revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' מרץ 23, 2015 1:33 pm

הרצאה מאוד רלוונטית בעיקר היום גרמה לי לחשוב מחדש על דברים רבים

We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' מרץ 23, 2015 2:24 pm

We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Archon » ב' מרץ 23, 2015 5:14 pm

howlin' wolf כתב:הרצאה מאוד רלוונטית בעיקר היום גרמה לי לחשוב מחדש על דברים רבים

מי שרוצה ללמוד, ילמד. הוא מדבר על דברים חשובים מאוד, המידע נמצא בכל פינה, אבל אם אדם חושב שהוא "יודע" הוא לא יחשוב שיש לו עוד מה ללמוד \ לחקור.
אהבתי שהוא אמר "it is the sense of the sacred which is missing in the modern world".
"...that is what we need to recover, a real sense of the sacred..."
הוא נתן שם כמה שמות של אנשים שנחשבים קדושים.
אני מנסה להבין מה הוא קדוש? האם יש קדוש ולא קדוש? האם אני ( או חברי מן היום יום {מה לגבי הכלבה שלי?} ) פחות קדוש מהשמות של החכמים והקדושים שהוא נתן?

(את הסרטון השני עוד לא ראיתי)
Live for nothing. Die for something
סמל אישי של המשתמש
Archon
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' מרץ 23, 2015 11:26 pm

Archon כתב:
howlin' wolf כתב:אני מנסה להבין מה הוא קדוש? האם יש קדוש ולא קדוש? האם אני ( או חברי מן היום יום {מה לגבי הכלבה שלי?} ) פחות קדוש מהשמות של החכמים והקדושים שהוא נתן?

לגבי החלק הזה במסקנות שלא אני לא בטוח שאני מסכים יכול להיות בגלל שגם אני לא מבין לגמרי...
בבדוהיזם התואר בודהה מתייחס ל"זה שהתעורר" באופן עקרוני כולם בודהה וכולם לא בודהה מדובר ביסוד מטיאפיזי כלשהו שאיבדנו איתו קשר בתקופה המודרנית

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' מרץ 24, 2015 3:11 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' מרץ 24, 2015 4:06 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' מרץ 24, 2015 8:55 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' מרץ 24, 2015 9:08 pm

אני מאחל לכולנו שנקבל את החכמה להבין את גורלנו ואת האומץ לפעול לפיו

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Archon » ג' מרץ 24, 2015 11:39 pm

howlin' wolf כתב:

תמונה

אני מתפלל שיהיו לנו אורך רוח וחמלה.
Live for nothing. Die for something
סמל אישי של המשתמש
Archon
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' מרץ 27, 2015 2:23 pm

יוליוס אבולה

אבולה מוכר בעיקר בשל פעילותו הענפה בפוליטיקה של איטליה הפשיסטית עד אשר זו חדלה מלהתקיים עם תומה של מלחמת העולם השנייה. כתביו והגותו היוו השראה להתהוותן והתבססותן האידאולוגית של קבוצות וזרמים נאו-פשיסטים שקמו לאחר מלחמת העולם השנייה באיטליה ובעולם.
אבולה ניסה להשפיע בעזרת רעיונותיו הן על הפשיזם והן על הנאציזם החל מקומן של האידאולוגיות הללו ועד התמוטטות המשטר הפשיסטי באיטליה ב-1943, וכאשר זה נפל נמלט אבולה לגרמניה הנאצית. בעודו שוהה בגרמניה, הוא הביע את התנגדותו לרפובליקת סאלו הסוציאלית והועסק בחברה המדעית הנאצית, האננארבה, במחקר אודות ארגון הבונים החופשיים. בתום המלחמה הוא חזר לאיטליה, שם כתביו זכות לפופולריות רחבה בקרב חוגים ימניים, לאומנים ותנועות נאו-פשיסטיות צעירות. בהיקף רחב יותר - גם קבוצות רדיקאליות, אנטי דמוקרטיות ולאומניות ברחבי העולם הושפעו מכתביו והגותו, כמו גם מלומדים ואינטלקטואלים רבים ששאבו השארתם ממנו בדרגות שונות. האינטלקטואל האיטלקי פרנקו פרארזי, שהיה אחד מאותם מלומדים שהושפעו מאבולה, טען כי "דעותיו של אבולה הן מהרדיקליות והעקביות ביותר במאה העשרים בצאתן נגד הדמוקרטיה, הליברליות, ערכי השוויון והחופש"
שמו והגותו של אבולה עדיין עלומים יחסית בארצות הברית, וכל הספרים שתורגמו לאנגלית יצאו בהוצאת Inner Traditions האמריקאית. ברוסיה, כתביו זכו להתייחסות מסוימת בקרב קבוצות הימין, כשפעילים פוליטיים כדוגמת האקטיביסט הרוסי אלכסנדר דוגין, ניתחו את כתביו. ספריו פופולריים יותר בבריטניה, בארצות סקנדינביה, פינלנד, רומניה, טורקיה כמו גם בחלק ממדינות מזרח אירופה ודרום אמריקה.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7% ... 7%9C%D7%94
post56350.html?hilit=%D7%90%D7%9C%D7%9B%D7%A1%D7%A0%D7%93%D7%A8%20%D7%93%D7%95%D7%92%D7%99%D7%9F#p56350

אננארבה
http://en.wikipedia.org/wiki/Ahnenerbe
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7% ... 7%91%D7%94

The Secret Causes of History
and The Protocols of the Learned Elders of Zion
JULIUS EVOLA

http://web.archive.org/web/201112151437 ... Zion'.html

http://thompkins_cariou.tripod.com/id52.html
http://thompkins_cariou.tripod.com/id16.html

אלף העלה את זה בפוסט אחר לדעתי שייך יותר לפה,הטקסט הפרשני של אבולה על הפרוטוקולים לדעתי חשוב מאוד

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' מרץ 27, 2015 4:17 pm

howlin' wolf כתב:יוליוס אבולה

אבולה מוכר בעיקר בשל פעילותו הענפה בפוליטיקה של איטליה הפשיסטית עד אשר זו חדלה מלהתקיים עם תומה של מלחמת העולם השנייה. כתביו והגותו היוו השראה להתהוותן והתבססותן האידאולוגית של קבוצות וזרמים נאו-פשיסטים שקמו לאחר מלחמת העולם השנייה באיטליה ובעולם.
אבולה ניסה להשפיע בעזרת רעיונותיו הן על הפשיזם והן על הנאציזם החל מקומן של האידאולוגיות הללו ועד התמוטטות המשטר הפשיסטי באיטליה ב-1943, וכאשר זה נפל נמלט אבולה לגרמניה הנאצית. בעודו שוהה בגרמניה, הוא הביע את התנגדותו לרפובליקת סאלו הסוציאלית והועסק בחברה המדעית הנאצית, האננארבה, במחקר אודות ארגון הבונים החופשיים. בתום המלחמה הוא חזר לאיטליה, שם כתביו זכות לפופולריות רחבה בקרב חוגים ימניים, לאומנים ותנועות נאו-פשיסטיות צעירות. בהיקף רחב יותר - גם קבוצות רדיקאליות, אנטי דמוקרטיות ולאומניות ברחבי העולם הושפעו מכתביו והגותו, כמו גם מלומדים ואינטלקטואלים רבים ששאבו השארתם ממנו בדרגות שונות. האינטלקטואל האיטלקי פרנקו פרארזי, שהיה אחד מאותם מלומדים שהושפעו מאבולה, טען כי "דעותיו של אבולה הן מהרדיקליות והעקביות ביותר במאה העשרים בצאתן נגד הדמוקרטיה, הליברליות, ערכי השוויון והחופש"
שמו והגותו של אבולה עדיין עלומים יחסית בארצות הברית, וכל הספרים שתורגמו לאנגלית יצאו בהוצאת Inner Traditions האמריקאית. ברוסיה, כתביו זכו להתייחסות מסוימת בקרב קבוצות הימין, כשפעילים פוליטיים כדוגמת האקטיביסט הרוסי אלכסנדר דוגין, ניתחו את כתביו. ספריו פופולריים יותר בבריטניה, בארצות סקנדינביה, פינלנד, רומניה, טורקיה כמו גם בחלק ממדינות מזרח אירופה ודרום אמריקה.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7% ... 7%9C%D7%94
post56350.html?hilit=%D7%90%D7%9C%D7%9B%D7%A1%D7%A0%D7%93%D7%A8%20%D7%93%D7%95%D7%92%D7%99%D7%9F#p56350

אננארבה
http://en.wikipedia.org/wiki/Ahnenerbe
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7% ... 7%91%D7%94

The Secret Causes of History
and The Protocols of the Learned Elders of Zion
JULIUS EVOLA

http://thompkins_cariou.tripod.com/id52.html
http://thompkins_cariou.tripod.com/id16.html

אלף העלה את זה בפוסט אחר לדעתי שייך יותר לפה,הטקסט הפרשני של אבולה על הפרוטוקולים לדעתי חשוב מאוד

קישור מתוקן

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ו' אפריל 03, 2015 8:33 am

הי,

ציטוט
howlin' wolf כתב:חחחח,הרעיון של חזרה לטבע הוא לא העניין כאן,כי כל דבר הוא טבע היער הוא טבע ההרים הגבעות והפיורדים,אך גם הבטון הערים המבנים והמכונות. מה שלא טבעי הוא התפיסה שלנו ההשלכה של האינדיבידואליות שלנו כלפי כל הדברים האלה שהינם אובייקטים,מצד אחד התמכרות מטיריאליסטית לעיר ולבטחון השקרי שהיא מייצגת,ומצד שני תחושת געגועים רומנטית לרחם של אמא אדמה,במסורת של הזן בודהיזם שני הדברים הללו נחשבים להיאחזות מטיריאליסטית.

הי,
אני אשיב שם וכבר אין סיכוי בכלל שמר סעיד יחזור. חבל.
אני מאמינה בגורל בנוגע לתזוזות גדולות וחושבת שהמשפחה שלי הגיעה לכאן בשביל להשתנות, ללמוד צדדים אחרים. אז אני אמנם מרותקת לפעמים למקומות האלה ואכפת לי, אבל לא בשביל לחזור אחורה, הם גם זרים לי לגמרי.

אהבתי את הגישה להתמכרות למטאריאליזם. התמכרות בכלל היא שורש של בעיות והיא נוגעת גם לרגש ואולי גם למחשבה.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' אפריל 03, 2015 8:53 am

עוד אחת כתב:הי,

ציטוט
howlin' wolf כתב:חחחח,הרעיון של חזרה לטבע הוא לא העניין כאן,כי כל דבר הוא טבע היער הוא טבע ההרים הגבעות והפיורדים,אך גם הבטון הערים המבנים והמכונות. מה שלא טבעי הוא התפיסה שלנו ההשלכה של האינדיבידואליות שלנו כלפי כל הדברים האלה שהינם אובייקטים,מצד אחד התמכרות מטיריאליסטית לעיר ולבטחון השקרי שהיא מייצגת,ומצד שני תחושת געגועים רומנטית לרחם של אמא אדמה,במסורת של הזן בודהיזם שני הדברים הללו נחשבים להיאחזות מטיריאליסטית.

הי,
אני מאמינה בגורל בנוגע לתזוזות גדולות וחושבת שהמשפחה שלי הגיעה לכאן בשביל להשתנות, ללמוד צדדים אחרים. אז אני אמנם מרותקת לפעמים למקומות האלה ואכפת לי, אבל לא בשביל לחזור אחורה, הם גם זרים לי לגמרי.

אהבתי את הגישה להתמכרות למטאריאליזם. התמכרות בכלל היא שורש של בעיות והיא נוגעת גם לרגש ואולי גם למחשבה.

אני גם מרגיש ככה לגמרי,הכל זר

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' אפריל 03, 2015 1:39 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' אפריל 04, 2015 9:46 am

עוד אחת כתב:הי,

ציטוט

הי,

הי עוד אחת וחג שמח,

אני לא מוצא בדעתי שום סיבה ממנה סעיד ימצא לנכון להיפגע מעצם הדברים. לעניות דעתי כאשר אדם מציג את דעתו הנאורה בעיניו בתקיפות ובנחרצות כפי שמציגה סעיד, יהיה עליו לצפות למגוון תגובות אפשריות (אם בכלל), ואם ידידי סעיד מצא לנכון להיפגע מתגובת הנגד או חוסר הסכמה המלאה (ברמות כאלו או אחרות) עם דבריו...אזי משמע מכך בוודאות שאין ביכולתו להגן על דעתו האישית מול דעת הנגד, ואין זה בהכרח אומר שדעת הנגד (נאורה ככל שתהיה) צודקת אף היא!

דעתי האישית בנושא הכללי של צודק מול טועה היא שקיימים שלשה אופציות אפשריות בלבד...

אופציה א' מצביעה על צד צודק מול ניגוד טועה, חצי 'פלוס או מינוס' חצי, מלחמת החורמה בין הניגודים. ולפיכך אם המינוס גובר במאבק, התנועה היא אל עבר האפס, נקודת ההכחדה. ואם הפלוס גובר, התנועה היא אל עבר השלם, האור או האחד.

אופציה ב' היא ששתי הצדדים טועים...אולם לעניות דעתי אופציה זאת לא ריאלית מכיוון שזה מצביע על חושך מוחלט ללא נקודת אור בעבר ובהווה (אולי בעתיד חחח).

אופציה ג' היא ששתי הצדדים צודקים...אולם גם פה דעתי האישית סבורה שאופציה זאת לא ריאלית, וזאת מכיוון שזה מצביע על אור מוחלט ללא נקודות החושך הרבות שאנו רואים במציאות היומיומית מכל עבר, בעבר או בהווה (אולי בעתיד!!!).

אני אישית סבור שבדרך במסענו אל עבר האחד או האפס במבוך של המטריקס השלם, אנו יוצרים בקרקעית התודעה האישית עד האוניברסלית כמין שפה בינארית הנוצרת עקב הפיצול בין האחד לאפס ...שפה שמשפיעה, מעצבת ומתפתחת דרך שערים אבולוציוניים עד המציאות העכשווית הנתפסת במודע האישי, הקבוצתי...עד השלם. את המסע הזה בקרקעית התת-מודע עושה ה-א' כמין תולעת שני (360).
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7% ... 1%D7%A2%29

שהיא למעשה תולעת השמיר (555) החוצבת בין הניגודים בקרקעית התודעה (555+א+555=1111)
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7% ... 2%D7%AA%29

post56900.html#p56900
post56901.html#p56901

אההה חחח בנוגע לשאלה בנוגע לנביאי השקר של המודרניות, אז נשאלת השאלה מה עם הנביאים של ההיפוך הקטבי...האם הם צודקים?
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד