אימרות,פילוסופיות, ביטויים והשראה

כל מה שמעלה חיוך
חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: אימרות,פילוסופיות, ביטויים והשראה

הודעהעל ידי aleph111 » ש' אוגוסט 29, 2015 6:22 pm

la primavera

שיר השירים 2:11

כִּי-הִנֵּה הַסְּתָו, עָבָר; הַגֶּשֶׁם, חָלַף הָלַךְ לוֹ. יב הַנִּצָּנִים נִרְאוּ בָאָרֶץ, עֵת הַזָּמִיר הִגִּיעַ; וְקוֹל הַתּוֹר, נִשְׁמַע בְּאַרְצֵנוּ.
http://www.kab.co.il/heb/content/view/f ... 29640&main
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ב' אוגוסט 31, 2015 2:03 pm

...Farewell friend

Do not stand at my grave and weep
I am not there; I do not sleep.
I am a thousand winds that blow,
I am the diamond glints on snow,
I am the sun on ripened grain,
I am the gentle autumn rain.
When you awaken in the morning's hush
I am the swift uplifting rush
Of quiet birds in circled flight.
I am the soft stars that shine at night.
Do not stand at my grave and cry,
I am not there; I did not die.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' ספטמבר 07, 2015 5:34 pm

march fourth the army of the dead
while the living has no rest
the sky is darkend all above europa
the wells of life get dryer and dryer
tonge of lies,tonge of fear
rise your head my brothers
hear the wind
rise up my brothers
i want to hear your scream!
as we ride together through the gates of wallhala

-howlin' wolf
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' ספטמבר 12, 2015 11:21 am

howlin' wolf כתב:march fourth the army of the dead
hear the wind
rise up my brothers

-howlin' wolf

:)

aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' ספטמבר 18, 2015 11:23 am

סוף מעשה במחשבה תחילה? האין זו הבגידה והכרזת המלחמה החמורה ביותר על האינסטינקט? על הטבע? ואיזו נפש עייפה כל כך מהחיים מהמאבק לניצחון ולעוצמה הגדתה אותו איזו נפש פחדנית שמתוך מוצא האחרון העלתה את נשקה האולטימטיבי לוגיקה? אך האם היום אנו עדים להתפרקותה של עריצות זו? לחזרתם של האינסטינקטים? של הברבריות?
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ו' ספטמבר 18, 2015 1:59 pm

howlin' wolf כתב:סוף מעשה במחשבה תחילה? האין זו הבגידה והכרזת המלחמה החמורה ביותר על האינסטינקט? על הטבע? ואיזו נפש עייפה כל כך מהחיים מהמאבק לניצחון ולעוצמה הגדתה אותו איזו נפש פחדנית שמתוך מוצא האחרון העלתה את נשקה האולטימטיבי לוגיקה? אך האם היום אנו עדים להתפרקותה של עריצות זו? לחזרתם של האינסטינקטים? של הברבריות?

יו, איזה חמוד הקטע הזה (:
אצלי חזקים יותר החלקים שכינית ברברים וזה דורש תיקון ואימונים מפרכים חחחהה לשלב אותם עם מחשבה מקדימה. השילוב זה מה שהופך אותנו בסוף ליהלום מלוטש.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ש' ספטמבר 19, 2015 5:17 am

עוד אחת כתב:
howlin' wolf כתב:סוף מעשה במחשבה תחילה? האין זו הבגידה והכרזת המלחמה החמורה ביותר על האינסטינקט? על הטבע? ואיזו נפש עייפה כל כך מהחיים מהמאבק לניצחון ולעוצמה הגדתה אותו איזו נפש פחדנית שמתוך מוצא האחרון העלתה את נשקה האולטימטיבי לוגיקה? אך האם היום אנו עדים להתפרקותה של עריצות זו? לחזרתם של האינסטינקטים? של הברבריות?

יו, איזה חמוד הקטע הזה (:
אצלי חזקים יותר החלקים שכינית ברברים וזה דורש תיקון ואימונים מפרכים חחחהה לשלב אותם עם מחשבה מקדימה. השילוב זה מה שהופך אותנו בסוף ליהלום מלוטש.

האם חיה מאולפת ומבויתת אכן טובה יותר? לדעתי ההפך מכך! פחות מסוכנת ומזיקה?ברור אבל טובה יותר? הרי משהו נלקח ממנה נפגם ונגזל. סוג של ברית מילה חחח.ומי הם אותם מאלפים אותם מורי המוסר לאורך הדורות הפילוסופים ואנשי הדת ,סוכני הניוון והמוות במלחמתם נגד החיים?

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ש' ספטמבר 19, 2015 7:32 pm

:BIGGRIN
אם הייתי חזקה במחשבה מקדימה לא הייתי נכנסת להגיב בפוסט... עכשיו אני צריכה לארגן את המחשבות הפזורות בעניין ולמצוא איך לנסח התמודדות. .. הרעיון שלך יפה (: אבל אני חוששת מעולם שאין בו הנהגה מוסרית. האינסטינקטים של חלק מהנוכחים בו קוראים לאנוס, לבטל את האחר, לרצוח, לשחוט. יתכן ואפשר להסתדר עם המצב הזה רק בעזרת אינסטינקטים בריאים?
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' ספטמבר 20, 2015 9:32 am

החששות שלך מוצדקות.אך כל שיטה מוסרית עד היום הייתה בעצמה בלתי מוסרית.כולל מוסר האדונים הקדום שכן טיפח גזע ואינסטינקטים בריאים במקביל התאכזר לקאסטות הנמוכות שהתמלאו שנאה ומרמור נוכח חייהם הקשים ופיתחו אם הזמן את מוסר העבדים הנוכחי שבמהותו הוא האנטיתיזה לגזע ולאינסטינקטים.

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' ספטמבר 20, 2015 1:28 pm

יש לי כזה מן רעיון מטורף כזה מן, של שנים, שטוען שגם בתוך חברה עם אינסטינקטים חולניים, עם יצרים אפלים וסבירות גבוהה לאסונות... מי שמסודר בראש ולו אינסטינקטים בריאים, מצפן פנימי וסנכרון עם הבריאה וכל זה... יצלח אותה. בינתיים נוכחתי בהשתאות שזה נכון.
בעצם דיברת, HW, על המחשבה ולא על מוסר ואת הכיוון הזה אני ממש מתקשה להבין. עדיין סבורה שמחשבה זה כלי נהדר.

אגב השיר לאירופה שם למעלה, ממצה יפה את הרגשתי לארץ בה אני נמצאת "בארות החיים מתייבשות". אני הפסקתי לרחם.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' ספטמבר 20, 2015 2:00 pm

את העניין אם המחשבה אני מבין בתור הגיון(reason) או סיבה,לשם מה אדם צריך סיבה? ועוד סיבה הגיונית ורציונאלית לא פחות? האינסטינקט החזק והבריא אינו מבקש סיבה. הגוף החזק והבריא לא צריך למה,טיעונים כאלו ואחרים של בעד ונגד וטוב ורע הנם מתחתיו ואף בזויים!

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ב' ספטמבר 21, 2015 8:07 am

howlin' wolf כתב:את העניין אם המחשבה אני מבין בתור הגיון(reason) או סיבה,לשם מה אדם צריך סיבה? ועוד סיבה הגיונית ורציונאלית לא פחות? האינסטינקט החזק והבריא אינו מבקש סיבה. הגוף החזק והבריא לא צריך למה,טיעונים כאלו ואחרים של בעד ונגד וטוב ורע הנם מתחתיו ואף בזויים!

תמיד יש סיבה מאחורי האינסטינקט. ואם הוא טהור ועמוק קשה ואולי בלתי אפשרי להתנגד לו. הוא קודם להכל ומשבש את החיים אם לא מקשיבים לו. לפעמים גם אם כן מקשיבים לו, כי החיים לא פשוטים.
אני בעד הבנה ומחשבה גם של אלה.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' ספטמבר 21, 2015 11:37 am

howlin' wolf כתב:march fourth the army of the dead
hear the wind
rise up my brothers

-howlin' wolf

. Five hundred doors | and forty there are,
I ween, in Valhall's walls;
Eight hundred fighters | through one door fare
When to war with the wolf they go.

;SL

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' ספטמבר 21, 2015 7:12 pm

עוד אחת כתב:
howlin' wolf כתב:את העניין אם המחשבה אני מבין בתור הגיון(reason) או סיבה,לשם מה אדם צריך סיבה? ועוד סיבה הגיונית ורציונאלית לא פחות? האינסטינקט החזק והבריא אינו מבקש סיבה. הגוף החזק והבריא לא צריך למה,טיעונים כאלו ואחרים של בעד ונגד וטוב ורע הנם מתחתיו ואף בזויים!

תמיד יש סיבה מאחורי האינסטינקט. ואם הוא טהור ועמוק קשה ואולי בלתי אפשרי להתנגד לו. הוא קודם להכל ומשבש את החיים אם לא מקשיבים לו. לפעמים גם אם כן מקשיבים לו, כי החיים לא פשוטים.
אני בעד הבנה ומחשבה גם של אלה.

אני חושב שאנחנו בערך אותו ראש ורק נתקעים על סמנטיקה :ROTFL

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ד' ספטמבר 23, 2015 4:44 pm

מקווה בשביל שלא (:
נפלה היום התקרה בדירה הקטנה שאני מתגוררת בה ברומניה, בעודי שם. בחדר היותר טוב, אבל שלא בא לי עליו ואני לא נכנסת אליו. חחההה אחלה יום כיפור! ואני מנסה לעשות כיפור, בחיי, איזה יסורים.
אז זה אומר ש האינסטינקטים שלי טובים, כי הנפילה לא היתה עלי ועל חפציי או גרועים, כי לא הייתי צריכה להיות שם מלכתחילה? ואולי היום כיפור הזה, שכל כך ניסיתי והתאמצתי לעבוד איתו.. לא מוצה?דקות לפני הנפילה החלטתי שהספיק לי... ובום.
אח. .. אין מנוחה לרשעים...
גמר חתימה טובה (:
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל השראה / הומור

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים