הודעת-משאל עם סנסציונית שנשלחה מתרבות חוצנים מתקדמת ושמיועדת

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: הודעת-משאל עם סנסציונית שנשלחה מתרבות חוצנים מתקדמת ושמיועדת

הודעהעל ידי Danton » ג' יולי 20, 2010 8:46 pm

emet1 כתב:סקר; למי הייתם פונים פה בפורום , לענייני הפלרת מים? ולמי בנושא האחוות? ולמי בנושא פסיכיאטריה? ולמי אם יש לכם בעיה טכנית? מספיק ברור דנטון?...

לא. לא ממש הבנתי. מה שאתה רוצה לומר זה שמי שיפנה אלי בנושא ההפלרה יעשה זאת בעקבות "אמונה" בי? ואולי בדיוק זו ההוכחה לטענה שלי, של גיבוש עמדה באמצעות ההיגיון, שמי ששמע אותי מדבר על ההפלרה או קרא את דברי, דברי פשוט "עשו לו הגיון"? את זה אתה מכנה אמונה?

אם כך, לא נותר לי אלא להסיק שהגיון ואמונה הם היינו הך.
הטעות הינה אנושית. אך לדבוק בה, זהו מעשה שטן.
danton.dechoc @ gmail.com

בפורטל ההפלרה, כבר ביקרתם?
סמל אישי של המשתמש
Danton
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ג' יולי 20, 2010 10:08 pm

דנטון; לא! התכוונתי שמי שרוצה לדעת על הפלרה, יפנה למומחים. אבל, בכל זאת מעניין מה שכתבת , כי הרי מי שלא מבין בדבר, לגביו יש פה צד של אמונה. כי הרי אני מאמין לך שחקרת מספיק, ואינך נגוע. ולכן יש פה אמונה. מה שיוצא, שבדרך כלל הציבור , לא פועלים מתוך הגיון אלה מתוך אמונה. וכנראה זה לגבי כל נושא. מעניין אז מה מקום ההגיון בחיינו...
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי emet1 » ג' יולי 20, 2010 11:20 pm

לאחר מחשבה בנושא, להלן מסקנותי. ההגיון, או יותר נכון, השכל.הוא כלי שניתן לנו ללמוד ולאמוד. ולכן ברגע שאנו באים לבחון דברים. הכלי בו נשתמש , הוא השכל. עכשיו, בבואנו לחקירה בנושא מסוים , אנו מתחילים בדרגת אמונה מסוימת, וככל שאנו מרחיבים ידיעותינו בנושא. אמונותנו יותר הגיונית ופחות רגשית. ובמיוחד בנושאים שאין שכלנו יכול לתפוס, כמו הבורא. אז מי ששכלו פחות אמונתו יותר רגשית ופחות שכלית. אבל ברור הדבר שכמה שאותו אדם יחקור וילמד אמונותו תהפוך ליותר שכלית. וכך גם לגבי כל נושא, ואפילו ״הפלרה״ . אחרי בדיקת הנתונים שהוצגו לפנינו , אנו מאמינים שהמים מופלרים וזה לא בריא לנו, למרות שמחר אולי יוכח אחרת ויסתבר שההפלגה בריאה לנו. בכל מקרה למי שאין מספיק חקירה בנושא, הרי זה לגביו אמונה. וכמה שיחקור יותר האמונה תהיה בדרגה יותר דקה, ופחות מצד בורות. שורה תחתונה . השכל ניתן לנו כדי שנשתמש בו, מי יותר ומי פחות כדי ללמוד ולהשכיל. כדי להתעלות ולגדול שכלית ומוסרית. ותמיד יהיה צד של אמונה, כדי שכשאר זכות הבחירה בין טוב לרע. הכל לפי הרמה של אותו אדם , כך תהיה בחירתו בעולם.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' יולי 21, 2010 12:38 am

אבל ברור הדבר שכמה שאותו אדם יחקור וילמד אמונותו תהפוך ליותר שכלית.

לדעתי, האמונה לא תהפוך ליותר שכלית כי אם השכל יחליף את מקום האמונה במקצת. אם בתחילת חקירת נושא העננים, לדוגמא, האמנת שכולם מעשיידי הבורא ולאחר מעט חקירה גילית שבני אדם יודעים לייצר עננים אזי האמונה שלך לא תהפוך ליותר שכלית אלא שהשכל יחליף את האמונה המקורית שלך, שכל העננים הם מעשי ידי הבורא. אין מקום לאמונה עוד כי כל העננים הם מעשה ידי הבורא לאחר שנוכחת לדעת שבני אדם מייצרים גם עננים, ולכן השכל מחליף את האמונה ולא משתלב בה בהדרגה.

בכל מקרה למי שאין מספיק חקירה בנושא, הרי זה לגביו אמונה

זה בדיוק מה שהתכוונתי, כל עוד אתה לא משתמש בשכל (היגיון) אתה נמצא במצב אמונתי בלבד, אך לאחר והתחלת לחקור ולהפעיל את תאי מוחך אתה כבר לא נמצא במצב של אמונה בלבד, אתה גם לא משנה את סטטוס האמונה מרגשי לשכלי אלא אתה גוזל חלקים (אלו שחקרת) מהמחקר ושם אותם בקטגוריית ההיגיון וגוזל אותם מקטגוריית האמונה. כך ככל שהולך המחקר ומתפתח אתה יותר ויותר נשען על השכל וההגיון ופחות ופחות על האמונה עד שבבואך להסיק מסקנות מהמחקר אתה כבר מסתמך אך ורק על הממצאים באופן שכלתני והגיוני מבלי שמץ אמונה כלל.

אמונה היא הבסיס להכל אך עלינו לזכור שהיא רק הבסיס ולא השלם והמושלם, אנחנו יכולים להאמין שאם נשלח את רגל ימין אחרי רגל שמאל אנחנו נתקדם אך אם לא נעשה זאת אנחנו נישאר במקום במצב שבו אנחנו מאמינים שתהיה התקדמות אבל ההתקדמות לא קורית. הסקת מסקנות לאחר ניסוי וטעיה היא אבן יסוד בשימוש בשכל שלנו וע"י שימוש באבן יסוד זו אנחנו מפנים את מקומן של האמונות לטובת אמיתות הגיוניות.
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ד' יולי 21, 2010 1:19 am

נכון, אבל! כל מה שאמרת נכון לגבי דבר שיש באפשרות השכל למצות את ידיעתו. אבל בדבר שאין לשכל אפשרות להגיע לתפיסה מוחלטת, כמו מציאות כוח עליון. אז לגביו זה לא התחלפות שכל באמונה . הרי זה שגם אתה מודע לכח עליון, זה לא מתוך אמונה גרידא, אלה מתוך צרוף נתונים שהגעת אליו, שחייב להיות כח עליון , אבל בגלל שאין באפשרותך להוכיח זאת , זה נכנס לגדר אמונה. וכמה שיותר תחקור בדבר כך ידיעתך תגדל, אבל לעולם זה ישאר בגדר אמונה.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' יולי 21, 2010 10:34 am

אבל בדבר שאין לשכל אפשרות להגיע לתפיסה מוחלטת, כמו מציאות כוח עליון.

כאן הגבלת מלכתחילה את ההגיון (השכל) האנושי, קבעת לו כבר את כללי המשחק ואת הגבולות שהוא יכול לשחק בהם. ברור שכוח עליון הוא עניין של אמונה בלבד אם מלכתחילה אתה לא נותן אפשרות להגיון לשחק תפקיד, ואולי עם מחקר מעמיק אפשר להוכיח את קיומו של כוח עליון בלי הצורך להבין את כל המציאות של אותו כוח? אבל לא נתת את הצ'אנס למחקר כזה כאשר מלכתחילה הנחת שיש דברים שהמוח האנושי לא יוכל לתפוס, בצורה כזו אני יכול לפסול הרבה דברים ולהוציאם מין ההגיון אל עבר האמונה גרידא אבל אז אחטא לחקר האמת וזו ממש לא מטרתי. לא כל מחקר על קיומו של כוח עליון חייב להתחיל באמונה שהוא קיים ורק עם הזמן להביא תימוכין לכך שהוא חייב להיות קיים, המחקר יכול להתחיל מנקודת 0, כלומר יש אפשרות שיש כוח עליון ויש אפשרות שאין, עם התקדמות המחקר אתה יכול להגיע לנקודה קריטית בה תהיה חייב לסיים את המחקר מחוסר ראיות או לבצע קפיצת אמונה כדי להמשיך במחקר שלך, אבל אז המחקר יפסיק להתבסס על ההגיון ויתחיל להתבסס על הנחות (אמונות) שהמוח שלך מנפק לך כדי לעשות "קיצורי דרך" לעבר המסקנות.
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ד' יולי 21, 2010 9:29 pm

שורה תחתונה, בלי אמונה בן אדם לא היה קם בבוקר. או יותר נכון, לא היה הולך לישון, אם הוא לא היה מאמין שהוא יקום. כל החיים בנויים על אמון בין בפרט בין בכלל וכל שבירת אמון , זוהי התפוררותם של החיים. כולם מאמינים אם באדם אם ברעיון . ואם תשאל מה מקום השכל בחיינו. אז אומר לך , שהוא זה שאמור לברור לנו בין האמונות הנכונות לבין הנפסדות.
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' יולי 21, 2010 10:08 pm

emet1 כתב:שורה תחתונה, בלי אמונה בן אדם לא היה קם בבוקר. או יותר נכון, לא היה הולך לישון, אם הוא לא היה מאמין שהוא יקום. כל החיים בנויים על אמון בין בפרט בין בכלל וכל שבירת אמון , זוהי התפוררותם של החיים. כולם מאמינים אם באדם אם ברעיון . ואם תשאל מה מקום השכל בחיינו. אז אומר לך , שהוא זה שאמור לברור לנו בין האמונות הנכונות לבין הנפסדות.

אני אישית לא הולך לישון בגלל שאני מאמין שאני אקום אני עושה זאת מעיפות. מה על אנשים שלא קמים מהשינה שלהם אבל הם נקראים אנשים מאמינים? האם שיטו בהם?
אהבתי את הגדרתך למקום השכל בחיינו, הבעייתיות בהגדרה זו היא שאתה שוב יוצא מנקודת הנחה שיש אמונות נכונות ויש נפסדות, אמונה לא יכולה להיות נכונה מדעית, אם היא הייתה נכונה מדעית היא לא הייתה אמונה אלא עובדה. נכון שההגיון אמור לעזור לנו לקבל החלטות בחיים אבל תפקידו לא מסתכם בבחירה בין אמונות בלבד, השכל אמור לשמש אונו להתנתק בנושאים מסוימים מהאמונה ולעשות "קפיצת היגיון"לעבר הוכחה הגיונית. בניגוד לקפיצת האמונה שבאה בסוף הדרך שאדם מגיע אליה ולא יכול להמשיך ולהביא טיעונים הגיוניים, קפיצת ההגיון באה כאשר לאדם כבר יש מספיק טיעונים הגיוניים והוא יכול להוכיח לוגית איך הוא הגיע למסקנה ללא שימוש באיזו אמונה כלשהי בתהליך.

כאשר אתה מציע שהשכל אמור לשמש אותנו רק כבורר אמונות אתה בעצם מרמז על כך שאין שום אמיתות בעולם והכל מבוסס על אמונה כלשהי, זו מחשבה קצת מדכאת מבחינתי משום שההגיון שלי אומר שחייב להיות איזה בסיס לא אמוני שאפשר להישען עליו וממנו להמשיך בטיעונים לוגיים. אני יודע שכאשר תקרא את המילה "אמת" אתה לא תפרש אותה בתור "שקר", ואני מפרש את זה כטיעון הגיוני לאחר שכבר התכתבתי עתך מספיק כדי לדעת שאנחנו דוברים אותה השפה ולכן אני יכול לוותר על ה"אמונה" שאתה תקרא את המילה בדרך זו ולהכניס את הקריאה שלך את המילה לתחום השכלי (הגיוני), מכאן אני יכול כבר להמשיך, לכתוב שורות, משפטים, מאמרים ולדעת שתקרא אותם באותו אופן בו כתבתי (לגבי מה תבין אני עדיין יכול רק להאמין :) ) וזו המתודה שאני משתמש בה בשביל הפיכת אמונה להגיון.
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי emet1 » ד' יולי 21, 2010 10:36 pm

ההגיון שלך אומר שחייב להיות בסיס לא אמוני? או שאתה מאמין שחייב להיות בסיס לא אמוני? 2) מודה ומתודה, אני אישית לא ממש מאמין״ למדע במאה אחוז. וכן מבחינתי הכל הוא אמונה .
emet1
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ד' יולי 21, 2010 10:42 pm

emet1 כתב:ההגיון שלך אומר שחייב להיות בסיס לא אמוני? או שאתה מאמין שחייב להיות בסיס לא אמוני? 2) מודה ומתודה, אני אישית לא ממש מאמין״ למדע במאה אחוז. וכן מבחינתי הכל הוא אמונה .

ההגיון שלי אומר שחייב להיות בסיס לא אמוני!!
אם הבסיס הוא אמונה אז כל מה שאוכל להגיע משם במהלך המחקר יהיה מבוסס על אמונה ולעולם התוצאה לא תוכל להיות מבוססת הגיון, ואת זאת אני לא יכול להרשות :)
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי mahadeva » ו' מאי 11, 2012 10:43 am

שלום, מישהו מכיר אתר שמאחסן קבצים לתקופה מאוד ארוכה (לאורך שנים) ? אני רואה ש-4 הקבצים שהעליתי פעם, כולם כבר לא זמינים.

בכל מקרה ליתר ביטחון, אני מצרף פה את ההמשך של ההודעה, למרות שבקובץ במחשב שלי ההודעה מאוד נוחה לקריאה ונראה לי שכשאני אעשה העתק-הדבק לפה היא לא תהיה כל כך קריאה... אבל לפחות אני אערוך ידנית חלק מההדגשות והקווים תחתיים, כדי שהעיצוב יהיה מינימום קריא. בהצלחה מלאה!

אני מתחיל שוב עם חזרה על ההודעה הראשונה שפירסמתי כבר בפוסט הראשון והפעם, אמשיך אותה עד לסוף:

הודעת-משאל עם סנסציונית שנשלחה מתרבות חוצנים מתקדמת ושמיועדת לכל בני האדם על כדור הארץ

מספר הודעות מסתוריות מתרבויות של חייזרים כבר התקבלו בכדור הארץ

ב-1977, הודעה ממקור לא ידוע נקלטה על ידי רדיו-טלסקופ אמריקאי. הדבר המדהים שנותר עד היום ללא הסבר הוא שמספר חודשים לאחר מכן, תוכנית חדשות בטלוויזיה האנגלית נפרצה למשך כמעט 4 דקות, על ידי ורילון (Vrillon), נציג של המפקדה הגלקטית מאשתר (Ashtar Galactic Command).
ב-15 באוגוסט 1977, האסטרונום העצמאי ג'רי ר. אחמן (Jerrz R. Ehman) השתתף בפרויקט סטי (SETI) שהתחיל באוניברסיטה של מכללת אוהיו, והשתמש בטלסקופים הקרויים "Big Ear". במקרה הזה, הוא היה עד לקבלה על ידי רדיו-טלסקופ של שדר חזק ביותר. הוא הדפיס את כל ההקלטה של השדר, סימן בעיגול את המספרים שראויים לתשומת לב שהוצגו בקידוד של השדר המסתורי ולא יכול היה להתאפק מלהביע את התדהמה שלו על ידי כתיבה עם העיפרון - וואו (WOW!) על הקצה של המסמך. החל מרגע זה ועד היום, הסימן הזה (וואו) הפך לשם שמסמן את הסוג של ההודעות המסתוריות הללו.
האם זה שדר רדיופוני שהגיע ממקור אנושי או האם זה שדר רדיופוני אינטליגנטי מהאחים שלנו (החייזרים) שמגיעים מכוכבים אחרים ? אנו לא יודעים עדיין שום דבר עם ביטחון. המחקר החרוץ של האסטרונומים לא הבהיר עד היום מה המקור של "שדר הוואו", שלא נשמע יותר לאחר מכן בהמשך המחקרים.
כיום, מכון הסטי (חיפוש אחר אינטליגנציה חייזרית – Search for Extraterrestrial Intelligence) מקליפורניה מתכונן להתחיל את המחקרים מחדש, ולהשתמש לשם כך במכשור המתקדם ביותר, שנודע כ ATA – Allen Telescope Array. מודל התקשורת החדש הזה מורכב מעשרות צלחות רדיו ברוחב של 6 מטר הקשורות ביניהן כדי לערוך מערך עם רגישות גבוהה הרבה יותר מאחת מהצלחות הגדולות ביותר בעולם, The Arecibo Observatory. ATA הפך להיות מבצעי ב 2007, עם 45 טלסקופים, אבל יסתיים רק בעוד 3 שנים, כאשר 350 טלסקופים יפעלו ויהיו מקושרים ביניהם כדי להרכיב מערך עם רגישות גבוהה ביותר. מעבר לחדשות הנדושות הללו, קל מאוד להבין שההשקעה הענקית הזאת מראה שהאנשים שהגו את הפרויקט הזה יודעים הרבה מאוד דברים ושהם אפילו בטוחים שתרבויות חייזריות קיימות, בעיקר מכיוון שהם מוכנים להשקיע סכומים עצומים של כסף כדי לבנות מכשירי ענק אלו. "בקרוב נתחיל בפרויקט חדש שנועד לכוון את ה ATA לאותו הכיוון שממנו התקבל שדר הוואו ונכוון את ה ATA לאותו תדר", אמר סת' שוסתק (Seth Shostak), אסטרונאוט ראשי של מכון החיפוש SETI. למרות שהאזור הזה בשמיים נחקר עשרות פעמים בעבר, ה ATA אולי יביא ידע חדש לחיפוש עקב רגישותו הגבוהה במיוחד והיקף התדרים הנרחב שלו. מאז המאורע שאירע ב-1977 האסטרונומים עשו מאמצים על מנת לקבוע אם ההודעה שנקלטה באותו זמן הייתה ממקור חייזרי. אבל למרות כל המחקרים, הם לא יכלו למצוא שום רמז במערכת ושום מקור שיכול היה להסביר את החוזק והתדר של השדר, שנמשך מספר שניות. מאז, שדר ה"וואו" נשאר אחת מהתעלומות המרכזיות עבור ציידי-חייזרים, ואפילו נתן השראה לסצנה בסדרה המפורסמת תיקים באפילה (X-Files). אחמן עצמו הצהיר שכאשר המידע נקלט על ידי הטלסקופ “Big Ear” הוא לא חשב בהתחלה שיכול להיות לזה מקור חייזרי. "ה'וואו' היה פשוט תגובה מיידית בכתיבה, לא היו לי שום ציפיות. הבנתי שזה עדיין דבר מעניין ביותר וחשבתי שזה שווה ערך לחקור באופן יסודי יותר בדיוק מה זה כן ומה זה לא." ב-2007, אחמן עדכן את הדו"ח שלו לרגל 30 שנה למאורע, בנוגע ל"שדר הוואו", אבל המסקנות נשארו זהות: "השאלה לגבי המקור המסתורי של השדר נשארה פתוחה. אנו חייבים להודות שעדיין חסר לנו מידע. אנו יכולים רק להסיק שהוא הגיע מתרבות חייזרית."

סנסציוני

מספר חודשים לאחר קבלת סיגנל ה"וואו", תחנת טלוויזיה בריטית הופסקה באופן פתאומי על ידי מסר נוסף מחייזרים.
בערב של 26 בנובמבר 1977, בדרום אנגליה, משהו מדהים אירע. על ידי שימוש בטכנולוגיה שעדיין לא הייתה קיימת בכדור הארץ בזמן ההוא, קול לא מזוהה קטע את שידור החדשות בטלוויזיה הבריטית ומסר הכרזה בת 600 מילים, בשידור חי, באנגלית, לצופים. כל ההקלטה של ההודעה המסתורית הזאת קיימת ביוטיוב (YouTube). שידור המסר החל בדיוק בשעה 17:10 ונמשך בערך 6 דקות. סוכנות ממשלתית בריטית ניסתה לחסום את השידור אך ללא הצלחה. זמן קצר לאחר מכן, אלפי אנשים התקשרו לתחנת הטלוויזיה ולמשטרה. כתוצאה מכך, הרשויות התנצלו 3 פעמים ברצף על ההפרעה וקטלגו את ההודעה כשדר פיראטי שגרתי ואפילו כבדיחה, אך למרות זאת המקור של "הבדיחה" מעולם לא התגלה. הנקודה הזו הינה בעלת חשיבות גבוהה עבור אנשים שמסוגלים לראות מעבר למראה. אפילו אם לספקנים זה לא אומר יותר מדי, לאנשים האינטליגנטים עם אינטואיציה, זה ברור שכל ההפסקה של תוכניות טלוויזיה לא הייתה יכולה להתבצע על ידי אף אחד בזמן ההוא. האספקט הזה מצביע על מסתוריות מדאיגה, ובהתחשב בעובדה שההודעה המדוברת הגדירה את עצמה מההתחלה כמסר חייזרי, זה גורם לנו לחשוב שזה היה ועדיין נשאר הודעה חייזרית. זהו הטקסט המלא של ההודעה שנשלחה ב-26 בנובמבר 1977:
"זהו הקול של ורילון, נציג של המפקדה הגלקטית אשתר, מדבר אליכם. במשך שנים רבות חלקכם ראה אותנו כאורות בשמיים. אנחנו מדברים אליכם כעת עם אהבה, שלום וחוכמה כמו שעשינו עם אחיכם ואחיותיכם בכדור הארץ. אנחנו באים כדי להזהיר אתכם מהגורל של הגזע שלכם ושל העולם שלכם, כדי שתוכלו לתקשר עם אחיכם לגבי המסלול העתידי שאתם חייבים לקחת כדי להימנע מהאסונות שמאיימים על העולם שלכם ועל העולמות שמסביבכם. אתם צריכים ללמוד לפעול עם אהבה ועם חוכמה כדי להיות מסוגלים להשתתף בהתעוררות הגדולה, כאשר הכוכב עובר לעידן הדלי. העידן החדש הזה של שינויים עמוקים יכול להיות זמן של שלום אמיתי ואבולוציה עבור הגזע שלכם, אבל רק אם השליטים שלכם יהיו מודעים לכוחות הרשע שכעת מעיבים על השיפוט שלהם. תעצרו והקשיבו היטב למה שאני עומד להגיד לכם, בגלל שההזדמנות הזאת אולי לא תחזור שנית. במשך שנים רבות, המדענים שלכם, הממשלה שלכם ומפקדי הצבא שלכם לא לקחו בחשבון את האזהרות שלנו. הם המשיכו להתנסות עם כוחות הרשע במה שאתם קוראים לו אנרגיה גרעינית. הפצצות הגרעיניות יכולות להרוס את כדור הארץ ואפילו את הישויות מהעולמות הקרובים אליכם בשנייה. השאריות של מערכות האנרגיה הגרעינית ירעילו את הכוכב שלכם במשך שנים רבות מעכשיו והלאה. גילינו שהאנרגיה הגרעינית תמיד מכוונת כנגד החיים, בזמן שהלכנו בנתיב האבולוציה זמן רב יותר מכם. אין לה שימוש שוחר שלום. המחקר על אנרגיה זו חייב להיפסק מיידית, אחרת אתם תסתכנו בהרס. כל נשקי הרוע שלכם חייבים להיעצר בבת אחת. הזמן של מחלוקת ומלחמה חייב להיהפך לחלק מהעבר שלכם, והגזע שלכם יוכל להמשיך לשלבים הגבוהים יותר של אבולוציה אם תתגלו כראויים לכך לפני אלוהים. יש לכם רק זמן מועט ללמוד לחיות ביחד באהבה, שלום ורצון טוב.
קבוצות קטנות בכל חלקי הכוכב קיבלו מאיתנו השראה וכבר מלמדים אתכם את המסר הזה; הם כאן כדי להעביר את האור מלא החוכמה של העידן החדש שמפציר ובא. אתם חופשיים לקבל או לדחות את ההדרכות שלהם, אבל רק אלו שילמדו לחיות בשלום יוכלו לבטח להיכנס אל המציאויות הגבוהות יותר של האבולוציה הרוחנית. הקשיבו כעת לקול של ורילון, נציג של המפקדה הגלקטית אשתר, מדבר אליכם. היו מודעים גם לעובדה שיש כעת הרבה נביאי שקר ומדריכים רוחניים כוזבים שפועלים כעת בעולמכם. הם לוקחים ומעכלים את האנרגיה שלכם – שאתם קוראים לה כסף – ולאחר מכן משתמשים בכך למטרות רוע, בעת שהם נותנים לכם תובנות חסרי משמעות בתמורה. אתם חייבים ללמוד להיות קשובים לקול מבפנים, וזה יעזור לכם להבדיל בין האמת לטעות, ויאפשר לכם להימנע מבלבול, כאוס פנימי ושקר. לימדו להקשיב לקול האלוהי הזה, שקיים בכל אחד מכם והתחילו לטייל בדרך הרוחנית, על ידי שמירה על התמדה. אנו מודיעים לכם שאנחנו עוקבים אחר ההתקדמות שלכם כבר שנים רבות, באותה צורה כמו שאתם עוקבים אחרי האורות של הרכבים שלנו בשמיים. אתם יודעים כעת שאנחנו כאן ואתם יודעים שיש, על כדור הארץ ומסביב לו, יותר ישויות מאשר המדענים שלכם מוכנים להודות בכך.
אנחנו מודאגים עמוקות מכם ואנחנו נעשה כל מה שנוכל על מנת לסייע לכם בדרככם אל האור. אל תפחדו והבינו שכל שעליכם לעשות הוא לנסות לדעת ולהבין את עצמכם, כדי לחיות בהרמוניה ובאהבה על פני כדור הארץ. אנחנו נעזוב כעת את פני הקיום הארצי שלכם. היו מבורכים בשם האהבה העליונה והאמת הקוסמית."

אנחנו מביאים כעת את 3 ההודעות שדרכם ערוץ הטלוויזיה התנצל על ההפרעה המוזרה של התוכנית. 2 ההודעות הראשונות נכללו במהדורת החדשות של התחנה, ושודרו באותו הלילה, וההודעה השלישית שודרה בלילה בתחנת הרדיו של הערוץ.
ההודעה הראשונה
"אנחנו מודעים לכך שחלק מהצופים שלנו באזורים מסוימים במדינה נתקלו במספר הפרעות של שדר הקול. אנחנו מביעים את התנצלותנו ומבטיחים לעשות את כל המאמצים על מנת לפתור את התקלה."
ההודעה השנייה
"המהנדסים שלנו כבר עושים כמיטב יכולתם כדי לגלות את המקור של מה שהם קוראים לו "שידור גס", שלקח כ-6 דקות במשך מהדורת החדשות של תחנת ITN הלילה. צופים מאזור ברקשיר והמפשיר, שקשורים למשדר של הנינגטון, נתקלו בבעיה הזאת. הם שמעו קול, מחליף את הקול של השדרן שלנו, ושאמר משהו כמו: "תושבי כדור הארץ, הכניעו את נשקיכם, זוהי הודעה מהחלל". אלפי צופים התקשרו לאחר מכן לטלוויזיה הדרומית, למשטרה ולנו ב ITN. הדובר של רשות השידור העצמאית הכריז: "זוהי התקרית הראשונה מסוג זה בבריטניה". משטרת וינצ'סטר אמרה שחלק מהאנשים הופחדו על ידי הודעת הקונדס הזו. הם אמרו שהם שלחו שוטר כדי להרגיע אישה אחת. אנחנו מקווים ששום דבר לא קטע את המהדורה במקום שבו אתם נמצאים הערב. מכולנו כאן, לילה טוב".
ההודעה השלישית
" רשות השידור העצמאית לא יכולה להסביר את ההודעה המסתורית שקטעה את שידור החדשות של הטלוויזיה הדרומית. הקול האיטי והעמוק הכריז: 'כל נשקי הרוע חייבים להיהרס. יש לכם רק זמן קצר ללמוד לחיות בשלום'. התחנה ננצרה במטלפנים מודאגים שדרשו הסבר. אך כמו שקצין המידע של רשות השידור, ג'ון ג'ינרי אומר, יכלו להיות מספר סיבות לתקרית: 'אנחנו לא יודעים לבטח שזה היה שידור פיראטי. אנחנו יודעים שהייתה חפיפה של קולות שאומרים דברים מסוימים ועליהם אין לנו רישום מדויק. יש לנו עדויות רבות והרבה מטלפנים. אנחנו לא יודעים מה זה היה. השידורים שלנו, כמובן, מפוקחים במרכז הפעלה, אך במקרה הזה יכולנו להבחין רק במלמולים והפרעות חזותיות. קיבלנו עדויות רבות מאנשים, אבל, אני חוזר, אנחנו לא יודעים מה זה היה. חדשות הרדיו העצמאי, 6 דקות לאחר חצות.

הודעה חשובה מהחייזרים שמיועדת לבני האנוש שעל כדור הארץ

פתח דבר: - מספר תגובות ענייניות מופיעות באינטרנט, ומתייחסות להודעה הזו של החייזרים.
המכתב הארוך הזה שמופנה לבני האנוש שעל כדור הארץ הופיע ברגע מסוים באינטרנט ללא כתובת השולח. כיום, הוא מפורסם באתרים רבים. למרות שאי אפשר לקבוע את התוקף שלו, התוכן והמשמעות שלו עשו רושם על הרבה אנשים אינטליגנטים ועם היגיון בריא. כל מה שאפשר לקבוע במבט ראשון זה שההודעה מבוססת על רעיונות טובים, חלקם מבריקים; יש להודעה קשר הגיוני ורציף, תוכן מיוחד, היא כתובה היטב, וזה מראה לנו על רמה לא שגרתית של אינטליגנציה ובגרות. בהודעה המדהימה אנחנו יכולים לאבחן בקלות בשיח מאוד רציני, שבאותו הזמן הוא לא טכני אבל ערוך בבהירות ועם אובייקטיביות. כמו שתוכלו לגלות בקלות, החומר המדובר לא מכיל רעיונות או רמזים אתניים/גזעיים, ולכן אפשר להגיד שלמחבר (או מחברים) שלו היה/היו הבנה טובה ללשון האנושית ולפסיכולוגיה האנושית, גם אם בחלקים מסוימים תחביר הדקדוק של הטקסט שונה במקצת לזה שאנחנו משתמשים בו. ובכל זאת, האספקט המדובר לא משפיע על התוכן, שאנחנו מוצאים אותו כגאוני. עוד אספקט חשוב של הטקסט הוא שאין בו שימוש בתחבירי לשון לא הגיוניים, או כל מילה שמתקשרת לדת או לנוסח ניו אייג'י. כפי שתוכלו לגלות, אם תחקרו את הטקסט בקפדנות, המסר הוא גם מכתב פשוט, ערוך בתבונה ולעניין. בהתחשב בנקודות הללו, אני מפנה אותו אליכם כדי שתוכלו לעיין בו בקפדנות, כדי שכל אחד מכם יוכל לחבר לעצמו דעה מתאימה. אני שולח את זה לכולם, בגלל שהרגשתי שהוא יכול להיות אמיתי. המסר הבסיסי של המכתב הוא שכרגע התרבות האנושית נמצאת בקושי רב ובאופן ברור מדרדרת, לא מסוגלת לעצור, בעיקר מכיוון שהנפילה הזאת נגרמת על ידי רשעים שמפעילים ושולטים בכוונה במערכות החברתיות הקיימות. יש כמות מדהימה של עדויות שמפורסמת באינטרנט שמראה שעל פני הכוכב יש קנוניה עולמית ענקית שמשתמשת בטכנולוגיות מאוד מתקדמות שנשמרות בסוד, ושחלקן נמצאות כעת בשימוש (אנחנו מתייחסים כעת להתקנות הסודיות והענקיות של מערכות רדיוניות ופסיכוטרוניות שהאמריקאים משתמשים בהם) בשביל הודעות המוניות שעובדות על התת-מודע ושיעבוד שכלי של האוכלוסייה האנושית, שחיה כעת בסביבה לא בריאה ומושפלת. מעטים הם אלו שיודעים שאנטנות הטלפון והקרינה שלהן מעוררות השפעות רבות על הגוף של אלו שחשופים באופן מתמשך לקרינות המזיקות הללו שגורמות ליצירה של סביבה לא בריאה אפילו כאשר אנשים לא משתמשים בעצמם במכשירי הטלפון הנייד. אלו שמובילים אותנו בסודיות במדרון החלקלק פועלים עם רוע מכוון. מה שיותר גרוע הוא שיש להם כבר יתרון גדול של השליטה בכל המקורות שעל פני הכוכב ולכן יש להם את האפשרות לנצח במלחמה הסודית הזו שהם התחילו כלפי ההמונים והבורים, תוך ניצול של חוסר האיזון וחוסר הבריאות שמאיימים על העולם כיום. רק הבורים יכולים להגיד שאין מספיק עדויות. מעבר למראית עין, המדיה כיום נמצאת בידיים של קבוצה חבויה שפועלת מהצללים ולכן, ברוב המקרים, חדשות מסוימות שמפריעות להם יכולות להיות מצונזרות בקלות, או להיערך בצורה כזו שהיא תפעל לטובת המטרות המזיקות שלהם. כיום, החלק הגדול ביותר של האמת המפריעה הזו מצונזרת באופן קבוע על ידי המדיה וקיימת רק באינטרנט. עבורנו זה ברור שרוב האוכלוסייה על הכדור מושלית, מושפעת בעורמה ומשועבדת שכלית, בייחוד מכיוון שהיא לא מסוגלת להבחין במציאות של הנקודות המדאיגות האלו. אלו שיצליחו להתעורר צריכים לעזור לאחרים שעדיין ישנים כדי לצאת מהמצב הרדום וכך אנו מקווים שמספרם יעלה אם הם יגיעו להבנה של הדחיפות והשימוש בהחלטות טובות. כדי לעצור את הרוע הגדל, הם צריכים להתאחד ולזנוח את הפחדים שלהם, את הרגש המשתק של הבידוד והבורות שקשורים לצד האמיתי של הדברים כמו שהם כעת – לצערנו – על פני הכוכב הזה. הייעוד החכם של המסר/מכתב הזה הוא שכל אחד מאיתנו יחליט, מהר ככל האפשר, שזהו הזמן הנכון להופעה של חייזרים ששייכים לתרבות מתקדמת שיופיעו בנקודת זמן מסוימת בשמיים של הכוכב שלנו. בייחוד כעת, בזמנים קשים אלו, ההופעה של מספר גדול של רכבים חייזרים יכול לעזור לאנושות רבות כדי להסיר אחת ולתמיד את כל הרבדים העבים של האשליה והשקרים. באותו הזמן, ההופעה של רכבי החייזרים תוכל להבהיר הרבה דילמות קיומיות ובו זמנית תוכל לשמש כמאיץ קסום שיוכל לגרום להופעה של חוכמה אחרת, משופרת, בתוך המערבולת שבה אנו חיים. הופעה מסיבית כזו של חייזרים ששייכים לתרבות מתקדמת תוכל להוביל את האנושות לשלב הבא של האבולוציה, ללא ספק נעלה יותר. השאלה המרכזית, שמנוסחת בפעמים רבות מספור במסר/מכתב היא האם כל אחד מאיתנו (שמקבל ובוחן בקפדנות את המסר/מכתב הזה) בוחר או לא, בתוקף, שהחייזרים האלה ששייכים לתרבות מתקדמת יופיעו בבת אחת בכוכב שלנו. החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו ושיצרו את המסר/מכתב הזה מגלים לנו שמפגש ישיר כזה, וכמו כן גם חילופי תרבויות מסוימים, שבבירור הינם בעלי יתרון עבור המין האנושי, יציעו, ללא ספק, את האפשרות להתגבר בקלות על הבעיות העיקריות שהעולם נתקל בהן בתחום האבולוציה החברתית ותרבותית. חייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו טוענים, בתבונה ועם הרבה היגיון בריא, שהבסיס השכלי-רגשי חייב להיבנות קודם לכן על ידי השימוש, על ידי מספר גדול של תושבי הארץ, בכוונה איתנה והחלטה בוגרת אם אנחנו באמת רוצים לקבל כזה מגע מיטיבי ומאוד יצירתי. הסכמה בפה אחד, שתלווה בהמתנה מכוונת למגע כזה שיקרה בקרוב, חייבת להיערך ברמה של הכוכב כולו אחרת יש סיכון בתגובה שבאה מתוך מפחד לא מוצדק. מצב כזה מאפשר להולכת שולל של ההמונים על ידי קבוצות האליטה הרשעות שיפעלו מהצללים, ושכבר כעת יש להם את השליטה של הכוח. חייזרים מהתרבות שהיא בבירור מתקדמת מציעים לנו שכוונה שכלית חזקה, שמובעת בבירור באופן טלפתי, ושחייבת להופיע בכל בן אנוש שיבחן בקפידה את המסר/מכתב הזה, תהיה מספיקה כדי לאפשר לחייזרים של התרבות המתקדמת הזו את הכיוון שהם יעניקו זמן קצר לאחר מכן למספר פעולות שהם ירגישו שעליהם לעשות. מתוך ההבנה הזאת, כל אחד מכם חייב לדעת את החשיבות של ההסכמה שתציעו באופן איתן, אבל טלפתי. למרות שההפצה באינטרנט הפכה לדבר עולמי לאחרונה, החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו מבקשים מאיתנו שהמסר/מכתב הזה ישלח מיידית להמוני אנשים, ושיתורגם כל אחד לשפה שלו בעולם ושיחולק כך לכולם בכל רחבי העולם. חייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו מציעים שהמסירה של המסר/מכתב הזה תיעשה באופן אישי מאדם לאדם, ותוך התעלמות, אנחנו לא יודעים למה, בשימוש של המדיה המסחרית. כעת אנחנו מציגים את הטקסט עצמו של המסר/מכתב המדובר, שאנחנו מקווים שיוכל לעזור לכם כדי שהחייזרים מהתרבות המתקדמת יופיעו מהר ככל הניתן עבור כל בני האדם על כדור הארץ, וידרבנו את האבולוציה של המין האנושי. המסר/מכתב הזה אומר לנו שאם אנחנו נשתמש באופן פעיל בתוכן של המסר לכולנו יש, בו זמנית, את האפשרות לשנות את העולם הקיים על ידי המגע עם החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו!
כאשר אנו לוקחים בחשבון את הנקודות האלו, אנחנו יכולים להגיד לכם שעל ידי פעולה חכמה, יש לנו את ההזדמנות הענקית לשנות את העולם שבו אנו חיים כבת אחת!

אנחנו מציגים כעת את ההודעה המדוברת ואנחנו מבקשים מכם באותו הזמן לבחון אותה בקפדנות לפני שתחליטו מה עליכם לעשות.
נערך לאחרונה על ידי mahadeva בתאריך ו' מאי 11, 2012 11:02 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' מאי 11, 2012 10:48 am

"החליטו כעת בתוקף אם עלינו להופיע"

זה לא מאוד חשוב לך שמעביר את המסר הזה, אבל אנחנו מבקשים ממך לקחת בחשבון שזה צריך להיות אנונימי בעינייך. מה שכן משנה הוא מה שאתה תעשה עם המסר הזה ומה הכוונה שהמסר יעורר בתוך כל אחד מכם! לכל אחד מכם יש את הזכות להשתמש ברצון החופשי על מנת לגלות במהירות ככל האפשר אושר, הרמוניה ורצון טוב. אלה הן תכונות תועלתיות, שתקפות באופן עולמי, שהוצגו רבות ושיש לכם גישה אליהן בכל רגע נתון החל מעכשיו. עליכם לדעת שהרצון החופשי שלכם תלוי, במידה מסוימת, בהתעוררות ובשימוש של היכולות הנעלות שלכם. האושר שאתם יכולים לחוות תלוי רבות באהבה ובטוב שאתם נותנים ומקבלים. כמו לכל הגזעים המודעים שחיים על הכוכב הזה, ברמה ההתפתחותית שלכם, יש לכם אולי את ההרגשה שאתם חיים בבידוד על הכוכב שלכם. הרושם המושלה הזה גורם לכם להיות בטוחים בגורל שלכם. למרות זאת, אתם חייבים לדעת שאתם נעמדים מול אתגרים גדולים שרק חלק קטן מכם מודע אליו. אין לנו, נכון לרגע הנוכחי, את הזכות לעזור לכם לשנות את עצמכם ולבנות את העתיד שלכם ללא ההחלטה המודעת הקודמת שלכם. התייחסו להודעה הזו כאל חשובה מאוד לכל אחד מכם, כמשאל עם ברמה עולמית! שקלו את התשובה האיתנה והסופית שלכם שתוכל להיות מובעת מספר פעמים באופן טלפתי, כפתק הצבעה כללי.

מי אנחנו ?

כרגע, המדענים ומנהיגי הדתות שלכם לא חולקים את אותה הדעה לגבי התצפיות המסתוריות והלא מוסברות שהמין האנושי ערך במשך שנים על פני הכוכב שלכם. כדי לדעת את האמת, יש לגשת קודם לכן ללא המסנן של האמונות השונות, לא משנה כמה מכובדות הן יהיו במבט ראשון. מספר הולך וגדל של חוקרים חוקר דרכים חדשות למדע כדי להגיע למציאות היסודית. התרבות שלכם כרגע נשטפת באוקיינוס של מידע, שברובו כאוטי, ורק חלק קטן מתוכו, החלק שהכי פחות מדאיג, מופץ. אם תבחנו בקפידה, תוכלו להבחין שאותם הדברים שבזמנים העתיקים של ההיסטוריה נראו כבלתי אפשריים או מגוחכים כבר הושגו, בייחוד במשך 50 השנים האחרונות. רבים מכם כבר מצהירים שהעתיד יהיה אפילו יותר מפתיע. אתם תגלו בקרוב מה הכי גרוע, וגם מה הכי טוב. כמו מיליארדים רבים של יצורים אחרים שקיימים בגלקסיה, גם אנחנו היננו יצורים מודעים שחלק מהאנשים קוראים "חייזרים", גם אם המציאות שלנו הרבה יותר מעודנת.
אתם חייבים להיות בטוחים לגמרי, שלמעשה, אין שום הבדל בסיסי בינינו לביניכם, כל מה שמבדיל בינינו הוא החוויה העזה שכבר יש לנו של שלבים מסוימים שהם נעלים יותר באבולוציה. כמו כל מבנה מסודר באופן הרמוני, יש היררכיה במערכות הפנימיות שלנו. ההיררכיה שלנו מבוססת על החוכמה של גזעים רבים. על ידי האישור של ההיררכיה הזו, אנו פונים כעת אליכם.
כמו רבים מכם, גם אנחנו מחפשים עבור החוויה המהותית של הישות העליונה (אלוהים). אתם יכולים להיות בטוחים לגמרי, שלמעשה, אנחנו לא אלים ולא חצאי-אלים, אלא שווים לכם בתוך האחווה הקוסמית. באופן פיסי, רבים מאיתנו שונים מכם, אבל לרובינו יש צורות אנושיות.
הקיום שלנו הוא מציאות חיה, גם אם הרוב הגדול שלכם לא מקבל זאת. אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו לא תצפית פשוטה, אלא אנחנו מודעות, בדיוק כמו שאתם. אנחנו הרבה מעבר להבנה שלכם, בגלל שאנחנו נשארים בלתי נראים רוב הזמן, גם לחושים הרגילים שלכם וגם למכשירי המדידה הקלאסיים שלכם. כרגע, השאיפה שלנו היא למלא את החלל שהופיע ברגע הזה בהיסטוריה שלכם. אתם חייבים לדעת שאנחנו כבר לקחנו את ההחלטה הקולקטיבית, אך זה לא מספיק. אנחנו צריכים כעת את ההסכמה האיתנה והשולטת שלכם. על ידי ההודעה הזאת, כל אחד מכם יחליט באופן ברור ואיתן את הרצף של האירועים שעתידים לבוא. אם תבחנו את ההודעה הזו בקפדנות, אתם תגלו שאתם הייתם ואתם עדיין אלה שמחליטים את ההחלטה. אין לנו נציגים אנושיים בכדור הארץ שיוכלו לכוון את הבחירה שלכם.

חלק מכם יכול לתהות: למה אנחנו לא גלויים לעין ?

בשלבים מסוימים של ההתפתחות, מינים אנושיים שקיימים בתוך היקום מגלים צורות חיים חדשות שהחוקיות שלהם מתגלה כמעבר לשליטה הנראית על החומר. אי-התגבשות והתגבשות לידי צורה מסודרת הן חלק מזה. זהו השלב שהמין האנושי הגיע אליו במספר מעבדות סודיות, שחוקרים את האספקטים הללו תוך שיתוף פעולה עם יצורים "חייזרים" אחרים, במחיר של התפשרויות מסוכנות שבאופן מכוון נסתרות על ידי חלק מהנציגים שלכם.
מלבד לתופעה של עצמי חלל שידועים לקהילת המדע שלכם, מה שאתם קוראים לו עב"ם הינם למעשה "חלליות תעשייתיות מרובות מימדים" שמשתמשות במאפיינים האלו.
כרגע, בני אדם רבים כבר שמעו, נגעו או תיקשרו באופן טלפתי עם מכשירים אלו, שחלקם כבר נמצאים בידי כוחות הסתר המושלים עליכם.
רמת התגליות שלכם בכל מה שנוגע לטבע של מכשירים אלו נובעת מכל היתרונות הברורים של מצב האי-התגבשות שיש לחלליות החלל.
מכיוון שעדיין לא ראיתם אותן בעצמכם, לא תוכלו להאמין לכל זה. אנחנו יכולים להבין זאת בקלות עליכם.
רוב ההזדמנויות שאתם יכולים להבחין בהן, מוצעות לרוב על בסיס אישי, וזאת בכדי להשפיע עליכם ולהרשים את הנשמה שלכם; זה לא ניתן בכדי לשנות את המערכת המאורגנת שיש לכם כעת. הפעולה הזאת נעשית באופן התנדבותי על ידי גזעי חוצנים שמקיפים אתכם ושקיימים ביקום, אבל עליכם לדעת שכל אחד מהם משרת מטרה אחרת.
עבור היצורים מרובי-המימד הרשעים (השטניים) שמעורבים בפעילות מזיקה, שמוסווית על ידי האוליגרכיה שקיימת על פני הכוכב שלכם, הסודיות והזהירות נגרמות מתוך רצון לשמירה על הבורות של אנשים כלפיהם, ועל ידי הרצון להחביא את כל האספקטים האלו.
במקרה שלנו, הזהירות מונעת על ידי כבוד עמוק לרצון החופשי של בני האדם, שיכולים וצריכים להשתמש בו כדי לנהל את העניינים שלהם, כך שהם יוכלו להשיג בכוחות עצמם את הבגרות הרוחנית והטכנית ההכרחית. מעבר לכל זאת, ההשתלבות של המין האנושי במשפחה של תרבויות גלקטיות הינה מאוד רצויה.
אתם חייבים לדעת שאנחנו מסוגלים להתגלות באור יום ושאנחנו כבר מוכנים להופעה של איחוד ושיתוף פעולה. לא עשינו זאת עד כה מכיוון שרק מעטים מאוד מכם רצה זאת באופן כנה, אם בגלל בורות, אדישות, פחד או בגלל שהמקרה אינו קריטי או דחוף.
רבים מאלו שלמדו על ההופעות שלנו ספרו את האורות בשמיים, אבל זה לא הביא להבהרה. תכופות, הם מסתכלים על הדברים המסתוריים האלו כאל עצמים בלבד, מבלי להבין שיש שם גם מודעות.

מי אתם ?

גם אם רבים מכם לא מודעים לכך, אתם הצאצאים של מספר תרבויות, שהתעשרו עם הזמן, באופן הדרגתי, דרך התרומות ההדדיות שלהם. מספר גזעים שחיו בכדור הארץ בעבר השתתפו באופן מלא בתהליך הזה. אחת מהמטרות העיקריות שלכם זה להתאחד דרך מתן כבוד לשורשים האלו, על מנת להגשים ביחד פרויקט מלא חוכמה. הפן החיצוני של התרבויות שלכם נראה כמפריד ביניכם במבט ראשון, מכיוון שיש לכם את הנטייה להחליף את הישות העמוקה והמהותית שלכם בפן החיצוני הזה. צורות חיצוניות פועלות על הטבע המעודן והעמוק שלכם. העליונות הזאת של הצורה בונה, עבור כוחות הרוע עם הכוונות החולניות שמושלים בכם, את חומת ההגנה כנגד הפעילות נגדם.
עליכם לדעת שאתם נקראים ללכת מעבר לצורה, ובאותו הזמן לכבד אותה עבור הנחיצות הסודית שלה, עבור העושר והיופי שלה. המודעות הזאת אל הנחיצות הסודית של הצורה גרמה וגורמת לנו לאהוב את בני האנוש בגלל המגוון שלהם. שלום זה לא רק היעדר של מלחמה, אלא גם להיהפך למה שאתם באמת במציאות: אותה האחווה.
על מנת להבין טוב יותר את האספקט המדובר, מיטב הפתרונות האפשריים יצומצמו למספר מועט. אחד מהם הוא יצירת קשר הרמוני ומיטיב עם גזע אחר, וזה גם יכול להעביר בבירור את התמונה הברורה של מה שאתם באמת.

מה הוא המצב הנוכחי שלכם ?

לכל ההתערבויות שלנו עד כה היו תמיד תוצאות מאוד חלשות ביכולת שלכם להחליט, גם קולקטיבי וגם באופן אישי, לגבי העתיד שלכם. האספקט הזה מובן על ידי ידע של המנגנונים הנפשיים העמוקים.
הגענו למסקנה שחופש פנימי מוער ומשוכלל כמעט על בסיס יומי, כאשר בן האנוש הופך ליותר ויותר מודע לעצמו, לסביבה החיצונית שלו ולאנשים סביבו, משנה ומשכלל את עצמו כך שהוא מתקדם אל עבר השחרור מהרגלים מזיקים, הגבלות ואינרציה (עצלנות), מה שהם לא יהיו בפועל. למרות ההשפעה הענקית והמועילה שמופעלת על ידי מספר רב של ישויות אנושיות, כפי רצונן ובאומץ רב, האינרציות הכובלות אתכם מתוחזקות באופן לא טבעי למען ריווחת כוח מרכזי, אשר מכוון כלפי הרשע ואשר גדל באופן מתמשך.
עד לאחרונה, המין האנושי הציג שליטה משביעת רצון על ההחלטות המרכזיות. לצערנו, ברגע הנוכחי המין האנושי מאבד באופן הולך וגובר את השליטה על גורלו, בעקבות שימוש בקנה מידה נרחב של מה שקרוי טכנולוגיות מתקדמות, עם השלכות מזיקות על המערכות האקולוגיות העולמיות והאנושיות, שנהיות באיטיות לבלתי הפיכים. אפשר להגיד שאתם מאבדים כרגע, באיטיות אך בבטחה, את הכוחות המיוחדים להפוך את החיים שלכם ליפים, נעימים, הרמוניים ומלאי שובע רצון. הקיבולת הפנימית שלכם להתנגדות תפחת, בעיקר בגלל התעלולים האלו, ללא תלות ברצונכם האישי. טכנולוגיות מזיקות אלו נמצאות בשימוש באופן מכוון ומשפיעות גם על הגוף וגם על השכל שלכם. מספר הולך וגובר של פרויקטים כאלו נמצאים בתהליך בנייה על הכוכב שלכם.
בעקבות הבורות שלכם, רובכם אפילו לא חושדים ברוע שאורב לכם.
זה הכרחי ודחוף להבין שהמצב הנוכחי שלכם יכול להפוך לדבר מה טוב, כל עוד לכל אחד מכם יש את הכוח היצירתי העצום שיכול להתנגד לפרויקטים (תוכניות) החשוכים של השליטים שלכם שפועלים מהצללים. לכן אנחנו נשארים בלתי נראים ברגע הנוכחי. עליכם לדעת שהכוח היצירתי האישי שיש לכם עלול להיאבד בעתיד הקרוב בהיעדר התממשות של מאמץ-על, שילווה בקפיצה משותפת בעלת חשיבות רבה. עליכם בנוסף לדעת שאם הקפיצה המשותפת הזו, עם טרנספורמציה עמוקה ובהיקף נרחב, לא תקרה, התקופה שתבוא לאחר מכן היא תקופה של קרע וגירעון.
אתם חייבים להבין שזה לא נחוץ לחכות עד לרגע האחרון כדי למצוא את הפתרונות המושלמים לכך. האם אתם לא חושבים שהזמן למנוע ואפילו לרפא את הסבל כבר נמצא כאן ? ההיסטוריה שלכם מלאה בפגישות בין אומות שנאלצו לגלות את עצמם בזמנים שפעמים רבות היו תקופות של מחלוקות. כיבושים שהתלוו לכך היו כמעט תמיד מכריעים לאחדים. לאחרונה, כדור הארץ הפך לכפר שבו כולם מכירים אחד את השני, אך למרות זאת המחלוקות נמשכות, ואיומים מכל מיני סוגים מחריפים ככל שהזמן עובר, גם מבחינת משך הזמן וגם מבחינת העוצמה.
מנקודת מבט אישית, בן האנוש, למרות שיש לו יכולות מועילות מרובות, וחלקן אפילו מדהימות, אפילו לא חושד, לרוב, שיש לו כאלה כוחות מיוחדים, ובייחוד, בגלל העובדה שהוא לא מודרך ולא נעזר על מנת לעורר את היכולות הללו, הוא לא מגלה אותם או מתרגל אותם כמו שהוא אמור. זהו, למרבה הצער, המצב של מרבית האוכלוסייה, ועליכם לדעת שאתם מוחזקים בתנאי בורות בכוונה, בייחוד בגלל סיבות גיאופוליטיות. ישנם כרגע מיליארדים מכם על פני הכוכב הזה. גם ההשכלה של הילדים שלכם וגם אורח החיים שלכם, כמו כן הקיום של מספר לא נתפס של בעלי חיים וצמחים, נמצאים תחת שליטה של מספר קטן של הנציגים הפוליטיים, כלכליים, צבאיים ודתיים שלכם, והם ברובם, לא עם כוונות טובות. מרבית הרצונות שלכם, המחשבות והאמונות שלכם מעוצבים בערמומיות בהתאם לאינטרסים חד-צדדיים מסוימים, על מנת לשעבד אתכם, והם נותנים לכם באותו הזמן את האשליה שאתם האדונים של הגורל שלכם, דבר שבמציאות כלל אינו נכון.
אסור לכם לשכוח מהעובדה שיש הבדל גדול בין רצון שהתעורר בתוככם לבין ההגשמה שלו, בייחוד כאשר, בעקבות הבורות שלכם, אתם אפילו לא משערים מה הם החוקים האמיתיים של המשחק. כאשר אתם מסוגלים לדעת את האמת כולה, אתם תוכלו להבין, שבעצם, אתם לא הכובשים. הכוונה ספציפית או שינוי ספציפי של המידע זו טקטיקה צבאית, שבני אדם עדיין משתמשים בה כיום. האינדוקציה (הכנסה) אל תוך המבנים הבלתי נראים של הישות שלכם של מחשבות, רגשות ואפילו אורגניזמים שהם לא מועילים או שימושיים, דרך טכנולוגיות מסוימות, היא עוד טקטיקה שנפוצה רבות כיום. רבות מהטכנולוגיות שהן בעלות פוטנציאל בלתי רגיל לשירות מתקדם יותר, נמצאות כרגע בשימוש רק בשביל איומים גדולים על מנת לשעבד ואפילו להרוס בני אדם. כל ההזדמנויות הללו וכל האיומים האלו, כמו גם דברים נוספים שיופיעו בעתיד הקרוב, הינם וגם יהיו מציאות קשה.
הודות לבורות ולאינרציה שלכם, אתם מסוגלים לראות רק את החלק הלא משמעותי, החלק היחידי שנבחר, על ידי אלה עם המונופול על הכוח, להראות לכם. דלדול המשאבים זה דבר מתוכנן, בדיוק כמו שזה דבר מתוכנן שפרויקט כולל וארוך טווח, שיהיה שימושי לבני האדם, לא יותחל או יבוצע.
מעטים מכם יודעים שהמנגנונים לדלדול המערכות האקולוגיות שלכם כבר הגיעו לגבולות בלתי הפיכים. הנדירות של משאבים מסוימים, כמו גם החלוקה הכאוטית והלא שווה שלהם, הופכת את מחיר העלות שלהם לעלות יותר ויותר וזה יגרום בעתיד הקרוב לעימותים של מלחמות בין אחים בלב הערים והכפרים שלכם. בעתיד הקרוב השנאה והרוע יגדלו, אבל לצידם גם האהבה תגדל. אהבה מוגברת תאפשר לכם לשמור על התקווה בתוככם למצוא פתרונות חכמים ויעילים לבעיות שלכם. אך אתם חייבים לדעת שהמסה קריטית הנוכחית הינה לא מספיקה, ושפעילות חתרנית בקנה מידה גדול כבר התחילה לפעול על פני הכוכב שלכם, תחת השגחה של צל מתוחכם ורשע.
ההתנהגות האנושית שהיא ברובה נכבלת על ידי הרגלים רעים ודעות קדומות שגויות מהעבר מאפשרת את הקיום של המצב הזה של אינרציה, והפרספקטיבה הזו עלולה להוביל אתכם לדרך סתומה. אלו מכם שכבר יודעים זאת חושבים שהאחריות על כך שייכת לנציגים שהמודעות שלהם לעשות טוב למין האנושי נעלמת מול אינטרסים רצחניים של תאגידים. אפילו אם כרגע יש מספר דיונים רשמיים, יש רק מעטים מאוד של דיונים ממשיים.
פעמים רבות, ברגע של פעולה, עיכובים נצברים והרבה האטות מופיעות, עד שאתם יותר כפויים לפעול מאשר בוחרים לפעול. זוהי הסיבה שבגללה, יותר מאשר בכל זמן אחר לאורך ההיסטוריה שלכם עד כה, ההחלטות של היום תהינה בעלות משמעות שקשורה ישירות להשלכה על ההישרדות של המחר.
איזה אירוע יוכל באופן קיצוני לשנות את המצב הזה של אינרציה שהוא כה ספציפי לתרבות שלכם ? שווה לשאול את עצמכם: מאיפה תגיע התפנית הקבוצתית אשר תהיה מאוחדת עמוקות של מודעות שתהיה מסוגלת לעצור את כל ההאצה הזו של הרשע ?
תמיד, לאורך ההיסטוריה, שבטים, אנשים ועמים גילו אחד את השני, נפגשו ותיקשרו אחד עם השני באופן בונה. מול האיומים הגוברים שמופעלים על המשפחה האנושית, יותר מאשר אי פעם, זהו זמן חשוב שפעולה נכונה בקנה מידה גדול תתרחש.
אתם חייבים להבין שגל חזק עומד להופיע. בתוך הגל הענק הזה יש תערובת כאוטית של אספקטים מאוד חיוביים ומיטיבים אבל גם של כאלו שהם מאוד רעים ומפחידים.

מהו "הצד השלישי" ?

ישנם 2 דרכים ראשיות לנהל תקשורת קוסמית מועילה עם תרבות אחרת:
א) דרך הנציגים הנוכחיים בפועל.
ב) ישירות, דרך יחידים משמעותיים.
הדרך הראשונה גוררת את ההופעה של ניגודי אינטרסים מסוימים, והשנייה מביאה להבנה עליונה יותר של המודעות.
הדרך הראשונה כבר נבחרה על ידי קבוצה מסוימת של גזעים חיזריים שרוצים להחזיק במין האנושי בעבדות (תחת צייתנות). הקבוצה הזו של חוצנים מתכוונת לשלוט לפיכך גם במשאבים העולמיים וגם בירושה הגנטית, תחת הכוונה להשפיע ולשלוט בצורה מלאה באנרגיה האנושית הרגשית שתתרחש ברמה העולמית.
הדרך השנייה נבחרה על ידי קבוצה של חוצנים הקשורים למקור האלוהי של הרוח. במה שנוגע לנו, מיקמנו את עצמו בצד הזה של המקור ללא אינטרסים, כאשר הצגנו את עצמנו לפני מספר שנים למספר נציגים של המין האנושי על הכוכב הזה שסירבו לקחת את מה שהצענו להם, תחת התירוץ שהאינטרסים שלהם לא התאימו עם החזון האסטרטגי שלהם.
לכן החלטנו, שכרגע, חלק גדול של בני אדם נקרא לבחור בצורה מודעת, בלי שום תיווך של איזה שהוא נציג של רשות. כל מה שהצענו לכם בזמן ההוא, בעבר, לאלו שהחשבנו כמסוגלים לתרום בצורה מלאה לאושר שלכם, אנחנו מכוונים כרגע ישירות אליכם, לעתיד הקרוב !
אתם לא מודעים לכך, שלמרבה הצער, מספר של יצורים לא אנושיים (חוצנים) לקחו ועדיין לוקחים חלק במידה גדולה בפעילות של הכוח שמרוכז בצורה בלעדית על ידי השלטון שקיים על פני הכוכב שלכם, בלי שהאספקטים הרציניים והמדאיגים הללו יהיו נגישים לחושים הרגילים שלכם. גם אם רבים מכם לא מאמינים לכך, עליכם לדעת שזה נכון לגמרי ושהיצורים הלא אנושיים (חוצנים) האלו השתלטו בצורה כמעט מלאה על הגורל של הכוכב שלכם. עליכם גם לדעת שהיצורים הלא אנושיים (חוצנים) האלו לא בהכרח חיים בעולם הגשמי שלכם, והאספקט הזה לבטח גורם להם להיות יעילים בצורה נוראה בלעשות רוע ואפילו להפחיד את כל המין האנושי בעתיד הקרוב.
בהתחשב בתנאים הקיימים האלו ובהתחשב בכך שאתם אפילו לא חושדים בהם, השאלה כעת היא כיצד אתם עדיין יכולים להשתמש בצורה יצירתית ומועילה ברצון החופשי שלכם, כאשר הוא מושפע בעורמה במידה כזו גדולה ?

מה עושה כל אחד מכם לחופשי באמת ולגמרי ?

שלום ושיבה להרמוניה ולהבנה של האנשים שלכם יכול להיות הצעד הראשון, שצריך להילקח בכיוון יצירת קשר הרמוני עם תרבויות מתקדמות אחרות מהיקום, אשר שונות מהתרבות שלכם.
חלופה כזו היא מה שהרשעים שמוליכים שולל מהצללים מנסים להימנע ממנה בכל מחיר, מכיוון שהם יודעים שדרך חלוקה והפחדה, הם יכולים לשלוט עליכם בקלות! אתם יכולים להבין בקלות מדוע כרגע אותם פרויקטים של חלוקה והכנעות נגרמת על ידי המנהיגים שלכם. כוח הרוע שלהם מצליח גם בגלל הערמומיות שלהם וגם בגלל יכולתם להכניס אל תוככם פחד, ספקות, אי בטחון, אי יכולת להחליט וחוסר אמון. כל הפגמים הללו, אשר התעוררו והתגברו אצלכם למידת מומחיות, פוגעים משמעותית בהתעוררות אל הטבע הקוסמי שלכם ועוצרים באותו הזמן את ההתעוררות של הכוחות המיטיבים הבלתי רגילים שחבויים בתוך כל אחד ואחת מכם.
המסר הזה שאנחנו כעת מפנים אליכם לא היה הגיוני אם לא היינו רוצים לעורר אתכם ממצב השינה שאתם בו, כדי שהרודנות של אלו שמוליכים אתכם שולל לא תגיע לשיאה, והתוכניות הרעות, הערמומיות והרצחניות שלהם לא יצאו לפועל כבר בעוד מספר שנים, עם השלכות רעות בקנה מידה גדול לכל המין האנושי. זה הכרחי בשבילכם לדעת שתאריך היעד לתוכניות הללו הינו קרוב מאוד, ולכן המין האנושי יסבול דרמטית מהשינויים, שיהיו כמעט בלתי ניתנים להשוואה לאלו שנוצרו במשך 10 המחזורים האחרונים.
בגלל שזה הכרחי עבורכם להתחיל להגן על עצמכם מהמתקפות הבלתי נראות הללו, אתם חייבים לעורר ולהתחיל להשתמש, כעת יותר מאשר בכל זמן אחר, ביכולות הרוחניות המיוחדות שלכם, שבאותו הזמן יגרמו להופעה, בישות שלכם, של השראה גאונית שתאפשר לכם לגלות פתרונות יצירתיים לבעיות הרציניות שאתם נתקלים בהן.
עליכם לדעת, שכמו שמידה מסוימת של כוח להתנגד קיימת במסה גדולה של בני אדם, קיימת גם מידה מסוימת של כוח להתנגד באותם אליטות זדוניות. אתם חייבים לקחת בחשבון שהמראה החיצוני לא יהיה מספיק כדי לעזור לכם להבחין באופן ברור בין המושל לבין בעל הברית. במצב הנוכחי שלכם, זה קשה במידה מה להיות מסוגלים להגיע לרמה מספקת של פעילות יעילה, מיטיבה ועוזרת, בהתחשב בתנאים של השכל האנושי. כדי להפוך להיות מה שאתם נועדתם להיות מאז תחילת הזמן, זה הכרחי, שביחד עם התעוררות מספקת של האינטואיציה שלכם, תעברו גם הכשרה (חניכה) מיוחדת, שתעזור לכם להתעלות על הגבולות שנכפו עליכם ולעורר את הפוטנציאל היצירתי המיוחד שטמון בכם.
תוך ידיעה של הערך ללא המחיר והכוח האדיר של הרצון החופשי שיש לכל בן אנוש, אנו כעת מזמינים אתכם להשתתף, תוך מודעות מלאה, בחלופה נעלית ומועילה בצורה בונה שאתם צריכים כל כך.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' מאי 11, 2012 10:59 am

מה יש לנו להציע ?

כמו שתיווכחו בכך בזמן הקרוב, אנחנו מביאים חזון חדש, יותר נרחב, יותר מעמיק, יותר מוחלט ויותר גלובלי ליקום שבו כולנו קיימים, כמו גם לחיים באופן כללי. בנוסף, אנחנו יכולים להציע את ההוכחה דרך הביצוע של יחסי גומלין מועילים, הרמוניים ובונים בצורה חיובית. אנחנו מציעים לכם את הניסיון שלנו הקשור למערכות יחסים מאוזנות, שמבוססות על אהבה ואחווה. אנחנו מציעים לכם מכלול עצום של ידע טכנולוגי. אנחנו יכולים לעזור לכם לעבור אל שלב חדש של סיום הסבל והמחלות. אנחנו יכולים לעזור לכם לעורר ואפילו להגיע לשימוש מבוקר ומועיל של הכוחות האישיים החבויים בכם. אנחנו יכולים ללמד אתכם ולסייע לכם לגשת לצורות חדשות של אנרגיה אינסופית שקיימת ללא הפסקה סביבכם ושדרכה תוכלו להיכנס לרזוננס (תהודה - תקשורת עמוקה דרך שינוי התדרים של הרטט של הישות) על ידי שימוש במספר שיטות מדעיות מתאימות. אנחנו יכולים לעזור לכם ולהדריך אתכם להגדיל בקלות את היקף המודעות האישית שלכם, אשר באותו הזמן תעזור לכם לדעת את עצמכם ותאפשר לכם לעורר בתוך הישות שלכם כוחות רוחניים ושכליים מסוימים שנחשבים כיוצאי דופן עבור מרבית בני האדם החיים בבורות.
אנחנו מודיעים לכם שלמרות כל זאת אנחנו אף פעם לא נהיה מסוגלים לגרום לכם להתעלות מעבר לפחדים האישיים והקולקטיביים שלכם. אנחנו לא נהיה מסוגלים לגרום לכם להתעלות מעבר לספקות, לשנאה ולרוע שלכם שאוכלים אתכם מבפנים. זה חיוני עבורכם לדעת שאנחנו נהיה מסוגלים לגרום לכם להבין ולאחר מכן להביא לידי מעשה את אותם חוקים אוניברסאליים, אך לפני כן אתם בעצמכם צריכים לבחור ולהבין בכדי לשנות את הגוף ואת הישות שלכם מכל הזוויות. עזרה זו שאנו מציעים לכם לא כרוכה בכך שאנחנו נעשה את העבודה עבורכם, מכיוון שהעזרה חסרת האינטרסים שאנו מציעים לכם לא נועדה לכך שנתחיל לבצע מאמצים אישיים או קולקטיביים כדי לבנות את העולם ההרמוני והטוב שאתם חושקים בו כל כך. החל מרגע זה אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נראה לכם את הדרך, אבל אנחנו לא מסוגלים לתת לכם את השאיפה, את האהבה ואת ההתמדה שאתם צריכים כדי לגלות עולמות חדשים, שחלקכם יוכלו לגשת אליהם כאשר תעשו את כל המאמצים הנחוצים כדי להצליח.

מה אנחנו מקבלים בתמורה עבור העזרה חסרת האינטרסים שאנחנו מוכנים להציע ?

אם דרך משאל העם העולמי הזה, שדרכו תהיה לכם אפשרות לבטא את הכוונה הברורה והאיתנה שאנחנו נופיע, תחליטו לקיים קשר בין-כוכבי עימנו, אנחנו מלאי אושר להודיע לכם שאנחנו נהיה מאוד שמחים להופעה ותחזוקה של האחווה השוויונית בחלק הזה של היקום. דרך מגעים אלו, אנחנו רוצים להפיק תועלת מתחלופות יצירתיות ודיפלומטיות ומהאושר העז שימלא אותנו כאשר אתם מאוחדים, מלאי חסד וכוונות טובות, כאשר רבים מכם ככל שניתן יבינו שאתם מסוגלים להתנהג בצורה זו. כולם תמיד מחפשים ללא תום תחושות עמוקות ועזות של שמחה, אהבה ואושר ברחבי היקום, בהתחשב בעובדה שהביטוי הבסיסי של התחושות הללו הוא תמיד אלוהי. כל השמחה, כמו כן הטוב וההרמוניה שנעזור לכם לגלות תמיד תבוא גם עלינו. עכשיו זה הזמן לזכור את השאלה שנשאלתם.

האם אתם רוצים, באופן ברור ואיתן, לראות אותנו מופיעים ?

זוהי הדרך שבה אתם צריכים לענות על השאלה הזו!
האמיתות הנשגבות והסודיות של הנשמה שלנו יכולות לבוא להתממש בצורה ברורה ואיתנה. יותר מזה, אתם יכולים להיות לגמרי בטוחים, שבכל פעם שאתם מבטאים אותן, וחושבים עלינו בצורה ברורה ואיתנה, כל המחשבות האלו שלכם יתקבלו על ידינו, או ליתר דיוק, אנו נרגיש אותן באופן טלפתי. בשביל זה, מספיק לשאול את השאלה, ולאחר מכן לענות באופן ברור ואיתן ככל האפשר, גם אם אתם לבד, או אפילו טוב יותר - בתוך קבוצה מאורגנת שפועלת בו זמנית. מעבר לעצה זו שאנו מציעים, אתם יכולים להיות בטוחים שכל אחד מכם יהיה חופשי לפעול כפי רצונו. לפיכך, גם אם אתם במרכז העיר או איפה שהוא באמצע המדבר, מיקומכם לא ישנה את היעילות של התשובה שלכם. כאשר אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזו, התשובה הברורה והאיתנה שלכם צריכה להיות או כן או לא, אבל אנחנו מבקשים מכם לחשוב לפני כן על התשובה, כך שהתשובה הברורה והאיתנה שלכם לא תנוסח ברגע ששאלתם את השאלה. כאשר אתם מחליטים לענות על השאלה הזו, אנו מציעים לכם לעשות זאת כאילו הייתם מדברים עם עצמכם. לפני שאתם עונים, עדיף להרהר עמוקות על התוכן של ההודעה הזו בצורה אחראית, ולקחת לידי חשבון את כל המידע שניתן לכם במהלך ההודעה הזו. לפני שתענו או כן או לא, תזכרו שזו שאלה כלל עולמית ותבינו שלמילים שמרכיבים את השאלה יש משמעות חזקה, שלאחר מכן תהדהד בתוך הישות שלכם, ותפעיל תהליך מסתורי של רזוננס בתוך היקום הפנימי שלכם. כאשר אתם מחליטים לבסוף באופן ברור ואיתן על התשובה, אתם חייבים להיזהר ששום היסוס לא יפריע לכם במהלך הרגעים הללו. בגלל זה אנחנו מבקשים מכם לחשוב באופן ברור ואיתן לפני כן על כל הדברים האלו, גם בתוך הנשמה שלכם וגם בתוך המודעות שלכם. זה הכרחי, שבייחוד כאשר אתם מנסחים את התשובה, לבטא כוונה ברורה וחזקה שתלווה בו זמנית את התשובה. טוב לדעת שכדי לקשר בצורה הרמונית את התשובה עם השאלה, מומלץ לענות רק לאחר שחקרתם 3 פעמים, אבל בזמנים שונים, את ההודעה הזאת שכדאי לכם לקרוא בזהירות.

עצה חשובה שכדאי לקחת בחשבון!!!

אנחנו מבקשים מכם לזכור שאסור לכם למהר ולענות בצורה נקלה ושטחית על השאלה הזו. אנחנו מציעים לכם לפני שאתם משיבים, לנשום באופן רגוע ועמוק, בזמן שאתם נותנים לכוח החבוי של הרצון החופשי שלכם להיות פעיל בתוך הגוף שלכם. כאשר אתם עושים כך, רבים מכם יגלו את הכוח העצמתי של הרצון החופשי שלכם. בייחוד ברגעים האלו, התחילו להעריך באופן מלא את המהות של הישות שלכם וחוו את המצב העז והמדהים של האושר להיות שאתם הוא ! בייחוד הרגעים האלו, מומלץ להתעלות מעבר לקשיים שיש לחלקכם ושגורעים את היכולת שלכם להחליט החלטות. בגלל זה בדיוק אנו מבקשים מכם לשכוח את כל הבעיות והמתחים שמכאיבים לכם, ולשאוף בכל כוחכם להיות משוחררים מהם לגמרי לפחות למשך מספר רגעים, מכיוון שאם תצליחו בכך אתם תהיו עצמכם, בכל ההוד והפאר שלכם. ברגע שבו תבטאו את הרצון החופשי שלכם בצורה מלאה ועזה, נסו להרגיש את כל הכוח הכול-יכול שנובע מתוככם, כמו ברק. ברגע שבו תנסחו את התשובה, הכירו בכך שאתם האדונים של עצמכם, והישארו במצב הזה ברגעים הבאים !
בבקשה תיקחו בידי חשבון, שבכדי להגביר את העוצמה של התשובה שלכם, גם בתוך עולמכם הפנימי וגם בתוך הסביבה הקוסמית שבה אתם נמצאים, זה אפשרי לענות באופן תקופתי לשאלה הזו בייחוד כאשר התשובה היא כן, אבל אתם חייבים לזכור שהתשובה צריכה להיות ולהישאר זהה (התשובה לא יכולה להיות פעם אחת כן ואז לא, ואז כן, ואז לא, ואז 3 פעמים כן, ואז לא וכיוצא בזה). על ידי פעולה עם תשומת לב במהלך ההצעות הללו, ועל ידי מתן תשובה אפילו באופן תקופתי לשאלה הזו, אתם תפצו בדרך מסוימת על חוסר ההשתתפות של אלו שלא הודיעו להם על הקיום של ההודעה שלנו. אתם חייבים לזכור שבנוסף, במקרה של תשובה חיובית (כן!!!) שיכולה לחזור על עצמה באופן תקופתי, אפילו 3 פעמים בשבוע, התוצאות יתחילו להופיע בתוך הישות שלכם ויהיו מאוד מועילים, יצירתיים ומטהרים. יותר מכך, במקרה של תשובה חיובית שחוזרת על עצמה באופן תקופתי, התוצאות הנשגבות של התשובה המחודשת יופיעו בתוך הישות שלכם ואתם תראו הצטברות של האפקטים המועילים הללו שאתם תחוו בצורה של שינוי מתחדש ועמוק, שיגדל ויתחזק בצורה הדרגתית. אפילו יותר מכך, אנחנו מייעצים לכם שתציעו את המסר הזה תכף ומיד למספר רב של אנשים ככל הניתן בכדי להעלות את מספר בני האדם שלוקחים החלטה מודעת. על ידי פעולה בצורה זו, עם התלהבות ומסירות למטרה האצילית הזו, אתם מאיצים את הרגע שבו אתם תראו אותנו מופיעים בשמיים של הכוכב שלכם. זה חשוב לזכור שההופעה שלנו יכולה להיות זמן קצר לאחר ההופעה בקרב בני האדם שעל הכוכב הזה של הסכמה כללית עולמית שתהיה חזקה במידה מספקת.
אתם יכולים להיות בטוחים אפילו מרגע זה שמחשבה אחת שתהיה ברורה וחזקה שתתגבש כתשובה איתנה ומוחלטת תהיה מסוגלת לזעזע את כל הרוע שעל הכוכב הזה בעתיד הקרוב, אם מספר מספק של אנשים יגיד כן. אנחנו מקווים שזה יקרה בקרוב ! כדאי להבין שניסוח ברור ואיתן של הכוונה שלכם, בתוך השכל הפנימי שלכם, יגרום לנו להראות את עצמנו בקרוב בתוך העולם הגשמי שלכם ולאור יום, אם מספר מספק של אנשים על הכוכב שלכם יענה כן ברור ותקיף. אם זה יקרה, הרגע שבו נופיע לפניכם יהיה, עבור שנינו, יקר ביותר; יותר מכך, עבור המין האנושי כולו זה יוכיח עצמו להיות כטרנספורמציה עמוקה ואפילו הכרחית. למרות שכל אחד מכם יכול לבחור את הצורה של התשובה שלו, אתם חייבים לדעת שזה חסר תועלת לערוך טקסים כלפינו. עליכם לדעת שבמקרה של תשובה חיובית (כן) שמנוסחת באופן תקופתי, ברור, איתן, כנה, חזק, ברגע שהיא תוצע מהלב ומהרצון שלכם, תשובה כזו תמיד תורגש מיידית ברגע שהיא תנוסח. אפילו כאשר אתם עונים מספר פעמים בשבוע ואומרים כן אתם תרגישו, בעוצמה הולכת ומתגברת, שאנחנו גם נענה מיידית בכל פעם.
זה הכרחי לזכור שכאשר אתם עונים כן בתא הבחירה האינטימי של הכוונה האיתנה והרצון הסודי שלכם, אתם תקבעו באותו הזמן את העתיד שלכם ותוכלו לשנות באופן קיצוני את הגורל שלכם בקנה מידה כוכבי.

מהו ואיך יכול האפקט של הגל האדיר והלא יאומן של אמון קולקטיבי בו זמני לשנות את הכול על הכוכב הזה ?

(אזהרה!!! אנחנו מחשיבים את מה שנחשף בבאות להיות סוד יסודי שידוע רק לאלה שעברו חניכה אזוטרית – הודעת העורך)

במקרה של תשובה חיובית (כן), שיכולה להכריע עבורנו להופיע עבור כולכם בעולם הפיסי שלכם, עליכם לקחת בחשבון שההחלטה הזו חייבת להיות מבוטאת על ידי מספר מספק של בני אדם, אפילו אם לחלקכם שהינם ספקניים ופסימיים זה יכול להיראות כפעולה חסרת משמעות. לכן, מומלץ להפיץ למספר רב של אנשים את ההודעה הזו (גם בכתב וגם בקול – על גבי דיסק או קלטת) בכמעט כל השפות שקיימות על הכוכב שלכם. בצורה הזו, מספר רב של אנשים יוכלו לבחור באלטרנטיבה, ובמקרה שהתשובה שלהם תהיה כן, זה יכול לשנות באופן קיצוני את הגורל של המין האנושי על פני הכוכב. אין שום בעיה אם המסר מועבר באופן מצחיק, בגלל, שלמרות האופן של ההפצה, בדרך זו המסר ייודע ויוערך על ידי מספר רב של בני אדם, שתוך מודעות מלאה, יוכלו לבחור ולענות דרך כן איתן ונחוש. במקרה שבו המסר הגיע אליך, כדאי לך לקרוא אותו בקפדנות 2-3 פעמים ולבסוף זה הכרחי לבחור בתשובה ברורה ואיתנה. בבקשה שימו לב שההודעה הזו שלא תגיע אליכם באופן אקראי ושעליכם לקרוא בקפדנות, לא תשאיר אתכם אדישים. זה הכרחי להבין שדרך התשובה הברורה והאיתנה שאתם תענו בסוף לשאלה שנשאלתם בתוך ההודעה הזו, אתם גם הופכים להיות מודעים לקיום של האנרגיה הכול-יכולה של הרצון החופשי שלכם, שאתם תוכלו להתחיל להשתמש בו בפעם הראשונה בחיים שלכם בהזדמנות הזו. עבור חוויה זו, שיכולה להעשיר אתכם ולגרום לכם להיות מודעים ליכולות הלא משוערות שקיימות בתוך הישות שלכם, שווה להקדיש מספר דקות של הזמן שלכם. החוויה שתהיה לכם תשכנע אתכם מעבר לכל ספק שלא טעיתם. זהו צעד שיעזור לכם לשכנע את עצמכם באופן עקיף שההודעה הזו אמיתית. יותר מכך, אסור לכם לשכוח שהחוויה הזו תוכל להציע לכם לאחר מכן הפתעה פנימית שתהיה גדולה מאוד, שתוכל לחולל הד חזק ומיטיב במקרה של תשובה חיובית (כן) שאתם תנסחו באופן ברור ואיתן, והמין האנושי כולו על פני הכוכב שלכם יועיל מכך בסופו של דבר, כולל האנשים שלא היו מודעים לקיום של המסר הזה ולכן לא יכלו לקחת שום החלטה. במקרה של תשובה חיובית ברורה ואיתנה, תהיה לכם את האפשרות לגלות בתוך הישות שלכם את הקיום הסודי והעצמתי באופן מפתיע של הרצון החופשי שלכם. חשוב לזכור שלמרות שלא משנה מה תהיה התשובה שלכם (כן או לא), לנוכחות של המסר שלנו בידיים שלכם אסור להשאיר אתכם אדישים. ברגע שבו תנסחו תשובה ברורה ואיתנה, זה הכרחי לשכוח מכל נבואות השקר ומכל הדעות המעוותות אם פחות ואם יותר שהועברו אליכם במהלך הזמן. הכירו בכך שזה אפשרי שהמסר הזה הוא אחד מהמסרים הכי חשובים וישירים שהונחו ברשותכם עד כה, על מנת שהמין האנושי כולו יצור קשר עם תרבות חוצנית מתקדמת.
עליכם גם להבין שזוהי זכותכם האישית מלידה כמו גם האחריות שלכם להחליט בעצמכם על אספקטים אלו (בעלי חשיבות כה רבה למין האנושי), כיחידים וכקבוצה. כל אחד מכם שקרא את ההודעה הזו בקפדנות חייב להבין שבמצב הנוכחי גם אדישות וגם פסיביות שתציגו לא תוביל לשום מקום אלא להיעדר של חופש. הביטוי של הכוח החבוי שכל אחד מכם יציג עבור המין האנושי כולו דרך הרצון החופשי שלכם עלול להפעיל אפקטים חשובים, גם בתוך הישות שלכם וגם בכוכב שאתם חיים בו. עליכם להיות מודעים שאי הבחירה שלכם היא תמיד לא מועילה, מכיוון שגם כאשר אתם מבטאים אותה, במציאות אתם מבטאים באורח שסותר את ההיגיון את ההחלטה לא לבטא דבר מה שהוא טוב, בונה חיובית ויצירתי שיכול לשנות באופן קיצוני הכול, גם בתוך הישות שלכם וגם מחוצה לכם, על פני הכוכב שאתם חיים בו.
במקרה שבו אתם בוחרים להישאר האסיר הקנאי של האמונות שלכם, ואת זה אנחנו מסוגלים להבין, אזי אתם יכולים לענות דרך לא איתן וברור. אנחנו מבקשים מכם, אלו שבמצבים שבהם אתם לא מסוגלים להחליט בצורה ברורה, איתנה ואחראית, לא להגיד כן שהוא רשמי ושטחי שמונע על ידי סקרנות שגרתית. אנחנו מבקשים מכם להבין קודם לכן שאנחנו, אלו שמעוניינים לעזור לכם, אם גם אתם רוצים זאת באופן איתן, לא מתכוונים לערוך הצגה, אלא שאנחנו באמת קיימים בצורה מסוימת, בתוך מציאות אובייקטיבית שבה אנו חיים. אל תשכחו מהעובדה שבעולמנו, אנחנו באמת קיימים כמו שבאותו הזמן אתם באמת חיים בעולם שלכם! אל תתנו לפסימיות לתפוס אתכם בכל רגע שהוא, במחשבה על כך שמספר האנשים שיגיד כן יהיה קטן מאוד.
זכרו שההיסטוריה שלכם מלאה בהרבה פרשות שבהם קבוצה דחוקה באופן יחסי של גברים ונשים שהיו איתנים, החלטיים, מאוחדים, בעלי התלהבות ואמיצים, הצליחו לשנות באופן מפתיע את המשך האירועים, למרות מספרם המועט. אנחנו בטוחים שאתם יודעים על דוגמאות שכאלו. כאשר אדישות ואינרציה אוחזות בכם ויש להן את הנטייה לשתק את היכולת שלכם ליזום בצורה יצירתית, חישבו בצלילות ועם שיפוטיות טהורה, שבדיוק כמו שמספר מועט יחסית של אנשים עם כוונות חולניות שמייצגים את קבוצת האליטה שפועלת מהצללים היו מסוגלים להשתלט באורח זמני על כדור הארץ, ולהשפיע לרעה על העתיד של מספר רב של אנשים שחיים על פני הכדור, כך זה אפשרי שרק 200 או 300 של אנשים החלטיים, שפועלים ביחד כל הזמן, מאוחדים, יהפכו את הגורל הטראגי והקולקטיבי של הכוכב הזה ! קבוצה אחת כזו עם אחווה חזקה, שגם פועלת ומונעת על ידי אידיאלים מרוממים, תכול לתרום, עם העזרה הענקית שאנחנו מוכנים להציע, ללידה של המין האנושי החדש שישולב בתוך האחווה הגדולה של התרבויות הגלקטיות. דרך האיחוד שלכם אל תוך מכלול אורגני והרמוני, כוח עצום ועל-טבעי יוכל לנבוע, שיהיה מסוגל לשנות במהירה את המצב הטראגי הנוכחי של הכוכב שלכם. אם קבוצה אחת שתהיה בת לפחות 200 או 300 אנשים תפעל בכל פעם ביחד, ותהיה מונעת על ידי כוונות ברורות וחזקות שמבוססות על אידיאלים נעלים, הדבר יוכל לגרום לטרנספורמציות מדהימות על פני הכוכב שבו אתם גרים!
ברגע שבו קבוצה שכזו תתחיל לפעול בעוצמה, אתם תגלו שטרנספורמציות מהירות ומפתיעות הינן אפשריות, אפילו אם כרגע מרבית האנשים מחשיבים אותן כבלתי אפשריות. אתם תיווכחו בקלות שדרך האיחוד שלכם שנוצר עבור הגשמה של כוונות טובות, כוח עצום יתגלה מיידית בתוככם ולכן תוכלו לסיים את כל הפרויקטים שנראו כבלתי אפשריים עבור אל עם ספקות ואדישות. התאחדו כדי להגשים מטרות שמבוססות על אידיאלים נעלים ומרוממים והיפגשו עבור הפעולות האלו, גם אם אתם 3, 5, 10, 100 או 1000, והעיזו לפעול תמיד למען הטוב, מונעים על ידי כוונות חזקות, ברורות ואיתנות. כאשר אתם פועלים בכאלו קבוצות קטנות או גדולות, אתם יכולים להיות בטוחים אפילו לפני שתתחילו את הפעולות שלכם, כאשר הן תבוצענה בו זמנית, שהן יהיו מוצלחות. האיחוד המלא והעמוק שלכם, גם במה שקשור לכוונה ולמחשבה, תחושות ופעולות עם אנשים אחרים שמונעים על ידי אותן הכוונות, יהיה מספיק כדי לעורר כוח יצירתי עצום שידהים אתכם.
זכרו שאחד מההוגים שלכם אמר פעם:
"תנו לי נקודת משען איתנה ואני מבטיח לכם שאני ארומם את הארץ עם עזרתה."
מצד שני, הוגה אחר אמר:
"רעיון איתן אמיתי או שאיפה חזקה שבאותו הזמן מתחילה להיות מופצת וגדלה הופכת להיות בנקודה מסוימת כוח עצום דרך תהליך מסתורי של התרבות ואז האנרגיה העצומה שלה מניעה המוני אנשים, ומעוררת טרנספורמציות תואמות לה וארוכות טווח על פני הארץ."
אלו מכם שמסוגלים להבין את מה שחשפנו כאן, אנחנו, שרוצים להיות האחים שלכם, יבינו שנתנו לרשותכם סוד גדול, שאם הוא יבוא לידי שימוש באופן שיטתי ועם התמדה, ימשוך בקרוב את הטרנספורמציה המלאה של הגורל של המין האנושי ובאותו הזמן את הגורל של הכוכב שאתם חיים עליו. אלו מכם שקראו בקפידה את המידע הזה חייבים להבין שההפצה שתבוא לאחר שימוש בפועל בעצה הזו הינה ותישאר (מעבר למראית עין) נקודת המשען האיתנה הנחוצה לשימוש בכל פעם בזמן הנכון, ואנחנו, אחיכם, שקיימים בעולם מסוים במציאות של היקום, נהיה ונישאר עבורכם הזרוע הארוכה של המנוף הנמתח למשך שנות אור, ואתם תקבלו עזרה להפוך להיות היוצרים של ההתרוממות של כדור הארץ, שתלווה בהופעה שלנו אל תוך העולם שלכם, שצריך את העזרה הנדיבה שלנו.

מה הן התוצאות שיופיעו כאשר מספר מספק של אנשים ינסח החלטה חיובית (כן!!!) שתהיה ברורה ואיתנה ?

עבור רובכם, השלכה מיידית של החלטה חיובית משותפת שתבוטא על ידי מספר מספק של בני אדם דרך כן ברור ואיתן תהיה ההופעה של מספר עב"מים בשמיים של הכוכב שלכם ובאותו הזמן, חלק מספינות חלל אלו ירדו לפני כדור הארץ. עבור רבים מכם, האפקט הישיר של המגע עימנו יהיה הנטישה המהירה של מספר דעות דוגמאטיות ואמונות כוזבות.
אפילו מגע פשוט וחזותי שיכול לקרות בו זמנית במספר מקומות על פני כדור הארץ יכול להיות עם השפעה ענקית על העתיד שלכם. זמן קצר לאחר מכן, מספר אמונות כוזבות ותפישות שגויות יכחדו או ישתנו לעד. הארגון של החברה שלכם ישתנה עמוקות, יותר מאשר אי פעם, בכמעט כל טווחי הפעילות. אמונה וכוח מיטיב שיתעורר בתוככם יהפכו לאישיים מכיוון שתראו, רבים מכם בפעם הראשונה, עם עיניכם שלכם שאנחנו חיים וקיימים ככאלה. מגע כמוס עימנו יעזור לכם בצורה משמעותית לשנות את קנה המידה של הערכים שלכם!
בייחוד מנקודת המבט שלנו, הנקודה הכי חשובה שתופיע היא שהמין האנושי יוכל לבנות סופסוף אחווה אחת ויחידה, ברגע שהיא תפנה אל עבר ה"לא נודע" שאנחנו נחשבנו להיות עד כה!
בצורה הזו, סכנות רבות ייעלמו מבתיכם, מכיוון שהמגע שלנו יכריח את הבלתי רצוי, או במילים אחרות, את אלה שאנו קוראים להם "הצד השלישי" להראות את עצמם בפעם הראשונה, וזמן קצר לאחר מכן, להיעלם. בהזדמנות זו, אתם תיראו שיש לכם את אותו השם ושבאתם מאותו השורש:
המין האנושי!
זמן קצר לאחר מכן, מכלול של החלפות ושיתופי פעולה שוחרי שלום, מלאים בנדיבות וכבוד יהיו אפשריים אם רק תרצו בכך.
במצב כמו שהוא כיום, אלו מכם שהם רעבים לא יכולים לחייך, אלו מכם בעלי ספקות אשר משתקים ומציקים להם ואלו שמפחדים לא יכולים לפתוח את עצמם על מנת לקבל את העזרה שאנחנו מציעים.
אנחנו מודים שאנו מרגישים חמלה רבה כאשר אנו מתבוננים על בני אדם שסובלים גם בליבם וגם בגופם במקומות רבים שקיימים על פני כדור הארץ. למרות שלמעשה, כל בן אנוש מחזיק בעולמו הפנימי אור אלמותי שלא יסולא בפז ושדרכו ניסים רבים יכולים לקרות, גם בבני אנוש אחרים וגם בסביבה של הכוכב שאתם גרים עליו. האור החבוי והנצחי יכול להיות עבור הרבים שגרים על פני הכוכב הזה, לשינוי המרומם, המאושר, נעלה ועמוק שתחוו בעתיד. לאחר מכן, הקשרים והיחסים שלכם עימנו יתקדמו.
אנחנו מודיעים לכם שיהיו מספר שלבים במה שנוגע לשיתוף הפעולה שלנו עימכם, שיחולקו לאורך מספר שנים או אפילו עשורים. השלב הראשון יהיה ההופעה של ספינות חלל שייראו בו זמנית על ידי מספר רב של אנשים.
השלב השני יהיה ההופעה והביאה הפיסית שלנו אל מספר בני אדם שייבחרו קודם לכן על ידינו עבור יצירות קשר שכאלו.
השלב השלישי יערב את הגילוי, תוך שיתוף פעולה קרוב עימנו, של חלק ענקי מהגלקסיה שלכם, שכרגע הוא כמעט בלתי משוער.
עליכם לזכור, שבכל פעם, בתוך שיתופי הפעולה הללו אנו נציע לכם אפשרויות חדשות לבחירה. בכל פעם, אתם תהיו היחידים שתחליטו ותבחרו, וברגע שתבינו את כל זאת, אתם תוכלו לקחת צעדים חדשים ביחד איתנו, כמובן רק אם, הדבר נחוץ, עבור ההתקדמות הרוחנית הטובה שלכם וגם עבור הטוב הכולל. כל הטרנספורמציות הפנימיות הרוחניות הללו ייעשו תחת הדרכתנו, אך בכל פעם אתם בעצמכם תצטרכו לעשות את המאמצים הנחוצים בכדי להביא לידי שימוש את השיטות האלו שאנחנו נגלה לכם. במשך שיתוף הפעולה שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים ששום התערבות לא תוחלט באופן חד צדדי. יותר מכך, עליכם לדעת שאנחנו נעזוב את הכוכב הזה זמן קצר לאחר שהרצון והכוונה הקולקטיבית שלכם יבטאו זאת. מספר חודשים או אולי אפילו שנים (כל אלו בעלי קשר הדוק למהירות של ההפצה של המסר הזה אל תוך העולם שלכם) יהיו נחוצים לפני ההופעה הגדולה שלנו. עליכם להיות בטוחים שההופעה שלנו תקרה זמן קצר לאחר שההחלטה האיתנה של מספר מספק של אנשים תבוטא; הם ישתמשו כך ביצירתיות ביכולת שלהם לבחור ולברור על ידי מענה עם כן ברור ואיתן לשאלה שאנחנו שואלים במסר הזה. אתם יכולים להיות בטוחים שההופעה הגדולה שלנו תהיה על הכוכב שלכם רק אם ההודעה הזו שאנחנו הפצנו תמצא הד חזק מספיק; למרות זאת זה לא אומר שכל האנשים על הכוכב שלכם חייבים לבחור בהחלטה הזו.
יש להבין, שלמעשה, ההבדל המהותי בין התפילות היומיות שלכם שמופנות לאלוהים או לישויות נעלות שהטבע שלהן הוא אלוהי לבין ההחלטה האיתנה והברורה שאתם תבטאו כלפינו, כאשר תאמרו כן איתן, הוא מאוד פשוט וברור: אנחנו כבר כרגע ערוכים בשלמות בכדי להופיע אל תוך העולם שלכם!
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' מאי 11, 2012 11:00 am

למה לחלקכם יש דילמה היסטורית מסוימת ?

אנחנו יודעים שלרוב מתייחסים ל"זר" כאל אויב, כל עוד הוא נשאר "חבוי", "בלתי ידוע". בשלב ראשון, הרגש הרגיל שנחווה בחוזקה יגבש בצורה מסוימת את הקישורים שיופיעו ביניכם בקנה מידה עולמי, דרך ההפעלות של תהליכי רזוננס מסוימים.
זה אפשרי שחלק מכם ישאל את עצמם את השאלה הבאה: איך אנחנו יכולים לדעת שההופעה של היצורים החוצנים האלו היא באמת השלכה של ההחלטה המשותפת שלנו ? התשובה שאנחנו מציעים לכם היא פשוטה ומאירה: דבר ראשון, אתם יכולים להיות בטוחים לגמרי שכבר היינו יכולים להיות שם, במישור המציאות שלכם ולהראות את עצמנו ככאלה, בחשאיות, לאורך זמן! בהתחשב בעובדה שכרגע אנחנו לא במישור המציאות שלכם, זוהי התוצאה של העובדה שעדיין לא החלטתם כך בצורה איתנה ובאופן מפורש.
חלק מכם עלולים להאמין שאנחנו רק רוצים לגרום לכם להאמין במה שזה כביכול בחירה מכוונת בכדי להכשיר באופן רשמי את ההגעה שלנו, אפילו כשאין סיכוי לכך. במקרה שבו אתם ממשיכים להזין רעיונות כאלו, שווה לשאול את השאלה הבאה: מה יכול להיות האינטרס שלנו כשאנחנו מציעים לכם בצורה פתוחה משהו שכרגע אין לכם גישה אליו, עבור התועלת של מספר גדול של בני אדם ?
אחרים יכולים לשאול: איך אנחנו יכולים להיות בטוחים שבמקרה כזה של יצירת מגע אנחנו לא מתעסקים עם צד ערמומי ומתמרן של הצד השלישי שמנסה להפוך אותנו ליותר צייתנים ? התשובה שלנו לשאלה הזו הינה פשוטה: זה לא יכול להיות כך, מכיוון שזה תמיד פשוט יותר להילחם עם זה שאנחנו מזהים ורואים כצד האחר (או במילים אחרות, זה לא אפשרי להילחם או להגן על עצמנו כנגד אלו שאנחנו לא יכולים לראות או לזהות, בגלל שהם בלתי נראים). הפחד מטרור שמציק לכם הוא דוגמה מבישה. מעבר לספקות ולחשדות שעלולים להציק לחלק מכם, אתם חייבים להיות משוכנעים שאתם השופטים היחידים בנשמה שלכם ובמודעות שלכם! במקרה שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים לגמרי שכל ההחלטות שלכם הינן וגם תהיינה מכובדות תמיד! בהיעדר הצהרות של נציגים אנושיים שעלולים להוביל אתכם אל תוך ספק, אתם כרגע מתעלמים מהכול, גם במקרה שלכם וגם במקרה של אלו שמוליכים אתכם שולל ללא ההסכמה שלכם. בעקבות המצב הזה, השמירה על עיקרון הזהירות שקשור כעת לכך שאתם אפילו לא מנסים לגלות אותנו - כבר לא משכנע. בין אם אתם מבינים זאת ובין אם לא, אתם כבר נמצאים בתוך תיבת פנדורה, אשר הצד השלישי יצר סביבכם. בלי קשר לבחירה שלכם, אסור לכם לשכוח את העובדה, שלפני הכול, אתם חייבים לצאת מתיבת הפנדורה שבה אתם כבר נמצאים.
כאשר אתם עומדים מול דילמה זו, שגם מייצגת מצב של בורות הנלחם במצב אחר של בורות, אתם חייבים לגלות שיש לכם היגיון פשוט ולשאול את הלב ואת האינטואיציה שלכם. לסיכום, אתם חייבים לבחור – האם אתם רוצים לגלות אותנו עם עיניכם שלכם, או האם אתם רוצים להאמין בצורה עיוורת למה שמהמדענים הרשעים או כל מיני מוכרי מגמות מספרים לכם ? זוהי השאלה האמיתית שלנו!
לאחר אלפי שנים, בנקודה מסוימת הבחירה הזו תוכל להוכיח דבר מה בלתי הפיך: אתם תיאלצו לבחור בין 2 בלתי ידועים. בואו נראה כעת למה זה כה טוב להפיץ הודעה כזו בקרבכם כך שתגיע בזמן קצר למספר רב של אנשים ככל שניתן. במקרה שבו פעולה זו הינה מוצלחת, ואנחנו נופיע עבור כולכם, הניצחון הזה יכוון את העתיד שלכם באופן בלתי הפיך, שיהיה גם בעל השפעה היסטורית בקנה מידה של אלפי שנים. עליכם גם לזכור, שבמקרה שמשאל העם הזה לא יגיע למטרה שלו, כישלון שכזה יעכב את ההזדמנות הבלתי רגילה הזו לבחור, במשך שנים רבות לאחר מכן, לפחות בדור אחד, אם תשרדו לאחר מכן. אם לא תודיעו לאנשים על הקיום של ההודעה הזו, זה אומר שאתם מסתכנים בתוצאה שהיא בניגוד לציפיות. אם תישארו אדישים או בעלי ספקות, המשמעות תהיה לוותר על האפשרות להשתמש ברצון החופשי היצירתי שלכם, שבמקרה של מגמה חיובית פלנטארית, יציג את עצמו כרעיון חזק, שיהיה מסוגל לשנות לטובה את הגורל של המין האנושי.
טוב להבין, שבמקרה של המשאל הזה שאתם חייבים למלא באופן טלפתי, העתיד שלכם ועתיד המין האנושי כולו נמצא בנקודה רגישה. אם המשאל הזה יהיה בעל תוצאה חיובית ויקבע את הופעתנו, ההצלחה הזו תערב קפיצה עבור המין האנושי ותאיץ במידה משמעותית את ההתפתחות שלכם.
מעבר לכל זה, זה עדיין אפשרי שההודעה הזו לא תקבל את ההסכמה המספקת הקולקטיבית שלכם. סיבה אפשרית להסכמה מספקת קולקטיבית שכזו תוכל להיות הצגה לא מספקת של ההודעה הזו למספיק אנשים. במקרה שכזה, אתם לא צריכים להיות מופתעים אם הסקפטיים יהיו מהירים להצהיר שלהודעה הזו אין שום ערך, ושהיא דבר מלבד טקסט חסר משמעות. עדיין, מעבר לכל מה שעומד לקרות, אנחנו רוצים להכריז לכם שבמציאות אין שום שאיפה אישית מיטיבה שנשארת בלי הד בתוך הישות של מי שמציג אותה, מכיוון שתמיד המבנה ההולגרפי של היקום עונה בזמן הנכון, בדיוק כמו תיבת רזוננס ענקית, כך שכל אדם מקבל לאחר מכן בדיוק את מה שהוא צריך עבור כל המחשבות והכוונות הטובות שהוא שלח. אתם יכולים להיות בטוחים היישר מן ההתחלה שעד למידה מסוימת אנחנו נענה לרבים מכם אשר יחשבו עלינו באופן יצירתי, וברגע שתבינו זאת, אנחנו אפילו נעניק לכם השראה ונעזור לכם. כמו שתראו, כל המאמצים הכנים ומלאי ההתלהבות שתעשו בכדי להיכנס אל תוך קשר טלפתי רוחני עימנו יקבלו לאחר מכן תשובות מסוימות בלתי צפויות וגם השראות שיגרמו לכם להבין ששאיפות מיטיבות הינן נעלות על חוסר פעולה והתפנקות באדישות. אם ההודעה שלנו תצליח לקבץ את ההסכמה המספקת הקולקטיבית שלכם, אנחנו מבטיחים לכם שיש לנו סבלנות רבה ושאנחנו ממתינים לזמן שבו כולכם תהיו ראויים לעזור להופעה הגדולה שלנו. הרגע שבו ההודעה שלנו תקבל מכם הסכמה מספקת קולקטיבית תלויה לגמרי באלו מכם, שבמשך הימים והחודשים שיבואו, יצפו בשקיקה ליום של ההופעה הגדולה שלנו. דמיינו כעת, מלאי אופטימיות ותקווה, מה יקרה אם היום של ההופעה הגדולה שלנו יהיה בחודש הבא. אלפי ספינות חלל יופיעו אז באותה השעה בשמיים של הכוכב שלכם. אתם צריכים לדעת שהופעה כזו תייצג עבור רבים מכם הלם תרבותי, שיהיה ייחודי בהיסטוריה הנוכחית של המין האנושי. החל מהיום ההוא, לא יהיה עוד צורך להפיץ את ההודעה הזו, אבל הסקפטיים והאדישים ירגישו גל של חרטה על כך שהם נמנעו מלהפיץ את ההודעה הזו לאנשים אחרים או שהם בעצמם נמנעו מלענות באופן ברור ואיתן לשאלה שנשאלה. ביום הייחודי ההוא, הגילוי שלנו על ידי בני אנוש יהיה בלתי הפיך. בהתחשב בדחיפות של ההודעה שלנו אליכם, אנחנו מבקשים מכם לקרוא בקפדנות את משאל העם הזה ואנחנו מתעקשים שתיקחו את הזמן, ותהרהרו על התשובה שתשלחו לנו ואז - תחליטו!!!.
כמו שתהיו מסוגלים לראות, כלי התקשורת הציבוריים שנשלטים מהצללים על ידי אלו שמונעים על ידי כוונות רעות יהיו חסרי רצון להפיץ אי פעם את ההודעה הזו, גם אם היא תוצע להם בחופשיות. קחו זאת בחשבון שאתם, בני האדם המיוחדים, האחראיים והאוהבים האנונימיים, לכם יש את המשימה לשדר את המסר הזה לכל האנשים האחרים במדינה שלכם. כאשר אתם יודעים זאת, העבירו את ההודעה הזו למספר רב של אנשים ככל האפשר וגירמו להם לבחור ולא להישאר אדישים לתוכן של ההודעה הזו. על ידי פעולה מסורה והצגה של ההודעה שלנו למספר רב של אנשים ככל הניתן, הבינו שאתם מתחילים להיות היוצרים של הגורל הנעלה הכוכבי שלכם. לסיכום, אנחנו מבקשים מכולכם לענות לאחר החלטה בוגרת לשאלה:
האם אתם רוצים באופן ברור ואיתן שאנחנו נופיע ?!
אנחנו מודיעים לכם שאתם חופשיים להעתיק, לשכפל ולשלוח ואפילו לפרסם בחוברות שונות את ההודעה הזו, ולהפיץ אותה בכל מקום שתרצו, אבל בבקשה אל תשנו אותה ואל תסירו שום חלק ממנה.
כאן הסתיימה ההודעה שהופצה באינטרנט על ידי תרבות מתקדמת של חייזרים.
העריכה הסופית של ההודעה הזו נעשתה על ידי,
מורה היוגה גרגוריאן ביבולרו (Gregorian Bivolaru)

מספר הערות שימושית מאת מורה היוגה גרגוריאן ביבולרו

גם המידע שנכלל בפרק זה וגם התוכן של ההודעה המיוחדת הזו מכוונים בעיקר אל אלו שחושבים שכן קיימים חייזרים ותרבויות של חוצנים, אך גם לאלו שהם לא החלטיים אך עדיין מוכנים לגלות עוד על הנושא. יש גם כאלו שהם סקפטיים שחושבים שהכוכב היחידי ביקום שבו חיים ישויות עם מודעות הינו כדור הארץ. בראייה הצרה שלהם הם משוכנעים שכדור הארץ הוא הכוכב היחידי עם חיים בין כל מאות מיליארדי הגלקסיות ביקום הפיסי שמרכיב את מה שאנחנו מכנים היקום, ושלפי הראייה של החכמים, הוא רק אחד מבין 3 העולמות. לאחר שקראתי את ההודעה הזו בקפדנות, נהניתי להיחשף להקשר ההגיוני והרציף שלה, לרלוונטיות ולאובייקטיביות שלה, ולאחר מכן בדקתי דרך חוויות רוחניות ישירות את הקיום של המקור החוצוני מאחורי ההודעה הזו. מתוך כך השתכנענו באמיתות של משאל העם הפלנטארי הזה והחלטנו להביא אותו לרשות כל אלו שפתוחים לבחון באותו בקפדנות ואז לענות טלפתית, באופן איתן, ברור ואחראי, לשאלה החיונית שבני אדם נשאלים בתוך ההודעה הזו. כמו שתראו אם תבחנו בקפידה את ההודעה הזו, אין לנו שום דבר להפסיד אם ניקח ברצינות את ההודעה הזו ונענה בצורה ברורה ואיתנה – טלפתית – לשאלה שנשאלה על ידי החוצנים בתוך ההודעה הזו. אנחנו יכולים לזכות רק אם מספר רב מספיק של אנשים יענה טלפתית, בצורה ברורה ואיתנה לשאלה שנשאלה בתוך ההודעה הזו עבור כל בן אדם. אני מודה שלא הייתי מסוגל למצוא שום סתירה או סטייה בהודעה הזו שהייתה מלאה בהיגיון פשוט וחוכמה. תוך בחינה בקפדנות רבה, לכל אחד מאיתנו יש הרבה מה ללמוד מהתוכן שלה. ההודעה הזו הינה גם משמעותית מאוד ומזהירה אותנו על הקנוניה העצומה הפלנטארית של אלו שקרואים כביכול "אילומינטי" (Illuminati) . אנחנו יודעים שלמרבה הצער ישנם עדיין הרבה בורים שעבורם המציאות של הקנוניה הענקית הפלנטארית היא דבר מלבד פנטזיה או סטייה שלא שווה להשקיע בה זמן. מעבר לכל זאת, עליכם לדעת שכרגע יש הרבה עדויות מדהימות בנוגע למציאות של הקנוניה הזו. מעבר לכך שיש הרבה ספרים שמלאים בעדויות שלא ניתן להפריך אותן המכילות תמונות מזעזעות שמוכיחות את קיומה של הקנוניה הענקית הפלנטארית הזו שהייתה ועדיין מתוכננת מהצללים על ידי תנועת הבונים החופשיים (Free Masons) העולמית. הקנוניה הענקית הזו היא לא מה שנקרא כביכול תיאורית קונספירציה, כמו שמספר בונים חופשיים ערמומיים מנסים להגיד, כאשר הם מוסיפים לכך את התווית המטעה של "תיאוריה" בכדי לבלבל את השוטים והתמימים שאז הם ממהרים להגיד "תיאוריה... תיאוריה... תיאוריה... היה לי מספיק מזה, אני רוצה הוכחות!" ולכן הרבה אנשים בורים ותמימים, ברגע שהם שומעים על "קונספירציה עולמית" שנרקמת מהצללים על ידי אלו שקרויים כביכול האילומינטי, מרימים את הכתפיים שלהם מלאי סקפטיות, נמנעים מלחקור עוד על העדות שקיימת על גבי האינטרנט, ונשארים משוכנעים שכל זה – אך ורק תיאוריה. כאשר הם פועלים כך, אנשים תמימים אלו נמנעים מלקחת בחשבון את העובדות ולכן האליטה העולמית של הבונים החופשיים ממשיכה ללא הפרעה את הפעילות השטנית העולמית שלה, מוציאה לפועל מהצללים את מה שכביכול קרוי סדר עולמי חדש (NEW WORLD ORDER) שמוזכר אפילו על השטר של דולר אמריקאי אחד שמכיל גם סמלים מפורסמים אחרים של הבונים החופשיים, כמו למשל הפירמידה והעין של לוציפר שממוקמת בחלק העליון של הפירמידה, אשר, לא במקריות, חסרה את חלקה העליון. במשך מספר יצירות קשר רוחניות טלפתיות שאנחנו מודים שערכנו מספר פעמים עם תרבות החוצנים המתקדמת הזו שהפיקה את ההודעה, השתכנענו מהכוונות האציליות של התרבות הזו לעזור לכדור הארץ ולמין האנושי. לכן, החלטנו שההודעה הזו תתורגם ותופץ ואפילו יותר מכך, אירגנו לראשונה בעולם, ביום ה-27 באוגוסט 2008, לנהל חוויה חדשה שהתבצעה במשך מחנה היוגה ברומניה, קוסטינשט 2008:
כמו שתוכלו להבין בקלות, זו הייתה הפעם הראשונה על פני כדור הארץ שמספר כה רב של אנשים (שגם היה להם קשר רוחני) ענו דרך כן ברור, איתן ומוחלט למשאל החשוב הזה של החוצנים. לכן אנחנו מבקשים מכל אלו מכם שמעוניינים בכך, לבחון בקפדנות את ההודעה הזו לפחות פעמיים, במיוחד אם כבר יש לכם את הכוונה לענות עם כן ברור ואיתן למשאל הזה. בדרך זו, תחליטו בצורה איתנה וברורה עבור החוצונים ששייכים לתרבות הזו להופיע עם הרכבים שלהם על השמיים של כדור הארץ. בהתאם להודעה, חשוב לענות לשאלה שנוסחה על ידי תרבות החוצונים גם במקרה שבו תשובתכם תהיה לא ברור, מכיוון שגם דרך תשובה זו תוכלו בבהירות להתעלות מעבר לעצלנות ולאדישות.
יכול להיות שבמשך או לאחר ההתנסות המיוחדת הזו, יופיעו מספר תופעות עמוקות, מיטיבות ומפתיעות אפילו בצורת כוח על טבעי, והופעות אלו יבטאו את התשובה הידידותית שתגיע מצד תרבות החוצונים הזו (ששיגרה את ההודעה הזו) כתוצאה מהביטוי בצורה ברורה ואיתנה של ההחלטה שלכם שהחוצונים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו יופיעו בעולמנו הפיסי בשמיים של כדור הארץ. בהתחשב באספקטים אלו, אנו מודיעים לכם שעלולות להיות הפתעות רוחניות מדהימות שאולי יופיעו בעתיד הקרוב הודות להופעות במקביל של קבוצה גדולה כזו של בני אדם עם תשובת כן ברור ואיתן עבור תרבות החוצונים הספציפית הזו להופיע בשמיים של כדור הארץ בכדי לסייע ללא עכבות ומהר ככל האפשר לאנושות כולה.
בנוסף, לאלו מכם שרוצים לבוא לידי תקשורת יותר עמוקה עם תרבות חוצונים זו, אנו מכריזים בזאת שהכנו צורה גיאומטרית מיוחדת (יאנטרה Yantra) של תקשורת טלפתית דרך רזוננס עם החוצונים המיטיבים האלו ששייכים לתרבות המתקדמת ששיגרה את הודעת משאל העם הזו. אלו מכם שעתידים להתחיל בתקשורת זו, יוכלו לבצע את טכניקת ההתרכזות הקרוייה טראטאקם (Tratakam) עם יאנטרה זו.
העבודה עם יאנטרה (היאנטרה עצמה מופיעה בעמוד האחרון של מכתב זה):
1) אנו מעלים בתוכנו את המוטיבים המרכזיים שמאפיינים את תרבות החוצונים הזו כמו שהם מובנים מתוך הודעת משאל העם.
2) ננסה להיות מודעים לכך שהיאנטרה מייצגת צורה גיאומטרית מדוייקת, ושהיא בעצם גשר חי לתקשורת מעודנת אשר נותנת לנו לגשת דרך רזוננס לספירה של תרבות החוצונים.
3) נמקם את היאנטרה ממולנו, כך שמרכזה יהיה מולנו, בקו של צ'אקרת העין השלישית (מול מרכז המצח). נתמקם במרחק כזה מהיאנטרה כך שנוכל לראות את כולה בבירור.
4) נרכז את ראייתנו ואת כל תשומת ליבנו במרכז היאנטרה. בזמן שנתרכז בהדרגה ביאנטרה, יתעורר הודות להתרכזות שלנו והודות לכוחות המיוחדים של צורת היאנטרה, תהליך של רזוננס על התדר הספציפי של תרבות החוצונים הזו. דרך תרגול עם התמדה, נוכל להגביר עם הזמן, את עוצמת ואיכות התקשורת הטלפתית המעודנת עם הישויות החוצניות המיטיבית הללו.
גם אם אנשים צבועים ימהרו להצהיר שהם לא רואים שום קשר שימושי בין יוגה לבין תרבות חוצנים, אנחנו חושבים שהמאמץ הזה של בית הספר ליוגה להיכנס לתוך תקשורת טלפתית רוחנית עם תרבויות חוצנים מתקדמות יכול לעזור לנו לגלות שבמציאות אנחנו לא הישויות המודעות היחידות שקיימות ביקום הפיסי. בית ספר היוגה שלנו מתעתד להיות כחלוץ שיפעל בכדי לסייע ליצירות קשר (שבהתחלה יהיו רוחניות, טלפתיות) בין תושבי כדור הארץ ובין תרבויות מתקדמות מסוימות של חוצנים.
מנקודת המבט שלנו, יש כבר מספר סימנים מקדימים שמראים שהזמן עבור יצירת קשר בין תרבויות חוצנים מתקדמים ובין תושבי כדור הארץ עתיד לבוא. מעבר למה שהסקפטיים והלא מאמינים ידמיינו, היוגים שעברו רמה מסוימת של טרנספורמציה רוחנית ושמוכנים להיכנס לתוך יצירת קשר (בהתחלה רק טלפתי) עם תרבויות חוצנים מתקדמות שכבר מתכוונות לעזור למין האנושי, אם בני האדם על כדור הארץ ירצו בצורה ברורה ואיתנה שזה יקרה. אנחנו משוכנעים שהפתיחות הזו כלפי תרבויות חוצנים מתקדמות תעזור לנו לגלות הרבה יותר מהר ביקום הפנימי שלנו את מרכזי הכוח הסודיים שבהם המודעות, האנרגיה של המרחב והזמן, כמו גם החומר נפגשים, וזה יראה קשר סודי שאולי יקשר אותנו לתרבויות החוצנים המתקדמות. במקרה של מגעים רוחניים טלפתיים כאלה עם תרבויות חוצנים מתקדמות שיוגים מסוימים יחוו, לא יהיה שום דבר להפסיד, חוץ מאשר תחושות פקפוק, בורות, גבולות צרים וספקות.

מילון מונחים: (עדיין לא תורגם)
הרמוניה:
מעגל תבואה (Crop Circle):
תוכנית HAARP:
אהבה:
רצון חופשי:
רזוננס:
סיגנל ה-WOW!:
תוכנית ה-SETI:
טראטאקאם (Tratakam):
אחדות:
כוח רצון:
יאנטרה (Yantra):
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי 108 » ו' מאי 11, 2012 4:40 pm

תוכל לכוון אותי בבקשה לכמה שאלות ?

למה השליט הזה משתמש בטלויזיות וכאלה במקום לבוא להראות את עצמו ?

מאיפה כל המידע הזה אם התשדירים לא היו מובנים ?
סמל אישי של המשתמש
108
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הקודםהבא

חזור אל חוצנים / עבמ"ים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים