קצת על עצמי ואיך הגעתי אל הכוריאוגרף שלמה ממן וללהקות המחול

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

קצת על עצמי ואיך הגעתי אל הכוריאוגרף שלמה ממן וללהקות המחול

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' יוני 04, 2011 6:05 pm

שלום חברים,

מה דעתכם לדון קצת בנושא שונה לחלוטין מהנושאים שאנו דנים בהם כל הזמן ?

אני רוצה לנסות לפתוח דיון על משהו שונה לחלוטין ממה שאנו דנים בו כל הזמן, אני רוצה לנסות ולדון על נושא שלא זוכה כלל לחשיפה תקשורתית והמידע עליו לא קיים בשום ספר, כתב עת, או מאגר מידע ממוחשב כלשהו, אבל ראשית כל נתחיל בהקדמה:

הקדמה

אני עוסק בתחום המוסיקה למחול כתחביב מאז שנת 1983. כמו שעיתונאים רבים אוהבים לכתוב אני הגעתי אל התחום ממש במקרה. בשנת 1983 הייתי תלמיד בכיתה ז' בחטיבת הביניים אורט דפנה בקרית ביאליק. בימי שישי היתה באחת ההפסקות בבית הספר הרקדה המונית של ריקודי עם עם המרקיד ניסים בן עמי. להבדיל ממרקידים רבים אחרים באותה התקופה שהיו קמצנים ו/או חסכניים, המרקיד ניסים בן עמי היה אדם שאהב חידושים ושאף לאיכות הטובה ביותר וללא פשרות ורכש ממיטב כספו את כל התקליטים לריקודי עם שנמכרו בהשתלמויות למדריכים לריקודי עם. בין התקליטים החדשים לריקודי עם שהופקו ונמכרו בראשית שנות השמונים היו התקליטים של הכוריאוגרף שלמה ממן.

שלמה ממן היה ראשון הכוריאוגרפים של המחול העממי הישראלי שהקדיש זמן רב, כסף רב ומחשבה רבה לעבודה באולפני הקלטה מקצועיים. העיבודים המוסיקליים של טובי המעבדים המוסיקליים בארץ כמו ננסי ברנדס, עמיקם קימלמן, אריה רייכרט, אורי חודורוב, קווין אסי דיקרוז, עוזי אסנר ואחרים, היו פריצת דרך הן במוסיקה ללהקות המחול והן במוסיקה לריקודי עם. שלמה ממן החל להקליט את העיבודים המוסיקליים ללהקות המחול שלו בשנת 1980 באולפן ההקלטות גל קול בבני ברק של שמוליק אבואב (ראו להלן מידע נוסף בסוף הודעה זו).

ראוי להדגיש ולציין שמעולם לא רקדתי ריקודי עם, למעט ניסיון קצר לרקוד בחוג ריקודי עם בכיתה ג'. דבר נוסף שראוי להדגיש ולציין הוא שאני אדם רגיש מאוד. בהרקדות שהיו בימי שישי בהפסקה בבית הספר כאשר הייתי בכיתה ז' ישבתי בכלל בספריה או בחדרה של מזכירת השכבה. כאדם רגיש מאוד הבחנתי במשהו מוזר בהרקדות של המרקיד ניסים בן עמי, רוב ההרקדה היתה מבוססת על שירים ועיבודים מוסיקליים משעממים ומאיכות ירודה ביותר. לעומת זאת היו כמה עיבודים מוסיקליים מיוחדים ואיכותיים ביותר שמאוד מצאו חן בעיניי וגרמו לי ללכת לכל ההרקדות של המרקיד ניסים בן עמי על מנת לעקוב אחריו ולגלות מהו מקורה של מוסיקה זו. (בין השאר מדובר בעיבוד המוסיקלי של ננסי ברנדס לריקוד בוא אתי אל הגליל שיצא על תקליט מנגינות 3 של שלמה ממן ונחתך מעיבוד מוסיקלי מיוחד לכוריאוגרפיה לבמה שייצר שלמה ממן בשם פרחים שכללה גם את הורה ממטרה שיצא אף הוא בתקליט מנגינות 3 וגם את גוונים שהופיע בתקליט רק בשנת 1985 בשם מנגינות 6).

המרקיד ניסים בן עמי היה חשדן ביותר והיה נראה לו מוזר ביותר שנער בן 13 מתעניין בקלטות שלו ובמוסיקה לריקודי עם ולא שיתף פעולה כלל.

שינוי לטובה חל רק שנה לאחר מכן בקיץ 1984 כשבעיריית קרית ביאליק הוחלט לחסוך בתקציב העירייה ולחתום חוזה חדש עם מרקיד חדש וצעיר שזה עתה סיים אולפן למדריכים לריקודי עם, מרקיד בן 22 בלבד !!, עמי אלבז.

כשפגשתי לראשונה בראשית קיץ 1984 את המרקיד החדש והצעיר עמי אלבז, שאלתי הראשונה אליו היתה, היכן ניתן לרכוש קלטות עם מוסיקה לריקודי עם ?

בהתחלה הוא אמר לי שזה מאוד יקר והמכירה היא למדריכים לריקודי עם בלבד ולא כדאי לי לרכוש קלטות אלה. אבל אני הייתי נחוש בדעתי ואמרתי לו שזה מאוד מעניין אותי ואני מאוד אוהב את המוסיקה הזו. הוא שלף מהתיק שלו את קטלוג הקלטות והפנה אותי אל מרכז ההקלטות לריקודי עם של ירון מישר ברחוב נורוק 17 בבני ברק. נסעתי במיוחד מקרית ביאליק לרחוב נורוק 17 בבני ברק על מנת לרכוש את הקלטות המיוחדות לריקודי עם, אבל למרבה האכזבה לא היה איש במרכז ההקלטות לריקודי עם ונאלצתי לחזור הביתה כלעומת שבאתי (לא נורא עשיתי יום כיף בתל אביב, הייתי אז רק בן 14). לאחר מכן יצרתי קשר בכתב עם ירון מישר והוא שלח אלי בדואר את קטלוג הקלטות המלא. בקטלוג היה רשום שניתן לרכוש את הקלטות גם בחנות התקליטים רדיו דיסק ברחוב דיזינגוף 116 בתל אביב.

בקיץ 1985 לקחתי את כל הכסף שהיה ברשותי ונסעתי לרחוב דיזינגוף 116 בתל אביב לחנות התקליטים רדיו דיסק ורכשתי 6 קלטות של המוסיקה המיוחדת לריקודי עם של שלמה ממן, קלטות מנגינות 1 עד מנגינות 6 שתואמות לתקליטים מנגינות 1 עד מנגינות 6 של שלמה ממן. הקלטות הוקלטו על ידי ירון מישר.

*

עד שנת 1990 מאוד נהנתי לשמוע את הקלטות האלה אבל לאורך כל 5 השנים האלו הרגשתי במחסור חמור במידע. מאוד רציתי לדעת מהו המקור לאותו אוצר מוסיקלי נדיר זה.

בשנת 1990 מרכז ההקלטות לריקודי עם (לימים רוקדים) של ירון מישר עבר לרחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב, דלת מול משרדי ממן הפקות. כל נסיעה לברדיצ'בסקי 20 בתל אביב היתה חוויה בלתי נשכחת. בפעם הראשונה שהגעתי למרכז ההקלטות לריקודי עם המקום היה סגור ועד לפתיחה הנעמתי את זמני במשרדי ממן הפקות. באחת הפעמים אפילו סידרתי לשלמה ממן את חוברות ההשתלמויות למרקידים של יואב אשריאל.

בברדיצ'בסקי 20 בתל אביב זכיתי לראות פעם ראשונה בחיי את התקליטים הנדירים של הכוריאוגרף שלמה ממן ואפילו נסעתי בעקבות כך לבקר באולפן ההקלטות גל קול בבני ברק ושוחחתי עם הבעלים של האולפן מר שמוליק אבואב ועם טכנאי ההקלטות גרהם ג'קסון.

כמה שנים לאחר מכן התחלתי לעבוד עם להקות מחול בהפקת מופעי במה. בין השאר ביצעתי גם באולפני הקלטות הורדות ממאסטרים והייתי גם שותף לכמה הקלטות. באחת הפעמים בדרכי לברדיצ'בסקי 20 בתל אביב קפצתי לביקור באולפני קולינור ברחוב הארבעה והייתי נוכח בהקלטה של מחרוזת יונתן כרמון של הכוריאוגרף בארי אבידן בעיבודו המוסיקלי של אורי חודורוב.

בשנת 1995 נאלצתי להפסיק את עבודתי עם להקות המחול העממיות מסיבות כלכליות ועברתי לעבוד בחנות לממכר מוצרים אורגניים. עבדתי בחנות לממכר מוצרים אורגניים עד לנובמבר 2009. עקב פתיחת חנות עדן טבע מרקט בספטמבר 2008 החנות שבה עבדתי צברה הפסדים כבדים עד שלבסוף פשטה רגל.

כיום לאחר למעלה משנה שאני לא עובד ולאחר למעלה מ-15 שנים שעזבתי את העבודה עם להקות המחול העממיות אני חושב על האפשרות לחזור ובגדול אל להקות המחול העממיות.

תמונה
בתמונה זו רואים את להקת המחול הדרי רחובות בפסטיבל כרמיאל. כוריאוגרפיה: שלמה ממן.

להקות המחול העממיות בישראל - מבט כללי

מאז שנת 1980 ועד היום פועלות בישראל להקות מחול עממיות רבות. אין שום תיעוד לפעילות זו ואין שום אתר אינטרנט שמאפשר קבלת מידע בנושא זה. אם רק היו סורקים את כל התוכניות (מלשון תוכניה / חוברת המידע של הפסטיבל) של פסטיבל כרמיאל מאז פסטיבל כרמיאל הראשון בשנת 1988 ומעלים את זה לאינטרנט היה מאגר מידע אדיר על להקות המחול העממיות של ישראל ב-22 השנים האחרונות !!!!

לחלק מהרשויות המקומיות בישראל (לראשי העיר ולמקבלי ההחלטות ברשות המקומית) אין עניין כלל בכך שתהיה בישוב שלהם להקת מחול איכותית, לעומת זאת יש רשויות מקומיות שחשוב להם מאוד שתהיה בישוב שלהם להקת מחול איכותית ביותר. בישובים שפועלות בהם להקות מחול איכותיות משקיעים בכוריאוגרף טוב, אסיסטנט, מדריכי טכניקה, מדריכים מקצועיים לדור העתיד, תלבושות, ופלייבקים איכותיים עם מעבדים מוסיקליים מקצועיים ואיכותיים כמו ננסי ברנדס, עמיקם קימלמן, אורי חודורוב וכו... שעולים כסף רב.

בחלק מהרשויות המקומיות שלמקבלי ההחלטות בהן אין עניין (או שזה לא בראש סדרי העדיפויות) בלהקות מחול איכותיות, הוקמו על ידי התושבים שהצורך בלהקת מחול איכותית ויצוגית עבור הישוב בוער בעורקיהם עמותות הפועלות ומנוהלות על ידי מתנדבים ותקציבם ממומן מתרומות ומתשלומי הרקדנים ורקדני דור העתיד. חלק מהעמותות מקבלות מהרשות המקומית בחינם מבנה (לרבות מים, חשמל, טלפון וכו..) המשמש את הלהקה לצורך פעילותה, דבר המאפשר לעמותה להשכיר את המבנה לארועים פרטיים תמורת תשלום ובכך להגדיל את תקציב העמותה.

להקות המחול המשתתפות בפסטיבל כרמיאל הן ברובן להקות מחול איכותיות. אם היה תיעוד של כל להקות המחול העממיות שהופיעו בפסטיבל כרמיאל מאז פסטיבל כרמיאל הראשון בשנת 1988 היה מאגר מידע איכותי ביותר על להקות המחול בישראל !! חבל מאוד שאף אחד לא סורק ומעלה את המידע הזה לאינטרנט !! אני בטוח שיש כמה חובבי מחול בעולם שיש להם אוסף של כל תוכניות הפסטיבל מאז 1988 שהיו יכולים לסרוק את חוברות הפסטיבל ולהעלות את החומר לאינטרנט !!

ולגבי השאלה בשביל מה בכלל צריך את כל המידע הזה,

מדובר כאן בכמויות אדירות של יצירות מחול איכותיות וגם יצירות מוסיקליות איכותיות שעמל רב וממון רב הושקע ביצירתם שאין להם שום תיעוד, וחבל !!!

לצורך המחשה לכמות החומר האדירה שקיימת אני רוצה לציין את כמות החומר שמצויה כיום בידי הכוריאוגרף שלמה ממן והועברה לפני כמה שנים מסרטי הקלטה המוקלטים בשיטה אנלוגית לפורמט דיגטלי לצורך המשך העבודה בעידן המודרני:

מדובר באוסף גדול של הקלטות אולפן מקוריות (פלייבקים) שהוקלטו במשך 31 השנים האחרונות. אוסף זה מתעד מוסיקת פולקלור ישראלית שחלקה היא מוסיקה מקורית שנכתבה במיוחד עבור להקות מחול ופולקלור ישראליות בארץ ובחו"ל בהן שלמה ממן משמש ככוריאוגרף וכמנהל אומנותי.

אוסף זה כולל 1,200 פלייבקים, נכון ליולי 2008 !!!

שלמה ממן החל להקליט פלייבקים מקצועיים בשנת 1980 וממשיך בכך עד היום !! שלמה ממן היה ראשון הכוריאוגרפים של המחול העממי הישראלי שהקדיש זמן רב, כסף רב ומחשבה רבה לעבודה באולפני הקלטה מקצועיים. העיבודים המוסיקליים הם של טובי המעבדים המוסיקליים בארץ כמו ננסי ברנדס, עמיקם קימלמן, אריה רייכרט, אורי חודורוב, קווין אסי דיקרוז ואחרים, היו פריצת דרך הן במוסיקה ללהקות מחול והן במוסיקה לריקודי עם.

*

אשמח מאוד לנהל דיון פורה בנושא זה ולקבל הערות והארות מכל הגולשים. אם אתם רוקדים או רקדתם בעבר או עבדתם בלהקות מחול עממיות או עבדתם בהפקה מוסיקלית ללהקת מחול, או עבדתם בהקלטת פלייבק ללהקת מחול, אשמח מאוד אם תשתפו אותי במידע שברשותכם וברפרטואר הריקודים שהיה בלהקת המחול בה רקדתם.

אם יש לכם את התוכניות של פסטיבל כרמיאל אשמח מאוד אם תסרקו עבורי את העמודים הרלבנטיים שבהם יש מידע על להקות המחול בישראל ותעלו אותם לפורום או תשלחו אליי במייל.

כל מידע על להקות המחול העממיות בישראל יתקבל בברכה.

תמונה
להקות המחול של שלמה ממן בהופעה בריקוד הדייגים בפסטיבל כרמיאל.

יעדים

אני מעוניין לתעד את פעילותן של להקות המחול העממיות בישראל מאז שנת 1980 ולהעלות את כל החומר לאינטרנט. אם כל העוסקים בדבר מסרבים לשתף פעולה ומסרבים לשתף אותי במידע שברשותם אז ידיי כבולות ואין באפשרותי לעשות דבר. התוצאה תהיה שבעוד כמה שנים כל החומר משלושים השנים האחרונות יאבד וכל העבודה שעמל רב הושקע בה תרד לטמיון, חבל שבישראל אין כלל שימור של נכסי תרבות וכשמישהו מוכן להשקיע בכך מזמנו אז הוא זוכה לחוסר רצון לשיתוף פעולה כאילו מדובר בסודות מדינה...

בעבר פניתי למועצה לשימור אתרים ולאגף השימור בעיריית תל אביב על מנת לשמר את המבנה של מרכזת הטלפונים האוטומטית הראשונה של העיר תל אביב, וכאמור לעייל זכיתי לחוסר התייחסות ולחוסר רצון לעסוק בנושא.

שימו לב שגם בתחום שיכתוב ההיסטוריה וגם בתחום שימור אתרים ונכסי תרבות יש מדיניות ברורה המוכתבת מלמעלה על ידי בעלי עניין, ואם כך אז הנושא הזה בהחלט מתאים לאתרים כמו קונספיל ואמת אחרת.

אז מה לדעתכם ניתן לעשות לקידום הדבר ?

תחילת הדרך לתיעוד להקות המחול העממיות בישראל בשנים האחרונות

לפני כמה שבועות פתחתי ערוץ יוטיוב יעודי לנושא, הנה הוא כאן:

http://www.youtube.com/user/yosefharduf

ופתחתי גם עמוד בפייסבוק:

http://tinyurl.com/3u7twpg

ופתחתי אפילו גם קבוצה בפייסבוק:

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 3269699600

תמונה
להקת הסטודנטים תל אביב. כוריאוגרפיה: שלמה ממן.

שניפגש בדברים הטובים !
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

Re: קצת על עצמי ואיך הגעתי אל הכוריאוגרף שלמה ממן וללהקות המחול

הודעהעל ידי רון » ש' יוני 04, 2011 6:42 pm

.
שלמה ממן

שלמה ממן

שלמה ממן

שלמה ממן

ש ל מ ה ש מ מ ן

תמונה
;D
נערך לאחרונה על ידי רון בתאריך ש' יוני 04, 2011 7:17 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונהתמונה
THIS IS PERFECTLY NORMAL
סמל אישי של המשתמש
רון
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי איש המפתח » ש' יוני 04, 2011 6:51 pm

למה אתה מתכוון רון?
סמל אישי של המשתמש
איש המפתח
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי רון » ש' יוני 04, 2011 7:07 pm

.
אני ? לא התכוונתי לכלום .
תמונה
תמונהתמונה
THIS IS PERFECTLY NORMAL
סמל אישי של המשתמש
רון
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ש' יוני 04, 2011 7:48 pm

רון כתב:.
שלמה ממן

שלמה ממן

שלמה ממן

שלמה ממן

ש ל מ ה ש מ מ ן

האם מה שכתבת נועד לגרום לשלמה ממן לכתוב כאן בפורום תמונהתמונה

אם כן, אז אני מאוד אשמח אם מר שלמה ממן יכתוב כאן בפורום ויתייחס גם למה שכתב עליו כאן המרקיד ניסים בן עמי.

אשמח מאוד גם אם מישהו אחר או כוריאוגרף אחר יירשם לפורום ויגיב בנושא זה.

שניפגש בדברים הטובים !
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי TRUTHER » א' יוני 05, 2011 1:40 am

אני לא הבנתי מה הפואנטה בפרסומת עם הקוביות קרח. כנראה שזה ממש מוצלח...
השני היה ממש IN YOUR FACE! כל אותם סרטים יצאו באותה שנה. כנראה מאותה כוונה (?)

אני חושב שרון התכוון לזה שכל פעם שכתבת *שלמה ממן* הפונט היה מודגש, כאילו היה לך איזשהו מסר סמוי בלהזכיר דווקא אותו כ"כ הרבה פעמים. אנחנו פשוט חבורה של פרנואידים שמפחדים שכל פיפס קטן קשור לאלומינטי :D
I THINK...THEREFORE I DON'T Trust the Media
תמונה
סמל אישי של המשתמש
TRUTHER
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי יוסי 25306 » א' יוני 05, 2011 3:37 am

TRUTHER כתב:אני חושב שרון התכוון לזה שכל פעם שכתבת שלמה ממן הפונט היה מודגש, כאילו היה לך איזשהו מסר סמוי בלהזכיר דווקא אותו כ"כ הרבה פעמים. אנחנו פשוט חבורה של פרנואידים שמפחדים שכל פיפס קטן קשור לאלומינטי :D

שלמה ממן הוא הדמות המרכזית בקורות חיי שכתבתי. בזכותו של מר שלמה ממן הגעתי אל ריקודי העם ואל להקות המחול. אם שלמה ממן לא היה עושה את מה שהוא עשה בתחילת שנות השמונים לא הייתי מגיע כלל אל ריקודי העם ואל להקות המחול.

אין לי שום מסר סמוי בכך שבכל פעם שאני כותב שלמה ממן אני משתמש בפונט מודגש. מספיק להיות פרנואידים ומספיק לקשר כל דבר לאלומינטי, תתחילו להנות מהדברים הטובים בחיים. הפרנואידיות שלכם לא מוסיפה כלל למהימנות המידע שלכם. אפילו בקונספיל לא פרנואידים עד כדי כך:

http://conspil.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=628

(כדאי מאוד להיכנס לקישור יש שם תמונות חמודות...)

שניפגש בדברים הטובים !
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ה' יוני 16, 2011 11:11 am

לבקשת אחד הגולשים בפורום אני מצרף כמה סירטונים מיוטיוב לקטעים מהרפרטואר של להקות המחול של שלמה ממן:

שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי חופש ביטוי » ה' יוני 16, 2011 11:39 am

בס"ד

קורות חיים – שלמה ממן

שלמה ממן נולד בטבריה, עם שחרורו מצה"ל, הצטרף ללהקת ענבל ובהמשך ללהקת כרמון.

במסגרת שירות המילואים הקים את להקת המחול הייצוגית של חיל האוויר.

בעידודו של יואב אשריאל החל ליצור ריקודי עם שהביאו רוח חדשה וסגנון ייחודי למחול העממי.

החל מסוף שנות ה-70 חיבר ריקודי עם, בהם: "גוונים", "שירי לי כנרת", "בלדה למעיין", "שמרי לי" על המנגינה', "פרח הלילך" ועוד.

ריקודים אלה ורבים אחרים, הפכו לקלאסיקה ולנכס צאן ברזל בפולקלור הישראלי.

שלמה חיבר למעלה מ-200 ריקודי עם ישראליים. כמו כן חיבר כ-300 ריקודי כוריאוגרפיה לבמה, הפיק 10 תקליטים לריקודי עם ו-3 דיסקים.

לצד היצירה העממית, הקים שלמה ממן אימפריה של להקות מחול, מדן ועד אילת וכן הקים בתי ספר למחול במספר ערים בארץ ובית ספר רוקד בכרמיאל.
דורות רבים של רקדנים גדלו תחת ידיו האמונות, ורבים מהם פנו ללהקות מקצועיות.

שלמה השתתף במסגרות שונות כרקדן וכוריאוגרף, במסגרת האירוויזיון בשירים "הורה" ו- "חי",
פסטיבלי הזמר הערבי והעברי בטלוויזיה, נעילת המכביה ה 15 ו"פעמוני יובל".

שלמה התנסה בניהול אומנותי ובהפקות של מפגשי מחול ופסטיבלים רבים ברחבי הארץ..

שלמה שימש כיו"ר ארגון המדריכים לריקודי עם, היה חבר במועצה לתרבות ואומנות וחבר בהנהלה אומנותית באומנות לעם.

פעולותיו בהדרכת המחול הישראלי העממי משתרעות על פני כדור הארץ כולו: אוסטרליה, ניו זילנד, המזרח הרחוק, דרום אמריקה, ארה"ב וצפון אמריקה, מכסיקו, אירופה כולה, כולל מזרח אירופה .
לכולם הנחיל שלמה את אהבת המחול הישראלי, ושימש כמורה, מדריך ושגריר המדבר בכל שפה, או בשפה אחת – שפת המחול, הזמר והחיוך. גדולתו נובעת מהעממיות והאנושיות, מהיחס החם לאנשים 'בגובה העיניים'.

שלמה חבר במזכירות ארגון המרקידים והכוריאוגרפים ומזה כ 10 שנים משמש כמנהל אמנתי של פסטיבל כרמיאל.

תמונה

עכשיו עזוב את המזדקן המקריח שיזכה לאורך ימים ושנים טובות, לעשות את עבודתו נאמנה.
אם אתה רוצה לספר על עצמך , ספר על עצמך
רק עזוב כבר את הממן הזה בשקט..
נימאס מפסיטבל המחוללות והמחללים בכרמיאל בפרט ומריקודי עם בכלל.
.
וַיַּעֲנֵנִי ה' וַיֹּאמֶר כְּתוֹב חָזוֹן וּבָאֵר עַל הַלֻּחוֹת לְמַעַן יָרוּץ קוֹרֵא בוֹ. חבקוק ב'-ב'
סמל אישי של המשתמש
חופש ביטוי
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי יוסי 25306 » ה' יוני 16, 2011 5:36 pm

אתה רוצה שאני אספר על עצמי ?

אני רוצה לעבוד אצל שלמה ממן, אתה יכול לסדר לי פרוטקציה ?

אל תנסה להפנות אותי ישירות לשלמה ממן כי החיים בכלל לא כאלה פשוטים כפי שאתה חושב, החיים הם מסובכים ביותר !!

כל השרשורים הרבים שאני כותב בכל אתר אינטרנט אפשרי על שלמה ממן נועדו למעשה לגרום לכך שאני אהיה אחד העובדים אצלו. עד עתה ללא כל הצלחה, אבל אני לא נכנע, אני לא מרים ידיים, אני ממשיך במאמציי... יכול להיות שהדרך שבה בחרתי לפעול אינה הדרך הנכונה, אבל אינני מכיר דרך אחרת טובה יותר. החיים הם בכלל לא כאלה פשוטים כפי שאתה בוודאי חושב, החיים הם מורכבים ומסובכים ביותר...

אז יש לך רעיון מה אני יכול לעשות על מנת להתקבל לעבודה במשרדי חברת ממן הפקות ואירועים בע"מ ?
שניפגש בדברים הטובים !
סמל אישי של המשתמש
יוסי 25306
חבר קבוע
חבר קבוע

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים