דיון:מטריקס שבתאי

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

דיון:מטריקס שבתאי

הודעהעל ידי DSL » א' ינואר 25, 2015 12:43 am

קורא פה בפורום כבר כמה שנים אבל פעם ראשונה כותב. הכתיבה שלי על הפנים אבל תנסו להבין למה אני מתכוון.

יש תאוריה מעניינת על כוכב שבתאי באנגלית SATURN ועל החיים שלנו פה בכדור הארץ, למי שרוצה לראות.
https://www.youtube.com/watch?v=VsfvfiWypcg

ראיתי תסרט הזה וקראתי על זה קצת מכל מיני מקומות, אני ינסה להסביר בקצרה למרות שלא הבנתי ממש הכל כי האנגלית לא כל כך טובה.
בשבתאי יש שתי קטבים אחד נראה כמו משושה.
תמונה

אכשיו ב2D זה משושה אבל ב3D זה קוביה.
תמונה
אכשיו הסמלים מגן דוד שמופיע בוא המשושה, והקוביה מופיעות בהרבה הדתות.
כמה דוגמאות:
מכה
תמונה
תפילין
תמונה
כמה מקומות בעולם
תמונה
לגבי המגן דוד תחפשו קצת בגוגל ותראו שמופיע בהרבה דתות.

ממה שהבנתי מהתאוריה הזו שכל הדתות בכדור הארץ בעצם סוגדות לשבתאי.
וכוכב שבתאי הוא מין מכונה ענקית שמטרתה להגביל אותנו לעולם השלוש מימד. במקום חמש.(MATRIX)
ומשהו שלא הבנתי בתאוריה זה שמסבירים שבגלל זה אנחנו תקועים במעגל של החיים והמוות ולא יכולים לצאת מכדור הארץ כמו כלא.
לפי מה שהבנתי לוויתן ושבתאי זה שתי מילים נרדפות בקבלה, יכול להיות שאני טועה.
יש הסיפור על יונה שנבלע על ידי לוויתן והיה שם שלוש ימים ושלוש לילות.

למי שראה תסרט שיצא לא מזמן "בין כוכבים"(ספוילרים).

נאסא מצאה בשבתאי חור שחור שהוא מין חור תולעת שמוביל למערכת שמש אחרת.
הם מזכירים כמה פעמים בסרט את המילה "הם".
ואומרים שהם חיים ב5 מימד והם יצרו את זה כדי לעזור לנו.(חחח אולי כדי לשעבד אותנו).

הקוטב השני נראה כמו עין.
תמונה

העין שרואה הכל
תמונה

מישהוא יכול להסביר לי עוד על התאוריה הזאת, ובכללי תגידו מה אתם חושבים.
תודה ויום טוב. :BIGGRIN
DSL
חבר חדש
חבר חדש

Re: דיון:מטריקס שבתאי

הודעהעל ידי שחר » א' ינואר 25, 2015 8:20 pm

אני גם עליתי על כל מיני הקשרים בנושא..
* בסרט "שר הטבעות" שם מלך האפלה מיוצג ע"י עין אחת השולטת מרחוק.
האם במקרה בסרט הוא נקרא "סאורון"? (SAURON = SATURN)

* הכוכב שבתאי הוא הטיטאן האחרון במערכת השמש הנראה לעין.
שבתאי הוא "שר הטבעות" ! הוא גם מזכיר במראהו עין אחת ...
תמונה

* במיתולגיה היוונית\רומית האל כרונוס נקרא גם סטורנוס ומייצג את הזמן.
בסיפורי מלחמות ה"טיטאנים", מתואר המרד של בניו של סטורונוס - יופיטר, נפטון ופלוטו (פוסידון, האדס וזאוס)
סיפור זה מופיע בהרבה סיפורים וסרטים באופן גלוי או נסתר.
משמעותו הוא מעבר לעידן חדש.
לטעמי זו גם הסיבה שיום התפילה של הנוצרים עבר משבת לראשון.
SATURN-DAY ל SUN-DAY.

* זה מתחבר ל"שבת השחורה" או BLACK SABATH. למעשה - שבתאי השחור.
מקום ההילולות של בפומט. the wizard of AZ.
http://youtu.be/HHCuSCUPXo0?t=3h57m8s

*דויד אייק מדבר לאחרונה על הMOON-SATURN מטריקס.
https://www.youtube.com/watch?v=ppQUCPJWKOg

זהו קצה קרחון לבנתיים
שחר
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי שחר » א' ינואר 25, 2015 8:29 pm

בטעות הכנסתי את החלק על מאדים.. זה קשור אבל בעקיפין.. משום מה לא הצלחתי לערוך את זה.
אם כבר אני ממשיך.. כנראה שבשביל לחבר את הכל צריך גם להתעניין קצת ב"אסטרו-תאולוגיה"
https://www.youtube.com/watch?v=9e3HP3-1arQ
שחר
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי Archon » ב' ינואר 26, 2015 5:47 pm

מעניין.
אני אוהב תיאוריות חוצות גבולות.
אם אחקור את הנושא זה יהרוס לי את חווית הצפיה בסרט interstellar ?
אני שואל כי זו פעם ראשונה שאני קורא על הנקודות שהעליתם
Live for nothing. Die for something
סמל אישי של המשתמש
Archon
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי DSL » ב' ינואר 26, 2015 6:58 pm

ARCHON התאוריה לא קשורה לסרט פשוט בסרט יש רמזים לתאוריה.
כמה לוגואים שמצאתי:
תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

XBOX והקינקט העין שרואה הכל(לא יודע אם קשור)
תמונה

לפי התאוריה בסרט שהעלתי המקור לצלב של ישו הוא הקוביה הפתוחה.
תמונה

לא הבנתי בתאוריה למה אנחנו כלואים?
מישהו הבין?
איפה זקני הפורום והבחור אם המנטרות KRKAS נראה לי. אין לכם משהו להוסיף?
DSL
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי underdune » ב' ינואר 26, 2015 10:20 pm

כל חברי הפורום הוותיקים חוסלו על ידי השב"כ.

מעניין הקשר בין הסרט INTERSTELLAR לנושא שהעלת.
underdune
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Archon » ב' ינואר 26, 2015 11:23 pm

underdune כתב:כל חברי הפורום הוותיקים חוסלו על ידי השב"כ.

חזק :ROTFL
סמל אישי של המשתמש
Archon
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי DSL » ב' ינואר 26, 2015 11:45 pm

כתבתי שהתאוריה לא קשורה לסרט, אבל כשאני חושב על זה לעומק יש הרבה דברים קשורים,אל תסתכלו על הדברים בסרט כאמיתות אלא כעל רמיזות.
לARCHON זה לא יהרוס לך תחוויה של הסרט אם תחקור על התאוריה אחי, יש תסרט כבר באתר גוזלן באיכות בינונית אם תרגום מובנה.
אני יחפש קצת על הסרטים המיינסטרימים(אני מתכוון לשוברי קופות)אפשר למצוא שם הרבה דברים, מעניין לראות את סדרת הסרטים
מטריקס עוד פעם אני בטוח שאפשר למצוא שם מידע.
יש פה אנשים אם שכל פתוח בוא נראה כמה רחוק אנחנו יכולים להרכיב את הפאזל הזה.
DSL
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי Archon » ג' ינואר 27, 2015 12:13 am

DSL ראיתי בערך 40 דקות מסרט היוטיוב שהעלית. למיטב הבנתי אנחנו, הנשמות על כדור הארץ, הולכנו שולל\ נענשנו\ חטאנו, ולכן אנחנו על כדור הארץ תחת המציאות המדומה שבשליטתו של לוציפר.
יש פה הרבה פוטנציאל לתיאוריה מורחבת ומעניינת, אבל לא נסחפתי לתוך הרעיון.. הוא ממשיך כל משפט שלישי להגיד שישו הוא הראשון שהשתחרר ושבר את הדרך שבמציאות המדומה של לוציפר המשעבד (רע נגד טוב- איפה הצד השלישי?)
קצת התעייפתי לשמוע אותו חוזר על אותם הדברים. חוץ מזה הסרט קצת יותר מדי פסיכודלי בשבילי לזמנים אלו ;TO
זו דעתי הפשוטה.
כדאי לך להתעניין בהשוואה בין סדרת סיפורי (או סרטי) המטריקס לבין הבודהיזם. יש לזה קצת יותר תוכן מאשר הסרטון ההוא.
סמל אישי של המשתמש
Archon
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי שחר » ג' ינואר 27, 2015 1:14 am

אסטרו תאולוגיה היא למעשה סיפורי המיתולוגיות השונות בפרשנות של ממלכת השמיים והכוכבים.
תנועתם של כוכבי הלכת, השמש והקונסטלציות בשמיים כמשל לאלים וגיבורים. כך נוצרו להם זיווגים מוזרים בין חיות לאדם
האנשים הקדומים שלא ידעו כלום חיברו נקודות בשמיים והמציאו מיתולוגיות שהפכו אחר כך לדתות פאגניות ולברית החדשה.
השמש היא האל המרכזי, שליט\ת היום. בלילה היא יורדת אל העולם שמתחת (underworld) כפי ששקיעתה של השמש נתפסת בעיניים פרימיטביות.
בחסות החשכה מתגלים כל ה"אלים" ואיתם שבתאי. האחרון הנראה לעין, בעל תנועה קטנה יחסית.
שליט האפלה, העין האחת הצופה מרחוק.
ע"פ סיפורים, שם ממלכת הבפומט או בגלגולו הקדום, הבעל. לדעתי במישור מחשבתי מנטלי ולא בהכרך פיזי.
אם כי נראה שזהו לפחות הפנטזיה של עובדי אלילים למינהם, אילומינטי, שטניסטים. אורגיה פראית בניצוחו של הבעל.

אם נחבר את כל זה למישור הפיזי ולציר הזמן הנוכחי, בני האדם מונעים ע"י ארכיטיפים מוטעים של סגידה לחומר, לתאוות והתהוללות.
ברמות הכי גבוהות של האילומינטי אני מניח שסקס הוא חלק חשוב בפולחן.
סקס הוא דרייב עצום אך במטריקס הוא עטוף בדיסונאנסים, טאבו, אגרסיביות וכו
צאקרות הקשורות במין ויצרים ממוקמות למטה ומהוות בסיס בעולם ה"פיזי". אם מותקפות ברעש ובלבול מצד ה"חברה\גורמים עויינים" בעצם מהוות חסימה בהתקדמות רוחנית של המין האנושי.
שחר
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי שחר » ג' ינואר 27, 2015 1:38 am

the wizard of az
az = עז, עזזאל. המלאך שהנהיג את מרד בני האלוהים וירד לחבל בארץ. מסופר בספר חנוך שהם לימדו את בני האדם כשפים ואת הבנות איך להתאפר ולהשתמש במראה.

ממלכת עוץ, עז - ממלכה שבה כל האנשים לובשים משקפיים המייצרות אשליה אף על פי שיש ביכולתם לראות מעבר, הם בוחרים לחיות בעיר הברקת.
בפומט המודרני מזוהה עם עז. ה"בעל" היה מזוהה עם עגל או שור.
לפי דעתי עידן השור שלט בשמיים באותה תקופה ומשם הגיע הסמל.

מה באמת קורה על הירח או שבתאי כרגע קצת קשה באמת לדעת . הכל בעיקר רעיונות וסיפורים.
אם אדם מאמין בהם כנראה שחלק ממנו באמת נמצא שם במרחב אסטרלי .

הרבה מסיפורי הנביאים בעולם כוללים מפגשים עם ישויות אסטרליות שונות.
הסגידה לישויות אלו הפכה לסגידה ל"עשתרות" או A- STAR, אישתאר ומזוהה לרוב עם כוכב ונוס.
אם בוחרים להאמין בכך, יוצאים מנקודת הנחה שחלק מישויות אלו באו מ"למעלה" וחלק מ"למטה".
רוב המפגשים האלו, גם בסיפור התנכי קורים בחלום, בחזון, בעיני הרוח.
אנשים נשאבים אחרי רעיונות מנטליים שגורמים להם להתנהג בצורה מסוימת המובילה אותה לציר בחירות שלישי, אנרגיה שלילית , חוסר פוקוס או שליטה אמיתית.
שחר
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי שחר » ג' ינואר 27, 2015 1:53 am

סיפורו של שבתאי במיתולוגיה היוונית פתאום מקבל משמעות חדשה בראי האסטרו תאולוגיה.
מתוך ויקיפדיה:
"קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה). קרונוס הוא אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס(יופיטר), פוסידון(נפטון), האדס(פלוטו), הרה, דמטר והסטיה וכיירון.
נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו."

סיפורים על אלים ש"בולעים" את הילדים שלהם אלו רק ה"ליקויים" בין הכוכבים.
עקרון ה"חזרה לחיים" RESSURECTION, מוטיב חוזר אצל הרבה אלים במיתולוגיות שונות מייצג בסך הכל את תנועת הכוכבים והופעתם והעלמותם בשמיים או לצורך העניין, המעבר שלהם ל"עולם שמתחת".
שחר
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי aleph111 » ג' ינואר 27, 2015 10:28 am

שחר כתב:האנשים הקדומים שלא ידעו כלום חיברו נקודות בשמיים והמציאו מיתולוגיות שהפכו אחר כך לדתות פאגניות ולברית החדשה.

הי שחר,

לעניות דעתי האישית התקדמת יפה ועמוק בהבנותיך האישיות אודות חידת קיומנו, אך לעניות דעתי אתה חופר אל עבר מבוי סתום.

תרשה לי לזרוק משהו משוגע והזוי לכיוונך חחח

אנחנו מצויים במציאות רב שלבים ומסועפת ביותר הבנויה כמגדל=77=עז ...המטריקס, שחץ הזמן הוא רק חלק ממנה, ויתכן אף לא מובן נכונה

מה אם חץ הזמן נע אל עבר שני כיוונים בעת ובעונה אחת...מה אם ואנחנו בנקודת ההווה הנצחי משפיעים דרך התת מודע (ברמות הולכות וקטנות ככל שאנחנו מתרחקים ממנה בציר הזמן), וכך כל אותם נקודות הווה בשני העברים של חץ הזמן, עבר ועתיד, משפיעות עלינו דרך התת-מודע שלנו ויוצרות את המציאות שלנו האישית והקבוצתית? מה אם וזה אנחנו בונים את הפירמידות מרחבי העולם תוך כדי ההתייחסות והעניין בנושא בימים אלו. מה אם ואבן הפינה החסרה בפירמידת גיזה או המפתחות האבודים של הרמה ה-33 המאסונית מרמזים לנו שעדין לא הפנמנו את התשובה המלכדת?
http://blog.world-mysteries.com/science ... -capstone/

מה אם וזה אנחנו בכל הדורות, עבר ועתיד בונים את מגדל-בבל=111 (זיגורט) בעל 7 הקומות על מנת להשתנות בחזרה מאדם-בהמה לאדם-אלהים? וכאשר אנו (השלם) לא בונה נכון ומאוזן המגדל קורס...מגדל-בבל בעל 7 הקומות=777, הפירמידה 333 + ה-א' (אבן הפינה או אבן-חן=111)=1111...אבן מאסו הבונים היתה לראש פינה...אני אישית מדמיין כמין קרן אור היוצאת מהקאפ-סטון של הפירמידה וחוצה את שבעת הרמות התודעתיות אל עבר אוריון (הכסיל) הרודף אחר שבעת בנותיו של כימה (הפליאדות) במעגלים אינסופיים.

איוב 38:31 "הַתְקַשֵּׁר, מַעֲדַנּוֹת כִּימָה; אוֹ-מֹשְׁכוֹת כְּסִיל תְּפַתֵּחַ"

http://www.pleiade.org/pleiades_02.html

מה אם וחלקנו נעים מנקודת ההוה הנצחי אל עבר העבר במחשבותינו, לדוגמא היסטוריונים ואנשי דת מכל העמים החוקרים נקודת זמן גיאוגרפית, ולאחריהם העדר ההולך בעקבותיהם. וכתוצאה מכך הם משפיעים דרך התת-מודע על האנחנו בעבר. וככל שהבנת העבר היא יותר רדיקלית וקיצונית כך גם תראה המציאות בה יחיו אבות אבותינו (אנחנו). וזאת לעומת חלק מאיתנו הנמשכים אל עבר העתיד היוצרת מציאות משלה...מלחמת הכוכבים או מציאות אוטופית.

מה אם וכולנו (ברמות שונות) חצויים בין עבר לעתיד, עם העדפה ונטייה אל עבר אחד?

מה אם ואנחנו תקועים במעגל/כלא עד שנפנים את השלם ומקומנו בו?

מה אם וכל שעלינו לעשות הוא להתחיל ולחשוב קצת אחרת???

נ.ב.
בנוגע לעז (בתנ"ך נקרא גם מגדל=77=עז...תהילים 61:4)

מגדל-בבל כפול 7 = 777
post55427.html#p55427

ואם תגלגל קצת למעלה בקישור תראה את הקוביה.

דבר נוסף...לעניות דעתי ישנם המון טעויות או אי-דיוקים בסרטון וכן בדבריכם למעלה מהאספקט העובדתי, הן מבחינת מדעית והן מבחינת ההיסטוריה והמיתולוגיה.

http://illuminatiwatcher.com/decoding-i ... lack-cube/
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי noambx » ג' ינואר 27, 2015 5:44 pm

כדי שאני אוכל לכוון את ההודעה שלי.. כמה ממכם מאמינים לזה שהיקום הוא דבר שזז או שאנחנו והשמש לא זזים?
Do your best, god will do the rest
סמל אישי של המשתמש
noambx
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי DSL » ג' ינואר 27, 2015 6:46 pm

aleph111 כתב:
שחר כתב:האנשים הקדומים שלא ידעו כלום חיברו נקודות בשמיים והמציאו מיתולוגיות שהפכו אחר כך לדתות פאגניות ולברית החדשה.

הי שחר,

לעניות דעתי האישית התקדמת יפה ועמוק בהבנותיך האישיות אודות חידת קיומנו, אך לעניות דעתי אתה חופר אל עבר מבוי סתום.

תרשה לי לזרוק משהו משוגע והזוי לכיוונך חחח

אנחנו מצויים במציאות רב שלבים ומסועפת ביותר הבנויה כמגדל=77=עז ...המטריקס, שחץ הזמן הוא רק חלק ממנה, ויתכן אף לא מובן נכונה

מה אם חץ הזמן נע אל עבר שני כיוונים בעת ובעונה אחת...מה אם ואנחנו בנקודת ההווה הנצחי משפיעים דרך התת מודע (ברמות הולכות וקטנות ככל שאנחנו מתרחקים ממנה בציר הזמן), וכך כל אותם נקודות הווה בשני העברים של חץ הזמן, עבר ועתיד, משפיעות עלינו דרך התת-מודע שלנו ויוצרות את המציאות שלנו האישית והקבוצתית? מה אם וזה אנחנו בונים את הפירמידות מרחבי העולם תוך כדי ההתייחסות והעניין בנושא בימים אלו. מה אם ואבן הפינה החסרה בפירמידת גיזה או המפתחות האבודים של הרמה ה-33 המאסונית מרמזים לנו שעדין לא הפנמנו את התשובה המלכדת?
http://blog.world-mysteries.com/science ... -capstone/

מה אם וזה אנחנו בכל הדורות, עבר ועתיד בונים את מגדל-בבל=111 (זיגורט) בעל 7 הקומות על מנת להשתנות בחזרה מאדם-בהמה לאדם-אלהים? וכאשר אנו (השלם) לא בונה נכון ומאוזן המגדל קורס...מגדל-בבל בעל 7 הקומות=777, הפירמידה 333 + ה-א' (אבן הפינה או אבן-חן=111)=1111...אבן מאסו הבונים היתה לראש פינה...אני אישית מדמיין כמין קרן אור היוצאת מהקאפ-סטון של הפירמידה וחוצה את שבעת הרמות התודעתיות אל עבר אוריון (הכסיל) הרודף אחר שבעת בנותיו של כימה (הפליאדות) במעגלים אינסופיים.

איוב 38:31 "הַתְקַשֵּׁר, מַעֲדַנּוֹת כִּימָה; אוֹ-מֹשְׁכוֹת כְּסִיל תְּפַתֵּחַ"

http://www.pleiade.org/pleiades_02.html

מה אם וחלקנו נעים מנקודת ההוה הנצחי אל עבר העבר במחשבותינו, לדוגמא היסטוריונים ואנשי דת מכל העמים החוקרים נקודת זמן גיאוגרפית, ולאחריהם העדר ההולך בעקבותיהם. וכתוצאה מכך הם משפיעים דרך התת-מודע על האנחנו בעבר. וככל שהבנת העבר היא יותר רדיקלית וקיצונית כך גם תראה המציאות בה יחיו אבות אבותינו (אנחנו). וזאת לעומת חלק מאיתנו הנמשכים אל עבר העתיד היוצרת מציאות משלה...מלחמת הכוכבים או מציאות אוטופית.

מה אם וכולנו (ברמות שונות) חצויים בין עבר לעתיד, עם העדפה ונטייה אל עבר אחד?

מה אם ואנחנו תקועים במעגל/כלא עד שנפנים את השלם ומקומנו בו?

מה אם וכל שעלינו לעשות הוא להתחיל ולחשוב קצת אחרת???

נ.ב.
בנוגע לעז (בתנ"ך נקרא גם מגדל=77=עז...תהילים 61:4)

מגדל-בבל כפול 7 = 777
post55427.html#p55427

ואם תגלגל קצת למעלה בקישור תראה את הקוביה.

דבר נוסף...לעניות דעתי ישנם המון טעויות או אי-דיוקים בסרטון וכן בדבריכם למעלה מהאספקט העובדתי, הן מבחינת מדעית והן מבחינת ההיסטוריה והמיתולוגיה.

http://illuminatiwatcher.com/decoding-i ... lack-cube/

ברור שיש טעויות ואי דיוקים, רוב האינפורמציה שאנחנו מקבלים זה דיסאינפורמציה קשה למצוא את האמת, תוכל למצוא רק רמזים וחלקים מהפאזל.
חוץ מזה אני לא מאמין בשום דבר חוץ מהאלוהים האחד, לא בשום דת ולא במדע שהיא דת גם כן.
הדבר היחיד שאתה יכול להוכיח לעצמך זה שאתה קיים.

תוכל להסביר למה מקשרים עז לשטן?
לא הבנתי את הקשר של מגדל בבל, למה בנו אותו?
משהוא שחשבתי שקשור לתאוריה, לפי התנך בנו את מגדל בבל בשחר האנושות, אלוהים לא אהב את זה בלבל את את שפתם ופיזר אותם בכל העולם כדי שלא יוכלו לתקשר.השם בבל הוא בגלל שאלוהים בלל את השפה המשותפת.(בָּלַל - בָּחַשׁ, עִרְבֵּב).

אולי בנו אותו כדי להרוס את הקוביה?
DSL
חבר חדש
חבר חדש

הבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים