון. שאל בעדינות, הסר מעליהן את האחריות המשפטית ושמור על החופש להחליט לגבי בריאותו של ילדך.
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Danton » ה' אוגוסט 26, 2010 4:42 pm

מה הקשר בין חלודה לטטנוס? מה, חומצת הברזל מהווה את מצע הגידול המיטבי לחיידקי הטטנוס? זה הגיוני?
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי אהבה789 » ה' אוגוסט 26, 2010 9:59 pm

Danton כתב:מה הקשר בין חלודה לטטנוס? מה, חומצת הברזל מהווה את מצע הגידול המיטבי לחיידקי הטטנוס? זה הגיוני?

לפי ויקיפדיה , אכן אין קשר. ציטוט:
לעתים קרובות מקשרים בין הטטנוס לחלודה, אך יש בכך מן ההטעיה. החלודה עצמה אינה גורמת לטטנוס ואינה מכילה יותר חיידקי טטנוס מעצם אחר. חיידק הטטנוס הוא אנארובי וחי בסביבה ללא חמצן, כך שפצעי דקירה עמוקים הנגרמים ממסמר מאפשרים את התפתחות החיידק. עצמים הצוברים חלודה נמצאים בחוץ או בסביבה שככלל מכילה יותר חיידקי טטנוס ובמיוחד בסביבה חקלאית כי החיידקים נפוצים בגללי בהמה.
אהבה789
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי emet1 » ה' אוגוסט 26, 2010 10:47 pm

קופירייט ; מה אעשה שאני אוהב סדר... כך יותר קל לי להבין שהדברים מסודרים וגם כך יותר קל להתמודד עם הבעיות שמפרקים אותם לבעיות קטנות וכך גם יש יותר סדר בפורום עצמו ולא מאבדות תגובות של אף אחד וניתן לכל אחד להגיד את דברו בלי שדבריו לא נעלמו במעמקי הדיונים.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודם

חזור אל בריאות הגוף והנפש / רפואה / תזונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד