אוףףףףףףףףף

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

אוףףףףףףףףף

הודעהעל ידי aleph111 » ד' פברואר 05, 2014 10:07 pm

הי,

כתבתי "טוב, הבנתי מה שהבנתי...הסקתי מה שהסקתי, והגיע זמני לעזוב"

אז ככה, לא עזבתי בשום פנים ואופן בגלל חושב חופשי. אלא מסיבות אישיות הנובעות מהרצון לשקט ושלווה.

המסקנה הפשוטה אליה הגעתי היא שלא אני, הנושא בו אני מתעסק, ודעותי המנוגדות לדעות הרווחות פה (הם כנגד אנחנו) מתאימים לפורום הספיציפי הזה.

סובלני במיוחד כנראה שאני לא, וכך גם אתם. וזה גורם לסיבה ותוצאה המובילות את כולנו שוב ושוב במעגלים חוזרים ונשנים אל אותה התוצאה. השאלה הנשאלת היא איך מאזנים נכון בין הניגודים, והם רבים וסבוכים.

חושב חופשי, אני מתנצל על הכל...לא היה לי שמץ של מושג שדברי יובנו או יתדרדרו לוויכוח שהתפתח לאחר מכן בדרך הנ"ל, סליחה, סליחה, סליחה.

לפשוט, אתה איש חכם, כבוד גדול היה לי להכיר אותך, גם אם לרגע קט.

עוד אחת, אין לי בלכסיקון האישי מילים יפות מידי לתאר את דמותך האמיצה בעולם של הגבר המתנשא, לפיכך אמנע ואשתמש במילה "פלא"

קרסקס, אתה באתר הוא זה המסקרן אותי מכולם. וסביר להניח שלא תבין אותי נכון, אז אציין "באהבה". מה לעשות אתה וכשמותך הם פרדוקס בעיני. ולפיכך מכשול קשה לפיצוח בדרך אל השלם.

חושב חופשי, בתור בעל/מנהל האתר לקחת על עצמך מטלה קשה מאד לניווט בין שלל הדיעות והרגשות הניגודיות...שאפו. לעניות דעתי לאתר הזה יש פוטנציאל עצום לנוע בין הבנות חדשות ופלאיות בכל התחומים, לבין הולכת שולל אל שלל הח'רטות המצויות מכל עבר, המובילות אל אפלה, ניתוק מהמציאות, פרנויות לא רציונליות, ועוד.
מאחל לך בהצלחה בדרך והמטלה החשובה שלקחת על עצמך, תמיד כבדתי אנשי מעשה, וגם אתה נעמת לי מאד (רוב הזמן חחח).

מהדבה, החכמתי ממך מאד על חוכמת הלב ונועם דרכך, פשוט תענוג.

זאב מיילל, מחשבתך הקרה נתנה לי המון חיזוקים להבנות מהצד של המתרס שלך, תודה אחי.

תודה רבה מקרב לב לכולם, שמחתי מאד להכיר את כולכם, בדיוק כפי שאני שמח/עצוב להמשיך הלאה...ואסיים בשיר.

https://www.youtube.com/watch?v=VH42hd7 ... F6D589E895
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: אוףףףףףףףףף

הודעהעל ידי kreskas » ה' פברואר 06, 2014 1:17 pm

ב. לדעתי מה שאני רואה הוא המשך הדרך למה שאתה רואה
ג. אני מודע שיש לי בעיה לדבר עם אנשים (שנים בכלא יעשו לך את זה חחח)...אם פגעתי בך אני מתנצל....remember this?
if you really understood what you wrote
help me to present the mantras
.

new word order. ;FL
kreskas

הודעהעל ידי mahadeva » ו' פברואר 07, 2014 2:19 am

היי אלף 111,
נכון מבחינה מסויימת הדברים שלך לא תמיד הכי מתאימים לפורום, אבל לשמחתך או לא, אתה רחוק מלהיות היחיד בעניין הזה.
מפאת הזמן אני לא קראתי את כל הפוסטים בפורום ולא ברור לי הרקע להודעה שלך. אבל נחמד לראות את הצד הרגיש בך בנוסף לצד האנליטי והקר. אין טוב ורע, אין עבר ועתיד, כמובן בהתאם לרמת התודעה. כאשר הם נחווים באמת, נשאר רק ההווה שמתפרש ומתרחב ללא גבולות. כשהשניים באיזון, השלישי מתגלה. אין מה לעזוב כמו שאין מה להצטרף, החיים נחווים והקול הפנימי מכווין בהתאם לרצון היקום, או לרצון הא' במקרה שלך. יש מסגרות עם התחלה וסוף, כמו בית ספר, צבא, כלא, עבודה ולאחרים אפילו משפחה וחברויות. בפועל ומעבר למראות, אנחנו נפגשים שוב ושוב. ומצד שני, צריך לשים לב לתבניות המקובעות שאנו חוזרים עליהן, כי מעל הקארמה מתעלים דרך מודעות. מאחל דרך צלחה, כאן ובהמשך, לך ולי ולכל הצועדים בדרך.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' פברואר 07, 2014 10:28 am

האמת גם אני חשבתי להפסיק לכתוב בפורום הזה.לא בגלל וויכוחים או מריבות.זה פשוט מרגיש לפעמים כמו מבוי סתום...אבל אני כן חושב שהוויכוחים איתך אלף תרמו ופתחו אצלי קווי מחשבה חדשים.בהתחלה המפתחות שהצגת היו חסרי רלוונטיות מבחינתי אבל ככל שהתקדמתי בדרך המחשבה שלי הם התחילו להתיישב כמעט באופן מושלם אם ה- weltanschauung שלי.

הכוחות המנוגדים הפועלים כאן הם לא מובנים ולפעמים קשורים זה בזה.זה נובע מהעובדה שאצל רוב האנשים אין רצון אחד אלא מלחמה של רצונות שונים הם נידונים לשעבוד מקיצוניות אחת לשנייה.
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' פברואר 07, 2014 12:23 pm

אל תלך עדין...אתה לעניות דעתי חייב לשמוע את ההמשך, ואני רק התחלתי. כמו שאמרתי לכם בהצצה לשגעון הצבתי בפניכם שני דלתות בינאריות של מאמין ולא מאמין.

הייתי צריך את הוויכוח האחרון עם חושב חופשי על מנת לעבור למימד השני. (חושב חופשי, בקשתי ממך סליחה שלש פעמים, מקווה שתסלח. ולא, לא התרגשתי או נפגעתי כלל וכלל מדבריך :)

שם הפוסט היה ערך עצמי=500
מעבר היחידה, הוא זה שדיברתי על 501. ולכן אלף אמר הוא בנגב=55, 500+55=555
אלטר אגו=250 כפול 2=500, וה"אני ה(אח)ר" מתגובתו של באד. (וכן, הייתי בנגב חחח)
555+1+555=1111

ולכן בקשתי ממכם לסתור אותי, וזאת על מנת לעבור דרך חושך סתרו (תהילים 18:12)
סתור אותי, סתור=666, 333 כנגד 333

ראה בתגובתי לקרסקס את השלש אותיות הראשונות "קרס=360", והשלש האחרונות "שלם", והפרדוקס. (תזכורת לדברי אליו בעבר אודות מנטרות שמו).

ראה את התמונה ששם פשוט

תזכור מהו הדבר שאמרתי לחושב חופשי שאני סולד ממנו בכל מאדי.

קרא שוב את הקישור ששמתי מויי נט שפורסם לפני ימים בודדים, ולאחר מכן תצליב אותו עם תשובתי למהדבה אודות "התיאוריה הספקיולטיבית שלי בדילוגים נרחבים ביותר".
"...החלוקה בעצם לא היתה לשלש אלא לשנים, 500 ו-500 בכל צד, חיובי ושלילי, אור וחושך. ובעת הפריצה מהנקודה לאחר הביקוע הם צמחו בדרך עקלתונית גלית. אולם עקב השוויון המוחלט בין הכוחות, התנועה במרחב ויצירת הבריאה לא היתה אפשרית, שכן כל צד היה מבטל את השני (חומר ואנטי-חומר), ולכן נוצר הכח השלישי שנחצב ממקום המפגש בין שני הכוחות הניגודים (499.5 ו- 499.5)...."

topic5319.html?start=60

ובהמשך אראה לכם את כל מה שנסתר מעינכם עקב זאת שלא ירדתם לסוף דעתי האישית

לכולם, אני מצטער על הרעידה הטקטונית הקלה שהורגשה באתר לאחר "הוויקוח"...במוחי היא היתה חזקה אלפי מונים. והאמת היא שנפצעתי דיי קשה בעת המעבר וכרגע אני מותש לחלוטין, וצריך זמן החלמה.

ניסיתי להגיד לכם לפני כן שאני לא מפחד, ולא האמנתם לי (כנראה עדין לא)
https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s

חושב חופשי, ללא שום לחץ תודיע לי אם אתם מקבלים אותי חזרה, ואילו גם אם רק למשבצת של "המשוגע". :EWINK

מי-אני? חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' פברואר 07, 2014 12:30 pm

קרסקס,

בכייף אני אעזור לך...אבל לפני כן יש לי איזה פרדוקס קטן ליישב
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ו' פברואר 07, 2014 12:52 pm

מקבלים אותך חזרה???

מי בכלל אישר לך ללכת? :EWINK
הדלת תמיד פתוחה וזה יתרון כמו גם חסרון, תלוי מאיזה לאיזה צד של הדלת האדם הולך :)

ובנימה אישית,
המקום מעניין יותר כשאתה כאן ;YS
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי aleph111 » ו' פברואר 07, 2014 12:57 pm

:)

אל תגידו שלא אמרתי "הצצה אל תוך השגעון", והתכוונתי עמוק אל תוכו חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' פברואר 07, 2014 3:50 pm

כשהייתי בכלכותא לפני מספר שנים, הלכתי ברחוב ומקומי אחד החל לנשק את כפות רגליי ואת אלו של חברתי, כנראה כסוג של סמל למחווה לאלוהי שבאדם. שאלתי בעל חנות סמוכה לפשר הדבר. הוא אמר שהבחור ההוא מוכר באזור ושהוא פשוט משוגע. מיד לאחר מכן הוא הוסיף, בעצם כולנו משוגעים, אבל כנראה שהבחור ההוא קצת יותר ממך וממני. זה כל ההבדל.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' פברואר 07, 2014 4:42 pm

הי מהדבה,

ראשית אני מסכים 100% עם ההנחה שכולנו משוגעים ברמות שונות, האם אתה מסכים גם כן?

ואם כן אז אני סקרן לדעת את דעתך בנוגע לשתי שאלות פשוטות

1. מכיוון שישנם מספר רמות, היכן אתה ממקם את עצמך בשדה המשוגעים, יותר מזה שנשק לכפות רגליך או פחות?

2. האם משוגע יותר ממך כגון זה שנשק לכפות רגליך, קרוב או רחוק יותר ממך ל"אמת"?

תשובתי היא, כף-רגל=333=גרעין

זאב מילל,

האם אתה חושב שיכולתי לראות את הצעדים קדימה עד כה...הרי בפוסט של עוד אחת "חילים יהודים או בני תערובת..." שמתי לך בסוף הדיון ביננו שיר בשם "מתי שאני אלך" צפה בו שוב, ומעבר לזה ששם השיר "מתי שאני אלך", צפה גם בדקה 4:55

topic5433.html?start=15
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' פברואר 07, 2014 6:28 pm

aleph111 כתב:

זאב מילל,

האם אתה חושב שיכולתי לראות את הצעדים קדימה עד כה...הרי בפוסט של עוד אחת "חילים יהודים או בני תערובת..." שמתי לך בסוף הדיון ביננו שיר בשם "מתי שאני אלך" צפה בו שוב, ומעבר לזה ששם השיר "מתי שאני אלך", צפה גם בדקה 4:55

topic5433.html?start=15
https://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfg ... F6D589E895

know the pieces fit 'cause I watched them fall away.
Mildewed and smoldering. Fundamental differing.
Pure intention juxtaposed will set two lovers souls in motion
Disintegrating as it goes testing our communication
The light that fueled our fire then has burned a hole between us so
We cannot seem to reach an end crippling our communication.

I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down
No fault, none to blame, it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over.
To bring the pieces back together, rediscover communication
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי mahadeva » ו' פברואר 07, 2014 7:13 pm

שלום אלף, דיון מעניין וחשוב.
בקשר לשגעון העצמי, אני לא אובייקטיבי. כולנו משוגעים ברמות שונות אבל כדי לענות על השאלות שלך לעומק, צריך קודם להגדיר היטב את המשוגע, וכמובן את האנטיתזה למשוגע, שלה אנחנו קוראים באופן פרדוקסלי, נורמלי.
אדם שמנשק לי את הרגליים הוא לא פחות ולא יותר משוגע ממני, זה בפני עצמו הוא ההתנהגות החיצונית שרק יכולה להעיד אבל אף פעם לא לקבוע את רמת השיגעון. לפעמים גם יש שלבים בדרך שכביכול מעמיקים את השיגעון או מרחיקים אותנו מן האמת אבל כמו בצורת ירידה לצורך עלייה, הדבר מאפשר זינוק רציני להמשך הדרך, מה שמקשה לקבוע את רמת השיגעון.
יש אנשים שהם כביכול יותר משוגעים אבל עם זאת יותר קרובים לאמת. כמובן שביחס לעולם של היום, להתקרב לאמת כרוך בסוג של שגעון, ולפעמים רק גבול דק מבדיל בין סוג של יציאה בונה, יצירתית, מיטיבה, מן הנורמה לשגעון פתולוגי שלא מבוסס על צורת הדבר, משמע הזייה מעוותת עם קשר רופף בלבד לאמת העילאית שבפועל רק מרחיק אותנו מהאמת.

כמו בדוגמת שורשים וענפים עולם המראות הוא הפוך ולכן הצפייה בו מבלבלת.

בבודהיזם הטיבטי יש מספר דוגמאות מרתקות של שיגעון מבוקר רוחני, כמו לדוגמה הטקס הנקרא chod, והרבה פעמים מתבצע ביחידות באתר קבורה, ולעתים לחניך יש נזק בלתי הפיך, נפשי אבל גם פיסי כולל מוות, כתוצאה מהטקס.
הדרך הקצרה טומנת בחובה לא מעט סכנות שעלולות להרחיק אותנו מהאמת ולעכב מאוד את ההתפתחות הרוחנית שלנו.

בנוסף, תחושת השגעון הפנימי היא שלב קבוע במפת ההתפתחות האישית הפנימית.
סמל אישי של המשתמש
mahadeva
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' פברואר 07, 2014 8:05 pm

אני חושב שההגדרה של המשוגע היום נובעת מרוח החשיבה של האדם התיאורטי אשר בו שלטת רוחו של סוקראטס הפלאבי המכוער.אנחנו חיים בעידן מדעי ללא מיתוס אך תחום זה של המדע הגיע לקצה יכולתו עד כדי שלילת עצמו ופוסט-מודרניזם ניהיליסטי פסימי.מצב זה יכול להתפתח בשני כיוונים מנוגדים:
א)המשכת הניוון והשלילה הניהיליסטית תוך כדי בליסה של שלל אמונות תפלות ומחזורם של מיתוסים ממקומות וזמנים שונים.(אצל היהודים התהליך נקרא חזרה בתשובה)
ב)תחייתו המחודשת של המיתוס באדם ה"משוגע" אך אם זאת המודע לעצמו ולכוחות השלטים ברקע.האדם אחוז הטירוף הופך את טירופו לכלי יצירה, למוסיקה ובכך מוצא את ערכו שלו וערכם של הדברים כולם בבחינתה של "תדמית",ראותו של אדם זה אחוז הטירוף צריכה להיות אסתטית ולא מוסרית.במילים אחרות מדובר באדם טראגי.שאלתכם מיהו משוגע? אני מניח שכוונתכם הייתה בספירה המוסרית.שכן ביקשתם לדעת עד כמה אותו מטורף קרוב או רחוק מה"אמת".אך מהו זה הרצון לאמת? אם לא שכל מושג, כל מה שקיים ייכבש תחת תודעתו של זה היוצר! ובוודאותו שבאמת אשר גילה הינו מבסס את שלטונו במיציאותו? הרצון לדעת את המציאות ניתנת לחשיבה.

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' פברואר 07, 2014 8:08 pm

שלחתי חץ מחשבה למיקומכם...מיד אשוב. אם מהר מידי...לא טוב חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי FreeThinker » ו' פברואר 07, 2014 10:35 pm

איך מגדירים מיהו משוגע?
האם יש בכלל מישהו אובייקטיבי שיכול לומר מי משוגע יותר ממי?
האם יש דרגות לשיגעון?

האם מישהו שחי חיים בטבע ולא מכיר בכלל את אורחות חייו של האדם הלבן אבל לעיתים כשהוא פוגש בו הוא חושב אותו לקדוש ולכן מנשק את רגליו יותר משוגע ממי שעובד כל יום 10 שעות ביום, לא רואה את ילדיו גדלים, אוכל מזון רעיל, שותה מים רעילים, מכניס רעלים לגופו בהתנדבות, צופה בשטיפת מוח כל ערב מול קופסת הטימטום וחושב שבריאות נמצאת בכדורים כימיים של סוחרי סמים בחלוק לבן? דעתי היא שזה שמנשק את הרגליים שפוי בהרבה מהשני. אבל מה זה אומר עלי אם רוב העולם היה בוחר באופציה השנייה כשפוי יותר?

האם בכלל הרוב קובע מהי שפיות ומהו שיגעון?
האם בכלל עצם זה שרוב מחליט עבור אינדיבידואל מה הוא זה משהו שפוי או שיגעון?
והאם בעולם משוגע כשלנו להיות שפוי איננו הדבר הכי משוגע שניתן להיות?
הנוסחה לחקר האמ"ת - אם מצאת, תאמין!!
סמל אישי של המשתמש
FreeThinker
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים