חיילים יהודים או "בני תערובת" בצבא הגרמני ובשרות הנאצים

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: חיילים יהודים או "בני תערובת" בצבא הגרמני ובשרות הנאצים

הודעהעל ידי aleph111 » א' פברואר 02, 2014 6:50 pm

aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' פברואר 02, 2014 8:08 pm

אתה צודק זה מבוי סתום אך גם הצד שלך הוא מבוי סתום.אנחנו תוצר של מוסר כוהנים חולה.השאלה היא איך מבריאים על מנת שיקום יום אשר יביא את העל אדם
.לא צריך לשכוח את ירושלים אבל גם לא צריך להיות שבוי בכבליה .
ו
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' פברואר 02, 2014 8:16 pm

פה הטעות שלך...אין לי צד!!!
בהקשר לווידאו...זה היה רק דוגמא מה ניצב מהצד השני.

שני הצדדים מבוא סתום...הצד שלי הוא בפוטנציה הדרך מעבר.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' פברואר 02, 2014 9:46 pm

אוקיי אז מה אתה אומר בעצם?האדם נתון במעבר מקיצוניות אחת לקיצוניות השנייה בלי יכולת לראות מעבר לשני הקטבים .עד פה אני מסכים אבל איך פורצים את הגבול? ומי בכלל רשאי לפרוץ אותו?טענתי היא שמוסר הכוהנים מהווה מכשול וגם הראייה המדעית הסוקראטית שאתה מייחס אלי.אני אישית רואה בטירוף הדיוניסי המרכיבהחשוב ביותר אך אתה חייב להיות רציונאלי כל הדרך עד לרגע המכריע בו אתה קופץ. לתהום
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' פברואר 02, 2014 10:29 pm

כתבת "טענתי היא שמוסר הכוהנים הוא...", בתור התחלה עזוב את טענתך.

התחלתי את הפוסט הראשון שלי פה (סוד האותיות) בישעיהו 28:16 " הִנְנִי יִסַּד בְּצִיּוֹן, אָבֶן; אֶבֶן בֹּחַן פִּנַּת יִקְרַת, מוּסָד מוּסָּד--הַמַּאֲמִין, לֹא יָחִישׁ"

ברגע שאנו בוחנים סוגיה כל שהיא, ואנו מכריעים את הכף לכאן או לכאן, אנו מפסיקים להיות אובייקטיבים. תהליך הבחינה הנ"ל נקרא אבן הבוחן. עכשיו מכיוון שתהליך הבחינה הוא כואב, מייאש ומתיש נורא, אנו ממהרים לקפוץ למסקנות. אולם ברגע שאנו מסיקים מסקנה אנו מאבדים את מיקומנו הניטרלי בשדה, חוקי השדה יפעלו עלינו לטוב או לרע, סיבה ותוצאה.
מחפשי הגשר או תקרא לזה "פתח התקוה" שיצאו למסע ניסו לעמוד מול הפיתוי ככל יכולתם לא לקחת צד. אולם הקשיים, המכאובים והפיתולים הרבים בדרך נערמו, ובנקודה מסויימת הם נשברו ונקטו צד....תסכים או לא תסכים עם ההנחה הנ"ל זה לשיקולך. אבל אני יכול לציין שעד רגע זה אני אישית לא נשברתי במסע, ולא נקטתי צד.

מי רשאי לפרוץ אותו? טיפש, אמיץ ולא חנפן.

אני ברגע זה מרגיש כאב נפשי כבד, ולפיכך אני שיכור על מנת לשכך את הכאב. כנראה שהכאב הוא המרכיב המדרבן אותי אישית להמשיך במסע, והאלכוהול הוא משכך הכאב. בעבר דיברנו מעט אודות הסוס טרויאני שחדר לרומא...בהזדמנות ראשונה אני אכתוב מעט יותר אודות המניעים כפי שאני רואה אותם.

https://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfg ... F6D589E895
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי kreskas » א' פברואר 02, 2014 11:51 pm

howlin' wolf כתב:אתה צודק זה מבוי סתום אך גם הצד שלך הוא מבוי סתום.אנחנו תוצר של מוסר כוהנים חולה.השאלה היא איך מבריאים על מנת שיקום יום אשר יביא את העל אדם
.לא צריך לשכוח את ירושלים אבל גם לא צריך להיות שבוי בכבליה .
ו

כהנכהנ..... :SCRATCH
kreskas

הקודם

חזור אל יהדות / ציונות / מדינת ישראל / היסטוריה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים