revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

הודעהעל ידי aleph111 » ד' יוני 03, 2015 8:35 am

הי, תבדוק אולי את המלחין ג'ון זורן...הוא מצידו טוען שאנטונן ארטו השפיע עליו במידה ניכרת. בכל מקרה אין לי ידע רב בנושא, ואני מניח שיתכן וכיום נשארו רק החיקויים, או מיזוג של מספר סגנונות, כל השאר התנוונו או נעשו שמרניים במידת מה.

http://en.wikipedia.org/wiki/Moonchild: ... hout_Words
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%27% ... 7%A8%D7%9F

aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' יוני 05, 2015 7:16 pm

היי,תודה אני מכיר אותו. אני מניח שהוא מתקרב לרעיון של מוזיקה בין החורבות,אבל הניסיון ליצור סינתיזה בין סגנונות נדון לכישלון כל עוד אין מרכז כובד וגרעין מאחד. הכל מתפרק לרעש חסר משמעות

לדעתי אנחנו מתמודדים כאן אם שני סוגים של ניהיליזם האחד פסיבי והשני אקטיבי,הפסיבי מקבל את צורתו בתרבות הפופולרית ברעיונות של קדמה,דת ממוסדת,מדינה לאום,מרדף אחר כסף ובעצם כל פעולה שקשורה באופן ישיר להווה המודרני.
זהו ניהיליזם מפני שאותם ערכים בפני עצמם נעדרים כל משמעות ללא הקשר אל המקור ממנו הם נוצרו

לעומת זאת הניהיליזם האקטיבי מודע להתפרקות,ומשתמש בה לאישור של העצמי(the self) או הגרעין

We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' יוני 06, 2015 7:56 am

howlin' wolf כתב:היי,תודה אני מכיר אותו. אני מניח שהוא מתקרב לרעיון של מוזיקה בין החורבות,אבל הניסיון ליצור סינתיזה בין סגנונות נדון לכישלון כל עוד אין מרכז כובד וגרעין מאחד. הכל מתפרק לרעש חסר משמעות

לדעתי אנחנו מתמודדים כאן אם שני סוגים של ניהיליזם האחד פסיבי והשני אקטיבי,הפסיבי מקבל את צורתו בתרבות הפופולרית ברעיונות של קדמה,דת ממוסדת,מדינה לאום,מרדף אחר כסף ובעצם כל פעולה שקשורה באופן ישיר להווה המודרני.
זהו ניהיליזם מפני שאותם ערכים בפני עצמם נעדרים כל משמעות ללא הקשר אל המקור ממנו הם נוצרו

לעומת זאת הניהיליזם האקטיבי מודע להתפרקות,ומשתמש בה לאישור של העצמי(the self) או הגרעין

בהקשר למרכז הכובד והגרעין המאחד, אני אישית סבור שזה מדויק ואפשר להשליך ולשבץ את התובנה הנ"ל לעוד אי אלו תחומים וענפים.

בנוגע לשני סוגי הניהיליזם, אני אישית סבור שישנם שלשה סוגים, ויתכן ורק השלישי מוביל אל מקום מעבר לאשליה ההפכפכה.

לעניות דעתי הכח הפסיבי והאקטיבי מצויים בכולנו בתרכובות ובעוצמות שונות (אם זה ברמה האישית, הקבוצתית עד השלם). ולמעשה ככל שכח כל שהוא עובר תהליכי ניהיליזם (או לחלופין כאשר כח כל שהוא עובר תהליכי התעצמות), הכח השני והנגדי לו יעבור תהליך הפוך ונגדי לו (הארה או החשכה), עד נקודת שיא ומשם יחל תהליך השקיעה או הזריחה. דבר המייצר אשליה אינסופית בתוך כאוס בלילתי.

מצב הניהיליזם השלישי זהו מצב מוות לשני הכוחות יחדיו (האקטיבי והפסיבי), כמין תנועה בו זמנית משני הקטבים הניגודיים, אל עבר נקודת הגרעין המאחד.
https://www.google.co.il/search?q=The+P ... B404%3B385

אני אישית קורא למצב השלישי צירי לידה חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ש' יוני 06, 2015 5:33 pm

.I don't participate in the hegelian dialectical mind trickery, both sides of the spectrum are totalitarian in nature
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ה' יוני 18, 2015 5:29 pm

"The idea of modern division of labour, condensed in the oft-quoted
sentence “the right man in the right place,” boils down, in practice, to the
fact that any man — any one of the dull, indiscriminate millions — can be
“conditioned” to occupy any place, while the best of human beings, the only
ones who still justify the existence of the more and more degenerate species,
are allowed no place at all. Progress.... "
;SL
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ה' יוני 18, 2015 6:01 pm

the
“Dark Age”; the Era of Gloom; the last (and, fortunately, the shortest)
subdivision of the present Cycle of history. There is no hope of “putting
things right,” in such an age. It is, essentially, the age so forcefully though
laconically described in the Book of books — the Bhagavad-Gita — as that
in which “out of the corruption of women proceeds the confusion of castes;
out of the confusion of castes, the loss memory; out of loss of memory the
lack of understanding; and out of this, all evils”;2
the age in which falsehood
is termed “truth” and truth persecuted as falsehood or mocked as insanity; in
which the exponents of truth, the divinely inspired leaders, the real friends of
their race and

of all the living, — the god-like men, — are defeated, and their followers
humbled and their memory slandered, while the masters of lies are hailed as
“saviours”; the age in which every man and woman is in the wrong place,
and the world dominated by inferior individuals, bastardised races and
vicious doctrines, all part and parcel of an order of inherent ugliness far
worse than complete anarchy.

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ש' יוני 20, 2015 3:34 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' יולי 21, 2015 10:19 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' יולי 24, 2015 12:21 am

בהקשר לפוסט על הומוסקסואליות. אני סבור שבעיקרו פותח הפוסט צודק כולל דעתו השמרנית של נועם אך אם זאת הדעות שהושמעו מאוד מבולבלות(כולל זו שלי) ועל כן ארצה לעשות קצת סדר בבלגן ולבחון את הנושא.
קודם כל לדעתי יש לבחון את תופעת המהפכה הסקסואלית של שנות ה 60.

The sexual revolution was initiated by those who shared a belief in the detrimental impact of sexual repression, a view that had previously been argued by Wilhelm Reich and D. H. Lawrence, by Sigmund Freud and by the Surrealist movement. The counterculture wanted to explore the body and mind, and free the personal self from the moral and legal sexual confines of modern America, as well as from 1940s-50s morals in general.[9] The sexual revolution of the sixties was an uprising rooted in a conviction that the erotic should be celebrated as a normal part of life and not repressed by family, industrialized sexual morality, religion and the state.[10]

https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_re ... evelopment

ראיון מעניין אם מחבר החיבור Sexual Utopia in Power רוגר דוולין
אפשר להגיד שדעתו היא הדעה הקיצונית הנגדית מהדעה המקובלת כיום.

ארחיב בהמשך...

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' יולי 31, 2015 3:58 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ה' אוגוסט 06, 2015 4:53 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' אוגוסט 09, 2015 7:09 am

howlin' wolf כתב:בהקשר לפוסט על הומוסקסואליות. אני סבור שבעיקרו פותח הפוסט צודק כולל דעתו השמרנית של נועם אך אם זאת הדעות שהושמעו מאוד מבולבלות(כולל זו שלי) ועל כן ארצה לעשות קצת סדר בבלגן ולבחון את הנושא.

The sexual revolution was initiated by those who shared a belief in the detrimental impact of sexual repression, a view that had previously been argued by Wilhelm Reich and D. H. Lawrence, by Sigmund Freud and by the Surrealist movement. The counterculture wanted to explore the body and mind, and free the personal self from the moral and legal sexual confines of modern America, as well as from 1940s-50s morals in general.[9] The sexual revolution of the sixties was an uprising rooted in a conviction that the erotic should be celebrated as a normal part of life and not repressed by family, industrialized sexual morality, religion and the state.[10]

ארחיב בהמשך...

הי האולין,
איך אני מעריכה את הסגנון שלך, חבל" ז: הרצון הכנה להגיע לתוצאה מניחה את הדעת, ולצעוד בשביל של הארה.
אין לי כבר כח לנושא הזה, אבל כנראה שהוא בעובי הקורה של שינוי חברתי וחם ורותח כל הזמן. ואין לי ברירה.
ודאי שיש טעם בהרבה דברים שנאמרו ואיך יוצאים מזה למקום של נוחות רעיונית וקבלה של בני אדם?

אולי באמצעות הכרויות אישיות, הבני אדם עצמם, הבן אדם שאני ולא באמצעות הפוליטיקה.

גדול עלי. אשתדל לצפות בחומרים.

(:
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' אוגוסט 09, 2015 8:08 am

עוד אחת כתב:
howlin' wolf כתב:בהקשר לפוסט על הומוסקסואליות. אני סבור שבעיקרו פותח הפוסט צודק כולל דעתו השמרנית של נועם אך אם זאת הדעות שהושמעו מאוד מבולבלות(כולל זו שלי) ועל כן ארצה לעשות קצת סדר בבלגן ולבחון את הנושא.

ארחיב בהמשך...

הי האולין,
איך אני מעריכה את הסגנון שלך, חבל" ז: הרצון הכנה להגיע לתוצאה מניחה את הדעת, ולצעוד בשביל של הארה.
אין לי כבר כח לנושא הזה, אבל כנראה שהוא בעובי הקורה של שינוי חברתי וחם ורותח כל הזמן. ואין לי ברירה.
ודאי שיש טעם בהרבה דברים שנאמרו ואיך יוצאים מזה למקום של נוחות רעיונית וקבלה של בני אדם?

אולי באמצעות הכרויות אישיות, הבני אדם עצמם, הבן אדם שאני ולא באמצעות הפוליטיקה.

גדול עלי. אשתדל לצפות בחומרים.

(:

אני לא יודע, אבל נראה לי אישית שאנו בוחנים את ההשלכות השליליות של המהפכה הסקסואלית ולהיפך בטרם עת. אני מניח או יותר נכון רוצה לקוות שבמעגלי הבנה גדולים ומלאים יותר זה היה תהליך נחוץ והכרחי...נקרא לזה בחינת קטבים.

“Light can only be understood with the wisdom of darkness.”

Ka Chinery - Perceptions from the Photon Frequency
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' אוגוסט 09, 2015 8:39 am

או!
מה רע בחקירת המיניות ( כל עוד אין לזה שום קשר לילדים ויחסים במשפחה )?
ומה רע בחקירת המשפחה? יש שיאמרו "הילדים". זה לא עומד בפועל מול הניסיון החיובי שנצבר.
למעלה נדמה לי שיש הנחה שאלו שייכים לחושך.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' אוגוסט 09, 2015 9:52 am

משחקי אור וצל (חושך) נמצאים בשני עברי המתרס (מתירנות וחופש סקסואלי עד שמרנות סגפנית), ועל הבוחן קטבים להישמר מאד במסעו לעברם.

זה לא שהתעללות מינית בילדים ובנשים החלה רק בתקופה האחרונה, ובוודאי שאיננה חלק השייך רק לעולם המתירני המודרני לאחר המהפכה הסקסואלית של שנות ה-60.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים