הצצה אל תוך השגעון

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: הצצה אל תוך השגעון

הודעהעל ידי aleph111 » ש' דצמבר 14, 2013 1:52 pm

טוב, אני לא חושב שאתם קוראים את הסיפור בדרך הנכונה. אתם מבינים...אתם קוראים את הסיפור מהנקודה בה התחלתי והלאה. לעומתכם אני קורא אותו קדימה ואחורנית יחדיו.

ההמשך...איזה המשך? תשאלו את זאב מיילל הוא היטיב לראות...ההמשך של כולנו זה פאקינג מלחמה כוללת. אתם חשבתם שאני אציג בסופו של ההספד איזה תובנה עליונה שקיבלתי או איזה נס עילאי. ואני מניח שהאופן בו צפה כל אחד את המשך הסיפור (האמיתי!) קשורה למערכת ההבנות האישיות שלו או שלה. אלו שנוטים "להאמין" במשהו מעבר (יהיה אשר יהיה) צפו את ההמשך באור אחר לגמרי מאלו שנוטים לא להאמין. כך או כך, אם אני נשאר אמיתי "לעובדות" ולאמת שלי בלבד, אני באמת ובתמים לא יכול או לא מסוגל להכריע לכאן או לכאן, אין בי תובנות או הבנות כל שהם, רק בלבול.

אני מניח שלאחר מיליוני הפריטים שהמח שלי סרק, ולאחר חוויות קיצוניות רבות עד מאד שהשתתפתי בהם או חציתי דרכם במטריקס של החיים, שהלכו והתעצמו עם השנים. מצאתי לעצמי שישנם שני אופנים שונים ומנוגדים לפרש אותם, וזה השאיר אותי עם דילמה קשה מאד. הבנתי שהמחשבה שלי מוגבלת ואיננה מסוגלת להכריע בינהם...וכנראה (די בוודאות) לא תהיה מסוגלת להכריע בינהם אף בעתיד. שכן על מנת להכריע בינהם אני חייב "אות" חיצוני, משהו מעבר... אני קורא לזה שובר שיוויון. ומיותר לציין שלפחות עד רגע כתיבת השורות הללו אני אדם חצוי (כמו כולם) המביט אל עבר הקצוות הניגודיים. אם אני אתאר את התחושה המייסרת להביט אל עבר שני הקצוות "יחדיו" במילים פשוטות, אז אומר שנפער עמק (עכור) במחשבתי ובנשמתי...בפרסונה שלי, וככל שהעמק מתרחב אל עבר הקצוות כך גם גוברים הייסורים והפיתולים.

לפעמים אני מתגלגל מצחוק על הטמטום והבורות האינסופיים שלי לחשוב שעמך ולא מלומד כמוני, רשע ומרושע חשב ועדין חושב (בלית ברירה) שאצליח להוציא מעז מתוק. אתם מבינים...פותיתי כמו טמבל, כעגל לא למד (ירמיהו 31:17) אל תוך הפרדס שגבה את שפיותם וחייהם של רבים במשך ההיסטוריה בחיפושם אחר אבן השתיה, מעיין החיים...ההולי גרייל, ומעבר לכך של מאמינהם שפותו להאמין בדרכם.

אם אני יכול לומר בוודאות מוחלטת (נשען על פי הבנתי) שבמסע ההזוי הזה אל עומק הפרדס האפל...מימיו החשוכים של פוסיידון, זה שראיתי את צעדיהם וטביעת כף רגליהם (כף-רגל=333) של הענקים מהעבר. והדגש הוא על המילה "ראיתי" ולא קראתי או למדתי או שמעתי מ... ראיתי ולא ממש הבנתי את עומקם, אך לי זה לא היה משנה מהסיבה הפשוטה שהבנתי שמה שאותו ענק ראה לא היה מספיק דיו...זוהי אינה האבן המלכדת. העומק פחות עניין אותי מהסיבה הפשוטה שאצה לי הדרך, שכן אני לא רק מוגבל במחשבתי אלא גם בזמן...רציתי את התשובה הסופית שתגאל אותי מייסורי. ולכן ברגע שננעלו המפתחות על נקודת הציון שבה חפר אותו ענק את בארו, הצצתי פנימה זמן מה מתוך סקרנות, והמשכתי בדרכי.
ירמיהו 2:13 "כי שתים רעות עשה עמי, אותי עזבו מקור מים חיים, לחצוב להם בארות—בארות נשברים, אשר לא יכילו המים" (דגש על המילה "שנים" שני החצאים הנעים בכיוונים הנגדיים). ובהבנתי אין זה משנה באיזה צד של המתרס הבאר נחצבה...בהבנתי שניהם הבל הבלים.ירמיהו 2:8 "הכהנים לא אמרו איה ה', ותופשי התורה לא ידעוני, והרועים פשעו בי, והנביאים נבאו בבעל, ואחרי לא יועילו הלכו".

מכיוון שנעתי בשני כיוונים נגדיים אל עבר הקצוות (נקודת ההתחלה והסוף) בעת ובעונה אחת הדבר רק הלך והגביר את הבלבול, תמהון ותחושת האין אונים הכללית שעטפה אותי. לכשעצמו המסע היה די מוזר ותמוה, וזאת מכיוון שההבנות האי-רציונליות קדמו לרציונליות וזה נקודה שאני רוצה להתעכב בה לשניה קצרה.

כאמור הצעד הראשון של השובר שוויון שהכניס אותי לפרדס היה החלום, האי-רציונל. ומכיוון שלכל פעולה ישנה פעולה שווה ונגדית אז הפעולה הבאה תהיה רציונלית, וחוזר חלילה. זה לכשעצמו תהליך מאד מסוכן ומבלבל, שסופו להוביל לשגעון, קומפלקס משיחי, עיוות האמת, וכולי. כמין גלגל (33+33) המתגלגל במדרון הר משני עבריו, חצי לפה וחצי לפה, שני גלים ניצים שנעים בכיוונים נגדיים וסופם להתנגש ולהתנפץ בנקודת הסוף/התחלה.
ישעיהו 37:24 "ותאמר ברב רכבי (רכב=222) אני עליתי מרום הרים, ירכתי לבנון, ואכרת אני...ואבוא מרום קצו, יער כרמלו...ואחריב בכף פעמי כל יאורי מצור. שמעת למרחוק אותה עשיתי, מימי קדם ויצרתיה, עתה הבאתיה להשאות גלים ניצים..." (לאלו שלא יורדים לעומק ירכתי צפון המרום קצו, ראו ישעיהו 14:12וההקשר ללוציפר המיתולוגי).

אם אני אחזור לחוויה האישית כאמור האי-רציונל במחשבתי ובמציאות שסבבה אותי קדם לרציונל. ולכן, תמיד שראיתי משהו לא רציונלי מיד לאחריו נפגשתי איתו במובן הרציונלי. לדוגמא הסברים רבים מדעיים אם זה על תורת האטום או היקום (כנ"ל שאר המדעים פסיכולוגיות מיתולוגיות, דתות וסודותיהם, ועוד) ראיתי אותם ראשית באי-רציונל ורק לאחר מכן ברציונל. ואני אסביר זאת לכדהלן, מכיוון שבסיפורי האישי הפסקתי להשתתף בלימודים כבר בכיתה ב' נוצר מצב שבנקודת זמן החלום (גיל 33), הוכחה למעשה הייתי די בור לא מלומד (די פיקח אבל עדין בור). זה לכשעצמו שירת מטרה עליונה שלא נשענתי על דעותיהם של אחרים (לטוב או לרע). בנוסף, בעת אסיפת המפתחות בשנה וחצי הראשונות בכלא לא היה לי שום דרך להתחבר עם מידע חיצוני (כגון אינטרנט, ספרים, אנשים מלומדים, וכולי). אם אני זוכר נכון כשהגעתי לארה"ב לבית המעצר שבו שהיתי כחודשיים הספר הראשון והשני שקראתי מלבד התנ"ך היה "דה וינצ'י קוד" וה- "הולי בלוד הולי גרייל". והאמת די הופתעתי ואף הוקסמתי לגלות (חוץ מהאי-דיוקים בעיני) על החפיפה בין מצבי לתיאוריה הגרנדיוזית. לאחר מכן כשהגעתי לבית הכלא ובו שהיתי מעל חמש שנים נוספות הגישה אל מידע חיצוני (למרות שמוגבלת וללא אינטרנט) נפתחה מחדש, ואז החל תהליך כל שהוא של הצלבת מידע.
תהליך הצלבת המידע היה די פלאי שאם הייתי אדם מאמין/רוחני הייתי מגדיר אותו בתור "יד מכוונת". נון-סטופ הצלבות סינכרוניסטיות של הצצות אל עומק הפרדס ולאחריו תהיה על פשר המראה, ומיד לאחר מכן התשובה באה בדרך לא דרך. תוך כדי שיחה עם אסיר/סוהר, ספר מגיע לידי ובמקום שבו אני מציץ בו מופיעה התשובה, התרחשות כל שהיא סביבי שמציגה את התשובה באופן כל שהוא, ועוד ועוד. בקיצור ג'ננה חחח.

אני מניח שכל אלו שנכנסים או שנכנסו בעבר אל עבר נקודת המרכז האמצעית מנקודת מוצאם בשדה/מטריקס, הגיעו עד מקום כל שהוא ובו חפרו את בארם, ככל שחפרו עמוק יותר בנקודת ציון מסוימת כך הפכו ליותר בעלי שם, דהינו מומחים בענף ספיציפי. וכאמור מומחה ובעל-שם אני לא!. שכן מעבר למגבלות השכליות שלי אני מחפש את המיקום שבו אני רוצה לחפור את בארי. ובעיני היעד הוא חפירה בנקודת המרכז האמצעית.
תורת הסוד (במידה והיא איננה אשליה) מציינת אותה בתור הא'=1 הנמצאת בראש הר השלג=333, ומעברה השני נמצא הקודקוד של הר העברים הנגדי, זוהי הנקודה בה עמד משה התנ"כי ולא ניתן לו לעבור דרכה אל הארץ המובטחת, וזוהי הסיבה "להבנתי" למה אנו נקראים עבריים הדוברים עברית, שיש הטוענים שהיא שפת הסוד. מצד אחד הר הברכה ומצד שני הקללה, הר עיבל=111+1 שאמור להעביר ממציאות הקללה לברכה, מחושך לאור, מעבדות לחירות (הפוך קטבים).

דברים 32:48 " וַיְדַבֵּר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה, בְּעֶצֶם הַיּוֹם הַזֶּה לֵאמֹר. מט עֲלֵה אֶל-הַר הָעֲבָרִים הַזֶּה הַר-נְבוֹ, אֲשֶׁר בְּאֶרֶץ מוֹאָב, אֲשֶׁר, עַל-פְּנֵי יְרֵחוֹ; וּרְאֵה אֶת-אֶרֶץ כְּנַעַן, אֲשֶׁר אֲנִי נֹתֵן לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל לַאֲחֻזָּה. נ וּמֻת, בָּהָר אֲשֶׁר אַתָּה עֹלֶה שָׁמָּה, וְהֵאָסֵף, אֶל-עַמֶּיךָ: כַּאֲשֶׁר-מֵת אַהֲרֹן אָחִיךָ, בְּהֹר הָהָר, וַיֵּאָסֶף, אֶל-עַמָּיו... כִּי מִנֶּגֶד, תִּרְאֶה אֶת-הָאָרֶץ; וְשָׁמָּה, לֹא תָבוֹא--אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-אֲנִי נֹתֵן לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל"

דברים 11:29 "וְהָיָה, כִּי יְבִיאֲךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֶל-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-אַתָּה בָא-שָׁמָּה לְרִשְׁתָּהּ--וְנָתַתָּה אֶת-הַבְּרָכָה עַל-הַר גְּרִזִים, וְאֶת-הַקְּלָלָה עַל-הַר עֵיבָל. ל הֲלֹא-הֵמָּה בְּעֵבֶר הַיַּרְדֵּן, אַחֲרֵי דֶּרֶךְ מְבוֹא הַשֶּׁמֶשׁ, בְּאֶרֶץ הַכְּנַעֲנִי, הַיֹּשֵׁב בָּעֲרָבָה--מוּל, הַגִּלְגָּל, אֵצֶל, אֵלוֹנֵי מֹרֶה. לא כִּי אַתֶּם, עֹבְרִים אֶת-הַיַּרְדֵּן, לָבֹא לָרֶשֶׁת אֶת-הָאָרֶץ, אֲשֶׁר-יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם נֹתֵן לָכֶם; וִירִשְׁתֶּם אֹתָהּ, וִישַׁבְתֶּם-בָּהּ."

יהושע 5:9 " וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֶל-יְהוֹשֻׁעַ, הַיּוֹם גַּלּוֹתִי אֶת-חֶרְפַּת מִצְרַיִם, מֵעֲלֵיכֶם; וַיִּקְרָא שֵׁם הַמָּקוֹם הַהוּא, גִּלְגָּל, עַד, הַיּוֹם הַזֶּה....יג וַיְהִי, בִּהְיוֹת יְהוֹשֻׁעַ בִּירִיחוֹ, וַיִּשָּׂא עֵינָיו וַיַּרְא, וְהִנֵּה-אִישׁ עֹמֵד לְנֶגְדּוֹ וְחַרְבּוֹ שְׁלוּפָה בְּיָדוֹ; וַיֵּלֶךְ יְהוֹשֻׁעַ אֵלָיו וַיֹּאמֶר לוֹ, הֲלָנוּ אַתָּה אִם-לְצָרֵינוּ. יד וַיֹּאמֶר לֹא, כִּי אֲנִי שַׂר-צְבָא-יְהוָה--עַתָּה בָאתִי; וַיִּפֹּל יְהוֹשֻׁעַ אֶל-פָּנָיו אַרְצָה, וַיִּשְׁתָּחוּ, וַיֹּאמֶר לוֹ, מָה אֲדֹנִי מְדַבֵּר אֶל-עַבְדּוֹ. טו וַיֹּאמֶר שַׂר-צְבָא יְהוָה אֶל-יְהוֹשֻׁעַ, שַׁל-נַעַלְךָ מֵעַל רַגְלֶךָ, כִּי הַמָּקוֹם אֲשֶׁר אַתָּה עֹמֵד עָלָיו, קֹדֶשׁ הוּא; וַיַּעַשׂ יְהוֹשֻׁעַ, כֵּן."

לפי הבנתי כל צד לחוד מוביל למבוא סתום שסופו להיטרף ולקרוס לתוך עצמו. עייף אותי העולם הסובב אותי ואת כולנו משגעונו, שני ניגודיו הבל הבלים, וככל שיגבר ההבל שהרג קין כך תגבר סכנת ההכחדה. הדת יצרה מפלצת של שגעון מצד אחד, והמדע מצידו השני...החיה הרעה שמספרה הוא 666. עזבו אותי מטעונכם...אני לא דתי ולא חילוני בחיי, וקל וחומר שאני לא רואה את עצמי בתור מחזיר בתשובה או מורה דרך "לאף אחד", האמת המתוקה שלי היא שאני כלום, אפס, לא רוצה להיות ולהגדיר את עצמי בכל צד של המשוואה...פאק דם בוט'! אני מנסה בכל כוחי לראות את עצמי בתור נוסע בזמן (כמו כולם) ניטרלי. לא רוצה ולא בוחר לשנוא אף אחד, לא מוסלמים ולא נוצרים, לא לבנים ולא שחורים, לא חילונים ולא דתיים, לא פושעים ולא צדיקים, בקיצור ולענין אף אחד, נקודה!
אבל ליבי תמיד ימשך לחלשים בשרשרת האנושית...אלו הנושאים את עון המקדש(444), (במדבר 18:1, ישעיהו 53). לא, אני לא מסכים עם מהדבה בנקודה הזאת, אין בעולמנו אור וחושך, רק אור וחושך מדומים, היוצרים אחד את השני...זהו לא האור האמיתי, ולעניות דעתי זהו אור אשלייתי. (אור+חושך=541=ישראל). על גב מי נבנה האור האשלייתי אם לא על גב אלו שנרמסים בתחתית. גם בדרך זאת לא בחרתי, הבל הבלים גם היא.

חיפשתי וחיפשתי את שאהבה נפשי ועדין לא מצאתי. ישנם בפני שני ברירות. הראשונה, לחנות ולהשתקע באחד מהמחנות שראיתי בדרך ולהשאר חצוי ומדוכדך, להתנחם במנוחה ולכאוב את השקר. או להמשיך במעוף...אבל אני עייף ויגע מכל הכאפות הניחתות עלי מכל עבר. תהילים 55
האם אני תמים להאמין שאני אמצא את מבוקשי? בוודאות מוחלטת ובמאת האחוזים, שכן. אבל בשקר מאסתי סופית! עמוס 5:21 "שנאתי מאסתי חגיכם, ולא אריח בעצרותיכם". ראיתי לאן מובילות שני הדרכים, תשאלו את זאב מיילל אם הוא רואה אור בקצה המנהרה? ובמידה שיענה כן, אז לדעתי או שהוא משקר או שהוא רואה עדין אור אשלייתי, כנ"ל בכיוון השני (במקרה של מהדבה הוא עדין לטענתי רואה אור אשלייתי, טוב ורע, חטא עץ הדעת).

אז מה עלי לעשות...תייעצו לי בבקשה (לא תוכלו). כמוכם אני מחפש את ה"אמת לאמיתה" (במידה ואינכם מחפשים את האמת זה מצביע על העובדה הפשוטה שעדין לא מאסתם בשקר), ולא אני לא מוכן לקפוץ על העגלה של האמת האחרת הראשונה שתקרא בדרכי, היעד שלי הוא הנקודה במרכז, המאה שערים (מאה שערים=666, 50 מכל צד), ושם אני יזרע את הזרעון (333) השלישי, (העין השלישית), בין הכסות עינים=666 של האופל האופף אותי מכל עבר.
בראשית 26:12 "ויזרע יצחק בארץ ההיא, וימצא בשנה ההיא מאה שערים"
בראשית 20:16 "...הנה נתתי אלף(1000) כסף לאחיך, הנה הוא לך כסות עינים...". 333+333+333+1

http://songmeanings.com/songs/view/3530822107858614861/
https://www.youtube.com/watch?v=hanZFIVvRiw
http://realitysandwich.com/56328/three_seeds/

המשך יבוא...

תגידו...מה דעתכם על השלג(333) הכבד שחסם את הדרכים (כביש 443+1) המובילות לירושלים ולמקדש (444)?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4464769,00.html

בעולמי, בהזייתי ובשגעוני, גם הערים והדרכים המובילות אליהם מתאימות באופן מוחלט לסוד הנובע מהגרעין. כשאני מסתכל על המפה גם היא מצביעה לי דמיון מוחלט לשאר חלקיקי הסוד.

בקיצור אמרתי לכם אני משוגע...ואתם לא מאמינים לי חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' דצמבר 14, 2013 2:19 pm

מתוך יומני האישי (פרסמתי זאת בעבר)

there were times that i felt like any street corner prophet. That i absorbed a complex of idea that needed to be transmitted as quickly as possible. That was entirely crucial to the survival of the species. Yet, outside of the range of what most people could ever conceive and comprehend. At the same time i felt despair over my incapacity for wholeness or happiness.
Note: As of now, i did not find the key to liberation. Maybe i should try the Tantric method " The whole world being subject to passions, may achieve liberation only through them" or maybe i should bite deeper into the apple. All the way down to the core.
So i have journeyed and explored the dualism and inner opposites of my mental process. In an attempt to bridge the two halves. The journey into the ever-deeper darkness is a journey into the ever-increasing madness.
I journeyed into darkness in the hope of finding light and common ground that bind the two opposing forces. Like an atom which the strong force bind the proton and neutron at the core.
There in the depth of the unconscious, what began as unspeakable language. The language of creativity and symbolism. The language of geometrical designs. Is transformed, ultimately, into languages and texts that can be understood upon different layers and levels of understanding.
If time is like a passage, I kept going back until i might eventually get it right. A journey into the past is a journey into the depths of creation. It is a journey through knowledge which is in the form of texts. Which consist ultimately from letters to numbers to symbols. The bridge between letters and numbers called "Gematria" and the bridge between numbers to symbols is called "Geometry
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' דצמבר 14, 2013 2:22 pm

דרך אגב, עקב הסיבה שאת הידע האישי שלי למדתי וצברתי רק בכלא, ושם הספרים היו באנגלית אני מתבטא וכותב טוב יותר באנגלית...עמכם הסליחה.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' דצמבר 14, 2013 3:31 pm

ישעיהו 34:14 "וּפָגְשׁוּ צִיִּים אֶת אִיִּים וְשָׂעִיר עַל רֵעֵהוּ יִקְרָא אַךְ שָׁם הִרְגִּיעָה לִּילִית וּמָצְאָה לָהּ מָנוֹחַ.". צי=100 אי=11, 11+100=111

http://he.wikipedia.org/wiki/Special:Se ... ext=Search
http://en.wikipedia.org/wiki/Elf
https://www.youtube.com/watch?v=0qgMFO0 ... F6D589E895
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי פשוט » ש' דצמבר 14, 2013 5:06 pm

ואהבת לרעך כמוך
צמצום האני היא הפסגה בכל הרמות
פשוט
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי mahadeva » ש' דצמבר 14, 2013 11:19 pm

אלף,
"בקיצור ג'ננה חחח" - בסנסקריט, ג'ננה = חכמה (jnana).
בנוגע לעבריים ומשה, אנחנו קודם כל עבריים בגלל אברהם אבינו שבא מעבר הירדן, מאור כשדים כמו שציינת ... ?

אתה לא מסכים איתי, זה מרגש :) אבל כשאתה כותב את הגישה שלי, קשה לי להסכים שזו באמת הגישה שלי.
מעשים טובים מובילים אותך לגן עדן. מעשים רעים מובילים אותך לגיהינום. אף אחד משניהם לא מוביל אותך אל השחרור הרוחני. יש טוב ורע אבל מצד שני קיים פרדוקס כי אין באמת טוב ורע, שני הצדדים של המטבע שביחד סוחפים אותנו הלאה. אתה טוען שצד אחד של מטבע לא יכול להתקיים בלי הצד השני ואני מסכים. המטבע הוא העולם, אבל אני תופס שקיים נצח שהוא מעבר לעולם, והנצח הוא האמת לאמיתה.

לדעתי אין בפניך שתי ברירות - לשכל שלך יש שתי ברירות, אבל הנשמה שלך דוחפת אותך רק לעבר ברירה אחת. והטבע של הנשמה הוא שמחה נטולת תנאים.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' דצמבר 15, 2013 10:42 am

לפני שאני אענה על שאלותיך אני חייב לציין שלשה דברים.

א. כשם שאני לא אוחז בדעותי כאמת לאמיתה כך יהיה גם עליך.

ב. אני מניח שלא מצאת את האמת בדת שלנו כיום, דת החובשת כובעי סנאים על הראש. ולפיכך החלפת אותה בדת של פקירים עם סדינים על המותנים והראש (יש לי חיבה לשניהם), דת שאתה לא מדבר את שפתה (לפחות לא על בוריה), דת שאיננה משורשי הנשמה שלך. ראוי לציין את ההבדל בין שני הדתות לכדהלן, היהדות שומרת בתוך מעגלים וחומות הגנה את הדרך המובילה אל הסוד, לעומת הינדואיזם/בודהיזם שמציגה את האמת שלה לכל עין. אולם, אל תטעה לרגע, הסוד של התורה והיהדות שברחת ממנה הוא עצום (מעל ומעבר למה שאתה ברגע זה יכול לתאר). זוהי דת, עם, גזע, מיקום גיאוגרפי שעיני כל העולם נשואות אליו, לטוב או לרע, ומתנקז בסופו של דבר לקילומטר רבוע אחד בירושלים, המקדש(444), ובתוכו קדש הקדשים, ובתוכו ארון הקדש (666), ובמרכזו (בנקודה בין הכרבים=222, נקודת המפגש בין הניגודים בה נמצא הניצוץ האלוקי הקדוש).

ג. כמו שאני מנסה לרדת לסוף דעתך, במידה ואתה רוצה להבין את דעתי...רד אליה.

כתבת "בנוגע לעבריים ומשה, אנחנו קודם כל עבריים בגלל אברהם אבינו שבא מעבר הירדן, מאור כשדים כמו שציינת ... ?"

טוב, העברי הראשון לא היה אברהם גם לפי הפשט. העברי הראשון היה שם.
בראשית 10:21 "ולשם ילד גם הוא. אבי כל-בני-עבר—אחי יפת הגדול"

התשובה על קצה קצה קצה המזלג,

משם (שהולך "אחורנית" לכסות את ערוות אביו נח) עד משה ומתן-תורה עוברים בדיוק 1111 שנים.

שמ – מש-ה (האותיות מתהפכות בתנועה אחורנית). והאותיות ש' ו-מ' לפי ספר יצירה הם הכף זכות וכף חובה. ה-א' לעומת זאת עוברת בינהם מנטרלת ומכריעה בינהם. (א=1, אלף=111, אלף=1000, 1000+111=1111).

ה-1111 שנים מתחלקות לכדהלן (מוזמנים לספור בעצמכם), משם עד אברהם עוברים 390 שנה, מהולדת אברהם עד ירידת בני ישראל למצרים עוברים 291 שנים, יציאת מצרים, בקיעת ים-סוף ומתן תורה עוד 430 שנה (שמות 12:40). 390+291+430=1111. נשאלת השאלה מה המספרים 390, 291, ו-430 מיצגים?

בראשית 1:1-10, שמים=390, ארץ=291, רקיע=380, ים=50. (רקיע+ים=430, רקיע=380=מצרים, ים=ים-סוף, הסוף), 390+291+380+50=1111, ירידת ה-א' מה-שמ-ים. (לחובבי האנונקי, אלו שירדו מהשמים אלו הם פתח הדברים, נון=המים הקדמוניים, נ=50=ים, א'+קי=111).

אז בתשובה לשאלתך אנו קודם כל עבריים בגלל שם, והאור שירד מ"שמ"ים לשומר, ומשם יצא אברהם מ"אור"-כשדים אל עבר כנען ומצרים. כנען+מצרים+ישראל=1111. אם תרצה מיקום גיאוגרפי מדויק של ירידת האור, ראה הקישור הבא (תזכורת שגל-לגש-שלג=333).
http://he.wikipedia.org/wiki/Special:Se ... ext=Search
http://www.hebrewbooks.org/pagefeed/heb ... 114_60.pdf
לפי דעתי לא מומלץ לקחת את דברי זכריה סיטשין בתור עובדה אלא בתור עוד צד של האמת, צד לא מדויק!

כתבת "אתה לא מסכים איתי, זה מרגש :) אבל כשאתה כותב את הגישה שלי, קשה לי להסכים שזו באמת הגישה שלי.
מעשים טובים מובילים אותך לגן עדן. מעשים רעים מובילים אותך לגיהינום. אף אחד משניהם לא מוביל אותך אל השחרור הרוחני. יש טוב ורע אבל מצד שני קיים פרדוקס כי אין באמת טוב ורע, שני הצדדים של המטבע שביחד סוחפים אותנו הלאה. אתה טוען שצד אחד של מטבע לא יכול להתקיים בלי הצד השני ואני מסכים. המטבע הוא העולם, אבל אני תופס שקיים נצח שהוא מעבר לעולם, והנצח הוא האמת לאמיתה.
לדעתי אין בפניך שתי ברירות - לשכל שלך יש שתי ברירות, אבל הנשמה שלך דוחפת אותך רק לעבר ברירה אחת. והטבע של הנשמה הוא שמחה נטולת תנאים."

ראה, זה שאתה טוען לטוב ורע, גן-עדן וגיהנום רק מאשש את טענתי. טענת בנוסף בעבר שדתות מסוימות עליונות ונאורות לאחרות. ידידי, אלו הם ה-ש' וה-מ'. אני מדבר על ה-א'! בעולם הדואלי מה שהיה טוב יהיה רע, ומה שהיה רע יהיה טוב. מה שהיה חשוך יהיה אור, ולהיפך. בקיצור אשליה כמו הגן-עדן גיהנום. נצח הוא כאן ועכשיו, והוא איננו מעבר לעולם כפי שמשתמע מדבריך.
זוהי דעת הדואליזם שאני מנסה לבטל ולנטרל. כל צד במשוואה יציג את דעתו/דתו כעליונה לאחר, לפיכך מלחמה...המציאות בה אנו חיים.

לך שאל את חכמי התורה בה בחרת על האלף או ה"פיל" הפלאי גנש. רד לדעת ה-טרימרטי, ולאחר מכן תחזור הבית, לתורה שלנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נתן-תורה=1111

http://en.wikipedia.org/wiki/Trimurti

http://en.wikipedia.org/wiki/Elephanta_Caves
http://en.wikipedia.org/wiki/Elephant_Island
http://en.wikipedia.org/wiki/Elephantine
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » א' דצמבר 15, 2013 3:41 pm

אלף111,
א. אני מביע את דעותיי, הן לא סופיות ואם אני שומע משהו אחר אני שמח ללמוד ממנו, במקרה שאני מרגיש אותו כמהדהד באמת בתוכי.

ב. הנחת לא נכון. ההינדו והיהדות והנצרות, שלושתן בשבילי דרכים להגיע לאמת. לא ברחתי מהיהדות ולא מהתורה, אני מכיר בקדושה שלהן. מצד שני אני לא טוען שאין טעויות בפרשנויות, ואני לא טוען שהיהדות היא היחידה שמחזיקה בסוד האמת. כל דרך שמובילה אותי לאלוהים, אני מאמץ אותה באהבה. מה שחשוב הוא שהאדם יהיה כנה, ואלוהים יענה בהתאם, לא משנה איפה הוא בעולם. ההינדואיזם רחוק מאוד מלהציג את האמת שלו לכל עין. לדוגמה במקרה שלי, אחת השיטות הרוחניות שאני הולך בהן לעומק, הינה 10 הכוחות הקוסמיים הגדולים -
https://en.wikipedia.org/wiki/Mahavidya
מעטים אפילו בהודו מבינים לעומק ומתרגלים לעומק את הדרך הזו. ובאופן דומה תרגילים אחרים מהשיבאיזם הקשמירי
https://en.wikipedia.org/wiki/Abhinavagupta
עצם הקיום של החניכה הרוחנית (דיקשה) במסורת היוגה מראה עד כמה רק בודדים יחסית הולכים לעומק בדרך הזו.

ג. תודה על התיאור העברי.

עולם מלשון העלם, הנצח הוא כאן ועכשיו אבל הוא מעבר לעולם. העולם מתחלף, אירעי. הנצח קבוע ותמידי. איך אפשר להכליל את הנצחי בתוך הזמני? אני לא מאמין שאלוהים צמח מהבריאה, אלא שהבריאה צמחה מאלוהים.
בעולם הדואלי אכן מה שהיה טוב יהיה רע, זה לא סותר את קיום גן עדן וגיהנום (לא כמצבי תודעה בעת הקיום הפיסי, ולא כעולם הבא שאליו מגיעים לאחר שאנחנו נוטשים את הגוף הפיסי שלנו).
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' דצמבר 15, 2013 7:43 pm

אני חושב שהגיע הזמן בשבילי ללמוד קצת יותר לעומק את דתות המזרח...על הנקודות הספציפיות שהעלת עם קישורים אולי אגיב בעתיד שדעתי תהיה מעט יותר מגובשת.

"הנחת לא נכון. ההינדו והיהדות והנצרות, שלושתן בשבילי דרכים להגיע לאמת. "

סבבה, מה קורה לדעתך עם "כל" שאר הדתות...למשל איסלאם, והאם לטעמך כל הדתות ברמת הגרעין/סוד שוות לחלוטין?

בשביל להבין איך אפשר להכליל את הנצחי בתוך הזמני צריך להבין את סוד ה-א' שירדה ונכנסה לעולמנו, ואופן תפעולה בו...נקרא לזה לשם כך הנקודה או הניצוץ האלוהי.

אלהים (במידה והוא קיים) לעניות דעתי לא צמח מהבריאה...ואם הוא כן צמח מהבריאה אז הוא לא הבורא!

בהקשר לתאור הנצח שהגדרת אין זה אלא תיאוריות ספקיולטיבות לפיכך לא מענין.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » א' דצמבר 15, 2013 9:09 pm

שלום,
כל דת בפני עצמה. את האיסלאם לא חקרתי לעומק מספיק. מהחלקים שקראתי מהקוראן, מוחמד ערבב בין גילויים אמיתיים (כמו שהוא בעצמו טוען, מהמלאך גבריאל) לבין האגו שלו (כמו שרואים את ההתפרצויות הקיצוניות הפנאטיות). מצד שני ג'לאל אד-דין רומי הוא יקיר ליבי, אני מאוד מתחבר אליו (ובאופן כללי לסופיזם). בקשר לנצרות, היא אולי הדוגמה הכי קיצונית כמה דת יכולה להתרחק מהמסר של האדם שהתחיל אותה. הגישה שלי לנצרות כ'אמת', דומה לגישה של גורדג'ייף כמו שאפשר ללמוד לדוגמה ב'מסע אחר המופלא' של אוספנסקי. אני לא מחבב את מוסד הכנסייה כיום (לא הקתולית ולא האורתודוכסית), והם יותר קשורים לועידת קונסטנטיפול ולשליח פול מאשר לישוע עצמו.
לבודהיזם יש הרבה נקודות נכונות (בייחוד לטיבטי), אבל לרוב לא הרגשתי שהם הולכים עד סוף העומק (סולם בלי השלבים הכי עליונים). פאדמאשמבהאווה הוא קצת יוצא דופן. ג'אייניזם הטוהר שלהם יפה, אבל לדעתי גם שם הם די עצרו. שמאניזם לדעתי זה יותר מכשפים שמתעסקים עם העולם האסטראלי מאשר רוחניות אמיתית. הבהאיים לא מצאתי שם הרבה אמת. הינדו למעשה זה משהו נרחב מדי כדי לקרוא להם דת. יש יותר מדי זרמים בלי כמעט קשר ביניהם. אם ניקח לדוגמה את השיבאיזם הקשמירי (שזה סוג של טנטרה) ואבהינאווגופטה אז בשבילי פה מדובר על אמת לאמיתה. אם תיקח את כוהן הדת הממוצע או אדם שמתרגל איינגר יוגה, לא מצאתי שם הרבה עומק.
זה בעיקר מה שחקרתי.

הרבה דתות מנסות להראות את האמת לאמיתה שבהן על ידי השמצת והנמכת דתות אחרות. לדעתי עדיף להתרכז באמת לאמיתה שבידיים שלנו ולא לשפוט מהר מדי דרכים אחרות. מה שחשוב זה המסר ולא הדת של מי שאמר את המסר. כמו שאדם יהודי דתי מסתמך גם על ספר בראשית וגם על משלי וגם על מגילת אסתר וגם על המשנה. עושים סינתזה בין הדברים. זה שספר בראשית הוא אמת לא אומר ששיר השירים הוא לא אמת, ולא סותר שיופיע מתישהו ספר הזוהר שהוא גם יהיה אמת.

לדעתי לא כל הדתות שוות לחלוטין ברמת הגרעין, בגלל שאי אפשר לדבר ככה על קבוצה באופן כללי. יש אנשים שהגיעו לחוות ולשתף רמות גרעין שונות, וצריך להתייחס לכל אדם בנפרד ולא להשוות בין כל דת בצורה גורפת.

אני מסכים איתך על הניצוץ האלוהי כהכללת הנצחי בתוך הזמני. מסכים שאם אלוהים צמח מתוך הבריאה אז הוא לא הבורא :)

אני לא חושב שתאור הנצח שכתבתי היה ספקולטיבי, אבל אני מקבל את הביקורת.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' דצמבר 20, 2013 1:18 pm

קרסקס כתב "אתה לא שופט ..מקסימום אסיר משוחרר ...וגם זה על תנאי"

האמת היא שהוא צודק לחלוטין, אני אסיר משוחרר על כל המשתמע מכך.

האמת שלי היא שניצלתי את כל האנרגיה שיש בתוכי ואף יותר על מנת לשרוד את החוויה הקטסטרופלית הזאת. זה לא דבר של מה בכך ליהודי ישראלי לשרוד באגף של המקסימום סקיורטי של הכלא האמריקאי. תמרוני השרידה והמתח שיא שהייתי צריך להתמודד עימם בחיי היומיום גבו את מחירם, וכנראה שצדקו שאמרו "אין יש מאין". שבע שנים של לחץ חיצוני ופנימי לא פוסקים איימו לבתק אותי לגזרים. ואם אני אתמצת זאת למשפט אחד "איט ווז פאקינג הארד!".
מצבי הכלכלי הורע עד מאד, תמיכה בבת שלי, עורכי דין, והמשך קיום כלכלי העבירו את המשוואה מהפלוס אל המינוס. וכשיצאתי מהכלא בסופו של דבר יצאתי שבור ורצוץ. ידעתי שאם אני אשאר בארה"ב הם ידאגו לבטל את התנאי עם תואנת שווא כל שהיא ולהחזיר אותי עד מיצוי ה-14 שנה במלואם, כפי שעשו ב-3 שנים האחרונות בכלא שהוסיפו אותם ל-4 שנים שקצב בית המשפט.
כשהגעתי בסופו של דבר לארץ הגעתי עם עיפות מוראלית שקשה לתאר אותה, ובנוסף חסר פרוטה. הפחד והבושה איימו לשתק אותי, פחדתי מהלחץ החברתי ופחדתי מהשריטות והצלקות בנפש שלי שהשאירה החוויה. איך מתחילים מההתחלה ללא כלום ואף פחות בעולם הקפיטליסטי? איך מתחילים בגיל 40 מההתחלה עם כל העייפות הנפשית הזאת? איך מתמודדים עם הבושה והכלימה שמכסה את פני? טוב, התבכיינתי מספיק.
יצאתי עם החלטה אחת ויחידה, והיא, לא לוותר ולא להרים ידים. אני אבנה את עצמי מההתחלה בכוחות עצמי ותוא לא. אני אפנה את גבי למקטרגים ומלעיזים, ללחץ החברתי, בקיצור לעולם. התוכנית שבניתי בכלא חייבת לקרום עור וגידים ואם לא הם הצליחו להביס אותי.
ב-10.10.10 נחתתי בבן גוריון עם המדים שמקבלים אסירים משוחררים מלווה בשני מרשלים אמריקאים, בידי מעטפה עם הניירת האישית, וזהו. התדהמה של החופש היכתה בי גלים, שבע שנים אומרים לך מה לאכול ולאן ללכת, שבע שנים אתה רכוש מושפל ונחות של הממסד, שבע שנים הממסד יכול לעשות בך ככל העולה על רוחו, כולל פגיעה בנפש ובגוף לא מוצדקת. ואז כבין רגע, במקום לראות קירות בטון וגדרות תיל, סוהרים במדים כחולים ואסירים במדים חומים. אתה רואה מכוניות, עצים ופרחים, שמים כחולים ואנשים במגוון צבעים.
נכנסתי למונית ובקשתי מהנהג לקחת אותי לבית הורי. לא הפריע לי שהנהג התחמן עשה סיבוב מוארך על מנת לסחוט את המונה ככל האפשר, האמת שנהנתי מהנסיעה, הייתי צריך את הדקות האקסטרה הללו על מנת להפשיר מההלם לפני שאני פוגש את משפחתי לראשונה. ובהקשר לנהג צחקתי בליבי...כנראה שיש דברים שלא משתנים, עולם כמנהגו נוהג.
מבחינה ויזיאולית חיצונית נראיתי טוב, חטוב ושרירי. וכל שעלי לעשות להסתיר את החולשה הפנימית שמילאה אותי. המשפחה קיבלה אותי בחום רב ואני מניח שהם חיפשו לראות את הבקיעים שהתאמצתי להסתיר כל כך.
למרות ששמחתי מאד לראותם רציתי את השקט והבדידות, לפחות שם אני יכול להיות אני, ללא הצגות ועטיית מסכות. את ההצעות השונות של מנוחה והבראה נפשית דחיתי על הסף, ידעתי שמלחמת ההישרדות לא הסתיימה ועלי עכשיו לשרוד בג'ונגל לא פחות מסובך. אחי האהוב שקרא היטב את המפה הציע לי עבודה באותה החברה שעזבתי לפני שני עשורים לאחר היריה (עכשיו מנוהלת מהארץ). ולכן התחלתי מיד לעבוד אצלו ובו בזמן גרתי אצל ההורים. לאחר כחודשים חסכתי 20.000 ש"ח והחלטתי להקים עסקון קטן בכסף שנחסך, חבלי הלידה לא היו קלים כלל, שכן לא היה בבעלותי כלום...אפילו ללא בגדים ללבוש.
אט אט התחלתי להתרומם מהאשפתות ובין הגדלת העסק והוצאות מחיה ושיפור התנאים עברתי לבקתה קטנה במושב והתחלתי לאבזר אותה. לאחר כשנה נוספת עברתי לבית פרטי גדול בעיר עם חצר ענקית מוקפת בחומה עם עשרות עצי פרי וגינה קטנה אורגנית ששתלתי, ביחד עם שני הכלבים והחתולה שאימצתי. כיום שלוש שנים לאחר שחרורי אני בעל חברה המוגדרת מבין השלש המובילות בארץ בתחום. לשאלה אם אני שמח כיום אני אענה בפשטות, לא!
האמת שהייתי נשאר בשמחה במושב עם הבקתה הקטנה לולא בעל הבית החמדן, אין לי צורך ורצון יותר לחיות לפי חוקי החברה הקלוקלת בעיני. למעשה מאסתי בחברה למרות הצורך הבסיסי בחברה...עם חברה כזאתי עדיף להיות לבד. אני מניח שכל חיי הסתמכתי על העובדה שאני יכול להפריח את השממה בכל מצב נתון, קשה ככל שיהיה. אבל מה קורה כשאתה מאבד את הטעם. את הבת שלי מאור עיני לקחו ממני, מרגע הפרידה בגיל 3 סיפרו לה על אביה המרושע, המסוכן. את החום והאהבה שהרעפתי עליה היא לא זוכרת, מבחינתה אני נגע מוגלתי. את שטיפת המח שהיא עברה במשך השבע שנים המוצדקת והלא-מוצדקת אין אני מצליח להסיר. ובכלל, כשאני שואל את עצמי מה עדיף לילדה אבא פצוע נפשית הנאבק על שפיותו והישרדותו או בחיק משפחתה האוהבת של סטייסי המורכבת מבכירי השוטרים והכבאים של ניו-יורק, משפחה שאוהבת אותה אך על הדרך עשתה אותי השטן בהתגלמותו, אין אני מצליח לענות. אני באמת ובתמים אוהב אותה בכל ליבי ורוצה אך ורק מה שטוב בשבילה, גם אם הדבר גורם לי כאב בלתי פוסק...נון סטופ.

את ביתי אני כמעט ולא עוזב, את הכסף היומי מעביר לי העובד החביב עלי. ואת סידורי בחוץ עושה העוזרת בית שלי, היפית חמודה קרועה על כל הראש, ביתי הוא מבצרי או הכלא החדש שלי.

לאחר התגובה של מהדבה (למעלה בפוסט) שקעתי לתוך מחשבה על מנת לבחון את דעתו, אך מחשבתי היתה פזורה לכל הכיוונים, שברי הבנות ומפתחות הזויים שגם אם הם אמיתיים ולא פרי דמיוני בלתי ניתנים כנראה להעברה. ניסיתי לסגנן תשובה כל שהיא אך לא עלה בידי אופן חיבור החלקים ומיקודם לדף קצר. אני מניח שהתגובה האמיתית של קרסקס שפגעה במטרה היתה נדבך נוסף לחוסר המיקוד, ולכן החלטתי לחזור לזה לאחר מכן. פתחתי בקבוק יין אדום גלגלתי לעצמי ג'וינט והתחבאתי מהמציאות המרה. לאחר כשעתיים הרגשתי עייפות והחלטתי לפרוש מחדר העבודה לספה בסלון תוך כדי בהייה בטלוויזיה. לפתע ראשי החל להרגיש סחרחורת עצומה לחץ אטומי בבטן והלב החל לפעום במהירות רבה. הסחרחורת רק הלכה וגברה עד כדי כך שהרגשתי כאילו גופי המאוזן מסתחרר באוויר והבטן והלב הולכים להתבקע מרוב הלחץ (אני נוטה לשלול את ההנחה שליין או לג'וינט היה יד מעבר לנינוחות הרגילה שאני מקבל בדר"כ, אך זה בהחלט אופציה אפשרית). החלטתי לנסות להגיע לשירותים להקיא או לנסות לעשות את צרכי, אך כבר שהגעתי למפתן הסלון לא יכולתי להמשיך אפילו לא עוד צעד אחד בלבד. הרכנתי את ראשי לכיוון הרצפה בניסיון לאזן אותו אך החושך גבר ושקעתי לרצפה.
הרצפה היתה קפואה וגופי כגחלים בוערות, החלטתי (בלית ברירה) להפסיק להתנגד לסחרחורת האיומה והלחץ הגופני ולקרוס לתוכה. לאחר סבסוב מהיר ועצבני עברתי מימד והכל פסק ונדם לחלוטין, פגשתי את האפלה (אמיתית או דמיונית). לאחר זמן מה (אין לי מרגע זה והלאה הערכות זמן) הלכה והתקרבה נקודת אור...זאת היתה האלף.

לאחר זמן מה חזרתי ופקחתי את עיני...שני הכלבים והחתולה התקבצו בפינה המרוחקת של הסלון. דמדם (טפשוני) רטן בפחד, רוזי ודולי לידו מפוחדות גם הם. קראתי בשמותם לבוא אלי אך הם היו מבולבלים ומפוחדים (בדר"כ כשאני משחק איתם ואני שוכב על הרצפה החגיגה מתחילה...אך לא הפעם...הם הרגישו שמשהו שונה). בסוף הם השתכנעו שזה אני והכל בסדר והרעיפו עלי אהבה, נישוקים וליטופים.

המשך יבוא....

מהדבה,

כתבת..." כל דת בפני עצמה. את האיסלאם לא חקרתי לעומק מספיק. מהחלקים שקראתי מהקוראן, מוחמד ערבב בין גילויים אמיתיים (כמו שהוא בעצמו טוען, מהמלאך גבריאל) לבין האגו שלו (כמו שרואים את ההתפרצויות הקיצוניות הפנאטיות). מצד שני ג'לאל אד-דין רומי הוא יקיר ליבי, אני מאוד מתחבר אליו (ובאופן כללי לסופיזם). בקשר לנצרות, היא אולי הדוגמה הכי קיצונית כמה דת יכולה להתרחק מהמסר של האדם שהתחיל אותה. הגישה שלי לנצרות כ'אמת', דומה לגישה של גורדג'ייף כמו שאפשר ללמוד לדוגמה ב'מסע אחר המופלא' של אוספנסקי. אני לא מחבב את מוסד הכנסייה כיום (לא הקתולית ולא האורתודוכסית), והם יותר קשורים לועידת קונסטנטיפול ולשליח פול מאשר לישוע עצמו.
לבודהיזם יש הרבה נקודות נכונות (בייחוד לטיבטי), אבל לרוב לא הרגשתי שהם הולכים עד סוף העומק (סולם בלי השלבים הכי עליונים). פאדמאשמבהאווה הוא קצת יוצא דופן. ג'אייניזם הטוהר שלהם יפה, אבל לדעתי גם שם הם די עצרו. שמאניזם לדעתי זה יותר מכשפים שמתעסקים עם העולם האסטראלי מאשר רוחניות אמיתית. הבהאיים לא מצאתי שם הרבה אמת. הינדו למעשה זה משהו נרחב מדי כדי לקרוא להם דת. יש יותר מדי זרמים בלי כמעט קשר ביניהם. אם ניקח לדוגמה את השיבאיזם הקשמירי (שזה סוג של טנטרה) ואבהינאווגופטה אז בשבילי פה מדובר על אמת לאמיתה. אם תיקח את כוהן הדת הממוצע או אדם שמתרגל איינגר יוגה, לא מצאתי שם הרבה עומק.
זה בעיקר מה שחקרתי.

הרבה דתות מנסות להראות את האמת לאמיתה שבהן על ידי השמצת והנמכת דתות אחרות. לדעתי עדיף להתרכז באמת לאמיתה שבידיים שלנו ולא לשפוט מהר מדי דרכים אחרות. מה שחשוב זה המסר ולא הדת של מי שאמר את המסר. כמו שאדם יהודי דתי מסתמך גם על ספר בראשית וגם על משלי וגם על מגילת אסתר וגם על המשנה. עושים סינתזה בין הדברים. זה שספר בראשית הוא אמת לא אומר ששיר השירים הוא לא אמת, ולא סותר שיופיע מתישהו ספר הזוהר שהוא גם יהיה אמת.

"לדעתי לא כל הדתות שוות לחלוטין ברמת הגרעין, בגלל שאי אפשר לדבר ככה על קבוצה באופן כללי. יש אנשים שהגיעו לחוות ולשתף רמות גרעין שונות, וצריך להתייחס לכל אדם בנפרד ולא להשוות בין כל דת בצורה גורפת"

טוב, מבחינתי הגרעין (333) הוא הספר או המיתולוגיה הדתית רוחנית ומדעית שניתנה לעם, דת וגזע ספיציפי ברמת הסוד ולא ברמת הפשט. לטעמי ולהבנתי הגרעין (שיא העומק) של כל יחיד או קבוצה שווים וזהים לחלוטין לשאר הקבוצות. אם כך נשאלת השאלה למה על פני השטח ההבדלים כל כך עצומים בין יחידים או קבוצות?

להלן הדיעה הספקיולטיבית שלי בדילוגים נרחבים ביותר!

היה היתה נקודה (1) סינגיולארית במצב תרדמת שהכילה בתוכה את כל מה שהיה לפני מצב התרדמת – טרום המפץ, ואת כל מה שיהיה לאחר שהיא תתעורר מהתרדמת.

לנקודה הנ"ל ישנם אלף אספקטים ותכונות שונות, ולכן ניתנו לה אלף שמות.

על מנת לבקוע היה על הנקודה להתחלק לשלש, וכך נוצר הטריאד של כל העמים, שפות, דתות ומדעים התוהים על פשר אותה הנקודה. הטריניטי, טרימרטי, שלוש אמות אמ"ש, וכולי. הכח השלילי, חיובי והניטרלי.

החלוקה בעצם לא היתה לשלש אלא לשנים, 500 ו-500 בכל צד, חיובי ושלילי, אור וחושך. ובעת הפריצה מהנקודה לאחר הביקוע הם צמחו בדרך עקלתונית גלית. אולם עקב השוויון המוחלט בין הכוחות, התנועה במרחב ויצירת הבריאה לא היתה אפשרית, שכן כל צד היה מבטל את השני (חומר ואנטי-חומר), ולכן נוצר הכח השלישי שנחצב ממקום המפגש בין שני הכוחות הניגודים (499.5 ו- 499.5).
יש האומרים שהכח השלישי נחצב עוד טרם הביקוע, משלי 8:22 "ה' קנני ראשית דרכו, קדם מפעליו מאז, מעולם ניסכתי מראש מקדמי ארץ...". וכך נוצרו שלשת הכוחות שהם 2+1 ופרצו אל היקום בהתהוותו. בקהלת 4:9 נאמר על זה "טובים השנים מן האחד...והחוט המשולש לא במהרה, ינתק...".
אלו הטוענים שהיחידה נחצבה טרם החלוקה והביקוע סבורים שהיחידה היא כולה אור, לעומת אלו הסבורים (במידה וישנם כאלה הסבורים כך) שהיא תוצר החלוקה, ולמעשה הם טוענים שגם היא מחולקת עד אין סוף משלשת הכוחות הנ"ל (חציה אור וחציה חושך, ובמרכזה נקודת אור טהור הפורץ ומתחלק שוב ושוב, התא).

לאור ולחושך הפורצים אל שני העברים ניתן גבול בל יעבור, תהילים 104:8 "יעלו הרים וירדו בקעות אל מקום זה יסדת להם. גבול שמת בל יעבורון". זה למעשה מתאר את התנועה העקלתונית גלית שמגיעה אל נקודת השיא ומשם מתחילה הירידה במעלות הקשת והמעבר אל הבקעה תוך כדי הפוך הקטבים, הנחש המיתולוגי, הקונדליני המתעורר, ולהיפך.

ההר שנמתח מנקודת התחתית של הבקעה עד ראש ההר נקרא הר האלף, תהילים 50:10 "כי לי כל חיתו יער, בהמות בהררי אלף, ידעתי כל עוף הרים, וזיז שמים עימדי...כי לי תבל ומלואה".

לזיז השמים, היחידה או הניצוץ שנחצב ונקנה מהאלף ישנם שני מצבים אפשריים, הראשון בתנועה גלית, והשני בתור חלקיק היכול לנוע בתווך שנוצר בין הגזרים של ה-500 מכל עבר. אם בתנועה גלית אז הניצוץ יעבור בין פלא לאפלה וחוזר חלילה עד שהוא יגיע לכתר של הקבלה או של ה-7 צ'אקרות של הקונדליני העולים מבסיס עמוד השדרה דרך 33 (גל) חוליותיו עד כתר הראש, הצ'אקרה השביעית הנקראת גם כתר, ושם פרח הלוטוס נפתח, ולכן היא נקראת "הלוטוס בעל אלף העלים".
הכתר של הקבלה או של תורות המזרח לשם דוגמא מיקומו ב-ראש (500+1=501). המורכב משני פנים (180) ושני ניגודים, (נחירים, עינים, אזנים, אונות המח), והגשר (3+500=503, 3=שלשת הגרעינים/זרעונים=333, נקודת השיא מכל צד וה-א' עוברת בתווך) עובר בין הנחירים, ובין העינים=180(כסות עינים=666) לעין השלישית, הזרעון השלישי הנחבא שחוזר ונפגש עם שני הניגודים פותח את הלוטוס בעל 1000 העלים. (333+333+333+1=1000).

השילוב בין שני התורות של המקרוקוסמוס והמיקרו נעוץ בגוף האדם שנאמר "בצלם אלהים...", בצלם, אבל הפוך ונגדי. שני הקטבים הולכים ומתרחקים אחד מהשני עד נקודת השיא, הגבול בל יעבור, ואז הולכים וחוזרים אחד כלפי השני, ובנקודת המפגש הם מנוטרלים ומאירים את הצ'קרה במלואה. לאחר מכן הקטב=111 של כל אחת מהם מתהפך (הפוך=111), החושך נהיה אור, והאור נהיה חושך...שוב עד נקודת השיא וחוזר חלילה לצ'אקרה הבאה. משלי 9:1 "חכמות בנתה ביתה, חצבה עמודיה שבעה".

עמוד השדרה מורכב מ-33 חוליות ומחולק ל-3 אזורים: עמוד שדרה צווארי,המורכב מ-7 חוליות. עמוד שדרה חזי, המורכב מ-12 חוליות כפול 2 (כל חוליה מחוברת ל2 צלעות, ימנית ושמאלית). ועמוד שדרה מותני, המורכב משני חוליות (הסקטרום ועצם העוקץ).
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7% ... 7%A8%D7%94

בין 2 הצלעות (הימנית והשמאלית) עובר בתוך מנהרה/מערה חוט השדרה לאורך עמוד השדרה, תפקידה של המערה להגן עליו.
הייתי רוצה גם להוסיף עוד נקודה על 2 קצוות עמוד השדרה התחתון והעליון.
עצם העוקץ התחתונה לא משמשת (לפי הידוע כיום) שום תפקיד מוגדר...וזה נראה כשריד אבלוציוני, וממנה יוצא חוט השדרה.
והחוליה הצווארית העליונה (מתוך ה-7) הנקראת אטלס=100, המחברת בין הגולולת (גלגל) לעמוד השדרה. החוליה נקראת על שם הטיטאן אטלס הנושא את כדור הארץ על כתפיו (כתף=500 כפול 2=1000).החוליה לכשעצמה מורכבת מפנים (180) עליונים ופנים תחתונים האמורים להחזיק את הראש=501 הדו-פרצופי (נחירים, אוזנים, עינים, אונות המח)
(ראה ערך חולית האטלס)

דברים 33:12 "ולבנימין אמר, ידיד ה' ישכן לבטח עליו, חופף עליו כל-היום(111), ובין כתפיו(כתף=500) שכן".
כמובן כמו שאמר שחר בתגובתו על האוקטבות הרווח בין התדרים הוא חצי (או פי 2), מערת המכפלה שבקצה השדה. שלה 2 כתפים (500 בכל צד, והאלף בתווך המתלכדת עם כל תדרי הצד ויצירת הרמוניה)

הפשטה עד פה – שני כוחות נגדיים יוצרים שני שדות, המטריקס של הדואליטי, נקודת הציון שניתנה לכל שדה היא 499.5. והדבר תואם לדברי הגאון מוילנא בספרו קול התור פרק צפנת פענח " בכונת שני צבאות, אלקים צבאות (499) ו-ה' צבאות, דין וחסד, ולכוון את קו המשווה של המספרים תצ"ט ופלגא (499.5) משמאלא ותצ"ט ופלגא מימינא" .

ה-א'=1 יכולה לנוע מבסיס עמוד השדרה של המקרו-קוסמוס או של המיקרו בשני מצבים, אם היא מוטה (הנחש המפתה) מקו הישר אז היא תנוע בדרך גלית עקלתונית אל עבר אחד השדות, ככל שהאמפליטודה חודרת אל עומק השדה יותר כך גם במידה שווה לחלוטין היא תחצה את עומק השדה הנגדי, ככל שהיא תנוע ימינה מהקו המרכזי (עמוד השדרה), כך גם היא תחצה במשובה את צד השמאל.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7% ... 7%A8%D7%94
כאמור בין שני השדות עוברת מערה (בה נמצא חוט השדרה), דרך זאת נסתרת מעין ובה החלקיק יכול לנוע בדרך פלאית במעלה סולם החוליות (33), מהבסיס אל הצ'קרה השביעית, הכתר. זהו מעבר בין הניגודים, שהעליה במעלה הסולם דמויה לאיחוד הקרע, להבדיל מהירידה, (בדמיוני כמין פתיחת רוכסן בירידה, וסגירתו בעליה). הנביא ירמיה השווה זאת לקרע בשמים, כשהירידה פותחת חלון, (ירמיה 21:14 ו- 48:21).
על מנת לפתוח את הלוטוס בעל אלף העלים יש להאיר את "כל" שבעת הצ'אקרות, שבעת הספירות. הבעיתיות ברעיון הזה היא שעל היחידה לרדת אל בסיס עמוד השדרה, או במילים אחרות לעמוד בנעליו של הקטן ביותר. ומשם הכניסה אל המערה...מערת המכפלה.

כאמור מכל צד של העמוד המרכזי ישנם 499.5 + ה-א' המוטה, שנאמר תהילים 18:10 "ויט שמים וירד...". עכשיו נשאלת השאלה איך בנוי כל צד של השדה. ה-500 מחולק לחמש בכל צד שהם 100, המשולים לחמשת האצבעות בכל יד. החמש בכל צד נקראים יחדיו גם עשרת הכוחות, והם חוצים את השדה לכל אורכו באופן אנכי, מעגלי ומקבילי לעמוד המרכזי, ונפגשים בחוליה השביעית של הצוואר, חולית הא-טלס=99+1=100, הנושא על כתפיו ומפריד בין שמים לארץ,( א-רץ=290+1=291 , שמים=390, 99+1+290=390).
במילים פשוטות במידה וה-א' עוברת את דרכה אל ה-ראש(501) מוטה, כך גם הבנתנו תהיה מוטה לצד כל שהוא, ולפיכך יהה עליה לחזור בחזרה אל בסיס האם. אם התהליך הזה אורך במקרו מיליארדי שנה, במיקרו זהו תהליך של בזיק השניה.

כאמור האלף (1000)מחולק לשנים, ובכל צד ישנם חמש כוחות שהמספר הערכי שלהם הוא 100( אטלנטיס על שם אטלס=100, המחולקת לעשרת בניו של פוסידון, אל-הים. הסיפור נכתב ע"י אפל-טון, ומשל המערה). ועשרת ה-100 אף הוא מחולק בעולם הדואלי לשנים, 50 כנגד 50, ים(50) כנגד ים, עד הים הקדמוני, הנון (האות נ'=50).
במרכז בין שני הימים נמצא אי=11, היוצר את ה-אני=61 הדואלי (50+11+50=111). האי מציין את מיקומנו בשדה, ובכל מיקום פועלים כוחות בעוצמה שונה. האות י' של האי מיצגת את כל עשרת הכוחות אולם בדרך מוטה ומעוותת ככל שהיחידה מתרחקת מהקו האמצעי, צד אחד (5 הכוחות) מכפיל את עצמו ואילו השני מקטין בחצי. וכך גם ההבדלים בתוך החמש עצמם. ולפיכך מיקומו האישי של כל אחד ואחד בשדה יהווה את הסם-טוטאל של מי שהוא.
גם ה-50 (ים) מחולק ל-5 = 10, ולפיכך כל צד של ה-500 מורכב מ-50 י' , שהם 50 שערים היוצאים מה-א' העומדת על הקו המרכזי, עמוד השדרה שממנו יוצאים העצבים. (א+עצב=אצבע). מאה שערים=666 שהם 50 בכל צד=333+333, הנובטים מהגרעין.
ישעיהו 62:10 "עברו עברו בשערים, פנו דרך העם, סלו סלו המסילה, סקלו מאבן הרימו נס על עמים"
בראשית 26:12 "ויזרע יצחק בשנה ההיא, וימצא בשנה ההיא מאה שערים, ויברכהו ה'"
אני אעצור בנקודה הנ"ל...
נערך לאחרונה על ידי aleph111 בתאריך ו' דצמבר 20, 2013 1:42 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' דצמבר 20, 2013 1:21 pm

המערה – כאמור המערה עוברת בתוך עמוד השדרה, העמוד המרכזי, ובה עובר חוט השדרה או חוט השני=360. המערה לכשעצמה נמתחת מהבסיס של החוליה המותנית הראשונה עד המח, ותפקידה לשדר אל השדה דרך העצבים. תפקידם של שני החוליות המותניות (התחתונות) להחזיק את כל שאר עמוד השדרה.
החוליה התחתונה מבין השנים המותניות נקראת עצם העוקץ, וכאמור זהו כנראה שריד אבלוציוני.

הצצה אל תוך השגעון...

בראשית 38:1 "ויהי בעת ההיא, וירד יהודה=30 מאת אחיו, ויט עד איש "עדלמי" ושמו חירה=223"

שמואל ב' 23:13 "וירדו שלשים (שלשה) מהשלשים "ראש", ויבואו אל-קציר אל-דוד אל-"מערת עדלם"
(חירה-חירם, זהו ידידו של דוד הבונה לבנו שלה-שלמה את המקדש=444, זהו חירם אביף של הבונים החופשיים, וזה מתקשר אל מערת עדלם/חירה=223, וזוהי כאמור ירידה של 777)

הושע 12:1 "סבבוני בכחש אפרים, ובמרמה בית ישראל, ויהודה(30) עוד "רד" עם אל(א+30) ועם קדושים נאמן...".

בראשית 38:2 "וירא שם יהודה בת איש כנעני ושמו שוע" י+שוע=ישוע (שוע-עשו האדומי)

מערת חירה -

The commencement of the divine inspiration to the Messenger of Allah was in the form of good dreams which came true like bright day light, and then the love of seclusion was bestowed on him. He used to go in seclusion in the Cave of Hira’ where he used to worship [Allah alone] continuously for many days before he would desire to see his family. He used to take with him the journey food for the stay and then come back to [his wife] Khadija to take food for another stay, until suddenly the Truth descended upon him while he was in the Cave of Hira’. The angel came to him and asked him to read. The Prophet replied, “I do not know how to read.”
http://www.quranicstudies.com/quran/one ... y-forever/

אתם מבינים אני חייב להיות משוגע על מנת לחשוב שיש צ'אנס שתבינו את השגעון שנגלה לעיני (וזה רק קצה הקרחון). אני רואה קשר גורדי (שנת 333 לפנה"ס) שכולנו לפותים בו, אחד כנגד השני, צד כנגד צד. אתם מבינים...צללתי אל עומק השגעון על מנת לפתור את פשר המראה/חלום המוזר שנגלה אלי, ומה מצאתי? קשר גורדי המעוות את המציאות של "כולנו", אז סבבה, אני משוגע ההוזה ובודה זאת מהרהורי ליבי, מקובל! רק תסבירו לי על מנת להתפכח מהחלום ההזוי הזה למה הכל מתאים אחד לאחד? למה אני עדין מתעקש שרק אם נפתח את הקשר/שקר הגורדי הזה השלום והשלמות בחיי יחזרו לקדמותם?

אתה מבין מהדבה...לפי השגעון שלי כל ספרי הדת מכילים את שני הניגודים, הם חייבים להכיל את שני הקצוות (ה-500 מכל עבר), וזאת על מנת ש "אלהים חשב מחשבות לבלתי ידח ממנו נידח". מהיכן אתה חושב ש ג'לאל אד-דין רומי או הסופים בכלל קוראים אם לא מהקוראן? רק שהם עוברים דרך העמוד המרכזי בספר שלהם. כנ"ל הדרך בשאר הספרים. אתה מבין...את המפתחות של הדתות כבר אספתי, ואם לדוגמא אתה מדבר על פול בנצרות אז המפתח הראשי שלו הוא בסיפור לאור הנגלה אליו בדרך לדמשק=444 ברקיע השלישי=333. וכאמור ישנם ארבע קריות בכל צד של החיה הרעה (666), לפיכך נאמר "לך שמעון פיטר בן יונה=888 אביא את מפתחות הממלכה" שכן שמו היה כיפא=111. אתה מבין המלחמה שפרצה בין הניגודים במקרה הזה נצרות ואיסלאם מתוארת בקוראן בסורה אל-פיל (הפיל) שיצא מתימן=500.
http://www.iqrasense.com/quran/the-stor ... athir.html

אתה מבין... בשגעוני יהודה=30 ירד עם אל(31) זה ירד להביא את העקרון המשווה, הא'. זה גם הא' של מערת האלפ-נטה, באי של הטרימרטי (הטריאד).
http://en.wikipedia.org/wiki/Elephanta_Caves

וכן שאר האיים שהצגתי חלק מהם בעבר.
ישעיהו 34:14 "ופגשו ציים את איים...אך שם הרגיעה לילית".
צי=100, אי=11, 100+11=111, כפול 7=777 המחוברים אל הגרעין=333, 333+777+1=1111

אתה מבין...כולנו צבועים המרכיבים את שבעת הצבעים.
.
בראשית 36:24 "...ואיה וענה, הוא ענה אשר מצא את ה"ימים" במדבר, ברעותו את החמורים לצבעון אביו" (וזה מתקשר אל בראשית 1:1-10, שמים+רקיע+ארץ+ים=1111

אבל אתה/אתם לא תבינו...איזה באסה חחחח

המשך יבוא...
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ו' דצמבר 20, 2013 5:03 pm

אלף, סליחה, טרם קראתי.
בראש העמוד "הצצה אל תוך השגעון", ונדמה היה לי שזה כותרת למה היה פה השבוע :-)
מח הכוורת של ג'וסף, איומים מגוגליינים (גוגל), תחושות עקצוצים, אמהות עצבניות, והגדילו והתעלו על כולם הרגישויות של תושבי האדמה והאם אנחנו שומעים מטוס...
איזה פורום שרוט! (אבל מותק ואני שרוטה מכולם).
(:
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי פשוט » ש' דצמבר 21, 2013 8:20 pm

check mate
פשוט
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי mahadeva » ש' דצמבר 21, 2013 10:07 pm

אלף111,
מעניין לקרוא את החוויה האישית שלך, וברשותך אתייחס יותר לפן האוניברסאלי. מרשים גם מה שכתבת בהמשך.

הגרעין אכן זהה מסכים איתך, אבל כל דת חשפה חלק מסוים בעומק מסויים מהגרעין, לזה התכוונתי. האמת היא אחת.

נשמע נכון שהכח השלישי היה תמיד קיים ונחצב, פשוט הוא מופיע ברגעים מסוימים בהתאם למשחקי הכוחות בין השניים.

רק נקודה קטנה :) טרום המפץ הייתה נקודה סינגיולארית רדומה פוטנציאלית. עצם הנקודה, גם במצב הרדום שלה, אינו תחילת התהליך. מדובר בתחילת התהליך שהינו בעל תפיסה מבחינתנו. מה שהוא נצחי הינו ללא התחלה וגם ללא סוף. הנקודה מייצגת את תחילת התפיסה, למרות שמדובר עדיין בשלב פוטנציאלי (מלאה בכל), כלומר לפני התגלמות.

הערה טכנית זעירה - הלוטוס בעל אלף העלים אינו מכונה צ'אקרה, מכיוון שצ'אקרה משמעה גלגל, וזוהי הצורה של 6 הצ'אקרות התחתונות. 1000 עלי הכותרת (שהאשרארה, sahasrara), מה שמכונה צ'אקרת הכתר, נאמר שהוא למעשה מרכז הכוח האנרגטי המעודן העליון של האדם.

אם הזכרת את הגשר בין שני הניגודים בראש וספציפית בנוגע לכתר, ראוי לציין את כפיס המוח, Corpus callosum; ואת בלוטת האצטרובל כנקודת המרכז.

לגבי עמוד השדרה טכנית מדובר ב-5 אזורים, לא שלושה. גם בעמוד השדרה הצווארי, נראה לי שכל חולייה מתחברת ימינה ושמאלה (לא בטוח לגבי השתיים העליונות), גם להן יש זרועות ימינה ושמאלה. כלומר עמוד השדרה החזי מורכב פשוט מ-12 חוליות ולא 24. עמוד השדרה המותני (lumbar) מורכב מ-5 חוליות. בנוסף החלק הרביעי שהוא הסאקרום מורכב מ-5 חוליות שבפועל מחוברות יחדיו, והחלק החמישי העצה (עצם הזנב) מורכבת מ-3-5 עצמות שגם הן מאוחות. סולם החוליות מונה בממוצע 33 (24 עליונות שהן מופרדות יחסית אחת מהשנייה, ובנוסף 9 מאוחדות). בפועל, אצל חלק מהאנשים מדובר ב-32, חלק 33, ואצל אחרים - 34 חוליות.
כלומר אין 2 חוליות מותניות אלא יש 5 חוליות מותניות, ובנוסף, 8-10 חוליות תחתונות, שבפועל מאוחדות (5 ובנוסף 3-5), ובפועל כל ה-8-10 האלו מאוחדות ביניהן.
חוט השדרה לא עובר בפועל בין 2 הצלעות, אלא בתוך החוליה שהיא נמצאת בין 2 הצלעות.
מעניין פה שלקחת נומרולוגיה של חוליית האטלס שכמובן לא מדובר במילה ישראלית/יהודית/מהתנ"ך אבל אתה מכליל אותה בתורת המספרים שלך. כמו גם הכללת את הברית החדשה בחישובים האלו. כלומר מלאכת חשיבת הבריאה לפיך לא כוללת רק את התנ"ך, אלא למעשה את כל מה שהוא אמת וקיים בעולם.

בנוגע לפתיחת לוטוסי הכתר, הבהרה קטנה - גלוי השכינה וקומה מהגלות בסוד התנערות מעפר - לא צריך לעשות משהו ברמת השכינה או ברמת קונדאליני שאקטי - מדובר בכוח פוטנציאלי אדיר שקיים, אבל כוחות אחרים אינם מאפשרים לו (לה) להתעורר ולנוע בחופשיות. כאשר אנחנו משחררים את החסימות, כשמסירים את הלכלוך מהערוצים, האנרגיה זורמת מעלה, עד לחסימה הבאה (או עד לכתר בהנחה שאין יותר חסימות). כלומר למרות שהיחידה קיימת בכל, היא לא צריכה לרדת אל בסיס עמוד השדרה, אלא כאשר מרכזי הכוח התחתונים מוערים והערוצים נקיים, יהיה את החיבור האקסטטי בין 2 הקטבים, אבל זה יהיה בצורת התחתון נמשך אל העליון ולא להיפך (העליון נשאר במקומו, וברגע המתאים הנכון ניתק ממקומו ומזנק מנתר מעלה, מאיר את הערוץ כולו עד לאיחוד בין העליון והתחתון, איחוד שבמהלכו הניגודים שבים אל הנקודה, הנקודה האישית שבה אל הנקודה האוניברסאלית ואז כאשר אין את העולם שיאפשר תפיסה, גם הנקודה נעלמת. כשבובת מלח נכנסה לים והתערבבה עם הים - כבר אין שום בובה).

אם אתה טוען שלא הבנתי אותך לעומק, אז כנראה שאתה צודק :)
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל מיסטיקה ודת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים