הפיגועים בצרפת - אינסייד ג'וב?

חוקי הפורום
לפני פרסום תגובות או נושאים, חובה לקרוא את חוקי הפורום
לא מוצאים את הידיים והרגליים? כנסו לאינדקס של הפורום לגישה נוחה לנושאים שנמצאים בו

Re: הפיגועים בצרפת - אינסייד ג'וב?

הודעהעל ידי aleph111 » א' נובמבר 29, 2015 12:10 pm

בוקר טוב עוד אחת ואחלה שבוע :)
aleph111
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' נובמבר 29, 2015 12:42 pm

עוד אחת כתב:למען הסר ספק, התכוונתי - זונה. זה באשר להזדהות עם האליטות. ואני לא בטוחה שאני צודקת, טוב?

בערך בלי קשר, אבל באופן כללי לגבי עניים-עשירים או אליטה-כל השאר (בנוסחה הזו יש קיום לעשירים)... יש נושאים שהייתי מעדיפה לא להכנס אליהם, בעקבות הנסיון עם התולעת הצרפתיה המוצצת מלמעלה וזה אחד מהם (אני מתנצלת על השפה, זו תוצאה של שהות מוגזמת בקרב גברים. עוד קצת ואני באמת אתעניין מתי המלחמה מתחילה). אני אציין סיפור קטן שאצלי הוא ישמע כמו אגדה, כי אני לא זוכרת את הפרטים... אל ערבות רוסיה הנדחות, אי שם אנא אערף, הגיעה קבוצת אצילים (אולי כעונש על פעילות פוליטית בעיר), שהתיישבה שם וחיה בתוך מטרה, לפתח את המקומיים, להעלות את ההשכלה והבריאות ברמה. והם עשו עבודה. בתוך המציאות של המאה ה- 19 או תחילת העשרים, קשה לי ליחס לתופעה כזו ציניות וניצול. בסוף תלו אותם או מצ'ו כזה. הקומוניסטים בטח. חבל לא?

;T1 העלת נקודה חשובה לדעתי שרבים בה נופלים בפח והופכים לאידיוטים שימושיים. אני סבור שקארל מרקס שטען שכל המלחמות מקורן במאבק מעמדות טעה,או כמו שאני חושד-שיקר.

האצולה למעשה במצבה האידאלי מנעה מתתי אדם כמו אלה שאנו רואים היום לתפוס עמדות כוח. הקומוניסטים נפתרו מהאריסטוקרטיה והשערים נפתחו.
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' נובמבר 29, 2015 12:53 pm

howlin' wolf כתב:
עוד אחת כתב:למען הסר ספק, התכוונתי - זונה. זה באשר להזדהות עם האליטות. ואני לא בטוחה שאני צודקת, טוב?

בערך בלי קשר, אבל באופן כללי לגבי עניים-עשירים או אליטה-כל השאר (בנוסחה הזו יש קיום לעשירים)... יש נושאים שהייתי מעדיפה לא להכנס אליהם, בעקבות הנסיון עם התולעת הצרפתיה המוצצת מלמעלה וזה אחד מהם (אני מתנצלת על השפה, זו תוצאה של שהות מוגזמת בקרב גברים. עוד קצת ואני באמת אתעניין מתי המלחמה מתחילה). אני אציין סיפור קטן שאצלי הוא ישמע כמו אגדה, כי אני לא זוכרת את הפרטים... אל ערבות רוסיה הנדחות, אי שם אנא אערף, הגיעה קבוצת אצילים (אולי כעונש על פעילות פוליטית בעיר), שהתיישבה שם וחיה בתוך מטרה, לפתח את המקומיים, להעלות את ההשכלה והבריאות ברמה. והם עשו עבודה. בתוך המציאות של המאה ה- 19 או תחילת העשרים, קשה לי ליחס לתופעה כזו ציניות וניצול. בסוף תלו אותם או מצ'ו כזה. הקומוניסטים בטח. חבל לא?

;T1 העלת נקודה חשובה לדעתי שרבים בה נופלים בפח והופכים לאידיוטים שימושיים. אני סבור שקארל מרקס שטען שכל המלחמות מקורן במאבק מעמדות טעה,או כמו שאני חושד-שיקר.

האצולה למעשה במצבה האידאלי מנעה מתתי אדם כמו אלה שאנו רואים היום לתפוס עמדות כוח. הקומוניסטים נפתרו מהאריסטוקרטיה והשערים נפתחו.

מצבה האידיאלי בימים אלה הוא להתפרק מידע. לשקף. להרכיב מחדש יחד עם כולם.

(זה רק רעיון)
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ב' נובמבר 30, 2015 4:37 pm

howlin' wolf כתב:
עוד אחת כתב:

הם חוזרים.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » א' דצמבר 06, 2015 1:53 pm

howlin' wolf כתב:

אני לא שלמה עם לחבב אותם על פני מישהו אחר. בין השאר כי לא ברור אם יש על מי לסמוך
http://www.haaretz.co.il/news/world/europe/1.2790763
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' דצמבר 06, 2015 3:11 pm

האצולה המנוונת והבורגנית של היום אינה דוגמה.ניוון שהתחיל עוד לפני המהפכה הקומוניסטית.הם ללא ספק איבדו רלוונטיות. מעמד אצולה חדש כנראה יקום אחרי קריסה כלכלית בדמותם של מנהיגים צבאיים שיתפסו את המושכות.זה יהיה מצב חדש שאנו לא מכירים לא רק מבחינת העולם המודרני אלא גם בהקשר להיסטוריה והמסורות שלנו
We either make ourselves miserable, or we make ourselves strong. The amount of work is the same

War is the father of all and the king of all; and some he has made gods and some men, some bond and some free.
סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » א' דצמבר 06, 2015 6:38 pm

howlin' wolf כתב:האצולה המנוונת והבורגנית של היום אינה דוגמה.ניוון שהתחיל עוד לפני המהפכה הקומוניסטית.הם ללא ספק איבדו רלוונטיות. מעמד אצולה חדש כנראה יקום אחרי קריסה כלכלית בדמותם של מנהיגים צבאיים שיתפסו את המושכות.זה יהיה מצב חדש שאנו לא מכירים לא רק מבחינת העולם המודרני אלא גם בהקשר להיסטוריה והמסורות שלנו

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ד' דצמבר 09, 2015 8:55 am

howlin' wolf כתב:
howlin' wolf כתב:האצולה המנוונת והבורגנית של היום אינה דוגמה.ניוון שהתחיל עוד לפני המהפכה הקומוניסטית.הם ללא ספק איבדו רלוונטיות. מעמד אצולה חדש כנראה יקום אחרי קריסה כלכלית בדמותם של מנהיגים צבאיים שיתפסו את המושכות.זה יהיה מצב חדש שאנו לא מכירים לא רק מבחינת העולם המודרני אלא גם בהקשר להיסטוריה והמסורות שלנו

מעניין (היו פעמים שחשבתי שהוא לא מדויק). נקודת המבט פה היא גברית.
הסוף צריך להכיל סוף סוף גם את הכח הנשי, כמו ההתחלה. ולכן, יש סיכוי בעיני, שהסגנון הצבאי הזה יפול. הוא יפעל בקצוות החברה, יביא באלאגן ואלימות לחלק אך לא יצליח להשפיע ישירות על החיים של כולם. רק סיכוי (:
כמובן, שזה בתקווה שלא נהפך כולנו לגבר עד אז.
בברכת צ'פחה על הבוקר
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ד' דצמבר 09, 2015 11:14 am

החזרה למסורות ולהכרה באלים תהיה ביטוי נשי

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ד' דצמבר 09, 2015 5:44 pm

howlin' wolf כתב:החזרה למסורות ולהכרה באלים תהיה ביטוי נשי

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ד' דצמבר 09, 2015 5:56 pm

"הסוף צריך להכיל סוף סוף גם את הכח הנשי, כמו ההתחלה."-אנחנו חיים היום את התוצאות של נשיות קיצונית שכפי שהסרטון הראה עתידה ליצור גבריות קיצונית... מה שיביא לידי ביטוי את הגבריות והנשיות האבסולוטיים.

למרות כל האידאות הנשיות(כנראה בגללן חח) שהחברה המערבית דוגלת בהם כיום(לא לאורך זמן) עוד לא ראינו את האישה האבסולוטית 'הוולבה'

Voluspa-נבואת הוולבה

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי פרענק » ה' דצמבר 10, 2015 12:02 am

זה מה שקורה כשפוסטמות משריצות טומטומים אנדרוגינוסים שתלטנים -
http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/741/368.html
אם גבר היה מתבטא כלפי אישה כמו שהייצור ההוא התבטא כלפי בן זוגה של אחת המתמודדות ... וואי וואי וואי ....
פרענק
חבר קבוע
חבר קבוע

הודעהעל ידי עוד אחת » ה' דצמבר 10, 2015 10:40 am

howlin' wolf כתב:"הסוף צריך להכיל סוף סוף גם את הכח הנשי, כמו ההתחלה."-אנחנו חיים היום את התוצאות של נשיות קיצונית שכפי שהסרטון הראה עתידה ליצור גבריות קיצונית... מה שיביא לידי ביטוי את הגבריות והנשיות האבסולוטיים.

למרות כל האידאות הנשיות(כנראה בגללן חח) שהחברה המערבית דוגלת בהם כיום(לא לאורך זמן) עוד לא ראינו את האישה האבסולוטית 'הוולבה'

Voluspa-נבואת הוולבה

הי האולין

טרם צפיתי. מעניין אותי אם את הגבר האבסולוטי כבר פגשת. אם הוא כאן, יתכן וגם היא, הוולבה (:

היה לי קשה להצביע על הביקורת שהיתה לי על הסרט ששמת וניתקעתי על הנושא הזה. כתבת בפוסט אחר, משהו שעוזר לי לבטא אותה:

"אני אמנם רואה ערך במלחמה על החיים באופן אישי גם כשהסיכויים הם אפסיים אך לגבי הרעיון של העולם שנהרס...אני רואה בזה באופן כללי תהליך חיובי שכן מעט מאוד דברים בעלי ערך כלשהו הולכים לאבד. ההרס הקרב הוא הכרחי. a new golden age will be born from this one ruins"

אני לא רואה במה שקורה לנו תהליך חיובי דוקא, אבל תהליך הכרחי וטבעי לפחות בחלקו... לכן אני לא בטוחה כמה כופים עלינו מציאות קשה וכמה מתוך זה, אנחנו פשוט "כאלה", הולכים לקראת הסוף של הציויליזציה והסוף הוא כאוטי ומר. אני לא מאמינה שאריסטוקרטיה או הנהגה כלשהי שלטה וכיוונה אי פעם את הפריון של האנושות, כפי שאפשר להתרשם מהמסר בסרט (וגם היום לא), אלא השכילה להבין את הכיוון שנוצר ולנצל אותו. בדמיוני, האדם הקטן, אני ואנחנו, הוא השחקן הראשי בהיסטוריה והמנהיגים החכמים רוכבים על הגל שהוא יוצר, לטוב או לרע ולא יוצרים את התנוע ה הגדולה בעצמם. נושא הפריון מבהיר לי כך את הדברים.

"אני רואה בזה באופן כללי תהליך חיובי שכן דברים בעלי ערך הולכים לאבד"
סהכ אני שותפה למחשבה שזה מה שקורה. אני בעד לגרום לאנשים להבין שנולדנו לתוך סוג של קטסטרופה ונולדנו עם הכלים להתמודד איתה, זה הדור שלנו.
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי howlin' wolf » ה' דצמבר 10, 2015 11:12 am

ההמונים לא מנתבים כלום אפילו לא את החיים של עצמם...

סמל אישי של המשתמש
howlin' wolf
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי עוד אחת » ה' דצמבר 10, 2015 12:05 pm

פוריות לדעתי לא נמצאת בידיים של האריסטוקרטיה. הצרכים של התא המשפחתי, השבטי, החמולתי, הראשוני היו קודם כל ידיים עובדות וסביר שהופעל לחץ על העניין הזה. מכאן שלחכמים או האריסטוקרטיה, היה ברור שזה יהיה בסוף מאסות של בני אדם והם השקיעו מחשבה מקדימה. חוסר פריון באופן מובהק כפי שהחברה עוברת כיום, יכול להיות קודם כל בגלל אותן סיבות. זה לא רק "שכל כך רע להביא ילדים" אלא גם כל כך טוב ככה, להיות משוחרר מזה.

מנקודת מבט של בן אדם מאמין, זה "טבעי" שלקראת הסוף ישלחו לכאן פחות בני אדם. במקום צמצום בבום ופיצוצים, צמצום ע"י הפסקת חלקית של הפריון. זה כואב פחות, מלבד מלמי שרוצה ילד וזה לא הולך. שום דבר לא מושלם כאן, על פני הארץ. (רק רעיון הזייתי, אבל מסתדר עם הרעיון, שבגדול, אף אחד לא שולט לנו על החיים והמוות והפריון).
עוד אחת
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל דיון כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים