הפיגועים בצרפת - אינסייד ג'וב?

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: הפיגועים בצרפת - אינסייד ג'וב?

הודעהעל ידי עוד אחת » ג' נובמבר 24, 2015 4:24 pm

aleph111 כתב:
tao כתב:הי לכולם,
זה ש 9.11 זה עבודה פנימית זה ברור לי ולעוד הרבה אנשים בעולם.
מפה זה רק הגיוני שגם מה שקרה בסופ"ש בצרפת זו עבודה פנימית של אותם כוחות.
מה אומרים?
יש על זה כבר דיבורים? ראיות? כתבות? משהו?

אומנם אני במיעוט ככל הנראה אבל אני אישית סבור שאם הייתה קונספירציה כל שהיא בפיגוע האחרון בפריז היא איננה ברמה של פולס פלאג, ולטעמי האישי הטענות הסוברות שהטרוריסטים (או לוחמי החופש) שביצעו אותם היו אחרים מאשר גורמים איסלמיסטיים תומכי האידאולוגיה מבית מדרשו של דעאש הם ילדותיים על גבול האינפנטילי, תוך כדי התעלמות מהמצב התודעתי השפל ירוד ואפל שבו כלואים רבים מעדרי האיסלאם (במידה חלקית לא באשמתם). התעלמות מהמצב האמיתי ברחבי המזרח התיכון הקורס על עצמו. מדינות כגון עיראק, סוריה, לוב, סודאן, תימן, חצי האי סיני, אפגאניסטן, ועוד, מצויות בכאוס גובר ההולך ומתפשט...כאוס הגורם להתפרקות של מדינות לאום מוסלמיות הנמצא בסחרור בלתי נשלט.

ברמת הקונספירציה יש ראשית לתהות מדוע מוקדי הכח בצרפת בחרו להתעלם מאזהרות קונקרטיות וממוקדות שהגיעו ממדינות כגון עיראק, מצרים וטורקיה, ועוד, אודות מתקפה שעומדת להתרחש בצרפת.

Iraqis say they warned France of imminent ISIS attacks
http://www.cbsnews.com/news/iraqis-say- ... y-earlier/

Turkey Warned French Twice About Attacker, Official Says
http://www.nytimes.com/live/paris-attac ... icial-says

Paris Attacks: Who was Omar Ismail Mostefai, the first identified suicide bomber?
http://www.inquisitr.com/2571038/paris- ... -mostefai/

אלף הי
האזהרה של עיראק לא היתה ממוקדת או מפורטת.אולי התרגיל שהיה באותו יום בצרפת (שבקונספירציות רואים בו הערכות מקדימה ומחשידה), מראה שצרפת כן ניסתה לפעול עפ"י האזהרה.
לדעתי, החיילים, הארגון והכוונות הם מוסלמים ואני די מצפה מהעולם המוסלמי להשתולל על עצמם ועלינו אבל יש באירופה מי שרצו בפיגוע גדול והם סללו לטרור את הדרך. וכשאני מנסה לפרט איך... אני לא יודעת. כי גם התיאומים המדהימים עם להקת המפגרים, השיר שלהם ובחירת התאריך הסמלי יכולים להעשות ע"י הטרוריסטים עצמם.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ג' נובמבר 24, 2015 5:16 pm

עוד אחת כתב:אלף הי
האזהרה של עיראק לא היתה ממוקדת או מפורטת.אולי התרגיל שהיה באותו יום בצרפת (שבקונספירציות רואים בו הערכות מקדימה ומחשידה), מראה שצרפת כן ניסתה לפעול עפ"י האזהרה.
לדעתי, החיילים, הארגון והכוונות הם מוסלמים ואני די מצפה מהעולם המוסלמי להשתולל על עצמם ועלינו אבל יש באירופה מי שרצו בפיגוע גדול והם סללו לטרור את הדרך. וכשאני מנסה לפרט איך... אני לא יודעת. כי גם התיאומים המדהימים עם להקת המפגרים, השיר שלהם ובחירת התאריך הסמלי יכולים להעשות ע"י הטרוריסטים עצמם.

הי,

אני סבור שיתכן ומישהו ידע אודות זה עוד בשלבי התכנון ופשוט אפשר לזה לקרות.

למה?

תכניס מיליון מהגרים ממדינות נחלשות המצויות על סף התהום...מספיק אחוז בודד לגרום לכאוס שיוביל לפולריזציה בין הנוצרים והמוסלמים (החדשים והישנים) באירופה ויעורר שדים מין העבר, וככל שתפציץ ותהרוג את אחיהם המוסלמים בסוריה (לא משנה איזה צד)...עוד יותר ילבה את האש.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי aleph111 » ד' נובמבר 25, 2015 4:02 pm

aleph111 כתב:
עוד אחת כתב:אלף הי

הי,

אני סבור שיתכן ומישהו ידע אודות זה עוד בשלבי התכנון ופשוט אפשר לזה לקרות.

למה?

תכניס מיליון מהגרים ממדינות נחלשות המצויות על סף התהום...מספיק אחוז בודד לגרום לכאוס שיוביל לפולריזציה בין הנוצרים והמוסלמים (החדשים והישנים) באירופה ויעורר שדים מין העבר, וככל שתפציץ ותהרוג את אחיהם המוסלמים בסוריה (לא משנה איזה צד)...עוד יותר ילבה את האש.

ישראל הזהירה את גרמניה: "צפוי פיגוע באצטדיון"
ימים ספורים אחרי מתקפת הטרור בפריז בוטל משחק כדורגל בין גרמניה להולנד בהאנובר, מחשש לפיגוע איסלאמיסטי נוסף. כעת מדווח עיתון גרמני: "הפרטים הועברו מהביון הישראלי, הפיגוע היה אמור להתרחש באצטדיון"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4730857,00.html
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Yaroki » ו' נובמבר 27, 2015 4:03 pm

אני קורא הרבה בפורום, מאז שהוא קיים למעשה, ואני לא נוהג להגיב. אז הנה שני דברים שיש לי לומר:
1. כמובן שמדובר ב"שריפת רייכסטאג" מודרנית. ככה ממשלות המערב נוהגות כבר הרבה מאוד זמן, זה יעיל מאוד, וכנראה הכרחי עבורן בשביל להגשים את מטרותיהן הקיצוניות - מלחמה, פגיעה בחירויות הפרט, רפורמות כלכליות חריפות לטובת החונטה הבנקאית ועוד. מה שקרה בפריז הוא עוד חוליה בשרשרת הזאת.
2. אני חושב שALEF111 הוא טרול. אני חושב שהוא מושתל של גורמים שליליים, אני לא יודע בדיוק מי, ושתפקידו הוא להסיט את הפורום מהאמת. אני רואה אותו עושה את זה, או מנסה לפחות, פעם אחר פעם. לשמחתי, הפורום הזה חזק ממנו, וממשיך לייצר דיונים איכותיים. אז תודה לכולכם.
Yaroki
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי aleph111 » ו' נובמבר 27, 2015 4:15 pm

Yaroki כתב:אני קורא הרבה בפורום, מאז שהוא קיים למעשה, ואני לא נוהג להגיב. אז הנה שני דברים שיש לי לומר:
1. כמובן שמדובר ב"שריפת רייכסטאג" מודרנית. ככה ממשלות המערב נוהגות כבר הרבה מאוד זמן, זה יעיל מאוד, וכנראה הכרחי עבורן בשביל להגשים את מטרותיהן הקיצוניות - מלחמה, פגיעה בחירויות הפרט, רפורמות כלכליות חריפות לטובת החונטה הבנקאית ועוד. מה שקרה בפריז הוא עוד חוליה בשרשרת הזאת.
2. אני חושב שALEF111 הוא טרול. אני חושב שהוא מושתל של גורמים שליליים, אני לא יודע בדיוק מי, ושתפקידו הוא להסיט את הפורום מהאמת. אני רואה אותו עושה את זה, או מנסה לפחות, פעם אחר פעם. לשמחתי, הפורום הזה חזק ממנו, וממשיך לייצר דיונים איכותיים. אז תודה לכולכם.

הי ירוקי,

אני אשמח מאד שתראה לי את הטעות בקו מחשבתי, ולחלופין שתראה לי את קו מחשבתך.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי פרענק » ו' נובמבר 27, 2015 6:00 pm

Yaroki כתב:אני קורא הרבה בפורום, מאז שהוא קיים למעשה, ואני לא נוהג להגיב. אז הנה שני דברים שיש לי לומר:

2. קסרקס לא סימפט אותו. אני לא מבין אותו ואין סובלנות לקרוא את החפירות שלו כך שלהתרגש (במובן של לכעוס) ממנו לא כל כך מצליח לי.
מצד שני גם את קסרקס לא כל כך הבנתי.
בכולופן לגבי האמת? האמת היא שאנחנו בפוסט טראומה. אנחנו שבויים. אנחנו עמוק ב1984.
נשארנו בודדים בפורום הזה ומה שנשאר לנו זה לריב ריבי דמה בזמן ששומטים את פתק הכסף מתחת הרגליים של כולנו.

אגב מגשה כסף קראתי בדמרקר שפוטין הסב את ייבוא המוצרים החקלאים שלו מטורקיה לישראל http://www.themarker.com/wallstreet/1.2785801

שזו ידיעת אוטיזם פלפלים צהובים סטייל.
אבל גיחכתי קלות.
פרענק
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי aleph111 » ו' נובמבר 27, 2015 6:37 pm

הי פרענקי,

חייב לציין שאתה צפוי כרגיל (באופן די משעמם)...ואני מניח שאתה יודע מתי עכברים יוצאים מהחורים.

כתבתי...

post59565.html#p59565

המשכתי...

post59584.html#p59584

וחיברתי את הדעה האישית שלי, לכאן...
post58764.html#p58764

עכשיו אודה לך למצוא ולהצביע על הטעות או להצביע על חלופה טובה יותר, פשוט לא...? או שאולי אתה סבור שאני דביל מידי להבין את נאורותך.

נ.ב. שמו קרסקס, ואני אישית דווקא חיבבתי אותו.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי פרענק » ו' נובמבר 27, 2015 6:55 pm

אני משאיר לפוסטמה ללקוק בשקיקה את בלל האותיות אשר הנך משפיך כאן ללא הבחנה.
פרענק
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי aleph111 » ו' נובמבר 27, 2015 7:27 pm

פוסי חחח
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי Yaroki » ש' נובמבר 28, 2015 11:43 am

אלף 111, רוצה דוגמה לזה שאתה טרול?
התגובה שלך לפוסט הזה, הפאניקה שלך מפני זה שאנשים פה קולטים כבר מהר שמדובר בהצגה (מחרידה) מבית היוצר של הוליווד שהמטרה שלה היא לזרוע פחד באנשים בשביל שהם יסכימו להיגרר לעוד מלחמה. קראת למי שחושב ככה "דביל ואינפנטיל", כי כנראה שמשלמים לך כסף בשביל שתעשה בדיוק את זה, תזיז את הדיונים מהמקום האמיתי שלהם. אז נחש מה? זה לא עובד, ואתה יכול להגיד למפעילים שלך שעלו עליך.

הפיגועים בצרפת, כמו הפיגעוים במדריד, כמו בלונדון, כמו בניו יורק, וכמו המלחמות בישראל/עזה/לבנון/סוריה, הכל ממומן ומתוזמר מראש על ידי החונטה הבנקאית, כדי להמשיך לייצר לנו עוד מאותו עולם מחורבן של מלחמות אינסופיות, של בזיזה של משאבים ממדינות עניות, ומבזיזת הון מאזרחי המדינות העשירות. אז אתה בעד הדבר כזה, כי האנשים האלה משלמים לך כסף. להיות מעורב כל כך בפורום ובאתר מלא מידע כמו אמת אחרת, ועדיין להחזיק בעמדות כל כך פרו-אליטה כמו שלך, זה הזוי, אבל כנראה שמשלמים לך טוב בשביל זה. מישהו חכם אמר לי פעם "אל תצפה מאדם להבין משהו, שהפרנסה שלו תלויה בזה שהוא לא יבין אותו".

ושוב, לאנשים כמו חושב חופשי, עוד אחת, ואחרים וטובים בפורום, אני רוצה להודות שוב. אתם מעשירים אותי וגם קוראים אחרים, אני בטוח, אתם קול חשוב ומיוחד בים של ברברת שמנוהלת על ידי אנשים רעים. שבת שלום.
Yaroki
חבר חדש
חבר חדש

התגובה שלך לפוסט הזה, הפאניקה שלך מפני זה שאנשים פה קולטים כבר מהר שמדובר בהצגה (מחרידה) מבית היוצר של הוליווד שהמטרה שלה היא לזרוע פחד באנשים בשביל שהם יסכימו להיגרר לעוד מלחמה. קראת למי שחושב ככה "דביל ואינפנטיל", כי כנראה שמשלמים לך כסף בשביל שתעשה בדיוק את זה, תזיז את הדיונים מהמקום האמיתי שלהם. אז נחש מה? זה לא עובד, ואתה יכול להגיד למפעילים שלך שעלו עליך.

הפיגועים בצרפת, כמו הפיגעוים במדריד, כמו בלונדון, כמו בניו יורק, וכמו המלחמות בישראל/עזה/לבנון/סוריה, הכל ממומן ומתוזמר מראש על ידי החונטה הבנקאית, כדי להמשיך לייצר לנו עוד מאותו עולם מחורבן של מלחמות אינסופיות, של בזיזה של משאבים ממדינות עניות, ומבזיזת הון מאזרחי המדינות העשירות. אז אתה בעד הדבר כזה, כי האנשים האלה משלמים לך כסף. להיות מעורב כל כך בפורום ובאתר מלא מידע כמו אמת אחרת, ועדיין להחזיק בעמדות כל כך פרו-אליטה כמו שלך, זה הזוי, אבל כנראה שמשלמים לך טוב בשביל זה. מישהו חכם אמר לי פעם "אל תצפה מאדם להבין משהו, שהפרנסה שלו תלויה בזה שהוא לא יבין אותו".

ושוב, לאנשים כמו חושב חופשי, עוד אחת, ואחרים וטובים בפורום, אני רוצה להודות שוב. אתם מעשירים אותי וגם קוראים אחרים, אני בטוח, אתם קול חשוב ומיוחד בים של ברברת שמנוהלת על ידי אנשים רעים. שבת שלום.
Yaroki
חבר חדש
חבר חדש

Yaroki
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי aleph111 » ש' נובמבר 28, 2015 12:59 pm

Yaroki כתב:אלף 111, רוצה דוגמה לזה שאתה טרול?

הי שוב ירוקי,

א. קצת משעשע בעיני שאתה סבור שאני טרול בשירות הסוכנות, ואני אסביר למה הדבר כך בעיני...האם נראה לך הגיוני שאני אקדיש שעות רבות כל כך מחיי האישיים על קומץ קטן של קוראים? האם נראה לך הגיוני של"סוכנות" יש משאבים וכח אדם להעסיק אנשים בשירותה שיגיבו במשרה מלאה גם בפורום זניח זה, וזה מעבר למשימות מודיעיניות מורכבות ביותר מרחבי העולם? האם נראה לך הגיוני שאדם בעל ידע נרחב (יחסית) כמוני יבזבז את חייו האישיים על מנת להכשיל בכוונה תחילה את דעתם של מספר אנשים מצומצם כל כך...האם אתה באמת סבור שזה כל תכליתי בחיים??

במידה שהתשובה שלך היא כן לשאלות שהעליתי לעייל אזי אני סבור שאתה ממעיט בערכי, וקל וחומר בעומק התחכום שבו פועלים מנווטי הספינה האנושית...לעתיד טוב או מזימה מרושעת וזדונית, אני אישית עדיין לא החלטתי, ואני מניח שאני אישית רואה שתי אפשרויות הפוכות ונגדיות.
ב. אני סבור שאתה טועה גם בסברתך שאני מחזיק בעמדות פרו-אליטה כדבריך...טעות חמורה בעיני. אבל אין לי את היכולת, רצון או עניין לחשוב במקומך ולהעמיד אותך על טעותך, ולכן אני אוותר מראש על התגוננות בנושא.

ג. לי אישית כואב על כולם...וכשאני אומר על כולם, אני מתכוון לכולם! ולכן תחסוך לי את "צדקת" דבריך אודות בזיזת המשאבים, השעבוד והעבדות, הנחשלות, הרצח ההמוני, המלחמות הדם והיזע. אני אישית סבור שאני מודע לכל זה וליבי מדמם על כך בזעקה חרישית, ואולי אף מעבר לכך. אז אנא ממך אל תרשיע אותי למען תצדק.

יחד עם זאת תובנותיי אינם תובנותיך, ונקודת מבט השקפתי אל הכאוס הזה שונה במידת מה משלך, ואני מניח שאני משאיר לעצמי את כל האופציות האפשריות פתוחות מצד אחד, ומצד שני בוחר את הנתיב הרציונלי ביותר (ויש לי שלשה כאלה חחח), וחוזר חלילה. לעומת זאת אני אישית סבור שאתה כבר התקבעת על נתיב ואופציה אחת אפשרית, ואיתה אתה דוהר עד הסוף.

אני לא יודע לומר לך בבטחה אם אני אישית סבור שהחץ המחשבתי שלך נע בכיוון הנכון, אבל מה שאוכל לומר לך מניסיוני האישי זה שכל שתנבור לעומק בכיוון הנ"ל ככה תובל יותר אל עולם הלל-לנד, בדיוק כמו אלו שחוקרים את תופעת העבמ"ים ואינם יודעים את גבולות ההגיון יגיעו עד מצב של תולעים וג'וקים על אופנועים רודפים אחריהם בחוצות העיר.

אינני סבור שהרחקת לכת מידי בקונספירציה שלך למצב קיצון אבל לטעמי האישי פספסת את המטרה.

עכשיו ראה...אני לא טענתי לרגע (ואתה מוזמן לבדוק) שפיגוע הטרור בפריז לא היה מתוזמר, רק שלהבדיל ממך אני לא סבור שהם היו צריכים לביים את הסרט, שכן החומר האנושי כבר קיים ומוכן לפעולה (גם אם הוא אחוז קטן מבין המוסלמים החיים באירופה כבר דור שלישי, וגם אם זה אחוז קטן מבין המהגרים המסכנים), וכל שהם היו צריכים לעשות זה להסיר או לפתוח בפניהם את השערים לליבה של אירופה.

בכלל...בסרט ההוליוודי שאתה מציע ובו הניצבים הם בשירות האילומנטי, ישנם יותר מידי סיכונים להתגלות. ישנם את עדי הראיה והניצולים. ישנם את משפחות הטרוריסטים שמודות במעשי בן משפחתם, וכולי וכולי.

במידה והעולם באמת מנוהל ומנווט על ידי האילומנטי (יהיו אשר יהיו) אני סבור שהם מתוחכמים "ביותר", רואים עמוק ורחוק אל סבך הסיבה והתוצאה, ולא מתעסקים בקטנות כגון ניצבים טרוריסטים ושאר הבלים!!!

בכלליות רציתי לומר ולהביע שאני דן פה בפורום בראש ובראשונה עם עצמי, ונעזר בכולכם....כולכם. דבר נוסף, אני לא טוען שאני צודק או טועה.
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' נובמבר 29, 2015 9:52 am

Yaroki כתב:אלף 111, רוצה דוגמה לזה שאתה טרול?

ירוקי, שלום, בוקר טוב,

קודם כל תודה שאתה כותב את שבמחשבותיך באופן לא מתלהם.
אני מקווה שתקרא את התגובה של אלף ודבריו לעומק ותמשיך ותתמודד עם הדברים לגופם הענייני.

דבריך על הארוע מאד כלליים, הכיוון שלהם נראה נכון גם לי, עם זאת כשיורדים לרמת הפירוט, עם הנתונים שיש לנו בידיים, הגישה של אלף, שטוענת שהצד המעשי שלהם הוא רק מהלכים גדולים מאד, שיוצרים טרור, היא פחות פיקנטית לאזניים קונספירטיביות אבל לא ממש מתנגשת.

תודה גם על המחמאה, לא חושבת שהיא מגיעה לי באופן מיוחד, אבל אם יש בזה משהו, הרי שזה קצת מוזר נוכח שאר דבריך, כי פעמים רבות אני מעמיקה את ידיעותי והמודעות שלי בעזרת חומרים של אלף. לא הייתי קוראת לו טרול אלא חת'כת ז'!
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' נובמבר 29, 2015 12:04 pm

למען הסר ספק, התכוונתי - זונה. זה באשר להזדהות עם האליטות. ואני לא בטוחה שאני צודקת, טוב?

בערך בלי קשר, אבל באופן כללי לגבי עניים-עשירים או אליטה-כל השאר (בנוסחה הזו יש קיום לעשירים)... יש נושאים שהייתי מעדיפה לא להכנס אליהם, בעקבות הנסיון עם התולעת הצרפתיה המוצצת מלמעלה וזה אחד מהם (אני מתנצלת על השפה, זו תוצאה של שהות מוגזמת בקרב גברים. עוד קצת ואני באמת אתעניין מתי המלחמה מתחילה). אני אציין סיפור קטן שאצלי הוא ישמע כמו אגדה, כי אני לא זוכרת את הפרטים... אל ערבות רוסיה הנדחות, אי שם אנא אערף, הגיעה קבוצת אצילים (אולי כעונש על פעילות פוליטית בעיר), שהתיישבה שם וחיה בתוך מטרה, לפתח את המקומיים, להעלות את ההשכלה והבריאות ברמה. והם עשו עבודה. בתוך המציאות של המאה ה- 19 או תחילת העשרים, קשה לי ליחס לתופעה כזו ציניות וניצול. בסוף תלו אותם או מצ'ו כזה. הקומוניסטים בטח. חבל לא?
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים