revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: revolt against the modern world-נביאי השקר של המודרניות

הודעהעל ידי עוד אחת » ב' אוגוסט 10, 2015 3:09 pm

האולין,
משום מה, נפתח לי רק הסאונד, ללא הסרט עצמו... רק אצלי? בשלב זה אני רואה בזה "יד אלוהים"... חחההה... מה לי ולהכנס פה עם חבורת גברים לעניינים האלה, ביוש.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ב' אוגוסט 10, 2015 7:26 pm

עוד אחת כתב:האולין,
משום מה, נפתח לי רק הסאונד, ללא הסרט עצמו... רק אצלי? בשלב זה אני רואה בזה "יד אלוהים"... חחההה... מה לי ולהכנס פה עם חבורת גברים לעניינים האלה, ביוש.

זה רק אודיו תכנית רדיו כנראה.ולמה את כזאת שובניסטית? זה שאת אישה לא אומר שאת לא יכול להיות אחלה גבר! :EWINK
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ב' אוגוסט 10, 2015 9:45 pm

howlin' wolf כתב:
עוד אחת כתב:האולין,

זה רק אודיו תכנית רדיו כנראה.ולמה את כזאת שובניסטית? זה שאת אישה לא אומר שאת לא יכול להיות אחלה גבר! :EWINK

אני בהתחלה וקשה לי להצמד לזה ולהקשיב.
ג'ניס ג'ופלין, שמתה על קידוש השם, ז"א על להיות שפן נסיונות חברתיים שתורמים להבנה של השאר, הוכיחה בעיני על בשרה, שהסיקסטיז לא משהו מבחינת "המהפכה המינית" לנשים. קשה לי להאמין שנפשה נהנתה מהמקום בו היתה מהבחינה הזו.
יהי זכרה ברוך
https://www.youtube.com/watch?v=C3Fzql- ... dSKdhpM6G0
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ג' אוגוסט 11, 2015 9:25 am

Hair, שיר קטן, גדול מפס הקול . לוחמי הצדק והחופש הגדולים, מזניחים את ילדם, יולדים ילד ללא שייכות לאב, קרים לרגשות והצרכים של הסביבה. הכל נתפר לתוכינו עד היום והלאה.

https://www.youtube.com/watch?v=TmAj4Y8hC-c

לעומת זאת, אני נהנית מהשובבות המוקרנת של הבחור הבלונדיני, למרות שבהקשר הרחב, נראה שדמותו נועדה "לדרדר אותנו מוסרית" :BIGGRIN . לא הצלחתי למצוא איך לסובב את ההנאה ממנו, אולי כי זו דמות, שלמרות הקיצוניות החברתית, נתפסת בעיני כתמימה, עסוקה בענייניה הפרטיים ולא פוגענית לסביבה. שנאתי להסתפר בתור ילדה! אני חוגגת בראש עד היום כל פעם שאני נזכרת בסירוב שלו להסתפר (No No No!). האם אין מקום בחברה שלנו גם לאנשים כמוהו? הנזק והניתוב קיימים, אך קיימים אנשים יחידניים כמותו וזכותם להיות הם עצמם. החברה תהיה משעממת בלעדיו, כמו השיחות בגטו על ההכנות לחג. מבלבל.

אני יוצאת עם שיר שאני אוהבת מהסיקסטיז, של להקה שאני לא אוהבת בכלל, בעיקר את הזמר... יש לזבלים האלה שירים נוספים שאני אוהבת. בלבול נוסף. פשוט, "מתה" על סוסים ורוצה להתאוורר מהשיחות האלה על הקהילה, גבריות ונשיות. צ'או

https://www.youtube.com/watch?v=QhwwCWkmYoc
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ג' אוגוסט 11, 2015 11:22 am

עוד אחת כתב:Hair, שיר קטן, גדול מפס הקול . לוחמי הצדק והחופש הגדולים, מזניחים את ילדם, יולדים ילד ללא שייכות לאב, קרים לרגשות והצרכים של הסביבה. הכל נתפר לתוכינו עד היום והלאה.

https://www.youtube.com/watch?v=TmAj4Y8hC-c

לעומת זאת, אני נהנית מהשובבות המוקרנת של הבחור הבלונדיני, למרות שבהקשר הרחב, נראה שדמותו נועדה "לדרדר אותנו מוסרית" :BIGGRIN . לא הצלחתי למצוא איך לסובב את ההנאה ממנו, אולי כי זו דמות, שלמרות הקיצוניות החברתית, נתפסת בעיני כתמימה, עסוקה בענייניה הפרטיים ולא פוגענית לסביבה. שנאתי להסתפר בתור ילדה! אני חוגגת בראש עד היום כל פעם שאני נזכרת בסירוב שלו להסתפר (No No No!). האם אין מקום בחברה שלנו גם לאנשים כמוהו? הנזק והניתוב קיימים, אך קיימים אנשים יחידניים כמותו וזכותם להיות הם עצמם. החברה תהיה משעממת בלעדיו, כמו השיחות בגטו על ההכנות לחג. מבלבל.

אני יוצאת עם שיר שאני אוהבת מהסיקסטיז, של להקה שאני לא אוהבת בכלל, בעיקר את הזמר... יש לזבלים האלה שירים נוספים שאני אוהבת. בלבול נוסף. פשוט, "מתה" על סוסים ורוצה להתאוורר מהשיחות האלה על הקהילה, גבריות ונשיות. צ'או

https://www.youtube.com/watch?v=QhwwCWkmYoc

הא, יצא שה"שובב" הוא דווקא הדמות הכי הכי מפתה ומדרדרת לעולם של בי סקסואליות ואורגיות יווניות :BIGGRIN . אני טעיתי בהתיחסות אליו, אני מבינה שהוא ממש המוקד למסרים מסוימים. רק עכשיו נזכרתי בשיר נוסף שלו שלא משאיר מקום לטעויות. אני מניחה שדמותו אמורה להניע גברים, להגדרת גבריות חדשה ולנשים לעשות ילדים בתנאים לא בטוחים או ללא דוגמא מובהקת לגבריות.

האולין? עזרה בניתוח המצב?
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' אוגוסט 11, 2015 1:36 pm

הי זה די מורכב ואני נזהר מאוד לאמר את המסקנה שלי באופן מדויק זה נושא שמתחבר לכל כך הרבה נושאים שונים ואני חושב שהוא גם די מרכזי בכל מה שקשור לבעיה היהודית
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ש' אוגוסט 15, 2015 7:46 pm

לפני שאחזור לנושא המרכזי,העולם המודרני והשלכותיו על הזהות(שינוי הזהות המינית).יש לבחון את התפיסה הראשונית הפרימיטיבית בקשר לגבר ואישה.

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ש' אוגוסט 15, 2015 8:34 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » א' אוגוסט 16, 2015 7:35 am

howlin' wolf כתב:לפני שאחזור לנושא המרכזי,העולם המודרני והשלכותיו על הזהות(שינוי הזהות המינית).יש לבחון את התפיסה הראשונית הפרימיטיבית בקשר לגבר ואישה.

תודה, מעניין ומאשש.

מסקרן לשמוע את המשך דעתך...
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי bud » ב' אוגוסט 17, 2015 5:17 pm

to bear a child
bear במקלדת עברית(חחחחח20X) נקשר

מעניין,תודה
bud
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' אוגוסט 25, 2015 9:58 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ג' ספטמבר 29, 2015 6:21 pm

Depression-a decline,some refer to it as being in a dark tunnel or a cave.
a force that pushes you down,down back to your senses,to your most primal instincts
back to the cave,in the stone age.
do you remember?
we had fire!
back there in the edege of the tunnel
by the edge of the cave!

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ד' אוקטובר 21, 2015 1:56 pm

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ו' אוקטובר 23, 2015 11:33 am

howlin' wolf כתב:

יצא לי לעקוב מעט אחר דעותיה במיוחד לאחר הסרטון של "כת הדב"...מעניינת, עמוקה ואף קולעת במספר נקודות (לעניות דעתי), אך עדין טועה ובגדול.

Neanderthals ‘kept our early ancestors out of Europe’
Ancient teeth found in China suggest Homo sapiens was outwitted by its rivals
http://www.theguardian.com/science/2015 ... -of-europe

מחקר: האדם הניאנדרטלי מנע מהאדם המודרני להיכנס לאירופה
47 שיניים שהתגלו במערה בסין רומזות שההומו ספיינס נאלץ להמתין 50 אלף שנה לפני שנפתח בפניו השער ליבשת. האדם הניאנדרטלי, כך נטען, ידע לנצל משאבים באופן שהעניק לו יתרון על מתחריו.
http://www.haaretz.co.il/news/science/. ... -1.2754799
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ו' אוקטובר 23, 2015 3:06 pm

איפה היא טועה ? לא הבנתי הכתבות שהבאת מאשרות את מוצאם הניאדרתלי של האירופיאים והרי זו טענתה המרכזית

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד